חדשות, שמועות והעברות :: 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

באיטליה כבר סימנו תאריכי יעד כמו ה-18 במאי אז השחקנים ישובו לאימונים מלאים, ולקלאודיו לוטיטו, נשיא לאציו שעושה עונה גדולה, יש הרבה מה להגיד. הוא בעיקר מתרגז על ההצעות לסיום העונה בפלייאוף אם לא תהיה ברירה: "היום אנחנו במרחק נקודה מיובנטוס. ניצחתי אותם 1:3 בסופר קאפ וגם בליגה. למען ההגינות, קבוצה כמו אינטר שרחוקה שמונה נקודות מאיתנו, או אטאלנטה - לא הגיוני שהם יהיו מעורבים במאבק האליפות". אז מה הוא רוצה? משחק בודד: "הייתי מקבל משחק אחד, אבל אני מעדיף שהליגה תוכרע כרגיל". עם זאת, הוא מאוכזב: "עשינו בחירה, הקרבנו את הליגה האירופית כדי לרוץ חזק בליגה. אם נשחק עכשיו פעמיים בשבוע שוב נאבד את היתרון". מה דעתכם?

2. DRORIKO

DRORIKO Member

דעתי היא שימשיך לאכול פסטה

3. DRORIKO

DRORIKO Member

6 אנשים מפיורנטינה נדבקו בקורונה. 3 שחקנים ו-3 אנשי צוות. חלום החזרת הליגה מתרחק עוד יותר.

4. Raulito

Raulito Madridista מנהל

בזמן שמשעמם בכדורגל האיטלקי, האוטוביוגרפיה של ג'ורג'יו קייליני הובילה לסערה. הוא תקף את מריו באלוטלי ("אדם שלילי, הייתי צריך לתת לו שתי סטירות") ופיליפה מלו ("אין בו שום דבר, אותו הכי שנאתי") שענו מייד.

"באלוטלי הוא אדם שלילי מאוד. אין לו שום כבוד לקבוצה. בגביע הקונפדרציות נגד ברזיל ב-2013 הוא בכלל לא עזר לנו. היינו צריכים לתת לו שתי סטירות. יש כאלה שחושבים שהוא צריך להיכלל בין חמשת השחקנים הטובים והמובילים בעולם. מעולם לא חשבתי ככה, הוא לא יכול להיות אפילו לא בין 20 הראשונים". היריבה הראשונה של יובה בסרייה א' תהיה ברשיה, קבוצתו של החלוץ. כשנשאל האם התזמון בו אמר את הדברים הוא בעייתי, ענה: "תמיד אשתף את דעתי. אני לא חבר של כולם, אבל הם יוצאי דופן".

על פיליפה מלו: "לא יכולתי לסבול אותו. הוא לא מכבד. הוא הכי גרוע בעולם. תמיד הייתי על סף לחימה איתו. זה היה מצב לא נעים - אמרתי את זה גם להנהלה - הוא תפוח רקוב. זה לא עניין של כושר גרוע או תוצאות שליליות. אין בתוכו כלום".

השנאה לאינטר: "אנשים יבינו למה אני מתכוון. אני שונא אותם ברמה הספורטיבית כמו שמייקל ג'ורדן שונא את הפיסטונס. זה טבעי. מצד שני, 99.9% מהפעמים בהן נפגשנו על כר הדשא - צחקתי עם שחקני היריבה. כששברתי את הברך, ההודעה שהכי ריגשה אותי הייתה מחאבייר זאנטי". גם על גונסאלו היגוואין היה לו מה לומר: "גם אותו שנאתי כיריב, אבל הוא הפתיע אותי אחרי שהגיע ליובה. כל החלוצים הם אנוכיים, אבל הוא נדיב, הוא יכול להיות ג'ור. הוא ילד שאתה חייב לפנק, לתמוך בו, הוא זקוק לאהבה כדי להפגין את הפוטנציאל שלו".

שובה של הסרייה א': "כמו כולם, אני וחסריי בחוסר ודאות. המגיפה הזו מלמדת אותנו לחיות בהווה, קשה להסתכל קדימה. נצטרך לחזור לפעילות מחדש, וזה לא יהיה פשוט. זה יהיה גם זמנם של הצעירים". כזכור, הקבוצה של מאוריציו סארי מובילה בנקודה על פני לאציו השנייה בטבלה. הבלם הוותיק שנפצע במחזור הפתיחה, חזר לשחק אחרי היעדרות ארוכה ושולב בשניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים.

ובחזרה לבאלוטלי. לא עבר זמן רב והחלוץ הגיב בסטורי באינסטגרם: "לפחות אני מספיק כנה כדי לומר את הדברים בפנים של אנשים. מי יודע מה תגיד על חברי הקבוצה הנוכחיים שלך. היו לך כל כך הרבה הזדמנויות לעשות את זה, להתנהג כמו גבר אמיתי - ולא עשית את זה. אם להיות קפטן כמוך זה אומר להיות אלוף - אני מעדיף לא להיות אחד כזה. מעולם לא הראיתי חוסר כבוד כלפי החולצה של הנבחרת".
    גם מלו לא נותר חייב: "מעניין למה הוא מתכוון. בכל מקרה, הוא צודק, לא התחברתי לאף אחד ביובנטוס ולא היה לי כבוד גם לקפטנים. הוא מתוסכל כי כשעברתי לגלאטסראיי הדחנו אותם מליגת האלופות וכך היה גם במדי ברזיל נגד איטליה בגביע הקונפדרציות. במדי הנבחרת הוא לא זכה בשום תואר".

5. DRORIKO

DRORIKO Member

6. סמואל אטו

סמואל אטו Member

7. Un bombón

Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*או לפחות זה מה שעניתי כששאלה דומה נשאלה בקיץ. אלעד אם אני לא טועה אוהב אותו. או שזה היה אסף. לא זוכר. הפורום נכחד מאז.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. EO11

EO11 בפה אליל היכל התהילה

יחסית אמין בקשר לאינטר. לגביי שאר הקבוצות אני לא רוצה להגיד סתם אבל בדכ הוא כותב דברים ברוח דומה למקורות אחרים באיטליה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  9. VAR

VAR Member

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 2)

1. SaSa

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!