חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. Coutinho10 Member

כמה אמין פוטבול איטליה ? הם טוענים שאנחנו (ליברפול) מובילים במירוץ על ניקולו בארלה.
    יש מגמה בשנה שנתיים האחרונות שבמדיה הליברפולית יש שקט בזמן שהידיעות הרציניות מגיעות מעיתונים מחו"ל..
    אגב מה יכולים לספר עליו ? ראיתי אותו ממש מעט וביוטיוב ולפחות שם נראה שחקן לא רע בכלל.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Coutinho10 פוטבול איטליה הינו אתר שמקבץ ידיעות וכמעט בכל המקרים הוא לא המקור להן. המקור שמדובר עליו בכתבה לא מוכר לי בכלל, זה אולי אומר משהו אבל אין לי גם אינדיקציה לגביי אמינותו.

בארלה יהיה החתמה נהדרת לכל קבוצה לדעתי, לפחות ממה שראיתי אותו. אני גם חושב שבהתחשב בכך שהרבה קשרים בכירים לא יוכלו לשחק איתנו באלופות אם וכאשר נעפיל לשלב הנוקאאוט, הוא השחקן שאינטר צריכה להתביית עליו בינואר.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאונדר יש הרבה איכויות שלא היו אצל סלאח (של רומא) וזו אחת הסיבות שיותר כיף לצפות בו (במיוחד לצופה שרוצה לראות מהלכי כדורגל ולא מתעניין בתוצאת המשחק).

עם זאת, אני בספק שהוא יוכל לתת אי פעם עונה כמו זו של סלאח בליברפול. הייתה שם מוטיבציה קיצונית להוכיח את עצמו בפרמייר ליג אחרי שביטלו אותו בקדנציה הקודמת. ההצלחה הזו לא מבוססת על כישרון (כן, אונדר מוכשר יותר) אלא על הכנה פיזית\מנטלית מדהימה ורעב בלתי נתפס להצטיין בכל משחק לאורך כל העונה (עד הפגיעה של ראמוס).

ספק אם קיים שחקן התקפה באירופה (חוץ מהgoats) שיכול לשחזר עונה כזו, כולל את סלאח עצמו.

**
    בארלה הוא גרסה צעירה של ניינגולאן. שווה כל יורו.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. Coutinho10 Member

Really ? הוא נראה דיי צנום, לפחות מהיוטיוב יותר הזכיר לי את וראטי. מעניין מאוד.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניהם לא גבוהים במיוחד (אותו גובה), חזקים מאוד, עם סגנון משחק דומה, והשני הוא fan boy של הראשון.

ההבדל הוא במסת שריר שניינגולאן צבר בשנה האחרונה שלו בקליארי. גם בארלה יכול לעשות את זה, אם יזדקק לכך.

עריכה:
    http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Claudio+Coralli+Radja+Nainggolan+Piacenza+XT-VPww-lacl.Xxx

הם זהים נו.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

קובי אתה בטוח שאונדר מוכשר יותר מסלאח? כי אני זוכר שבבאזל היה דיבור על סלאח בתור "הדבר הבא", דיבור שהוביל אותו עד צ'לסי(מוקדם מדי יש לאמר). השילוב הזה של מהירות ודריבל העיף להרבה אנשים את הגבות.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כי גם אונדר מהיר עם אחלה דריבל אבל מה שיוצא לו מהרגל הרבה יותר מגוון (=הרבה פחות צפוי עם הכדור).

אנשים לא זוכרים את ה10-12 משחקים ללא ניצחון שהובילו לפיטורים של גרסיה (לא מעט אוהדים הגדירו את סלאח כפלופ באותה תקופה). רומא הייתה בדרך ליצור רצף דומה בעונה שעברה ואז הגיע אונדר (בגיל 20, ללא הניסיון שהיה לסלאח) ושינה את העונה כמעט לבדו עם ביטחון של שחקן בכיר. סלאח היה מצויין אך תמיד היה מושפע מהמשחק הקבוצתי ונעלם די הרבה. ללא העונה הפסיכית שנתן בליברפול, הייתי אומר שאונדר > סלאח כבר היום. הלינק שלו לבאיירן הוא לא מקרי או תוצאה של הייפ.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/18
  8. DRORIKO Member

אל תגזים קובי, סלאח היה מעולה אצלכם, אני לא חושב שאונדר עדיין שם.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודעה גרועה. 5/10.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סלאח היה טוב מאוד ברומא, לא קרוב למה שהציג בליברפול בעונה האחרונה (יותר קרוב ליכולת הנוכחית). אונדר, יחסית לשנה ראשונה בסרייה א׳, הציג יכולת מרשימה ומספרים מעולים.

11. DRORIKO Member

אל תשכח לחלק לי קצת מה-25 מיליון שתקבלו מחר על זניולו. יש לי משכנתא לסגור.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שכתבתי, 5/10.

13. DRORIKO Member

יחסית זאת מילת המפתח. אני לא חולק עליכם שאונדר הוא כשרון גדול שיכול להתפתח לשחקן גדול בבוא היום. אני פשוט ממש לא מסכים שכבר עכשיו הוא יותר טוב מסלאח "של רומא".

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Coutinho10

מסתבר שלא רק אני חושב כך.

Coutinho10 ו-VAR אוהבים את זה.
  15. SerieA Il Capitano

נהדר.

אבל נראה לי שתג המחיר הוא יותר לכיוון 45 מיליון.