חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. DRORIKO Member

יובה זה כמו סדרת בית חולים בריטית, זה לא משנה שכל שנתיים איכשהוא כל הרופאים מתחלפים היא עדיין שומרת על רייטינג גבוה

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופטופיק: כל הקבוצות בטופ 5 מתוך הרשימה הזו נמצאות במגמת ירידה דיי חדה.

פחות אופטופיק: מעולה עבור יובנטוס.
    הרייטינג גבוה מתמיד. הבאתם את שחקן הכדורגל הפופולארי בעולם שמתברר כאנס סדרתי. יותר טוב מזה?

golding, Bayern, סיונרה ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

עד היום לא מצאנו תחליפים לפוגבה ו-וידאל. גם לא לפירלו עם כל זה שאני שרוף על פיאניץ'. גם לאלבס לא מצאנו תחליף במשך שנה שלמה עד שהבאנו את קנסלו שגם לו יש דרך בשביל להיות במקום של אלבס.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבדתם את החלוץ הכי טוב שלכם בשנתיים האחרונות ועוד ליריבה ישירה! את השוער הכי גדול בהיסטוריה שלכם. את הסמל של הקבוצה בקישור. ואת בלם העתיד של נבחרת איטליה.

התנהלות הזויה. לא מבין את זה.

5. DRORIKO Member

מרגיש לי שאתה מנסה להעביר דרכי ביקורת על הצעקנים מפיד רומא.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא מצאתם תחליפים אבל אני מסתכל על כל הסגל והצרכים של הקבוצה. הקישור של יובה, לפחות הגנתית, הוא הטוב ביותר שהיה לה לטעמי. אמרה ג׳אן, סמי חדירה ומאטיודי הם מהטובים בעולם לטעמי וקשה מאוד להתמודד עם הדינמיות של קישור כזה. נשמע אפור, אבל ליובה יש את ההגנה הכי חזקה מבחינת הנעת כדור ותמיכה בהתקפה, וההתקפה עצמה היא הטובה ביותר באירופה אחריי בארסה וסיטי (על הנייר).

אלעד גם טען (וצדק) שהפערים בין יובה לשאר הקבוצות בליגה הם מפלצתיים. במשך שנים זה היה גם כי יובה חזקה וגם כי שאר הליגה הייתה מאוד חלשה, אבל היום לדעתי יש ליגה חזקה ועדיין יובה מעל הליגה באופן ברור. זה מעיד על חוזקת הסגל והמאמן.

7. DRORIKO Member

עזוב אותי מהליגה(למרות ששנה שעברה ניצחנו יריבה לא פשוטה ב-כ-ל-ל) עצם זה שאנחנו נשארים בטופ האירופי כל כך הרבה שנים זה בכלל לא מובן מאליו. בטח מול יריבות עשירות בהרבה. אז נכון שזה לא רק אלגרי אלא גם מארוטה ופרטיצ'י, אבל לאלגרי יש הרבה זכויות בכך, בטח כשאתה זוכר מה היה לפניו.

8. SerieA Il Capitano

זה תלוי אם יש ברירה או אין ברירה.

קובי, זה נראה שאתה למעשה לא תכעס אף פעם, על שום מכירה של שחקן משמעותי של רומא. אני קצת מקנא בך על כך, מכיוון שאילו אני הייתי אוהד רומא הייתי מאד מתעצבן מההתנהלות של ההנהלה של רומא מאז שספאלטי הלך.

להחליף את סאלאח באונדר שייקח לו חצי עונה להיכנס לעניינים, בקיץ הקרוב תחליף את אונדר במישהו אחר, לאחר שתי עונות תחליף אותו במישהו אחר וחוזר חלילה, וזו תמיד החלטה נכונה, תמיד אין ברירה?

ואם נתייחס להווה, אני חושב עדיין שהמכירה של נאיינגולאן לאינטר הייתה טעות. ככל שהיו בעיות ביחסים בין די פרנצ'סקו לנאיינגולאן, לא מוכרים שחקן כזה ובטח לא לאינטר.

@Un bombón

Roma ו-EO11 אוהבים את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

די בטוח שראיתי הודעה כזו גם ממך. רק החלפתי שמות.

10. DRORIKO Member

להזכירך הייתי פאן בוי של סבאטיני, לגבי מונצ׳י אני עוד חשדן כיאה לקסנופוב איטלקי מצוי :)

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלק גדול מהקבוצות באירופה נאלצות למכור את השחקנים הכי טובים שלהם לקבוצות עשירות ו/או מוצלחות יותר. השאלה היא מה עושים עם הכסף שנכנס. יובנטוס מכרה גם היא לא מעט שחקנים משמעותיים לאורך ההיסטוריה שלה, אבל ידעה להתגבר על זה דרך חיזוק במקומות אחרים (היגוואין במקום פוגבה) או הגעה של יותר משחקן טוב אחד במקום מחליף ישיר בלבד (בופון, תוראם ונדבד במקום זידאן).

המכירות של מונצ'י פחות בעייתיות מהשחקנים שהביא עד כה; הגיעו הרבה פרוספקטים שאף אחד מהם לא פרץ ביינתיים (אחד מהם נכון לעכשיו הוא בכלל bust מטורף) למעט אונדר שגם הוא לא כזה מרשים אותי כמו בקטעי היילייטס שמאדירים אותו; פאסטורה כמחליף ישיר לניינגולאן זו החלטה אומללה; אנזונזי במקום סטרוטמן זו החלטה אומללה גם היא, לא כי השני כזה טוב כמו שזה לא התפקיד של הראשון; שנתיים ברציפות שלא מצליחים להביא קיצוני אחד ראוי שיוריד עומס מדז'קו ויעזור לו להגיע ליותר מצבי הבקעה (ע"ע סלאח) ולא מצליחים גם להיפטר מבינוניזם (אלשע).

כל מה שאני יודע זה שאת הסגל ברובו בנה מונצ'י ובסוף השחקן הכי טוב שלו זה גלדיאטור בן 35 שהיה צריך לרדת לספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/18
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

@אלעד אני מסכים עם הרבה ממה שכתבת, ועדיין לדעתי יש שחקנים שעזבו ועדיין מרגישים את זה. וידאל ופוגבה למשל השאירו בור גדול בקישור, והרגשנו את זה הכי טוב בעונה שעברה. לטעמי לא הגיע לנו לא לקחת אליפות ולא לעבור את טוטנהאם, אבל זה כבר מאחור. אני כן חושב שהתחזקנו מאד באגפים בשנים האחרונות.

13. SerieA Il Capitano

רומא לא מסוגלת ככל הנראה להחליף את נאיינגולאן ישירות בשל מגבלה כלכלית. זה בסדר ולכן הביאו מספר שחקנים שאמורים לתת את התפוקה שלו.

מה שאני חושב שלתת אותו ליריבה ישירה על 40 מיליון אירו בשנה זו שגיאה. יתרה מכך, אני חושב שלא היה צריך למכור אותו לא משנה מה.

הוא אוהב את רומא הרבה יותר מאשר כל קבוצה אחרת, השאלה האם כלו כל הקיצים לפני שהוא נמכר.

ועוד לאינטר?

14. DRORIKO Member

לדעתי הוא יותר שנא אותנו מאשר אהב את רומא

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריסטאנטה הגיע במקום סטרוטמן (לאחר עונה הרבה יותר טובה משל קווין). אנזונזי לתפקיד של דה רוסי. כל קומבינציה ביניהם (כולל דה רוסי-אנזונזי) טובה מזו של העונה שעברה.

מסכים עם כל השאר. הבעיה היא אף פעם לא במי שאתה מוכר אלא במי שאתה קונה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/18