זיזו ניצח בסרדינרו; כסאח בקאמפ; סביליה מנצחת תדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏17/12/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

לבנטה - אלבאסטה 19:00

ראסינג סנטאנדר - ריאל מדריד 21:00 http://www.sport5.co.il/_Pics/TimeTablePlus.Xxx

ברצלונה - ולנסיה 23:00 http://www.sport5.co.il/_Pics/TimeTablePlus.Xxx

ראשון

מאיורקה - אוסאסונה 18:00

אספניול - נומנסיה 18:00

סוסידאד - חטאפה 18:00

ויאריאל - מאלגה 18:00

סארגוסה - אתלטיק בילבאו 18:00

סביליה - בטיס 20:00

אתלטיקו מדריד - דפורטיבו לה קורוניה 22:00

2. Barcik Member

הפריוויו מהאתר שלי:

ביום שבת, 23:00 שעון ישראל (שידור ישיר בספורט 5+), תארח ברצלונה בקאמפ-נואו את האלופה, ולנסיה, במשחק חם וגדול נוסף.

ביום שבת האחרון ברצלונה עברה מכשול נוסף בדרך לאליפות, כאשר ניצחה באלבסטה 1-2 משער נצחון גדול של שאבי. באמצע השבוע, בארסה הספיקה לשחק ידידות באלכה מול אייקס. צמד מצויין של סמואל אטו נתן לברצלונה את הנצחון, 1-2.

http://www.diariosport.com/vivo/recursos/fotos/foto_86166.Xxx

לאחר משחק האימון באלכה, והאימון המיוחד עם הילדים עליו אתם יכולים לקרוא בעמוד החדשות, חזרו בברצלונה לשגרת אימונים רגילה (פרט לאינייסטה, שלאחר האימון אתמול, רץ לעשות שתי בחינות לתואר שלו בחינוך גופני).
    לודוביק ג'יולי ("פציעה קטנה שתחלים תוך ימים אחדים"...) וחוליאנו בלטי – לא בסגל לקראת המשחק מול ולנסיה. רפאל מארקז, שנפצע בדקות האחרונות של המשחק ביום שבת נכלל ברשימה, ולמרות שכשירותו המלאה מוטלת בספק, יפתח בהרכב. בכלל, ה- 11 יהיו זהים לאלה שפתחו מול אלבסטה – דאמיה ימשיך בהרכב, וגם אינייסטה שכבש בשני המשחקים האחרונים. החידוש בסגל: כריסטיאן, חלוצה של בארסה ב', במקומו של חאביטו. לולו ורודרי עדיין בפנים.
    הסגל: ואלדז, רובן, אולגוור, פויול, רודרי, נבארו, סילביניו, ג'יו, דאמיה, לולו, מארקז, דקו, שאבי, אינייסטה, מסי, רונאלדיניו, כריסטיאן, אטו.
    הרכב משוער:
    אינייסטה – אטו – רונאלדיניו
    דקו – מארקז – שאבי
    דאמיה – פויול – אולגוור – ג'יו
    ואלדז

http://www.diariosport.com/vivo/recursos/fotos/foto_86091.Xxx

ולנסיה, האלופה להזכירכם, שינתה את פניה בקיץ. רפאל בניטז, כנראה בכיר מאמני ספרד, עזב לליברפול, וקלאודיו ראניירי מונה למשרת המאמן. הוא הביא איתו כמה וכמה שחקנים איטלקים – חלקם רכישות טובות, וחלקם תמוהות למדי. די ואיו הובא מיובנטוס, קוראדי ופיורה מלאציו, וגם קאניירה הבלם. אלו הצטרפו לסגל האיכותי של ולנסיה, שכולל את ויסנטה, איימאר, בראחה, אלבלדה, קניזארס ואז'אלה. ואכן, בהתחלה זה נראה מבטיח. ולנסיה דרסה את כל מה שנעמד בדרכה, ונראתה לא פחות טוב מבארסה. אבל אז באה הנפילה הגדולה. ולנסיה הפסידה לורדר ברמן בליגת האלופות, משחק בו ויסנטה נפצע, והחלה להדרדר. היא לא ניצחה ב- 6 משחקי ליגה רצופים, רצף שנקטע רק במחזור ה- 12 מול מלאגה. גם מליגת האלופות הם הודחו במשחק מביש מול ברמן במסטאייה. אבל, לאחרונה ולנסיה מראה סימני התאוששות ברורים. ולנסיה ניצחה את ארבעת משחקיה האחרונים, ולא ספגה שער מאז המחזור ה- 11. ולנסיה שבה אט-אט לצמרת, וכרגע נמצאת עם 28 נקודות, 10 מתחת לבארסה, במקום השלישי. אמנם היכולת עדיין לא ממש מרשימה, אבל לפחות התוצאות שבו להיות חיוביות. מאזן החוץ של ולנסיה העונה עומד על 3 נצחונות, 2 תוצאות תיקו ו- 2 הפסדים, עם 11 שערי זכות ו- 6 ספיגות.

http://www.diariosport.com/vivo/recursos/fotos/foto_85928.Xxx

דוד אלבלדה, שותפו של בראחה לדאבל-פיבוט המצויין של ולנסיה, יחמיץ את המשחק בגלל שפעת. גם סיסוקו ופאביו אורליו פצועים. קארבוני לא נכלל בסגל של ראניירי בגלל שיקול מקצועי. אז'אלה בסגל, ואולי יחזור דווקא מול בארסה.
    הסגל: קניזארס, פאלופ, אז'אלה, קורו טורס, קאניירה, נבארו, מורטי, פיורה, בראחה, מארצ'נה, ויסנטה, איימאר, אנגולו, סיסקו, מיסטה, רופטה, די ואיו, קוראדי.
    הרכב משוער:
    די-ואיו
    רופטה (פיורה) – איימאר – ויסנטה
    בראחה – מארצ'נה
    טורס – קאניירה – אז'אלה– מורטי
    קניזארס

http://www.diariosport.com/vivo/recursos/fotos/foto_86170.Xxx

כמה וכמה משחקים גדולים לאורך השנים זכורים בין ברצלונה לולנסיה. מעל כולם, נחקק בליבו של כל אוהד המשחק האחרון של עונת 2000/1, כאשר דקה לסיום ריבאלדו בשער מספרת מדהים סידר לברצלונה כרטיס לצ'מפיונס על חשבונה של ולנסיה. בעונות לאחר מכן זה דווקא הלך פחות טוב – לפני שתי עונות ולנסיה ניצחה בקאמפ 4-2, ובעונה שעברה 1-0 משער של ריקרדו אוליביירה. במשחק האחרון בין ולנסיה ובארסה, ג'רארד נגח את שער הנצחון במסטאייה. בסך הכל, ב- 87 משחקים בין הקבוצות בקאמפ נואו, 52 נגמרו בנצחון של בארסה, 14 בנצחון של ולנסיה ו- 21 תיקו. מאזן השערים – 107-193 לטובת המארחת.

רייקארד, תבנה על: רונאלדיניו. העונה, רוני אינו מככב בכל המשחקים. אבל מול היריבות הגדולות, אנו שוב רואים את הפייסטה של השחקן הטוב בעולם.
    רייקארד, תשים עין על: ויסנטה. המבחן הגדול ביותר של דאמיה. ויסנטה אמנם עדיין אינו חזר מכושר מאז הפציעה, אך מדובר בשחקן הספרדי הטוב ביותר כיום (פרט אולי לפויול ורייס).
    תחזית שלי: נצחון. כפי שראינו מול מילאן וריאל מדריד, במשחקים הגדולים ברצלונה ממצה את שיא יכולתה – כל הקראקים נותנים את כל מה שיש להם והמכונה עובדת.

3. Yeste Member

לולנסיה אסור להפסיד במשחק הזה! הפסד לברצלונה ואפשר כמעט סופית להגיד שולנסיה מחוץ למאבק האליפות,למרות שנשארו-25 מחזורים,12 נקודות פור בפסגה זה כבר יותר מידי.
    נגמרו התירוצים לקלאודיו רניירי ,ולנסיה מגיעה למשחק הזה כשהיא מחוץ לליגת האלופות,עם סגל מלא למעט סיסוקו שמחוץ לסגל ואלבלדה שסוחב פציעה קלה וככול הנראה יפתח על הספסל.
    אני מצפה מולנסיה לתת פייט לבארסה,זה יהיה קשה מאוד,בקאפ נואו ברצלונה ,במיוחד במשחקים גדולים כמעט בלתי ניתנת לעצירה.
    בפעם הראשונה העונה,רוברטו אז'אזלה,לטעמי הבלם הטוב בעולם,חוזר להרכב,זה מעודד מבחינת ולנסיה.
    ויסנטה רודריגז' ,מי שנחשב לקשר השמאלי האיכותי ביותר באירופה,ישחק את משחקו השלישי מאז שחזר מפציעה מול וורדר ברמן. אך עדיין לא ברור אם הוא מסוגל לגמור -90 דקות,מה שבטוח -עדיין לא זכינו לראות את ויסנטה שלפני הפציעה. כאמור,בגלל החסרון של אלבלדה ומחליפו סיסוקו ,רניירי נאלץ לפתוח באמצע ,לצידו של בארחה,עם הבלם מרצ'נה,מסוכן ביותר.איימר יצטרך לתמוך כמה שיותר בקישור האחורי של ולנסיה שיתקשה מאוד להניעה כדור מול הקישור המפחיד של בארסה.די מפחיד לחשו על זה,בסופו של דבר,די ואיו ישאר בודד מול פויול,שכול הנראה ישתק אותו לגמרי.בארחה,ויסנטה ואנגולו יהיו חייבים לתמוך כמה שיותר בהתקפה של ולנסיה,וזה לא יהיה פשוט.הפסד של ולנסיה ואני מהמר שהליצן האטלקי יטוס חזרה לפירנצה עם -7 מיליון אירו בכיס.

למה לא משדרים את הדרבי של סביליה??! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/04
  4. Yeste Member

הרכבים משוערים למשחק הזה של מארקה(שלא תמיד מדייק):
    Barcelona: Valdes; Belletti, Puyol, Oleguer, Van Bronckhorst, Xavi, Marquez, Iniesta, Deco, Ronaldinho y Eto'o.
    Valencia: Canizares, Curro Torres, Navarro, Caneira, Moretti, Fiore, Marchena, Baraja, Vicente, Aimar y Corradi.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/04
  5. נדב Member

והנה עוד מחזור בלי שידור בספורט חמש... נראה לי שהם חושבים שכשהם נותנים לספורט חמש את יובה - מילאן הם פטורים מהאוהדים הספרדיים....

חוצפה!

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה הזה אם הם שמים משחק בספורט 5 אז הם צריכים את שני המשחקים.

כי המשחק של ראסינג מתחיל ב9 ונגמר ב11 ומיד ב11 מתחיל ברצלונה , ובמקביל יש את מילאן ב9 וחצי.

אבל אני לא מבין אותך,כל כך קשה להצטרך לספורט 5 פלוס ?? תאמין לי הוא שווה כל שקל שמושקע בו ,הוא יות ר עדיף משבת של כדורגל זה בטוח.

7. נדב Member

אני סה"כ בן 13 ואני לא מחליט על ההחלטות האלה בבית...
    פעם רצינו לקנות יס אבל זה ירד...

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אני מחליט את ההחטות בבית ? אני בן 20 , לא בן 30 שהבית שלי.

בדיוק כמו שאתה מבקש מההורים כסף ליציאה או כסף לקנות משהו אתה יכול לבקש שיחברו אותך לערוץ הזה.

ומה זה פעם רציתם לקנות יס ? אין לכם ממיר בכלל ? אפילו לא של הוט ?

9. נדב Member

אין לנו שום ממיר!

חחח אם אתה ככה חושב שזה כמו לבקש כסף ליציאה...

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע השיחה בינינו זה להודעות פרטיות או איסיקיו אבל אני חייב להוסיף :
    אם אתם תעשו ממיר לא רק אתה תרוויח גם כל המשפחה שלך.

וקצת כדורגל

אואן יעלה הערב בהרכב ריאל במקומו של רונאלדו (הפצוע ? או איזה סיבה יש שהוא לא בסגל? )

11. נדב Member

צודק...

אני מקווה שסוף סוף היום ריאל תמשיך את התצוגה שלה מהמשחק של רומא בליגת האלופות...

לגבי בארסה וולנסיה... נראה לי שהרבה כבר יודעים את התוצאה המרה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ואם רונאלדו לא יהיה בסגל היום אז אולי סוף סוף נזכה לראות קצת דקות משחק למוריינטס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/04
  12. Yeste Member

אל תבנה על זה.

בנינו,למורייאנטס אין מה לחפש בריאל.אלא אם כן הוא נהנה להרוס את הקריירה שלו...

13. נדב Member

אולי לך תדע...

לפחות אני נשאר בתקווה הזאת...

14. Yeste Member

ובינתיים לאבנטה מתפרקת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אלבסטה מוליכה 1-0 על לאבנטה בחוץ!

15. Barcik Member

בלטי נכנס ברגע האחרון לסגל, אבל כנראה לא יפתח בכל זאת. מארקז עדיין בספק - הוא יעבור מבחן כשירות אחרות חצי שעה לפני המשחק. אם מארקז לא יפתח, ג'יו ישחק בקישור (אמאל'ה) וסילביניו בצד שמאל של ההגנה.

ללא אלבלדה, אני לא רואה את מארצ'נה ובראחה מצליחים לגבור על דקו ושאבי בקישור. מארצ'נה אינו ממש טוב בעמדה הזו, מה לעשות. בארסה פשוט טובה יותר, והיא צריכה לנצח את המשחק הזה.

גם אני מאוד לא מרוצה שלא משדרים את הדרבי של סביליה, משחק חם, איכותי ומשמעותי מאוד לקרב על הכרטיסים לאירופה. הקבוצות שקולות, שקולות מאוד העונה. כפי שהגדיר זאת ה"מארקה" - הדרבי החשוב ביותר של השנים האחרונות. יהיה מעניין מאוד לראות את דו-הקרב בין התותחים הברזילאים אוליביירה ובאפטיסטה. גם בקישור יהיה חם, עם אדו, אסונסאו ופרננדו מול אלבס, חסולי ורנאטו. בהתחשב בכך שההגנה זה החלק החלש בשתי הקבוצות - יהיה מבדר מאוד.