זוהיר בהלול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏1/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזמן שאני מסתכל את המשחקים של הליגה הלאומית אני לא יכול להבין איך אי פעם חשבתי שהוא אחד השדרנים הטובים..הוא מעצבן ומתעלק..עבר זמנו כבר..והוא גם כבר אפילו לא אובייקטיבי..
    למען האמת הוא והכישלונות שלידו..די הורסים את השידור[לא שערוץ 33 יותר טוב]
    אבל יחסית למה שאני זוכר מזוהיר..הוא ממש על הפנים..
    מה אתם חושבים?

2. AFC Member

לדעתי אתה צריך לשנות את הטופיק ל-"שדרנים ופרשנים".

אף אחד לא חשב שבהלול שדר טוב חס וחלילה. אני לא מבין מדוע ממנים לשדרן בן-אדם שמדבר כמו אליעזר בן-יהודה, צורח בטירוף בגולים לא חשובים (וכפ"ס מצמקת ל-4:1!!!!!) ומנסה באותה עת להיות פרשן, תפקיד שהוא מצליח להיראות אפילו יתר גרוע בו.

מי שבאמת אובר-רייטד הוא מאיר איינשטיין. כשישראל כובשת מול נבחרת גדולה, כדי לך מיד להנמיך את הווליום, כי אז תשמע את קולו מהדהד במסדרונות ביתך. גם דני דבורין הוא שדר פאתטי, אני לא מבין מאיפה מוצאים את האנשים האלה.

בעמדת הפרשנים... תבחרו מי יותר גרוע : גיורא שפיגל, רפעת טורק, ניר לוין, אברם גרנט, חיים רביבו (בזמן המונדיאל) או אבי כהן. מלבד רביבו, כל הנ"ל היו בערוצים 1 ו-10, כך שאני מציע לכם להקשיב לדיסקמן או להשתיק את הטלויזיה בזמן שאתם צופים במשחקים הללו.

3. ליהי Member

וואי וואי ניר לוין בתור פרשן כמעט גרוע כמו שהוא מאמן (טוב הגזמתי)
    אבל באמת...ממש ממש גרוע.

השדרנים שאני כן אוהבת זה יורם ארבל (אין,אני פשוט הוא!) ואבי מלר אבל זה כבר ליגה אנגלית. השדרנים השנואים זה רמי וייץ וכן גם דני דבורין, כי זה שהוא רגיל לשדר ברדיו הדביק לו הרגל מגונה לא לסתום ת'פה ולתת לראות את המשחק בשקט.
    בקשר לזוהיר באלול...אין לי שום דבר נגדו או בעדו. סתם שדרן אנמי עם יציאות נוסח אלון מזרחי פה ושם.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה יש שדרנים שאתה כן מעריך?[לא שאני חושב שאתה טועה חוץ מאיינשטין..]
    אני אוהב את רמי וויץ למרות שאז בהתחלה ממש שנאתי אותו ויש לו כמה פאקים..
    אבל הוא פרשן שכיף לשמוע אותו וגם את מלר אני אוהב כי הוא מצחיק ושנון..
    ואת ההוא מהליגה הספרדית..שהוא מתלהב בצורה מצחיקה..מכל דבר..[במיוחד מגולים שבהילןך חוזר]

5. ליהי Member

חחחחח כן ענק ענק זה ירדוף אותו כל הקריירה שלו...

אבל ברצינות אבי מלר הוא פשוט מלך, תענוג לשמוע אותו.
    אם יום אחד אני אפגוש אותו ברחוב אני יבקש חתימה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא המציא מושג..הבירטוז..

7. united Member

לא, זה היה רמי וייץ הליגת אלופות שנה שעברה במשחק של מנצ'סטר נגד לה קורוניה
    בקשר לזוהיר בעלול אני חושב שהוא כזה מצחיק וכמה מושגים מפגרים באמצע המשחק הוא תוקע שזה פשוט כזה מצחיק
    כמו למשל: "איזו יציאה פעלתנית של השוער הזה"

8. ליהי Member

חחחחחחח כן יש לו את הקטע שהוא נותן דימויים הרואיים לדברים שקורים על המגרש.

אם השוער נגיד תופס כדור פשוט הוא מתחיל "יואוו איזו עצירה כמו הר תל-מונד ביום סגרירי!"

עכשיו לך תפענח את הקשר בין מה שהוא אמר למה שקרה...

9. AFC Member

אני מעריך את יורם ארבל, אבל רק אם הוא משדר משחקים בארץ. אם הוא משדר משחקים של קבוצה ישראלית באירופה או הנבחרת זה גורם לו להיות סובייקטיבי בצורה מדהימה, ובאירופה אין לו מושג אז כל המשחק הוא מקריא סטטיסטיקות.

את רמי ויץ אני די מסמפט, הוא משוגע לגמרי ואוהד מכבי חיפה (רחמנא ליצלן!), אבל בסה"כ הוא ושגיא כהן זה שילוב קטלני.

הפרשנים היחידים שאני מסוגל להקשיב להם : שלמה שרף (למרות שיוצאות מפיו שטויות לעיתים קרובות), שגיא כהן, אבי מלר ונדב יעקובי.

עוד כמה פרשנים גרועים : גיא לוי, אלי אוחנה, מוטי איווניר, חיים ברעם ובוני גינדזבורג בזמנו.

הבעיה של הפרשנים היא בגלל שחלק מהם אומרים דברים מובנים מאליו, דברים מפגרים וסתם נועדו להעביר את הזמן. אין שום התייחסות לפן הטקטי של המשחק או ליכולת האינדיבידואלית של השחקנים (ובאופן רציני, לא הערה כמו "הוא משחק טוב").

10. ליהי Member

כן בוני גינזבורג נוטה לגמור או לפחות לתת אנחה של עונג כל פעם ששחקן של מכבי ת"א נוגע בכדור. אלוהים יודע איך הוא קיבל את התפקיד שהוא קיבל. הוא היה גרוע בתור שוער (אני,אישית, זוכרת אותו מקבל כמה כדורים ככה בין הרגליים)
    ובתור פרשן/שדרן האל יודע מה הוא עושה שם בערוץ 11 הוא פשוט גרוע. הוא מדבר ומתיחס רק לשחקנים של מכבי ת"א וששלמה שרף כבר רוצה להוציא מילה הוא קוטע אותו בגסות וממשיך לדבר על זה שתורג'מן היה פשוט נפלא, ובכלל איך הוא נגע בכדור... כישרון כזה כבר לא ראינו ממזמן.

אני אוהבת את הראל סגל, הוא גבר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

11. קופירוק Member

חחח להפך,מתאים לו שם...
    השדרים שאני אוהב הם יורם ארבל, רמי וייץ, אבי מלר ונדב יעקובי... כמובן המלך הוא מודי בר-און!!! כל כך אנושי ושנון שזה ממש מדהים!
    בכלל כל צוות ערוץ הספורט (חוץ מכמובן אלי אוחנה) ממש מצוין.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גינצבורג היה שוער גדול..את כנראה זוכרת רק את השנים האחרונות שלו בתור שחקן..
    אבל הוא היה אחד מהשוערים היותר טובים..במיוחד בעצירות פנדלים[עצר 2 פנדלים מול מכבי פתח תקווה פעם אחת..]
    מה שאי אפשר להגיד עליו בתור פרשן..למרות שיש לו תכונה מאוד חיובית..אם קשה למישהו להירדם הוא מסתכל שער ראשון או איל שקוראים לזה..ותוך 4 דקות ו-16 שניות הוא כבר בחלום השני..

ועוד משהו..מזל שהוא קוטע את שרף..אמנם פה ושם שרף אומר דברים נכונים[פה ושם..לא הרבה..] אבל הוא אומר הכל בגסות כמו שרק הוא יודע

הפרשן השנוא עליי מכל אבל..הוא מוטלה שפיגלר!!הוא מעצבן!!!!
    הכל מלווה אצלו בתנועות ידיים מעצבנות והוא תמיד מדבר איתי וקוטע את עצמו באמצע בשביל חישבה מאומצת..אין מה לעשות הוא עתיק ולא מתאים..

13. Julian Joachim Member

אין ספק.

אבי מלר הוא המלך.

השיא שלו היה במשחק של ווסטהאם מול אני לא זוכר מי, קרייג פורסט שוערה של ווסטהאם מזנק זינוק אדיר וענק ומלר משחרר פנינה "פורסט ג'אמפ"...

אחחח בשביל הרגעים האלה אני מוכן לשמוע את אלי אוחנה מזיין את השכל משחק שלם.

14. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אין
    אני מתה עליו
    אני זוכרת שאיזה פעם הוא דיבר על סאות'המפטון בגביע אז הוא אמר שהיו להם בדרך ציפורים עורבים בלה בלה בלה ואז הוא אמר "רק חבל שבגמר הם משחקים נגד התותחנים "(ארסנל).

אין הבנאדם פשוט טוב בזה!

15. Fernando Cavenaghi Member

אתם לא נותנים מספיק קרדיט למלך האמיתי, נדב יעקובי.

זה שהוא שקט מסתיר כל כך הרבה מוח וידע על כדורגל שהוא לוקח את אבי ושגיא בהליכה איטית.

ואיך שכחתם את אנדי ואן דר מייד א סייב? כושר אילתור לא נורמאלי.