ולנסיה ניצחה וזכתה באליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Nesta, ‏6/5/04.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יום שבת
    סלטה ויגו -ברצלונה 21:00(שידור ישיר! בערוץ 16 רק לבעלי ממיר "HOT")
    ריאל מדריד - מאיורקה 23:00 (שידור ישיר! בספורט 5+)

יום ראשון:
    אתלטיק בילבאו -אלבסטה 18:30
    אספניול -לה-קורוניה 18:30
    ויאדוליד -ריאל סוסיאדד 18:30
    סראגוסה -אוסאסונה 18:30
    ויאריאל -בטיס 18:30
    מלאגה -מורסיה 18:30
    סביליה -ולנסיה 20:30 (שידור ישיר! בספורט 5+)
    סנטאנדר- אתלטיקו מדריד 22:30 (שידור ישיר! ספורט 5)
    http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/h/a/r/e/l/l/1/0/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200304261355538288/200405071224562434/SPA.Xxx

קרבות עם כן בגל החזיתות, ולנסיה תצא למשחק קשה מאוד מול סביליה בעוד ריאל וברצלונה ינסו להדביק את הפער ממנה.
    בתחתית אספניול וסלטה ויגו בהזדמנויות אחרונות לניסיון להינצל מירידה לליגה השנייה

לדיבורים שלכם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/04
  2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף, נמאס כבר להגיד את זה אבל זו ההזדמנות האחרונה בהחלט וחבל שזה כבר לא תלוי בנו אחרי יתרון 11 נקודות! לולנסיה יש משחק בהחלט קשה עם סביליה בחוץ אבל קודם ריאל צריכה לדאוג לא לתת למאיורקה לשחזר את ביקורה הקודם בברנביאו... בקשר לברצלונה- אני לא חושב שיש לה (או לריאל) הרבה סיכויים לעקוף את ולנסיה בזמן שנשאר אבל בשבת יש לה משחק מאוד מאוד קשה מול סלטה שחייבת את הנקודות כמו אוויר בתחתית בבלאידוס. אבל זו לא הפעם הראשונה שהיא חייבת את הנקודות ויש לי הרגשה שברצלונה תחזור מויגו עם מלוא הנקודות.
    *סחטיין להוט שלקוחותיה מקבלים השבוע 4 משחקים מצוינים של הצמרת והתחתית! אבל רבאק לא מתחשבים בנו הישראלים, קודם שמו את הסופר קלאסיקו ביום הזיכרון ועכשיו המשחק של ריאל בעיצומה של המדורה וההכנות לבשר על האש...

3. Reyes Member

גל, אני מצדיע לך על האופטימיות. אני כבר איבדתי את האמונה מזמן. אם תשאל אותי, הסיכוי שריאל תזכה באליפות הוא 1 למליון, למרות שהיו דברים מעולם. האמת שיש לנו קצת מזל. שני משחקיה הבאים של ולנסיה בחוץ, אחד מול סביליה ואחד מול ויאריאל. שתיהן רוצות גביע אופ"א, שתיהן ביום טוב מסוגלות לנצח את ולנסיה, אך קשה לי להאמין שדווקא עכשיו היא תפסיד. וגם אם כן, קשה לי להאמין שריאל תדע לנצל זאת. אני בכלל לא בטוח שננצח מחר את מאיורקה, הבלאריים רוצים להבטיח לעצמם סופית את ההשארות ולא יהיה קל. אני בטוח שאתם זוכרים מה קרה לנו בעונה שעברה, הם כיכבו בברנבאו עם חמישיה, כשסמואל אטו הפגין את אחד מהמשחקים הטובים שלו. בכלל, במדריד כבר מדברים על העונה הבאה, בעיתונות המדרידאית שום כותרת ראשית לא מדברת על המשחק מחר. כל הכותרות עוסקות בהבאתו האפשרית של קמאצ'ו (מדברים על כך שהמאמן הבא יהיה ספרדי), בטוטי, בואן ניסטלרוי, בוולטר סמואל ובהצעה המסתמנת של ריאל לרומא - קחו 10 מליון יורו ואת מוריינטס, תביאו את אמרסון (ואני אומר: לא! ככה לוותר על מלך השערים של ליגת האלופות?). על אי התאמנותם של פיגו וגוטי בקושי כתוב שורה ונראה כי המשחק מחר לא מעניין אף אחד.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכלל, הוא תמיד נותן משחקים טובים נגדנו כאילו דווקא להראות לנו שטעינו, גם בבית וגם בחוץ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx

5. Romario Member

אני לא מבין למה נראה לכולם שסיפור האליפות כבר סגור וחתום.
    במחזור הזה, ולנסיה יוצאת למשחק חוץ קשה מאוד לולנסיה, ולדעתי, היא תאבד בו נקודות. סביליה היא קבוצה חזקה מאוד בבית, וקשה לי להאמין שהיא לא תשיג נקודות במחזור הקרוב.

לעומת זאת, לריאל מדריד מחכה משחק די קל מול מאיורקה. עכשיו אני יודע שריאל בתקופה רעה, והכל יכול לקרות, אבל לא הפעם. אני לא יודע אם ריאל תצא סופית מהמשבר אחרי המשחק הזה, אבל היא תנצח אותו.

לגבי בארסה, לדעתי הסיכויים שלה שווים לאלה של ריאל בעניין האליפות. היא יוצאת למשחק מול סלטה שנמצאת בזמן האחרון בכושר די טוב, אבל אני מאמין שנצא משם עם 3 נקודות.

6. Reyes Member

אה ו... למעשה יש 5 שידורים ישירים - גם המשחק של ויאדוליד נגד סוסיאדד ישודר, ב-TRT1 כמובן.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, עדיין מדובר רק בחצי מהמשחקים וזה נדיר ביותר. אחת לעונה. עדיין לא "כמעט מחזור שלם".
    ניב, הטורקים משדרים רק בגלל ניהאט? איך לא ידעתי על זה קודם. עכשיו אתה אומר 3 מחזורים לסיום?

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה יודע על זה רק עכשיו..
    הקמפיין הזה של הטלוויזיה הטורקית (TRT1) סביב ניאהט היא עוד מהעונה שעברה.
    בשנה שעברה שסוסידאד הייתה בצמרת ומועמדת לאליפות שודרו כל משחקיה בערוץ הזה,גם אם היה בארסה-ריאל , ריאל - אתלטיקו בTRT1 העדיפו את נציגם ניאהט וריאל סוסידאד הלהיט של הליגה הספרדית בשנה שעברה.

העונה ניאהט וסוסידאד מככבים פחות ולכן אם יש איזה משחק גדול בספרד (ריאל-בארסה,ולנסיה-ריאל,ולנסיה-בארסה וכו') מעדיפים הטורקים לשדר את המשחקים האלה ולא את ניאהט וחבריו.

9. שגיא Guest

רק הליגה הספרדית נשארה פתוחה מהגדולות. באנגליה, באיטליה כבר יש אלופה, בהולנד וגרמניה רק חסר רשמיות, ורק בספרד אנחנו נשאר עם המתח הזה עד הסוף.

למען האמת, גם אני צופה שולנסיה תתקשה מאוד להוציא 3 נקודות מולנסיה, ופה תהיה ההזדמנות של שתי הקבוצות האחרות, ריאל מדריד ובארסה, להיכנס למבאק האליפות בשני המשחקים האחרונים. משחק לא קל לבארסה מול סלטה ויגו, שעדיין נאבקת על חייה בליגה, אבל כמו שלבארסה לא בדיוק היה אכפת מהמצב של אספניול, ככה אני גם צופה במשחק מול סלטה. בארסה צריכה לעשות את שלה, ולקוות למעידה (שתבוא לדעתי) של ולנסיה מול סביליה...

חם, חם בליגה הספרדית.

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קצת מצחיק... אתה לא חושב?

11. Barcik Member

ולנסיה תיקח 3 נקודות מסביליה. ולנסיה זה קבוצה חזקה מנטלית, ולא פאשלונרית. הם לא ישמטו את האליפות מבין 10 אצבעות.
    מי שלדעתי יותר יתקשו לנצח זה שני הקבוצות מאחוריה. לסלטה יש נטייה מעצבנת להתעלות מול בארסה, ואני צופה תיקו במשחק הזה. וגם מיורקה יכולה לעקוץ את ריאל מדריד איך שהיא נראית עכשיו.

12. ויסנטה123 Member

קשה לי להאמין שולנסיה יצליחו לנצח את סביליה בחוץ.
    סביליה נחשבת לאחת הקבוצות המסוכנות בליגה.
    במיוחד בבית.
    ברצלונה יפסידו לסלטה!
    סלטה יתנו את הכל במשחק הזה,אחד המשחקים החשובים של סלטה ויגו בשנים האחרונות.
    ריאל הולכים להתפרק על מיורקה .
    אין למיורקה הגנה.
    הימור שלי למחזור הקרוב...

סלטה ויגו -ברצלונה -1
    אתלטיק בילבאו -אלבסטה -1
    אספניול -לה-קורוניה-1
    ויאדוליד -ריאל סוסיאדד X
    סראגוסה -אוסאסונה -1
    ויאריאל -בטיס X
    מלאגה -מורסיה 1
    סביליה -ולנסיה X
    סנטאנדר- אתלטיקו מדריד X
    ריאל מדריד - מאיורקה 1 (יהיה במשחק הזה יותר מ4 שערים)

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/04
  13. שגיא Guest

כן אני בנאדם מצחיק. עושה בר מצוות ואירועים.

וברצינות, זה לא שלא יכולת להבין את המשפט. אנא חזור לדיון המקורי.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם ולנסיה היו באמת ווינרים הם כבר היו אלופים, התיקו הביתי נגד סוסיאדד היה הכי מיותר בעולם והם צריכים להגיד תודה שלפחות לא הפסידו. ולנסיה די לוזרית בעיניי (כנראה עדיין בגלל תקופת קופר..) ועד שהם לא ייקחו סופית את האליפות אני יהיה רגוע. חסר להם הם מפשלים נגד סביליה.

בבירנבאו יש לי הרגשה על מיורקה, אטו ייתן עוד משחק מצויין נגד קבוצתו לשעבר ויש לי הרגשה שנראה שם עוד הפסד ביתי של ריאל מדריד... הלוואי.

15. OrRonaldo Member

אני חושבת שבסוף ולנסיה יקחו. לדעתי גם הכי מגיע להם. (לצערי הרב) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אני מקווה שריאל שוב לא תקבל חמישיה ממיורקה.... יש לי זיכרונות רעים מהמשחק ההוא.....

אבל עדיין יש עוד 3 מחזורים והכל פתוח.