ולנסיה וריאל מנצחות ; בארסה מובסת במדריגאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏7/1/05.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

סביליה - חטאפה 21:00

נומנסיה - בילבאו 21:00

ולנסיה - לבאנטה 23:00

ראשון

סנטאנדר - מאלגה 18:00 (5+)

מאיורקה - לה קורוניה 18:00

סוסידאד - אלבסטה 18:00

אספניול - אוסאסונה 18:00

סארגוסה - בטיס 18:00

אתלטיקו מדריד - ריאל מדריד 20:00 (5+)

ויאריאל - ברצלונה 22:00

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/05
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלו ההרכבים לשלושת משחקי היום בליגה הספרדית. שבמוקד משחקי היום,הדרבי של ולנסיה.

סביליה
    אסטבאן; סרחיו ראמוס, חאבי נאברו, איטור אוסיו, דאויד; דניאל אלבס, רנאטו,מארטי, חסולי; חוליו באפיסטה וקארליטוס.
    חטאפה
    סאנצ'ז ברוטו; יאנגונאס(בלנגוואר), פולידו, , נאנו,פרניה; מאריו קוטלו, דייגו ריבאס, גאבי,ויוארדוראדו; ריקי וקראיובאנו
    http://www.marca.com/fotos05/sevilla05/caparros_entreno.Xxx

נומנסיה:חואנמה, ג'ונאפה, אנטוניו, מולינה, אוצ'וה, גראף; פאבלו סאנז; פינאדה, טוונט,ג'ואנלו; אוסוריו
    בילבאו: אראנזוביה; איראואה, מוריליו, פרייטו, דל הורנו; אורבאיז, גורפגי; אצ'בריה, טיקו, אזקוורו; ואורסאיז
    http://www.marca.com/ficheros/marca/fotos04/Numancia/decepcion041104.Xxx

ולנסיה: קאניזארס, קורו טורס, קאנריה, איאלה(דויד נאברו), מורטי; רופטה, מארצ'נה, בארחה(פיורה), סיסקו; איימאר ומיסטה.
    לבנטה:מורה, פינילוס, חסולה, אלכסיס, הארט, אטיין, סלסטיני,ריברה, ג'ופרה, נאצ'ו (סרחיו גארסיה) ומאנצ'ב
    http://www.marca.com/ficheros/marca/fotos04/Levante/jofre_alegria0124.Xxxhttp://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20050108a/_archivo55_photo_10_1_1_20050108_pr03f1.Xxx.Xxx

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ההרכבים לדרבי

אתלטיקו מדריד: לאו פראנקו; מולינרו, פאבלו,פררה, אנטוניו לופז; איבאגזה, לוקסאן,סוסה, גרונקיאר; סאלבה ופרננדו טורס.

ריאל מדריד: קאסיאס; ארבאוה, הלגרה,פאבון,קרלוס; גוטי, בקאהם, פיגו, זידאן; וראול רונאלדו.

שופט: פרז בורול

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/1/05
  4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

א'. איפה סלגאדו?
    ב'. הדרבי הוא מבחן ראשון רציני (90 דקות) ולא קל עבור לושמבורגו להראות שינויים מאז כניסתו לתפקיד, ומבחן לא קל בכלל. דרבי בחוץ תמיד הולך קשה ואני זוכר איך החארות השוו לנו ל 2-2 לא מזמן אחרי שכבר הובלנו בביטחה. הכי חשוב שכל השחקנים יהיו בפורמה והתפקוד של ההגנה חשוב מאוד כי גרונקיאר חורש את האגף וסאלבה וטורס מסוכנים מאוד כך שאני מעריך שלקאסיאס תהיה עבודה, אבל אני מאמין שנצא מהקלדרון עם 3 נקודות בסופו של דבר אחרי הרבה הזעה ומלחמה, יהיה משחק טוב זה בטוח. מלבד זאת, נקווה שבארסה תאבד נקודות באל מדרגל, צריך לראות איך החבר'ה של רייקארד חוזרים לשחק כשהפגרה בדיוק הגיעה להם לאחר מספר נצחונות בשיניים.

5. Max Member

סלגאדו מוצהב, התיקו 2-2 היה בברנבאו.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז "אופס"

7. Barcik Member

אתמול, בילבאו שוב אכזבה וסיימה בתיקו 1-1 בחוץ מול האחרונה נומנסיה. גם סביליה שמטה נקודות בתיקו לחטאפה מהתחתית, וולנסיה ניצחה את הדרבי עם עוד החלטת שיפוט שנוייה במחלוקת.

אני מאמין בחבר'ה של אתלטיקו. ההכנה שלהם למשחק נראית לי חיובית. הם באים בגישה טובה ועם הכנה מנטלית נכונה - הם לא אנדרדוגים מוחלטים, אבל הם גם לא קבוצה שמחפשת רק לנצח בדרבי ולהפסיד בכל שאר 36 המשחקים. ריאל מדריד מנגד שוב נראית לי כמו קרקס מעופף, שבאה גדולה ויהירה לדרבי. אני מהמר על אתלטי.

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ריאל מדריד 0-1 אתלטיקו מדריד
    רונאלדו (14')

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאמן שטורס יחמיץ פעמיים מול חצי שער ריק ? ושעל הריבאונד שקאסיאס על הריצפה מחמיצים ? מישהו עשה משהו על השער של קאסיאס..

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו מה יהיה עם המזל שחוזר לריאל.

בגול הראשון זידאן מפספס את הכדור שמגיע לרונאלדו שכוכבש.
    בגול השני איכשהוא הכדור בורח לראול וסולארי לבד מול השוער.

ואתלטיקו ? ים של החמצות.

ריאל חוזרת לעצמה וזה לא טוב,ואני מאוד חושש מהמשחק היום מול ויאריאל.

11. marvid Member

עכשיו זה כבר 3-0 לריאל מעוד שער של הגורדיטו.
    לא יאמן,איזה מזל יש לפאשיסטים האלה.
    אבל מזל,נגמר מתישהו,מה שראינו היום,מראה שלריאל אין ממש יכולת,ואם הם היו משחקים נגד קבוצה יותר טובה,הם היו מפסידים.

12. אלבלדה Member

שום דבר לא השתנה בריאל ה-3:0 לא עובד על אף אחד בקאהם פותח בהרכב
    המאמן בא למשחק אם מכשיר קשר,ריאל שיחקה בונקר כל המחצית השנייה
    ואתלטיקו לוזרים איך אפשר להחמיץ ככה? בקיצור יעקובי תשתוק!!!

13. RMCF Member

לפני כמה ימים הייתה בטוח שאתלטיקו קבוצה מעולה שאין לריאל סיכוי נגדה. עכשיו אתלטיקו קבוצה גרועה ולריאל היה מזל.

ותשמע, אם אתה חושב שלנצח 3-0 מ-4 בעיטות לשער, נקרא שאין יכולת, אז אני באמת לא יודע מה מצבך.

14. Max Member

לגבי המשחק, משחק פשוט הזוי ביותר, אני, בתור אוהד ריאל, מודה ומתוודה שאם התוצאה הייתה הפוכה זה לא היה מפתיע אותי לפי איך שהקבוצות נראו על המגרש.
    טורס עצמו יכל להשלים רביעיה בלי הרבה בעיות, הלגרה כמעט כבש שער עצמי בדקה הראשונה וסאלבה יכל להוסיף עוד כמה שערים למאזן שלו.
    ההגנה הייתה חדירה ביותר, אבל איכשהו שמתי לב, כאשר ריאל משחקים בלי סמואל, כל שחקני ההגנה זורקים את עצמם לכל מיני כיוונים ותמיד בפוקס זה פוגע בהם או שקסיאס מציל או שהשחקנים פשוט מפספים, אין לי מושג איך להסביר את זה, אבל שמתי לב בתחילת העונה, ריאל לא ספגה אף שער בליגה עד שסמואל נכנס, ואז ספגנו מאספניול, אני לא מאשים אותו, כי הוא לפחות מנסה להיות בלם, אבל זה פשוט נראה מוזר איך פאבון, בקהאם, הלגרה וארבלואה קופצים ללא שום קשר למשחק לכל מיני צדדים ובסוף הכדור פוגע בהם איכשהו.
    קסיאס שוב מוכיח שחייבים להאריך לו את החוזה ושאחרי בופון, הוא הטוב בעולם (למרות שהדקה הראשונה הפחידה אותי ואת המשחק הוא התחיל בדי הססנות).
    לגבי לושמברגו, אין, הבן אדם קוסם, הוא היחיד שגרם לי לראות את רונאלדו רץ אחרי הפציעה במדי הקבוצה שלו, לא הנבחרת, כנראה מאמן ברזילאי עושה לרונאלדו רק טוב, ועל המשחק היום, למרות כמה דריבלים מיותרים, אני מוריד את הכובע, לחץ, ירידה להגנה, חילוק מסירות, 2 שערים, מה עוד צריך?
    לגבי שאר הקבוצה, רוברטו קרלוס היה טוב בהגנה, וגם בישל את השער הראשון.
    לגבי שאר ההגנה, ארבלואה היה סביר בשביל שחקן שזה משחק הבכורה שלו בהרכב הפותח, הלגרה ופאבון קיפצצו וקיפצצו, אבל איכשהו זה הצליח להם.
    בקהאם אם אני לא טועה הוא זה שנתן לרוברטו קרלוס כדור ענק על הרגל שאחריו בא הבישול, חוץ מזה הוא הרבה להיתקל לשחקנים לבנים בין הרגליים וכנ"ל גם לשחקנים האדומים לבנים, שבפוקסים, זה גרם להם להתבלבל והביא לקסיאס זמן לקחת את הכדור.
    זידאן נתן בישול פנומנלי לרונאלדו בשער האחרון (גם התנועה של רונאלדו הייתה מצויינת), גם בהגנה הוא נתן פייט לא רע, נקווה שהפציעה לא רצינית, אבל עדיין זידאן לא הציג חצי מהיכולת שלו.
    סולארי, חוץ מהשער, שרף הרבה שטחים באגף שמאל, אבל לא היה אפקטיבי מדי, הוא צריך לראות דשא, ולושו מביא לו דשא, נקווה שהוא יחזור להראות את היכולת שגרמה לי להתאהב בו, אחרי השער נגד לאציו בליגת האלופות.
    פיגו הוביל כדור טוב, ניהל את המשחק מהאגף, אבל לא היה יותר מדי אפקטיבי שוב, אבל הוא נלחם הרבה בהגנה.
    ראול שוב היה חלש, אבל עדיין הוא רץ הרבה, בישל לסולארי ונלחם, נקווה לראות אותו חוזר לעצמו עם הזמן.

לגבי כל הקבוצה כקבוצה, מהדקה הראשונה ראו מלחמה בעיניים, שחקנים ירדו לגליצ'ים, רצו ספרינטים שכבר שכחתי שהם מסוגלים לרוץ, נלחמו, שמו מרפקים, חוזרים להיות קבוצה, זה אולי אחד משלושת המשחקים הטובים ביותר של ריאל העונה (2 האחרים היו נגד אלבסטה ונגד רומא ב 4-2 אחרי הפיגור) בתור קבוצת כדורגל.
    הנתונים הסטטיסטיים פשוט מדהימים, 14 בעיטות לשער של אתלטיקו, 0 שערים, מתוך 14 הבעיטות האלה בערך 9 הן של טורס (שד"א אם המשחק הזה לא שיכנע אף אחד עד כמה כישרון יש לילד הזה ברגליים, אני לא יודע איזה משחק כן, הבן אדם פנומן, הוא חלוץ מושלם, גם סיומת לרוב יש לו, לא היום, אבל השליטה שלו בכדור, הנגיחה שלו, הבעיטה, לא חסר לו כלום), לעומת זאת ריאל מדריד עם 4 בעיטות לשער, 3 למסגרת, 3 לרשת.
    אתלטיקו שלטה בכדור בערך 60 אחוז, ואם זה פחות זה רק בגלל המסירות של ריאל בשטח המחצית שלה בסוף המשחק.
    אבל ריאל סוף סוף הראתה חוק מנטלי, לא נשברה וניצחה ניצחון, שלמרות שאני לא דוגל בשיטה הזו של להסתכל על תוצאה בלבד, אחרי כמה שנים יחשב כניצחון גדול של ריאל בתוצאה 3-0.
    הלוואי ותהיה לזה המשכיות.
    ד"א ללא ספק ראו את הצורך בקשר אחורי, הקישור של אתלטיקו מדריד החזיק בכדור 60 אחוז מהזמן כי אף אחד לא הפריע לו, וזידאן ובקהאם לא באמת יודעים לעשות דריבלים.

ד"א, אני לא חושב שנדב יעקובי צודק בקשר למכשיר קשר שנועד לדבר עם סאקי, אבל אני אשמח אם מישהו יבהיר עם מי בדיוק לושו דיבר, אני חושב שזה עם מישהו שיושב בחדר של הסטטיסטיקות ורואה את המשחק מלמעלה, לא יודע...

15. zizou Member

מצטער על התגובה החפוזה והקצרה, אבל אני מת מעייפות.

אם לסכם את המשחק הזה, אני חייב לציין שמזה הרבה זמן לא סיימתי לראות משחק של ריאל עם חיוך אמיתי, משחק מוזר, הזוי, תמוה, לא הוגן וכל תואר אחר שתרצו לקרוא לו, אבל עדיין החיוך היה אמיתי. הלחימה, והמאבק של ריאל היו ראויים להערכה.