ויקי כנפו לא לבד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏18/8/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

כן, לא רק האימהות החד הוריות סובלות מאבטלה, בקיץ האחרון התווסף עוד מגזר עם אחוזי אבטלה גבוהים יחסית- מגזר שחקני הכדורגל. מדובר על שחקנים שבשנים קודמות היו סוגרים בקבוצות בלי שום בעיה, והקיץ פשוט אף קבוצה לא יכולה לעמוד בדירות שלהם, או שפשוט אף אחת לא מעוניינת בהם.

השחקן הראשון והמפתיע הוא אלון מזרחי. החלוץ, שמאיים(אבל אשכרה מאיים) לקרוע רשתות כל קיץ ומבטיח שהשנה הוא יעלה לראש טבלת מבקיעי כל הזמנים, לא מצא קבוצה שתתאים לו. היו דיבורים על בני יהודה, אך הבלגן ששרר שם עד אתמול בבוקר לא התאים לו, והוא העדיף לחכות. אופציות אחרות ממשיות לא היו לו, ועל הליגה הלאומית אין מה לדבר, כי שם הוא יכול להבקיע גם מיליון שערים, אבל זה לא יוסיף למאזנו אפילו חצי כיבוש, וזה הדבר היחידי שאכפת למזרחי ממנו.

מובטל נוסף מפתיע הוא עומרי אפק המוכשר, שבהחלט שיחק טוב בעונות האחרונות בהפועל ת"א, והיה מנקודות האור הבודדות בקבוצה המגעילה של שנה שעברה, והשנה החוזה איתו לא חודש משום מה, אולם הפועל מראה סימנים שהיא רוצה אותו, והפינג פונג שהיא עושה לו לא כ"כ ברור. אופציה נוספת שעלתה בשבוע שעבר היא מכבי ת"א, לאחר שנמני ובנין סולקו מהקבוצה, אולם אופצית הפועל ניראת יותר הגיונית.

בדומה למזרחי, סקורר נוסף שלא חתום באף קבוצה הוא מוטי קקון. קקון, עד לפני 3 שנים הבן אדם שתמיד נבחר במשאל "את מי צריך להזמין לנבחרת", חזר ממרידה הספרדית ומאז בעצם השתנתה הקריירה שלו לרעה. הוא פחות כבש, היחסים שלו עם הפועל פ"ת התדרדו, והחלוץ המצוין שהכרנו הפך לסתם עוד חלוץ שכמוהו יש עוד 1000 בארץ.

אתם מוזמנים להוסיף עוד.

2. ליהי Member

יש סיבה לכל האבטלה הזאת והיא לא במקרה. תשמע, אם לרענן דרעי יש קבוצה, ועוד אחת עם מסורת- אין שום סיבה שלאלון מזרחי ועמרי אפק לא תהיה אחת אלא אם כן....

אלון מזרחי: הטראבלמייקר הגדול ביותר במדינת ישראל, משמש בזמנו החופשי כאחד האנשים היותר טיפשים על הפלאנטה הזו ומרבה להתבטא בצורה שמביישת אותו, את הקבוצה שלו ואת כל האנשים סביבו. כל מי ששוקל את מזרחי ברצינות כבר, מודע לעובדה שגם על המגרש מזרחי ידאג רק לעצמו ויעדיף להחמיץ ממצב לא כל כך טוב מאשר למסור לשחקן אחר בשביל שיבקיע, הכל בשביל לשבור את השיא של עודד מכנס. לי ברור שבאיזשהו שלב קבוצת אמצע טבלה/תחתית תקבל את מזרחי בזרועות פתוחות ושוב פעם, תאכל אותה כי האגואיסט הטיפש יהרוס שם דבר טוב שמנסה להיבנות, ויפה שעה אחת קודם.

עמרי אפק: הוא באמת אישיו. יש לי הרבה הערכה לשחקן הזה, שלא תבינו לא נכון, אבל מאז שהוא התחיל עם מסורת הגול בכל 3 דקות ראשונות של משחק, הן בהפועל ת"א והן בנבחרת הוא חושב שהוא הגרסא הגבוהה למראדונה ואתם צריכים רק לבדוק על איזה סכומים הוא מדבר כדי שקבוצה כלשהי בליגת העל תכובד בנוכחותו. פייר? אני לא חושבת שלעמרי אפק מגיע כל כך הרבה כסף על מה שהוא עושה. את תחילת העונה הוא פתח על הספסל להזכירכם, וגם במהלך העונה הוא עשה רוטאציה בין ספסל להרכב ורק לקראת הסוף ממש הוא התחיל להפציץ. עמרי אפק היה עסוק כל הזמן הזה בלנסות למצוא לעצמו קבוצה בחו"ל ואפילו כמעט סגר באיזו קבוצה בארה"ב, אז לא פלא שעכשיו הוא בבעיות במו"מ עם הפועל ת"א. בקיצור- אני חושבת שכולם כבר יודעים שעמרי אפק יחתום במכבי ת"א או הפועל ת"א בקרוב מאוד, עם זיקה מיוחדת להפועל, המקום בו קשטן נתן לו לרוץ חופשי על הדשא את הריצת פמלה אנדרסון שלו. ושלום על ישראל.

נ.ב- ויקי כנפו היא לא מובטלת,היא דווקא עובדת כמבשלת לאיזה איש עסקים. היא פשוט עצלנית, ומוצצת דם. אבל זה כבר לדיון אחר.

3. Roy Member

הנה אני אוסיף שני מובטלים משלי-

הראשון הוא חלוץ בעל משחק ראש מצוין, עבר מבטיח, הווה פחות, ועתיד לא ידוע. בתחילת דרכו הוא היה קשר ימני, לאחר מכן הוחלף תפקידו לחלוץ על ידי אזרח דני שבא ארצה על מנת לעבוד באימון כדורגל. כפיר אודי, נע הקיץ מפה לשם. הוא נזרק ע"י הפועל ת"א לאחר שתי עונות בהן יובש לחלוטין גם כאשר היה כשיר, מכיוון שסרגיי קלשצ'נקו, מילאן אוסטרץ ופיני בלילי הועדפו על פניו. גם לאבי כנפו הייתה פריבילגיה על פניו. אודי קושר עם קבוצות מקפריסין, עם קבוצת א.י.ק כרתים שמשחקת בליגה היוונית, ולאחר מכן גם עם נירנברג הגרמנית בה נבחן. לאחר שלא הצליח למצוא את דרכו באירופה, אודי עושה את המעבר החד, ומקושר לבני יהודה המתפרקת, הבדל של שמיים וארץ. באירופה עוד יש תקווה לעתיד טוב יותר, בבני יהודה אין עתיד, הוא יצטרך להסתכל רק על העבר הקצר שלו.

המובטל השני הוא שחקן מבוגר למען האמת. שחקן שעבר הרבה בכדורגל שלנו, היה שחקן נבחרת, וזכה בכמה אליפויות. בקריירה שלו רשומות מכבי נתניה, מכבי חיפה, מכבי ת"א, עירוני אשדוד, ולאחרונה הוא נראה משוטט ברחובות ובמגרש רמת עמידר. בשנה האחרונה לא היה פעיל עקב הסתבכות עם העולם התחתון, קזינו והימורים. משה גלאם, העם איתך.

4. ליהי Member

רועי,יש לך טעות. כפיר אודי כבר מצא קבוצה בקפריסין נדמה לי. הוא משחק שם...

5. Roy Member

באמת? אני המום..... חבל שאני לא מוצא סמיילי מתאים

בכל אופן, איפה ראית את זה?

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה גלאם לא יחזור לכדורגל, לפחות לא כשחקן.
    הוא גם מבוגר, נראה לי יותר מקלינגר וגם הוא כבר הרבה זמן לא שיחק, וגם אם שיחק זה היה בליגות נמוכות. הוא לא בכושר משחק, ומה גם יש שמועות שהוא הסתבך בהימורים וירד למחתרת.

אלון מזרחי- נראה לי כבר היה דיון עליו, סתם שחקן אגואיסט, אף קבוצה לא רוצה שחקן כזה, והוא לא רוצה קבוצה שהיא לא מליגת העל אז כנראה שהוא ישב בבית העונה, אלא אם כן לוני יהיה נואש ויביא אותו.

עומרי אפק- מובטל בערך, זה לא כמו מזרחי שאף אחד לא מתעניין בו, פשוט הוא עדיין לא סגר חוזה, אבל אחריו יש את מכבי ת"א וגם יכול להיות שהוא יחזור להפועל בסוף.

7. ליהי Member

רועי- זה ידוע. איך שנפתחה הליגה בקפריסין/יוון (סעמק, לא זוכרת) הוא שיחק 70 דקות משהו כזה בקבוצה שלו. אני בטוחה בזה. כפיר אודי לא מובטל, זה בסדר גמור אפשר להוריד אותו מהרשימה.
    ולמען האמת, אני לא חושבת שאלון מזרחי ועמרי אפק ישארו מובטלים לאורך זמן.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כפיר אודי לא חתם בשום קבוצה עוד? איפה שמעתם את זה?
    משה גלאם בעונה שחלפה שיחק ברמת עמידר ועדיין משחק בה לא? או שהוא עדיין נמלט ממה שהיה לו בעבר..

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בסוף לא חתם בקפיריסין והלך להיבחן בגרמניה..וגם שם הוא לא הצליח..כרגע הוא וויקי כנפו נמצאים ביחד באותו אוהל[דרך אגב היום ויקי כנפו פוטרה לפי מה שקראתי בעיתון..]

10. ליהי Member

כפיר אודי מובטל? וואי הייתי בטוחה שהוא חתם בקבוצה הקפריסאית ההיא או משהו בסגנון... בכל מקרה חשוב לציין שכפיר אודי עמרי אפק ושות' הם שחקנים שעתידים למצוא קבוצה בעתיד הקרוב מאוד ולעומתם, יש שחקנים שסביבם יש ערפל כבד כגון טל בנין שיצטרך לקזז משמעותית ביותר בשכרו בשביל לחתום בקבוצה כלשהי בליגת העל, מה עוד שהוא בכלל לא מדגדג ליגות אחרות. אני מדברת על קיצוץ של בערך 400 אלף דולר לעונה. לפחות.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון אבל שמכבי יצטרכו להשלים לבנין את המשכורת עד ל700 אלף? כי אם כן..זה לא יהיה עד כדי כך קשה למצוא קבוצה שתשלם.
    בכל מקרה מכבי פתח תקווה הולכת חזק עליו ולדעתי היא תיקח אותו[למרות הצעה קורצת...מהפועל חיפה]

12. ליהי Member

כן כן. מכבי יצטרכו להשלים את המשכורות של אבי נמני וטל בנין עוד שתי עונות, לפי הסעיף בחוזה של שניהם. זאת הסיבה שמלכתחילה לוני לא רצה להעיף את טל בנין למעשה, זה לא יוצא לו כדאיי. אבל ברגע שהוא הפך להיות הרותי סמרטוטי של ניר קלינגר ולא של נמני הוא עשה את זה...
    (ואם כתבתי סמרטוט לא נכון אז רק שתדעו לכם שזה לא נחשב כי זה בא מלועזית: smart-tut).

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלא אם כן תבוא קבוצה כמו נתניה ותעשה איזה עיסקה שמכבי תצתרך לשלם רק 90% מהשכר שלהם.

וידיעה מרעישה, אתם לא תאמינו לזה: אלון מזרחי, האגואיסט והמפגר של ישראל, טס היום לצרפת במטה לראות כמה אופציות מקבוצות שכביכול מעוניינות בו, זאת לאחר שלא הצליח להגיע לחתימה בבני יהודה.
    מי יודע, אולי הוא יחתום בעוד קבוצת אם-בת של רומא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אם הפעם הוא יחזור עם חתימה בניס נבין אותו..הם כבר לא רעים כל כך מאז שהוא עזב..
    אבל יש מצב שהוא יהיה בקבוצת אם בת דודה של ניס..