והזוכה בכדור הזהב הוא......פאביו קנאברו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏17/11/06.

1. XabiAlonso Member

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה עדיין רק השארות, למרות שהן בעלות בסיס טוב. בינתיים אני לא מוזג את הויסקי. נחכה ל-27 לנובמבר.

3. מיכל3 Member

אני כ"כ שמחה, בהחלט הבחירה הנכונה אם מסתכלים על השנה האחרונה שלו ביובה וכמובן על המונדיאל
    המושלם שנתן בגרמניה. הגיע הזמן ששחקן איטלקי יזכה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

forza fabio :aaa15:

עריכה : חשבתי שזאת הודעה רשמית..לא קראתי את הכתבה, רק את הכותרת. בכל מקרה אני מקווה באמת
    שהוא יזכה כי הפרס הזה באמת מגיע לו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/06
  4. SkiMan Member

אני חושב שזו בושה ותעודת עניות לכדורגל אם שחקן הגנה זוכה בתואר הזה (וזה כנראה מה שיהיה). זו רק גושפנקא מעולה לתהליך שעובר הכדורגל.

אני יודע שעכשיו חבורה של איטלקים צדקנים תתנפל עליי, וזה לא מעניין אותי. כדורגל הוא ספורט שבבסיסו נועד לבדר אנשים, הגנה לא מבדרת אותי. הבונקרים של מר פאביו קאפלו לא מבדרים אותי. 4 קשרים אחוריים של קרלו אנצ'לוטי לא מבדרים אותי. כיום, מאמן שזורק יותר קשרים אחוריים, מעבה יותר את ההגנה ומתגונן יותר ומחלץ איזו תוצאת תיקו נקרא 'גאון'. לא, הוא לא גאון, הוא מחרב את הכדורגל. במקום שמונדיאל יהפוך לחודש של חגיגת כדורגל ושערים, הוא הופך לחגיגת תיקולים וסגירות אלכסוניות. יפה לקנבארו שהציג כדורגל מושלם, לא יפה שהכדורגל הגיע למצב שכזה. אני התביישתי לצפות במונדיאל האחרון. "מי שחושב רק על תוצאה, בסוף התוצאה צוחקת לו בפנים". הפרס הזה עוד שלב בדעיכה, דעיכה של כמות הקהל שמגיע למגרשים (ואחרי זה עוד מתפלאים), דעיכה בממוצע השערים וכמו שזה נראה - דעיכה של הכדורגל.

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

זאת הנקודה החשובה.
    אני מסכים איתך בכל הנוגע להדרדרות של הכדורגל והעובדה שהוא הופך עם הזמן להגנתי יותר, מבוקר יותר, סגור יותר ומתוחכם יותר. הפשטות והיופי נעלמים כהרף עין.
    אבל זה המצב, לך תאשים את קאפלו, את אנצ'לוטי, את מי שלא תרצה. זה הכדורגל של היום ואיתו צריך להסתדר.
    במצב הנוכחי, פאביו קנבארו הוא השחקן שהטביע את חותמו ומימש את כישרונו בצורה הטובה ביותר והמשמעותית ביותר בשנה החולפת.
    הוא הנהיג את ההגנה (כן, את ההגנה, מה לעשות) הטובה ביותר שנראתה בכדורגל מזה שנים אם לא עשרות שנים (מבוגרים יקרים, תקנו אותי אם אני טועה), הציג עבודת הגנה (כן, הגנה) מושלמת, זכה כקפטן באליפות העולם ובאליפות איטליה.
    היחידים שיכולים להתמודד איתו על התרומה בשנה החולפת הם ג'יאנלואיג'י בופון (אבל את האמת, מי יתן לשוער?), תיירי הנרי (אבל את האמת, מי יתן לשחקן שלא זכה בתואר?) או ריקארדו קאקה (אבל את האמת, מי יתן לשחקן טכני בצורה מדהימה אבל הוא פשוט לא רונאלדיניו)?

6. SkiMan Member

לא הבנתי את מטרת ההודעה שלך. מי האשים את קנבארו? הוא עשה את מה שנדרש ממנו. יופי.
    אני מאשים את המאמנים ולא פחות את הקהל והאוהדים אשר נותנים להם את ברכת הדרך לעשות זאת. כשאני רואה בפורום הודעות הזויות של משתמשים שאומרים כמה הם אוהבים את קאפלו ושהם חושבים כמוהו אני מתבייש. הקהל בביב-ברנבאו היה צריך להחרים את משחקי ריאל מדריד מיד לאחר הכישלון המהדהד מול ויאריאל באותו 0-0 רקוב שהצביע בדיוק על העונה במדריד. אבל הוא ממשיך לבוא ולתת לבונקריסט הממושקף לעשות ככל העולה על רוחו בחירוב והריסת הכדורגל. ביובנטוס בתקופתו האיצטדיון היה ריק מכמה סיבות, יכול להיות שזאת ביניהם. יש באירופה קהל אוהדים אחד שלא מקבל בונקרים מצחינים באיצטדיון שלו, והם ממלאים את הקאמפ נואו.
    בכל אופן הקהל אשם לא פחות.

7. Mehmet Member

סקימן, כל מילה זהב.
    לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר.

אכן תעודת עניות לכדורגל, ובתקווה שבפיפ"א יסיקו את המסקנות המתבקשות.

8. mr.shmactics Member

כל מילה בסלע.

9. FelaKaT Member

יופי, בוא נכניס להגרלה רק את קאקה, רוביניו ורונאלדיניו, כי הם השחקנים הכי מלהיבים בעולם.

רק לפני זה, תזכיר לי מה דרוש בכדי ששחקן יזכה בתואר?

איפה הם היו במשחק נגד מילאן בשנה שעבר?

10. mr.shmactics Member

הבעיה היום שזה לא ששחקני ההגנה חזקים טובים כ"כ אלא השיטה של הבונקר.

ומצטער שחקן הגנה לא מנצח משחקים הוא רק שומר על התוצאה..הוא מונע הוא לא מייצר.

11. FelaKaT Member

מה זה קשור לקנבארו ו\או לזוכה בכדור הזהב?

12. mr.shmactics Member

שזה לא שקנבארו כ"כ טוב...הרי עם הוא היה משחק בכדורגל של לפני 10 שנים הוא לא היה בלם כזה גדול.
    הוא פשוט תוצר של השיטה של הבונקר הקבוצתי.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי נו, סקימן לך תעשה סקי או משהו. ואם נעניק את התואר להנרי, אז הכדורגל יהיה אטרקטיבי בעיינך?!?!
    אין ראוי מקנבארו לזכות בכדור הזהב. נקודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/11/06
  14. -=Messi=- Member

שמעו, סקימן צודק בכל מילה.
    גם אבא שלי שרואה כדורגל 40 שנה אומר שהכדורגל נהיה יותר ויותר מגעיל הודות לאיטליה.

15. lito Member

לפי דעתי פשוט שטות...
    בופון חייב לזכות סוף סוף ולהיות השוער השני בהיסטוריה שזוכה בתואר,ואם לא הוא אז אולי מסי,רונאלדיניו,אולי כריסטיאנו רונאלדו,כאלה שבאמת עשו את אחת העונות המדהימות בקריירה שלהם ובאמת מגיע להם.
    קנאברו לא התעלה העונה מי יודע מה...
    חבלל...