התחזיות שלכם לעונת 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏21/8/06.

1. Barcik Member

בסוף השבוע הקרוב תפתח עונת 2006/7 בליגה הספרדית, וזה הזמן שלנו לערוך את התחזיות לעונה הקרובה. לא מעט דברים מעניינים קרו הקיץ, ובראשם בנייתה המחודשת של ריאל מדריד. מעבר לכך, ברצלונה התחזקה אף יותר, כאשר מתחת ויאריאל ואתלטיקו מדריד מנסות לבנות קבוצה אשר תצליח להשתלב במאבק על התואר. חידושים מעניינים קרו גם בסראגוסה, סביליה וולנסיה, אם כי אצל האחרונה לא בטוח כי הם לטובה. בתחתית, העולות החדשות רקראטיבו, נאסטיק ולבאנטה יצטרפו למאבק נגד הירידה.

אז מהן התחזיות שלכם לעונה הקרובה?

1. כיצד לדעתכם יראה המאבק על התואר? מי הן הקבוצות אשר יקחו חלק במירוץ? וכמובן, מי תזכה בסוף?
    2. מיהן הקבוצות אשר יתפסו את המקומות המובילים לאירופה בסיום העונה?
    3. אילו קבוצות ימצאו את עצמן מתחת לקו האדום לאחר המחזור ה- 38, ומי ינצל בנס?
    4. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה, ומי המאכזבת?
    5. מי יזכה בתואר הפיצ'יצ'י?
    6. איזה שחקן יעשה את הפריצה הגדולה ביותר העונה? מי יהיה הפלופ?
    7. כיצד יראו הספרדיות באירופה (אוסאסונה, ולנסיה, ברצלונה ומדריד באלופות; סביליה וסלטה באופ"א)?
    8. כיצד ישפיע המונדיאל בקיץ האחרון על העונה שבפתח?
    9. מי יהיה המאמן הראשון שיפוטר?
    10. לאיזה רמה אתם מצפים מהליגה הספרדית העונה?

2. נדב מיכאלי Member

1) המאבק השנה יהיה אדיר,ריאל התחזקה במקומות הנכונים עם קנבארו,אמרסון,דיארה וואן ניסטלרוי.
    הקבוצות שיקחו חלק במאבק הן : ריאל,בארסה ואני גם סופר את ולנסיה.
    בארסה תזכה בסוף .
    2)בארסה,ריאל,ולנסיה,לה קורוניה,סביליה ולה קורוניה
    3)בטיס,אספניול וחימנסטיק ,רקראטיבו תינצל בסיום מירידה
    4)אני מקווה שהמאכזבת תיהיה ריאל מדריד,המפתיעה : אתלטיקו מדריד.
    5)שמוליק אטו ורוד ואן ניסטלרוי ילכו ראש בראש בקטע הזה,אטו יקח.
    6) מסי יפרוץ השנה זאת השנה שלו,לגבי הפלופ מוריינטס.
    7)בארסה וריאל יגיעו לפחות עד רבע הגמר,ולנסיה קודם כל צריכה לנצח זלצבורג שניצחה אותה בסיבוב הקודם ,אני מאמין שזה יקרה ואז אני מהמר שולנסיה תעפיל לליגת האלופות ותיפול בשמינית ואוסאסונה לא תעבור את שלב הבתים (במידה ותגיע לשם ולא תודח מול המבורג) , סביליה וסלטה לא יצליחו לשחזר את ההצלחה של סביליה מהעונה שעברה.
    8) ברור שלקבוצות הגדולות עם הנציגים הרבים יקח זמן שוב לחזור לכושר אבל כשזה יקרה זה יהיה מצויין לכולם.
    קחו למשל את רונאלדיניו שעבר עליו מונדיאל איום,הוא רק יחזור יותר טוב לבארסה.וכן הלאה.
    9)אין לי מושג
    10)אני מצפה השנה לרמה גבוהה מהשנים האחרונות,יהיה גם מאבק צמוד בתחתית ,גם המאבק כל הכרטיסים לאירופה יהיה מעניין והכי חשוב המאבק בין ריאל לבארסה יחזור שוב למימדים הרגילים : קרב ענקים.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. כיצד לדעתכם יראה המאבק על התואר? מי הן הקבוצות אשר יקחו חלק במירוץ? וכמובן, מי תזכה בסוף?
    המאבק השנה יהיה צמוד מאין כמוהו , ויתבסס על שתי קבוצות בלבד , ברצלונה וריאל מדריד שיאבקו עד הסוף וקשה להגיד מי זו שתקח בסוף.

מקומם של ברצלונה,ריאל ואתלטיקו מובטח במוק' הצ'מפיונס , המאבק על המקום הרביעי יהיה בין ויאריאל ,סביליה ,סארגוסה.

נאסטיק ,רקראטיבו וחטאפה ינשרו .
    סנטאנדר כמו בכל שנה תנצל במחזורים האחרונים , קשה לי להאמין שיהיה הנצללות כמו בשנה שעברה במחזור האחרון אבל אולי לבאנטה תצליח לשרוד בשניות האחרונות של העונה.

סארגוסה תפתיע את כולם , למרות שאם כל הרכש הנפלא שהיא עשתה זה לא יחשב להפתעה כל כך.
    ולנסיה תאכזב את כולם שבקושי תשיג מקום באינטרטוטו.

השנה המאבק הזה יהיה צמוד ביותר עם סמואל אטו,דויד ויאה,טורס,ואן ניסטלרוי ואגוארו.

זאת הולכת להיות השנה של מסי ועמיתו הארגנטינאי אגוארו, אחרי שבשנה שעברה גמר את העונה במרץ מסי יעשה הכל כדי שזאת תיהיה העונה הגדולה שלו.
    אנדרס ד'אלסנדרו למרות הכשרון העצום התמון בו לא ישתלב במערך הזה של סארגוסה הרבה בעיקר בגלל איימאר.

7. כיצד יראו הספרדיות באירופה (אוסאסונה, ולנסיה, ברצלונה ומדריד באלופות; סביליה וסלטה באופ"א)?
    ריאל וברצלונה כמובן תרוץ חזק בצמרת האירופאית , השאלה הגדולה האם ולנסיה ואוסאסונה יצליחו להעפיל לצ'מפיונס.
    סלטה תעוף אחרי סיבוב או שניים וסביליה תעצר ברבע או בשמינית.

כמו בכל ליגה המונדיאל הזה ישפיע באמצע העונה כאשר השחקנים ירגישו את העייפות המצטברת עליהם והמאמנים יצטרכו לדת לעשות את הרוטציה בצורה טובה.

מכיוון שהקרקס של פיטרמן ואלבס לא איתנו , לדעתי זה יבוא מהצד של ולנסיה עם כל האכזבות

לרמה הכי טובה בעולם , לא שהיא לא הייתה כזו אבל פשוט בגלל היחלשותה של הליגה האיטלקית והצטרפותם של כמה שחקנים מהליגה הזו לספרד צפוי לעלות את הרמה

4. Barcik Member

1. מאבק האליפות האמיתי, גם העונה, יהיה בין מדריד לברצלונה. אפילו אם כמו בעונה שעברה תמצא את עצמה איזה ולנסיה זמנית בין האלופה ליריבתה הנצחית, רק למדריד יהיה סיכוי אמיתי לחטוף את האליפות. שאר הקבוצות פשוט עדיין לא בשלות להתמודד מול מדריד ובארסה טובות, בייחוד לאור ההתחזקות השנה. מקאפלו אני בהחלט מצפה שידע לבנות קבוצה, אם כי יתכן שזה יהיה כרוך בצירי לידה. הסגל שלו מצויין, אבל בארסה עדיין נראית לי טובה יותר. פקטור השאננות ישחק גורם חשוב מאוד אצל האלופה, אם כי הסגל הרחב מאי-פעם צריך לנטרל זאת. יתכן כי ויאריאל ואתלטיקו ירוצו לא רחוק מבארסה או מדריד בראש הטבלה, אך אחת הגדולות תדע להתרחק מהן אם יעלה הצורך.
    2. אתלטיקו מצטיידת הפעם בראש ובראשונה במאמן מעולה. אגירה זוכה בסגל רחב, כמו שהוא אוהב, ואם אתלטיקו שוב לא מוצאת את עצמה באירופה זה יהיה כשלון אמיתי וסיבה טובה לסגור את המועדון. ויאריאל נבנית פשוט נהדר, ואילולא הפציעות של פירס ובעיקר גונזאלו רודריגז הייתי מהמר עליהם בשמחה כקבוצה אשר תהיה בצ'מפיונס. גם במצב הנוכחי הם נראים לי עדיפים על הרבה מהמתחרים, בייחוד ללא מפעל אירופאי על הראש, אך זה יהיה קשה יותר. סלטה תמשיך להסתובב סביב המקום השישי (חוששני שהפעם ללא הצלחה), כמו גם סביליה. אני מאמין שסראגוסה המתחדשת תדע לזכות במקום לגביע אופ"א, לפחות. ולנסיה עדיין טובה מרוב היריבות, אבל נדמה לי שמשהו הסריח שם מאוד הקיץ ויש לי חשש כבד שהם יאבקו על המקום לגביע אופ"א.
    3. נאסטיק נראית כמו מועמדת בטוחה לסיים במקום האחרון, עם מעט מאוד חיזוק דרוש. לבאנטה מגיעה עם סגל דומה מאוד לזה שעשה עונה יפה לפני שנתיים, ואני מאמין שהפעם ינצלו. רקראטיבו, עושה הרושם, בנוייה לעונה אחת בלבד ותחזור במהרה הבייתה. אליהן תצטרף ראסינג סנטנאדר. דפורטיבו הולכת לבלות מחזורים ארוכים באזור הקו האדום.
    4. לבאנטה לטעמי הולכת להפתיע לטובה עם מקום יפה באמצע הטבלה. מקווה שאירורטה ידע להוציא מבטיס יותר ולהחזיר אותם למקומם הטבעי. במאכזבות, אני חושש שדפורטיבו אמרה שלום לצמרת לזמן ארוך. החיזוק שלהם בקיץ הראה בבירור שאיפות בינוניות, ולדעתי הם יאבקו בתחתית. ולנסיה נחלשה הקיץ, ולדעתי הם לא יהיו גורם במאבק על האליפות העונה.
    5. לדעתי, ואן-ניסטלרוי. אבל, אלו שערים אשר יבואו על חשבון הגולים של רונאלדו וראול. אטו את ה- 20+ שלו יבקיע.
    6. אמנם "פריצה" לא יהיה מונח מאוד מדוייק פה, אבל המשמעות דומה. ניהאט לפי דעתי ישוב העונה להיות אותו שחקן-על שכמעט גנב לריאל מדריד אליפות עם סוסידאד הקטנטנה. הפלופ? סיסיניו. בסך הכל בלטי 2.
    7. כמו תמיד. בארסה ומדריד יהיו טובות, אוסאסונה תפשל (אם תעפיל בכלל). ולנסיה, אם תעפיל, לא תעבור את שמינית הגמר. באופ"א, שוב כמו תמיד - יתקדמו עד לשלבים המאוחרים.
    8. כל קשר יהיה מקרי לגמרי. בספרד לא מאוכזבים מדי, וקשה לראות השפעות מיוחדות של המונדיאל על שוק השחקנים. אולי רונאלדיניו יהיה טוב מאי-פעם.
    9. מיגל אנחל פורטוגל, של ראסינג סנטאנדר.
    10. קצת יותר מאשר של העונה החולפת, קצת פחות מאשר לפני שנתיים. בארסה ומדריד יעשו את שלהן, השאר תלוי הרבה מאוד בויאריאל, אתלטיקו וסראגוסה.

5. eman Member

1.ברסה וריאל יסיימו בסופו של דבר בשני המקומות הראשונים.למרות החיזוק של ריאל,אני חושב שבארסה חזקה מדי והאליפות תשאר אצלה עוד שנה,בעיקר בגלל שלריאל יקח זמן להתחבר....(הלוואי שאני טועה)

2.בארסה,ריאל, ולנסיה ואטלתיקו\סביליה\וויאריאל.

3.אני מניח ששתי העולות החדשות, נאסטיק ורקראטיבו וחוץ מהן המאבק בתחתית יהיה צמוד עד הסוף...

4.הקבוצה המפתיעה,כמו שכבר אמרו פה, סראגוסה...המאכזבת-לא נראה לי שהיא תאכזב מישהו, אבל אוסאסונה תהיה על הפנים אני מאמין.

5.אטו\וייה\רונאלדו(אם לא יפצע)\טורס

6.השחקן שיעשה את הפריצה-דאלסנדרו?. הפלופ-איימאר

7.בארסה וריאל יגיעו כרגיל לשלבים הגבוהים של ליגת האלופות,ולנסיה תגיע לשמינית רק בעזרת הגרלה נוחה בבתים.
    סלטה לא תככב באופ"א, אבל סביליה תמשיך את המגמה של שנה שעברה ותגיע לשלב מתקדם(רבע גמר מינימום).

8.אי אפשר לדעת...לא חושב שישפיע יותר מדי על קבוצות עם סגל רחב.

9.אין לי מושג..אחד המאמנים מהקבוצות הקטנות...

10.לרמה שהורגלנו בשנים האחרונות-הכי טובה בעולם.השנה במיוחד, לאור התחזקותה של ריאל, וגם של אתלטיקו, סארגוסה ו-וויאריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/06
  6. EL Capitan Member

ברשותכם, אני לא ילך במדויק לפי תבנית הסקר. לדעתי, גם העונה בארסה תצליח לשמור על תוארה, וזאת תהיה בפעם השלישית ברציפות, דבר שמאד מאד קשה לעשות בליגה כה תחרותית וקשה. אבל לא כמו שרבים מכם חושבים. בליגה כה ארוכה וכה קשה, כמו זאת שתהיה לנו העונה, בארסה תתקשה מאד, והמאבק על התואר יהיה בגדול עם 5 קבוצות, שיהיו קרובות אחת לשניה, וינסו לרדוף במירוץ אחר בארסה. אני לא אומר, שכולם ישארו קרובות קרובות לבארסה בסיום הליגה, אבל לכל אחת מה5 יש סיכוי קטן, אם לא למקום הראשון- אז לשלישי, ממש מס' נקודות, שאפשר לספור על אצבע אחת, אחרי בארסה או ריאל. למרות זאת, אני אולי הולך לסתור את עצמי, אבל אני מסכים עם בוריס, שבעקרון העונה (ועם דגש על העונה), אם לא בארסה- רק ריאל באמת יכולה לסיים את הליגה ראשונה. טוב, הראשונה מבין ה5 היא כמובן ריאל, שרוצה לצאת לדרך חדשה. אמנם לא הכל נראה מזעיר, אבל עם קאפלו על הקווים, סביר להניח שבמדריד יופק המקסימום האפשרי העונה מקבוצה חדשה, שעדיין לא יודעת מהו ההרכב האידיאלי, שאפשר לבנות מהסגל הקיים. השאלה המרכזית היא, האם כל זה יספיק מול בארסה, לנקות את ההרס מהשנים האחרונות, שהיו מהגרועות בתולדות המועדון (בשבילכם, במספרים- ריאל כבר מעל 50 שנה לא עברה 3 שנים ברציפות ללא תואר אחד), וההתחזקות המאסיבית של הליגה?

בנוסף, לשתי הגדולות תצטרפנה ולנסיה, שעם הגעתו הצפויה של חואקין, היא צפויה לקבל שידרוג משמעותי בקישור ובהתקפה. זה יהיה מבחן גדול מאד של חואקין, שיצטרך לקחת הרבה מנהיגות בקישור ולהיות האיש המרכזי של ולנסיה, שתחסר, לדעתי, שחקן אחד ממרחק של קבוצה אלופה. אני מדבר כמובן על עמדת הקשר לצידו של אלבלדה, שלא יוכל תמיד להציל את ולנסיה (חוץ מזה, הפעם גם אולי אג'אלה עלול לא להיות מאחוריו). בראחה, שאגב נפצע לחודשים וחצי, כבר לא כמו פעם, וקשה להאמין שאדו, אחרי שנעדר כמעט כל העונה הקודמת, יספיק לתת לולנסיה מרכז מגרש מספיק טוב. וזאת צפויה להיות הבעיה הגדולה שלה בעונה הקרובה, עליה היא תצטרך להתגבר. גם אתלטי, שאצלה הפעם לא יהיו שום תירוצים, תרצה, ביחד עם חאבייר אגירה וסרחיו אגוורו, סוף סוף לחזור להיות במקום המתאים לה בכדורגל הספרדי. אחריהן, גם מחזיקת גביע אופ"א הטריה והמאושרת, סביליה, שרוצה להעפיל סוף סוף לליגת האלופות (זאת המטרה שלה, למרות שזה יהיה מאד קשה, המטרה היא איכשהו להתברג במקומות 3-4), ו-ויאריאל, שאצלה יהיה סימן גדול בהגנה, סימן שיכול להרוס את כל הרכש שלה בקיץ, יהיו דולקות מאחור. 6 הקבוצות הללו הם ללא ספק יהיו החזקות ביותר העונה, וקרוב לוודאי שהם יתפסו את ששת המקומות הראשונים, המובילים לאירופה.

רק לסארגוסה, סלטה ודפור, שלא ברור ממש מה הולך שם, עוד איכשהו יש סיכוי קטן לתפוס את אחד מהמקומות המובילים לאופ"א. וכמו בעונה שעברה, גם העונה עשוי להיווצר מצב, שלא ממש יהיה אמצע טבלה מוגדר העונה, וזה כמובן מצביע על רמה גבוהה ושווה פחות או יותר בין רוב קבוצות הליגה. בנוסף לסלטה, סארגוסה ודפור, עוד 3 קבוצות שאני יכול להגיד בבטחון, שיתפסו מה שנקרא מקום טוב באמצע, הם חטאפה, שכמו כל קיץ בשנתים האחרונות (הראשונות שלה בפרימרה אי פעם) עושה את הרכש הנכון, אוסאסונה, שתשתתף בליגת האלופות וראסינג, שממשיכה לבנות משו טוב לעתיד. כל שאר 8 הקבוצות (בילבאו, סוסיאדד, בטיס, אספניול, לבאנטה, מאיורקה, נאסטיק ורקרה) מודעות לכך, שהם קודם כל יצטרכו להבטיח את ההשארות שלהם בליגה. מי שככל הנראה לא תרדנה מהקבוצות הנ"ל יהיו מאיורקה, ובטיס, שלמרות כל הבלאגן שם בשבוע האחרון יסתדרו איכשהו.

עוד בתחתית, תרשו לי להמר על יורדת בטוחה- לבאנטה, שתעשו שוב את הדרך חזרה לסגונדה. הם צריכים ללמוד שם, שאין מקום כל עונה לקחת רבע מפליטי הכדורגל האירופאי ולעשות כאלה שינויים מאסיבים בסגל (למרות שהפעם, יש להודות, אלו שינויים קטנים יותר מבדר"כ, אבל הסגל שלה עדיין לא חזק מספיק). לנאסטיק ורקרה, שהצטרפו לפרימרה ביחד עם לבאנטה (אגב, נאסטיק חזרה אחרי מעל 50 שנות גלות), יש סיכוי לא רע להשאר, לדעתי, וזה אומר סכנה גדולה לבילבאו, סוסיאדד, ואם לא תפטר אצלה הבעיה בהתקפה, אז גם לאספניול. חוץ מזה, אותי שום דבר לא יפתיע העונה, ככה שמבחינתי לא תהיה אף קבוצה מפתיעה ומאכזבת, כי באמת שכמעט הכל יכול לקרות העונה. לכן, גם יש לצפות או, לפחות לדעתי, להיות בטוחים, שנראה העונה רמה גבוהה מאד בליגה הספרדית, ומה שיהיה נשאר לנו לעשות זה רק לשבת ולהנות. אני כבר לא יכול לחכות, שהעונה תתחיל.

וואו, טוב, אני רואה שהדעות של מי שהגיב עד עתה קצת שונות משלי בכמה מקרים. זה גם מוכיח את מה שאמרתי, שבאמת כל דבר כמעט אפשרי העונה. אז יאללה, שהליגה תתחיל, פרו ג'ה!!! נו אגוואנטו מאס.. :aaa21:

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/06
  7. eman Member

האמת,שגם אני חשבתי על אספניול\סוסידאד\בליבאו כעל מועמדות לירידה...אני מקווה בשביל בילבאו שלא יכנסו לבוץ הזה כמו בשנה שעברה,חבל על מסורת כזאת ארוכה...

8. קלייברט Member

1. כרגיל, בארסה וריאל ילכו ראש בראש על האליפות, ולפי דעתי, התואר ישאר בקאמפ. ולנסיה, ויאריאל, אתלטיקו, סביליה, וסראגוסה יעצבנו את השתיים במשך העונה, אבל יהיו במרחק של לפחות 10 נקודות מהקבוצה שתסיים במקום השני.

2. בארסה וריאל, מן הסתם, יהיו הנציגות הבכירות של ספרד בתחרות היבשתיות. אני מאמין שבסופו של דבר, ולנסיה ואתלטיקו יזכו בשני המקומות הנוספים לליגת האלופות. סביליה, ויאריאל וסראגוסה, שתזכה בגביע, יסתפקו בגביע אופ"א.

3. אני ממש מקווה שזה לא יקרה, אבל נראה לי שנאסטיק תסיים במקום האחרון, ותרד הרבה לפני שתי הקבוצות הנוספות שיצטרפו אליה. אני מעריך שרקארטיבו וסנטאנדר, שהמזל שלה חייב להסתיים מתישהו, יפרדו מהליגה בסוף העונה. מאיורקה, חטאפה, לבאנטה ואוססונה ינצלו במחזורים האחרונים.

4. טוב, לא ממש מפתיעה, אבל סראגוסה לפי דעתי תסיים במקומות 5-8 שזה שיפור ניכר מהעונה שעברה, בה סיימה הקבוצה במקום האחד עשר. בטיס לפי דעתי תתן עונה רעה מאוד, אבל עדיין תצליח לשפר את מיקומה מהעונה שעברה.

5. כמו שנה שעברה, המאבק יהיה צמוד ועד המחזור האחרון. המתמודדים, אגב, לא ישתנו. שוב סמואל אטו ודויד וייה יהיו החלוצים הבכירים בליגה. העונה אטו לא יצטרך להחמיץ משחקים בגלל אליפות אפריקה המגוכחת, ולדעתי יסיים את העונה עם התואר הנכסף פעם נוספת. הימור שלי, 28 שערים.

6. ממש לא פריצה, אבל נראה לי שליליאן תוראם יתפוס מקום קבע בקו האחורי של ברצלונה, בניגוד לציפיות, ולתחזיות. הפלופ, בעיקר בגלל כמות הכסף העצומה ששולמה עליו, יהיה סרחיו אגווארו. פשוט מוקדם מדי לטעמי בשבילו לפתוח בהרכב שבוע אחר שבוע בליגה הטובה בעולם.

7. אוססונה לא תעלה לליגת האלופות, ותעוף בסיבוב המוקדם של גביע אופ"א. ולנסיה תתגבר על ההפסד המפתיע במשחק הראשון מול זלצבורג, ותעלה לליגת האלופות, אבל תעוף בשלב הבתים. סביליה וסלטה יעלו לפחות לשמינית הגמר של אופ"א. ריאל לא תעבור את הרבע גמר של ליגת האלופות, וברצלונה תעפיל לפחות לחצי הגמר.

8. אני חושב שהרמה הגרועה שנראתה במונדיאל תתן לשחקנים מוטיבציה להראות שמה שקרה בגרמניה היה משהו יוצא דופן. אני מצפה לעונה הטובה ביותר שראינו זה הרבה זמן.

9. מסכים עם בוריס, מאמנה של סנטאנדר יהיה הראשון לפנות את חפציו ממשרד המאמן.

10. כמו שכבר אמרתי בנושא השמיני של הדיון, אני מצפה לעונה טובה מאוד, כשהאליפות תוכרע במחזורים האחרונים.

9. MHFC Member

1) מאבק האליפות העונה יהיה לדעתי יותר צמוד מהעונה שעברה, זה בעיקר בזכות ההתחזקות של ריאל מדריד ושל שאר הקבוצות בצמרת.מי שיאבק לדעתי על האליפות אלו ריאל וברסה למרות שיש קבוצות כמו ויאריאל, אתלטיקו מדריד, ולנסיה שינסו לאיים על שתי הקבוצות האלה.בסופו של דבר ברסה תזכה, כי הסגל שלה יותר מחובר, מה שהביאה ריאל לא מספיק לאליפות כאשר יש את ברסה בליגה לכן ברסה תזכה באליפות השלישית ברציפות.

2)ברסה וריאל יקבלו את הכרטיס לליגת האלופות, ולנסיה ואתלטיקו מדריד יתחילו מהסיבוב השלישי וויאריאל, סביליה ואוססונה יסתפקו בגביע אופ"א.

3)שלושת היורדות יהיו לבאנטה, אספניול ולבאנטה שתנשור שוב פעם לליגה השנייה.

4)המפתיעה לדעתי תהיה אתלטיקו מדריד ואני אסביר מדוע בדיוק, אתלטיקו לא מצליחה בשנתיים-שלוש האחרונות לתת פייט לאלופה, אני מאמין שהפעם בזכות החיזוקים שהיא עשתה בקיץ היא תצליח לסיים במקום השלישי שיוביל אותה לסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות.

המאכזבת, ריאל מדריד, ריאל העונה רוצה אליפות, קנאברו, דיארה, ואן ניסטלרוי, אמרסון הגיעו בשביל אולי לעזור לריאל לזכות באליפות אחרי שנים אפורות שהיא לא הצליחה לזכות באף תואר וגם הפעם זה לא יקרה, כי כמו שכבר הזכרתי, ברסה עדיפה על פני ריאל וכמו כל עונה 3-4 חיזוקים זה לא מה שיביא לריאל את ההצלחה למרות שהחזיוקים הפעם הם אכן משמעותיים מאוד.

5)נראה לי שאטו שוב הפעם, כי אם אני חושב שברסה תזכה אטו חייבת לספק את הסחורה והוא יעשה את זה גם הפעם ויזכה בתואר הפיצ'יצ'י.

6)מסי יעשה את הפריצה הגדולה, אשתקד זאת הייתה רק התחילה, והפעם תהיה הפריצה הגדולה שלו.לגבי הפלופ אני חושב שדויד וייה יהיה הפלופ, לא נראה לי שהוא הולך לשחזר עונה כזאת טובה מהעונה שעברה עם כמות כזאת גדולה של שערים.

7)ברסה תודח ברבע הגמר, כי את כל התארים אי אפשר לקחת, ריאל מדריד תצליח להגיע לחצי הגמר, אבל שם יהיה סופה, אוסאסונה תסיים במקום השלישי בגביע אופ"א וולנסיה תצליח להגיע לשמינית הגמר.לגבי סביליה, סביליה תצליח להגיע לרבע הגמר ומחזיקת גביע אופ"א לא תזכה בתואר הזה פעמיים ברציפות ולגבי סלטה היא תודח בשמינית הגמר.

8)המונדיאל לא ישפיע על השחקנים ובטח שלא על הליגה, השחקנים כבר עשו משחקי הכנה לליגה שבפתח לכן אני לא רואה מצב שבאמת זה ישפיע על שהחקנים.

9)אין לי מושג, צריך לחכות לפתיחת הליגה.

10)לאיזה רמה אני מצפה? להמון שערים, כדורגל מאוד אקטיבי, עם המון שערים, עם המון הנאה, פחות כדורגל טקטי, אני מצפה מריאל לתת פייט לברסה, שיהיה מאבק צמוד על האליפות ויהיה חם בתחתית.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דווקא בזה אטלטיקו מאוד מצליחה.
    ונכון שלבאנטה מועמדת לירידה, אבל לבאנטה לא מועמדת לירידה.
    אותו דבר לגבי ההצלחה של לה קורוניה אצל משתמש אחר.

11. XabiAlonso Member

1) כרגיל כמדי שנה, יאבקו על האליפות ריאל מדריד וברצלונה, הקבוצה החדשה במדריד תיאבק על האליפות עד המחזורים האחרונים אך חוסר החיבור של ריאל מול הסגל המחובר של בארסה לא יספיק מול הקטלונים שלבסוף יזכו באליפות שלישית ברציפות. (הלוואי ואני טועה)

2) ריאל ובארסה יקבלו את מקומן הטבעי בליגת האלופות כמדי שנה, ולנסיה ואתלטיקו יקבלו את הכרטיסים הנותרים, ויהיה קרב משולש בין סראגוסה, סביליה וויאראיל על הכרטיסים בגביע האופ"א.

3) שלוש היורדות יהיו: אספניול, נאסטיק, ורקראטיבו.

4) הקבוצה המפתיעה תהיה סראגוסה של ויקטור פרננדז שביחד עם איימאר, ד'אלסנדרו והשלד הקיים מהשנה שעברה יגיע ורחוק העונה.

5) על מלכות השערים יאבקו בצוותא אטו, דויד וויה ו-RVN.

6) רוביניו (אם יקבל את ההזדמנויות מקאפלו), מסי, אגוארו וד'אלסנדרו יעשו את הפריצה הגדולה, לגבי הפלופ לא נראה לי שטבאנו הרכש החדש של ולנסיה יתאלקם בהצלחה בספרד לפחות בעונה הראשונה..

7) בארסה תכשל במטרתה להשיג את גביע האלופות בפעם השנייה ברציפות, ריאל תגיע עד לרבע הגמר מינימום.

8) אני לא מאמין שהמונדיאל ישפיע במידה רבה על השחקנים , אם כי יהיו שחקנים אשר מאוכזבים מהמונדיאל שינסו להוציא את כל התסכול שלהם בליגה.

9) לא ידוע, נראה את פתיחת הליגה למרות שנראה לי שמאמן אספניול יהיה הראשון ללכת הביתה..

10) הרמה בליגה העונה תהיה גבוהה מאוד עם התחזוקתן המשמעותית של כל הקבוצות, ואני מצפה לכדורגל אטרקטיבי והמון שערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/06
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

1. כיצד לדעתכם יראה המאבק על התואר?
    בארסה פייבוריטית, ריאל תמשיך להיאבק עם עצמה. קמעט כל יום יש שם שערוריה חדשה.
    והשנה כן. :aaarse: לפחות במשחקי אימון נראה שמיסטה ואגוארו שידרגו את ההתקפה.

סביליה: אין שום סיבה שלא תמשיך להיות בצמרת, סרגוסה התחזקה גם בעמדת המאמן, ולנסיה לא עושה עליי רושם, אבל את הנקודות היא תקח.

אחת העולות החדשות חייבת לרדת. בד"כ אלופת הליגה השניה. בילבאו (השנה כן) ו... בעצם כל העולות לא נראות לי, אז 2 יירדו ורקרה תינצל.

בגלל שמספידים כאן את חטאפה אני משאיר אותה בקטגוריית המפתיעה עונה שניה ברציפות. ברנד שוסטר כבר ממצמץ לריאל ולאטלטיקו ובריאל עשו טעות שלא קלטו את המיצמוצים. בגלל זה ריאל תהיה המאכזבת.

אטו. No comments

מסי. לא, אני לא משתין כשרואה אותו, הוא אפילו מאוד איכזב אותי במונדיאל, אבל עם רייקארד על הקווים ועם ז'ולי כמתחרה על המקום בהרכב מסי חייב להתקדם. הפלופ בעונה הבאה יהיה דוד וייה. כי מוריינטס פלופ כבר 10 שנים.

7. כיצד יראו הספרדיות באירופה.
    פייבוריטיות. חוץ מאוססונה.

יהיו יותר פציעות. העייפות משחקת תפקיד כאן.

המאמן של בילבאו. לא בטוח שאספיק ללמוד את שמו. קפרוס לא יפוטר כי הבוס של דפור יתקמצן על הפיצויים.

10. לאיזו רמה אתם מצפים מהליגה הספרדית העונה?
    הרמה תעלה בזכות אטלטיקו וסרגוסה.

13. Quique_Flores Member

בארסה ליגה אחת, ריאל ליגה אחת, ושאר הליגה, לאתלטיקו ולולנסיה פשוט אין סגל חזק מספיק, (אצל ולנסיה כמו שקים אמר הבעיה הרצינית היא הקשר המרכזי, בארחה בינוני מדי עקב גילו, ועכשיו המצב החמיר כשהוא נפצע) בארסה Campeon, חד משמעית, פשוט אי אפשר על האמפריה הקטלונית, ההגנה שלהם כמעט מושלמת, שלישיית הקישור מכילה שחקן מדהים במסירות שלו ובאגרסיביות שלו (דקו), לא משנה מי יהיה הקשר האחורי זה יהיה בטוח מישהו טוב, (אינייסטה, הלוואי, למרות שכקשר מרכזי זה עדיף אבל זה לא יקרה כל עוד דקו וצ'אבי בחיים) וכמובן אמן המסירות צ'אבי הרננדז, על שלישיית ההתקפה אין מה להרחיב, הכל ידוע

בארסה, ריאל, ולנסיה, (באמת שנמאס כבר מהזלזול של כמה משתמשים פה, אפילו שיש לכם דעה משלכם, אתם יודעים שולנסיה כבר הוכיחה בשנים עברו לוקחת את הנקודות, ולא משנה מה הדרך) סראגוסה, אתלטיקו, סביליה

רקראטיבו, חימנאסטיק וסנטאנדר תרדנה

סראגוסה. מי יכול על זאפאטר, איימאר, ד'אלסנדרו, גבי ודייגו מיליטו, אברטון ופיקה?

זה קצת סותר את זה שכתבתי שנסיים במקום ה-3, אבל אני חושש שמה ש"ריבאלדו" רשם יהיה נכון, ולנסיה נחלשה (חואקין עדיין לא הגיע, ואני לא אתפלא אם הוא גם לא יגיע, אחרי שיראה שלא נהיה בליגת האלופות) הקיץ, וזה לא יהיה בלתי אפשרי שנסיים במקום בו סיימנו ב-2004/5, אנחנו פשוט קבוצה לא יציבה, מסוגלים יום אחד לנצח את ריאל מדריד בברנבאו, ויום אחר כך לסיים בתיקו עלוב בבית מול סנטאנדר

אטו שכמו בארסה יהיה בליגה אחרת מ"המועמדים" האחרים, עם בארסה הנוכחית הוא יבקיע 30 שערים ויותר העונה

3 ארגנטינאים, הראשון מסי שלא רק שהוא שחקן מעולה, גם קל לו מאד להשתלב בקבוצה בנויה וחזקה כמו בארסה, השני אגוארו שאני חושב שלמרות גילו הוא יפרח בויסנטה קלדרון, השלישי יעשה פריצה חדשה-ישנה ואני מתכוון לאיימאר, השנה הוא יראה לנו כדורגל שמח, טכני, מסירות, דריבלים, הכל

הפלופ-פרננדו טורס שלא יעבור את ה-18 ושהפעם עם הגעתו של ג'יאנלוקה גם לא ישכיל לכבוש נגד בארסה

למרות שמצד אחד קשה לי לראות קבוצה זוכה פעמיים ברציפות בליגת האלופות, עוד יותר קשה לי לראות אותה לא זוכה, בארסה תהיה שוב אלופת אירופה ותמשיך את ההגמוניה שלה, ריאל תעצר בחצי/גמר

אוסאסונה וולנסיה לא תהנה שם לצערי, אוסאסונה תודח איכשהו אם זה תיקו רב שערים או הפסד על ידי המבורג, וולנסיה בעקבות ההיעדרויות של שני המגנים התוקפים, דל הורנו ומיגל, והפציעה של בארחה+ההיעדרות של אז'אלה, לא תצליח לכבוש נגד האוסטרים שכנראה יתגוננו ויצופפו במרכז המגרש, דבר שמקשה מאד על ולנסיה כמו שכבר הזכרתי בעבר

סביליה וסלטה תעצרנה לדעתי בשלב רבע הגמר בגביע אופ"א

לא ישפיע. אני חושב שבהתחשב בעובדה שהשחקנים קיבלו מנוחה של מספר שבועות, אסור לשכוח שהם מקצוענים, והם יודעים להתעלות

חוששני שבהתאם לחלק השני שכתבתי בתשובה 4, יהיה זה קיקה סאנצ'ז פלורס. ההרכבים המוזרים, ההתבנקרויות הלא מובנות, ההתבטלות בפני היריב במשחקי חוץ והעובדה שבלי קניזארס, וייה ואלבלדה בעונה מדהימה אולי לא היינו מסיימים ברביעייה הראשונה בכלל

בארסה, סראגוסה ואתלטיקו תספקנה כדורגל אטרקטיבי, יפה, שאולי יזכיר לנו קצת (ואולי יותר מקצת) את ריאל מדריד של 2000/2001 ו-2002/2003. (זה באמת היה משהו מדהים) כמובן שחוץ מבארסה זה כנראה לא יתבטא בתוצאות זהות לאלה שהשיגה ריאל באותן שנים, אבל העיקר כדורגל יפה

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/06
  14. Engel Del Madrid Member

כיצד לדעתכם יראה המאבק על התואר? מי הן הקבוצות אשר יקחו חלק במירוץ? וכמובן, מי תזכה בסוף? ריאל ברסה וולנסיה יאבקו על התואר , בסופו של דבר המאבק יהיה צמוד אבל ריאל תאכזב וברסה תיקח שוב אליפות.

2. מיהן הקבוצות אשר יתפסו את המקומות המובילים לאירופה בסיום העונה? סביליה, אוססונה, אתלטיקו מדריד.
    3. אילו קבוצות ימצאו את עצמן מתחת לקו האדום לאחר המחזור ה- 38, ומי ינצל בנס? מאיורקה, תינצל במחזורים האחרונים כמו בשנתיים האחרונות, כל העולות החדשות ירדו.

4. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה, ומי המאכזבת? הקבוצה המפתיעה של העונה תהיה ולנסיה, או אתלטיקו, וזאת בעקבות ההתחזקות המדימה של שתי הקבוצות. המאכזבת? ויאריאל.

5. מי יזכה בתואר הפיצ'יצ'י? ואן ניסטלרוי ! חחח

6. איזה שחקן יעשה את הפריצה הגדולה ביותר העונה? מי יהיה הפלופ? סרחיו אגוארו יעשה את הפריצה הגדולה , דל הורנו יאכזב.

יראו מעולה ! בדיוק כמו בכל שנה ואחרי השנה המדהימה הזו לכדורגל הספרדי אין שום סיבה שיהיה שינוי.

8. כיצד ישפיע המונדיאל בקיץ האחרון על העונה שבפתח? וואלה לא יודע

9. מי יהיה המאמן הראשון שיפוטר? מאמן סנטאנדר.

10. לאיזה רמה אתם מצפים מהליגה הספרדית העונה? לרמה מעולה, כדורגל התקפי ויהפהפה בדיוק כמו בעונה החולפת.

15. Barcik Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

בדיוק המחשבה שלי, מילה במילה.