השחקן הכי טוב בספרד לדעתכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Omerr, ‏16/7/04.

1. Omerr Member

כל כך הרבה כוכבים נמצאים בליגה הספרדית: רונלדיניו, ויסנטה, זידאן... אין ספור לשחקנים הנהדרים (וגם לשמות הגדולים שלא כ"כ יודעים לשחק :aaaprot:) שמשחקים בליגה הטובה ביותר בעולם.

מי לדעתכם השחקן הטוב מבין כולם? נימוקים בבקשה.

2. marvid Member

לדעתי רונאלדיניו,ויסנטה ואטו.
    גם צריך לראות מה ג'יולי,דקו (ובארוש?) יעשו,לדעתי הם יכולים להיות מעולים.
    גם רונאלדו טוב,למרות שאני שונא אותו.
    וכמובן אי אפשר לשכוח את פויול.

3. Joaquinaldinho Member

אין בכלל על מה לדבר, רונאלדיניו.
    המגן הכי טוב זה פויול. קשר כבר אמרתי, חלוץ אין מה לעשות עם כל השנאה אליו, אל גורדיטו.

4. Diego Member

אין מה לעשות... חואקין....
    הכי אהוב ולפי דעתי הכי כשרוני.
    זה פשוט אם הוא היה יכול לנצל את הכישורים שלו עד הסוף הייתם רואים, שחקן נהדר, לא מקבל בנבחרת ספרד מספיק קרדיט.
    מגן הכי טוב: פויול: גם בעולם וגם בספרד וזה לא יעזור, הוא נותן את כל הנשמה לנבחרת ולקבוצה, אני זוכר את ההצלות שלו מהקו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    חלוץ: ללא ספק ראול, רונאלדו קצת העלים אותו השנה אבל הוא החלוץ הכי טוב, אי אפשר פשוט להגיד למה, הוא כבר בגיל 17 עבר לריאל, והוא אחד מהכובשים המצטיינים של ריאל בכל הזמנים והוא רק בן 25.
    שוער: קסיאס: הוא הציל את ריאל העונה ממצבים מאוד לא נעימים. ההגנה של ריאל קרסה וקאסיאס עשה הכל כדי למנוע מזה לקרות.
    בולנסיה יש בהחלט שחקנים מצוינים אבל אני עומד על זה שחואקין הוא הכי טוב!!! :aaa025:

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת קשה לתפוס ששחקן כל כך ותיק באירופה כמו ראול יהיה בסך הכל בן 26 השנה. כמה שהבחור הזה עשה...

6. יי! ביי! Member

אלברטו לוקה!
    הוא שחקן מצוין, וצריך קצת יותר קרדיט!
    יש לו בעיטות פיצוץ והרבה כוח, שחקן נשמה שצריך להיות בסגל של ספרד, ואולי בהרכב הראשון.

7. שגיא Guest

מדובר פה על השחקן הכי טוב. לוקה שחקן נחמד, אבל בטח לא הכי טוב.

לאור העונה האחרונה אני הייתי מציב בראש את רונלדיניו, איזה טאץ', איזה טכניקה, פשוט התאהבתי פה. ענק ענק, והוא עוד ישתפר.

8. Joaquinaldinho Member

עם כל הכבוד לחואקין ואל האהדה שלי אליו, הוא עדיין לא הוכיח את עצמו שאפשר לתת לו את התואר השחקן הכי טוב בספרד. אפילו אם יכויח את עצמו ויצליח לנצל את מלוא הפוטנציאל שלו יש בספרד כמה שחקנים שמתעלים עליו כמו רונאלדיניו שהוא השחקן הטוב ביותר בעולם כיום.

9. Max Member

אני עדיין מאמין שזידאן הוא השחקן הכי טוב בעולם וכמובן גם בספרד כיוצא מכך, מה שהוא הראה בחצי העונה הראשונה של העונה ובעונות הקודמות פשוט לא משאירות בליבי ספק, הבישול שלו לפורטיו נגד ולנסיה ב 4-2, השער שלו נגד לה קורוניה, נגד לברקוזן, המבצעים שלו במרכז המגרש, הגאוניות בו, פשוט שחקן מושלם.
    אחריו לדעתי באים רונאלדיניו, ראול (שכאשר יחזור לכושר יהיה אולי אפילו טוב מזידאן) וואלרון.

10. שלומי אדרי Member

ראול גם אחרי העונה הנוראית שלו 15 גולים ועוד כמה בישולים בעונה נוראית (יש חלוצים שבעונה הכי טובה שלהם לא עוברים את 10)
    לא יעזור מה ששחקן הזה עשה בגיל 26 3 אלפיות אירופה ועוד אליפיות וגביעים
    165 שערים במדי הגלקטיקוס
    45 שערים בליגת האלופות מלך השערים בכל הזמנים

שיחזור כבר לכושר

11. אלי מתחן Member

זידאן וראול, ואחריהם רונאלדיניו וואלרון.

12. Mokesh Member

זידאן בלי שאלה. גאון כדורגל, השחקן הטוב בעולם (למרות שהנרי היה אמור לזכות בזכות העונה הענקית שלו עם ארסנל) האיש שהביא לריאל את גביע האלופות ב2002, לא מזדקן כל כך מהר, ונראה לי שיש לו לפחות עוד שנתיים טובות לתת בריאל.
    בקשר לחלוצים: רונאלדו וראול. הראשון מלך השערים, השני, ראול.
    מגנים: רוברטו קרלוס ופויול.
    בלם: נראה לי שוולטר סמואל הולך לתקוע חתיכת עונה בריאל

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדוש, טחון, לא מקורי, אבל השחקן הכי טוב בספרד לטעמי הוא רונאלדו. רונאלדו הוא פשוט פנומנאל, תותח ברמות הכי גבוהות שיש, הכי טוב שיש. אחרי שהוא חזר מהפציעה לא האמנתי שהוא יחזור להיות כמו שהוא היה. חשבתי שהוא יהיה סקורר נהדר, אבל לא מעבר לזה. למרות השומן, הוא חזר להיות מי שהוא היה. אותו שחקן שיכול לקחת כדור, לעבור כמה שחקנים ולכבוש, כשבאופן רשמי הבנתי את זה בשער שלו מול ולנסיה. הוא אחד שיכול לעשות גול מכל מצב, פשוט תותח-על. איזה שחקן.

14. beks23 Member

ללא ספק במקום הראשון רונאלדיניו למרות שינאתי הגדולה אל ברצלונה
    אחריו el gordito רונאלדו שחקן פשוט ענק... רק חבל שהוא ניפצע הרבה
    ואחריו זידאן שפשוט מדהים אותי כל פעם מחדש
    ואיך אפשר בלי המלך של ריאל ראול למרות עונה גרועה שנה הבאה הוא ישתפר כשהוא יראה את מוריינטס
    אה וגם חואקין שחקן פשוט תותח... ולוקה ווירה שיבוא לריאל בעזרת השם וגם ג'ויליו בטיסטה התותח
    ויש עוד הרבה... איזה ליגה!

15. El Conejito Member

זה תלוי, בשחקני ההגנה : לפי דעתי אלה פויול ואז'אלה.
    קישור אחורי: בארחה.
    קישור קדמי: רונאלדיניו
    אגפים: ויסנטה וחואקין.
    חלוצים: רונאלדו ואטו.