השוער הטוב בספרד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י דימה03, ‏23/5/05.

1. דימה03 Member

אני חושב שרוב האנשים פה יגידו שקסיאס מספר 1, ומי שאוהד בארסה אולי יגיד ואלדז.
    אבל אני רוצה לדבר על קמני מאספניול, שלא ממש מדברים עליו (לפחות לא שאני ראיתי), אבל הוא נראה הבטחה ענקית.
    אספניול באמת הגניבה פה עיסקה גדולה..האיש וירטואוז ולא סתם עצר 4 או 5 פנדלים כבר לא זוכר העונה...
    השוער שעצר הכי הרבה פנדלים באירופה (לפחות בליגה בחירה).
    יש מצב הוא נשאר שנה הבאה באספניול, או שהגדולות יקחו אותו?

2. Bensh Member

היו שמועות על מעבר אפשרי לפרמייר שיפ, אולי לארסנל. מה שבטוח - באספניול הוא לא יישאר.
    ו-ואלדז שוער מצוין, אבל קסיאס - השוער הכי טוב בעולם.

3. Melixon 15 Member

למה לא? מדברים עליו...
    הבנאדם פשוט תותח אספניול הביאו אותו כנראה בגרושים
    אבל ואלדז וקסיאס יותר טובים
    מקווה שהוא יתקדם אסור לו להישאר באספניול...
    יש קבוצות ספציפיות שהתעניינו?
    לארסנל יש שוער מספיק טוב...
    מידלסברו נראית לי אפשרות טובה... גם באירופה וגם מש'ו בינוני בינתיים

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל והיונייטד מועמדות.

5. M_T_A Member

דודו אוואט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

אני חושב שהנושא הזה די סגור... ואלדז וקסיאס רמה אחת(או יותר) מעל כולם.

6. Melixon 15 Member

הכוונה היא לדבר על קמאני אבל...
    לו'משנה

7. MUFC - 1878 Member

מנצ'סטר מעוניינת בקימאני הכול תלוי בתקציב שיעמוד לרשות פרגי וכמה ירצו אספניול.

כרגע יש לו 20-30 מיליון ליש"ט בערך כשניראה שאו רוד או פרדיננד יעזבו מקווה שלא ואים הם לא יעזבו אנחנו ניתחזק קודם כול בקישור ואז שוער, שוער כניראה לעונה אחת בזול אחד מזקני הפרמייר ליג או אירופה מדברים על טולדו ניימי ועוד לא ניראה לי שניקנה את קימאני הוא יקר מידי.

8. tiktin Member

קסיאס לא הרבה יותר טוב ממנו... כל מה שיש לקסיאס יותר מוולדז זה ניסיון. אני מזכיר שוולדז רק בן 23 ואני לא יודע בן כמה קסיאס אבל הוא לא פחות מ-25... וולדז יהיה השוער הטוב בעולם. וגם קמני לא שוער גרוע אבל הוא עוד צעיר, הוא עוד יגדל ויהיה שוער גדול בקבוצה גדולה.

9. Barcik Member

קאמני בהחלט שוער מצויין, אבל אני חושב שההצלות המדהימות מהחצי הראשון של העונה מחפות על ירידה משמעותית ביכולת בחצי השני. דווקא אחרי שאור הזרקורים פנה אליו, קאמני הזכיר לנו שמדובר בכל זאת עדיין בשוער צעיר וחסר נסיון, שעושה שטויות של אחד כזה. ובכל זאת - את האינסטינקטים והוירטואוזיות אף אחד לא יקח ממנו. אין ספק שהוא עוד יעשה את דרכו לקבוצת צמרת אירופית, אולי כבר הקיץ. ובצדק.

באשר לשוער הטוב ביותר - אין ספק שקסיאס. ואלדז מצויין ומשתפר, אבל קסיאס מדהים. אבל, חבר שלי טען לאחרונה שההצלות המרהיבות של קסיאס מחפות על ארגון הגנה מחורבן. ואכן, יש בזה מידה לא מועטה של צדק - קסיאס הוא השוער שנאלץ לעשות הכי הרבה הצלות קשות העונה (ואלדז, שימו לב, רק במקום ה- 15).

10. robson Member

קסיאס שוער מדהים..
    לא אשכח איך בשנת 2000 במשחק מול היוניטד באולד טראפורד כשהוא סה"כ בן 19\20 ברבע גמר הצ'מפיונס הוא נתן הצגה הירואית של שוערות..
    לפי דעתי נופל רק מבופון..

11. Raulmadrid Member

טיקטין, קסיאס חגג 24 לפני ארבעה ימים.
    את הדעה שלי בנוגע לשוער הטוב בספרד או בעולם אתם יכולים לשער לבד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אפילו אין צורך להסביר למה.

ברור שכמות ההצלות הגדולה של קסיאס נובעת גם מהגנה גרועה. לבופון לדוגמה בועטים לשער פעם בחצי עונה, אז הרבה יותר קשה לו לבלוט כמו איקר, שכמעט בכל ניצחון יש לו מניות רציניות.
    אבל מצד שני העובדה שאיקר כמעט ולא עושה טעויות, למרות שמגיעים מולו להרבה יותר מצבים, רק מגדילה את ההערכה כלפיו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/05
  12. ראול Member

בוריס יש לי חדשות בשבילך... קאסיאס באמת מובחן בגלל ההגנה שלו. זה לא שהוא שוער טוב יותר בגללם, זה פשוט שרואים אותו יותר.
    עם כל הכבוד לואלדז המפתיע.... קאסיאס עשה משהו שואלדז לא עשה מעולם: להשאיר קבוצה שלמה בחיים. בלעדיו היינו נאבקים על האינטרטוטו.

ארתור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

13. MUFC - 1878 Member

מסכים.

קאסיאס השוער הטוב בעולם לדעתי.
    לא רק הגגנה והצלות גדולות העובדה שבמישחקים גדולים הוא מיתעלה על עצמו העובדה שהוא מנהיג בקבוצה העובדה שהוא כול כך צעיר ויש לו עוד 12-13 שנה ליהיות בטופ העולמי והוא כבר בערך 7-6 שנים ברמה נורא גבוהה ואני לא זוכר שהוא היה בתקופה גרועה.

נופל בעשור האחרון (90+תחילת 2000) רק משמייכל האגדי. וכמה ששמייכאל אחד מהאהובים עלי וכמה שהוא לדעתי הגדול בכול הזמנים בדרך הזו קאסיאקס יכול אולי ליהיות יותר גדול.

מיכאל, היתכוונתי לזה באמת אבל מקווה שניחסתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

14. ראול Member

אם נמשיך עם ההגנה שלנו, אנחנו נהפוך אותו לגדול מכולם...

ארתור, http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. Bensh Member

אל תשכחו את הדקות האחרונות בגמר ליגת האלופות 2002.