הקרב על אירופה: מי תזכה בכרטיס לצ'מפיונס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/4/09.

1. Raulito Madridista

הקרב על אירופה

מאבק האליפות עליו כולם מדברים עשוי להיות מוכרע כבר ביום שבת בסופר-קלאסיקו הגדול. מה שבוודאות לא יוכרע השבוע וגם לא בשבוע הבא, הוא המאבק על אירופה - בין אם מדובר בשני הכרטיסים הנוספים לליגת האלופות ובין אם מדובר בגביע אופ"א. הליגה הספרדית מודל 09\2008 מציגה אי וודאות וחוסר יציבות מצד כל קבוצות הצמרת שהן לא ברצלונה או ריאל מדריד. כאשר אנחנו חמישה מחזורים לסיום העונה עם 15 נקודות שנותרו בקופה, קשה עדיין לנחש מי תשיג את המטרות שלה. אין ספק שמאלגה ודפורטיבו לה קורוניה נמצאות בנחיתות גדולה ביחס לאחרות, אבל למרות זאת הן בפער קטן מאוד מהמקום השישי בו מחזיקה אתלטיקו מדריד. העונה יש לשים לב למקום השלישי, משום שבניגוד לשנים עברו, הוא מעניק העפלה אוטומטית לשלב הבתים של ליגת אלופות. שימו לב שהפער בין סביליה השלישית לבין ויאריאל החמישי, עומד על שתי נקודות בלבד כך שהכל פתוח גם בעסק זה. בדיון הנוכחי אתם מוזמנים לתת את הרשמים שלכם לגבי כל קבוצה וקבוצה.

קודם כל, החלק העליון של הטבלה:

http://img145.imageshack.us/img145/1691/80994392.Xxx

סביליה
    http://realmadrid-futbol.com/L-sevilla1.Xxx
    סביליה בכושר איום ונורא, ההפסד לחטאפה גרר אחריו עוד שלושה רצופים. כשנחים על זרי הדפנה, מגלים שהפער מהשלישית בטבלה הפך כבר לנקודה. רק שבכושר הזה היא עלולה לאבד גם את המקום בכלל לליגת האלופות, וזה יהיה אסון גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית למועדון, שלא יכול לרשות לעצמו עונה שנייה ברציפות בגביע אופ"א, בו השנה הקבוצה נחלה בעיקר אכזבה. ולמרות שבשלב מסויים היה נראה שסביליה חוזרת, צריך להגיד את האמת - העונה היא קבוצה פחות טובה. כמעט כל השחקנים בירידה ביחס לעונה שעברה(שלא הייתה גדולה), הפיחואן לא מפחיד כבעבר(כבר שישה הפסדים בבית), המאמן בוחר במערכים מוזרים ולואיס פביאנו שכח איך להבקיע שערים. סביליה תתנחם בעובדה שיש לה רק עוד משחק אחד נגד קבוצות הצמרת וזה ייקרה ביום ראשון נגד ויאריאל.
    מה נשאר לה? - ויאריאל(ח), מאיורקה(ב), אוססונה(ח), לה קורוניה(ב), נומנסיה(ח)
    שחקן המפתח: פרדי קאנוטה - החלוץ ממאלי כבש ב2009 מספר גדול של שערים והוא זה שמראה בהתקפה סימני חיים.
    למה כן: דל-נידו לא ייתן לקבוצה להירדם
    למה לא: בור בקישור האחורי
    מיקום בעונה שעברה: מקום 5
    נקודות שהשיגה בסיבוב השני: 19

וולנסיה
    http://realmadrid-futbol.com/L-valencia.Xxx
    כמה שמומנטום יכול להשתנות מקצה לקצה. עד לפני חודש וקצת העונה נראיתה גמורה, אבל לפתע וולנסיה חיברה רצף של חמישה נצחונות רצופים ולא הייתה רחוקה להשיג את השישי נגד ברצלונה. ככה זה שסילבה-מאטה וויאה עושים מה שהם רוצים, ופאבלו הרננדז מפתיע וכובש גם הוא שערים במשחקים חשובים. המאסטייה חזר לכמה שבועות להיות גועש ורועש, הכישלון באירופה נשכח ואפילו על הבעיות הכלכליות כבר לא מדברים שם. רק ההגנה נשארה לא מספיק טובה ובטח שפציעתו של מנואל פרננדז בקישור האחורי לא הועילה לה. לוולנסיה יש לוח משחקים מאוד קשה וזה מה שעלול להקשות עלייה בדרך לצ'מפיונס.
    מה נשאר לה? - אספניול(ח), ריאל מדריד(ב), אתלטיקו מדריד(ח), ויאריאל(ח), אתלטיק בילבאו(ב)
    שחקן המפתח: דויד ויאה - החלוץ של וולנסיה נותן עונה נהדרת ונמצא במרחק נגיעה מסמואל אטו שמוליך את טבלת הפיצ'יצ'י. ויאה רעב גם לתואר הזה וגם להגיע למאה שערים במדי וולנסיה(יש לו כרגע 98).
    למה כן: כי היא הכי מוכשרת
    למה לא: כי יכול להיות שאחרי הפסד אחד הקבוצה שוב תאבד את זה
    מיקום בעונה שעברה: מקום 10
    נקודות שהשיגה בסיבוב השני: 22

ויאריאל
    http://realmadrid-futbol.com/L-villareal.Xxx
    כבר הרבה זמן שויאריאל מתקשה לחבר כמה נצחונות רצופים. תוסיפו לזה את לוח המשחקים המטורף שעומד בפניה(ובסיבוב הקודם ויאריאל לקחה רק שתי נקודות מקבוצות הצמרת), את הפציעות(בעיקר סאנטי קאסורלה שגמר את העונה), העייפות והשחיקה(אין ספק שליגת האלופות פגעה בקבוצה מן הסתם, השחקנים מגיעים גמורים לישורת האחרונה) ותבינו מדוע הצוללת נמצאת בבעייה. רק נס יביא את ויאריאל למקום הרביעי. הצוללת השיגה שני נצחונות רצופים ואנחנו מקווים ששם השחקנים לא מוותרים. אולי הם יפתיעו כנגד כל הסיכווים.
    מה נשאר לה? - סביליה(ב), ברצלונה(ח), ריאל מדריד(ב), וולנסיה(ב), מאיורקה(ח)
    שחקם המפתח: ג'וזפה רוסי - אין ספק שהצוללת חסרה העונה את התחכום והזריזות של החלוץ האיטלקי, שחקן ההתקפה הטוב ביותר שלה. 12 שערים הם לא מספיק והוא חייב להתעורר.
    למה כן: כל החלומות מתגשמים בלב
    למה לא: כנגד כל הסיכויים
    מיקום בעונה שעברה: מקום 3
    נקודות שהשיגה בסיבוב השני: 22

אתלטיקו מדריד
    http://realmadrid-futbol.com/L-atletico.Xxx
    ארבע נקודות, זה הפער שאתלטיקו צריכה לסגור כדי לשחק דם בעונה הבאה בליגת האלופות. גורמים בקבוצה כבר הדליפו לתקשורת שהסגל יעבור מהפכה בעונה הבאה ובמידה ואתלטיקו לא תגיע ליעדה, הקהל עשוי להתאכזב נורא: מכירת אגווארו נראית קרובה וגם הקפטן מקסי רודריגז לא שלל במאה אחוז עזיבה. אתלטיקו לפחות לא נכנסה לתקופה שחורה אחרי התבוסה המשפילה לסנטאנדר והיא הצליחה לנצח את ספורטינג גיחון בבית במחזור שעבר, מה שבוודאי הביא לקבוצה קצת אוויר. לא בטוח שבעונה הבאה אבל ראסינו יעמוד על הקווים.
    מה נשאר לה? - בטיס(ח), אספניול(ב), וולנסיה(ב), אתלטיק בילבאו(ח), אלמרייה(ב)
    שחקן המפתח: דייגו פורלהאן - תגידו אגווארו, תגידו מה שתרצו. תראו את הסטטיסטיקה של פורלהאן ותתפלאו - 23 שערים ב28 משחקים. פורלהאן השנה לא מספיק להבקיע והוא הבולט בחלק ההתקפי. הישועה כנראה תבוא ממנו.
    למה כן: בגלל פורלהאן שמנצח משחקים לבד
    למה לא: כי אתלטיקו אוהבת לפשל
    מיקום בעונה שעברה: מקום 4
    נקודות שהשיגה בסיבוב השני: 21

מאלגה
    http://realmadrid-futbol.com/L-malaga.Xxx
    העולה החדשה רק רצתה להבטיח בתחילת העונה את ההישארות, אבל לאט לאט היא הבינה שיש לה פה הזדמנות. מאלגה הצליחה להשיג תוצאות לא רעות בכלל ובחצי הראשון של העונה קבעה שיא מבחינת צבירת נקודות של קבוצה שרק עלתה ליגה. מאלגה נמצאת רק נקודה אחת מאתלטיקו מדריד, תוסיפו לזה את לוח המשחקים הקל יחסית על הנייר נגד הקבוצות מהחלק התחתון של הטבלה(למרות שזה יכול להיות גם מוקש מסויים) ואת העובדה שאין עלייה לחץ בניגוד לשאר, ותבינו למה בהחלט יש סיכוי שבעונה הבאה היא תייצג אותנו באירופה. מאפיין נוסף של מאלגה הוא הקבוצתיות, אין שחקן אחד בולט מעל השאר.
    מה נשאר לה? - נומנסיה(ח), ראסינג סנטאנדר(ב), ספורטינג גיחון(ח), בטיס(ב), אספניול(ח)
    שחקן המפתח: אלברט לוקה - הספרדי כבש שבעה שערים והוא מגיע חם מאוד לישורת האחרונה. זה לא השחקן של דפור, אבל לפחות גם לא השחקן שהתייבש בניוקאסל.
    למה כן: הרוגע והשלווה ולוח המשחקים הנחמד
    למה לא: סגל קצר, חוסר ניסיון, מרוצים ממה שהשיגו עד כה
    מיקום בעונה שעברה: עלתה מהסגונדה ב'
    נקודות שהשיגה בסיבוב השני: 20

דפורטיבו לה קורוניה
    http://realmadrid-futbol.com/L-depor.Xxx
    דפור מחפשת את המקום לאירופה בדרך שלה - צליעה. רוב משחקיה לא מרשימים, אפס זה המספר בהפרש השערים, מספר נצחונות שכמעט זהה למספר ההפסדים(14-11), לוטינה מחליף כל הזמן מערכים והכובש הבולט של הקבוצה הוא אנחל לאפיטה שכבש שמונה שערים. כולנו קיווינו למשהו מואלרון, אבל הספרדי לא לוקח את הקבוצה על גבו. נראה שגם דפור מנצלת את הירידה ביכולת של הליגה, שכן בגביע אופ"א הקבוצה הובסה על ידי אלבורג וסיימה את הסיפור דיי מוקדם. שני המשחקים האחרונים שלה מאוד קשים, כך שהשאלה היא האם היא תצליח לצמק את הפער בעזרת תוצאות טובות בשלושת המשחקים הראשונים.
    מה נשאר לה? - ויאדוליד(ב), רקראטיבו הואלבה(ח), חטאפה(ב), סביליה(ח), ברצלונה(ב)
    שחקן המפתח: אנחל לאפיטה - מוביל את טבלת הכיבושים של הקבוצה, מוסיף את הברק שכל-כך חסר, מבשל גם כן ובדפור חושבים שהוא ואלרון הבא.
    למה כן: כי אם דפור תגיע לאירופה זה ייסמל את מה שקרה השנה בליגה הספרדית
    למה לא: כי לא בטוח שאנחנו רוצים
    מיקום בעונה שעברה: מקום 9
    נקודות שהשיגה בסיבוב השני: 20

עכשיו אתם....

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/09
  2. riquelme1 Member

דפור ומאלגה יהיה אסון לכדורגל הספרדי. אני רוצה את אתלטיקו וסביליה.

הסבר: עם אתלטיקו תעפיל לליגת האלופות, סיכוים גבוהים שאגוארו ישאר, וזה שחקן שנחוץ מאוד לליגה שלנו, אתלטיקו קבוצה בעלת הסגל הכי טוב מבין כול הקבוצות שמתמודדות, היא משחקת את הכדורגל הכי טוב, אך הבעיה היא ההגנה והמנטליות הנמוכה.

סביליה גם צריכה להיות שם, לא בגלל היכולת שלה, היא זוועתית העונה, ואין לי מושג אי ךהיא במקום ה-3, זאת לא סביליה של העונות הקודמות, ממש לא. אבל סביליה זה מועדון שמנוהל אולי הכי טוב בספרד, בראשות דל-נידו, אחת הקבוצות הבודדות שלא נמצאות בחובות, וקבוצה בעלת משאבים להתחזק ולהיות קבוצה צמרת חזקה.

למה לא ולנסיה? כי ולנסיה במשבר כלכלי עמוק, אין לדעת מי יעזוב, סילבה, וייה, חואקין, כולם נמצאים בסמן שאלה, ולנסיה גם בעלת סגל לא מספיק רחב, כאשר יש לך 2 חלוצים בסגל(וייה מוריינטס), אתה לא יכול להגיע להרבה ב3 מפעליים.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמות הנק' שאיבדנו השנה פשוט מטורפת.

גם הרבה משחקים קיבלנו גול בדקה ה90 ששברו אותנו.

תוסיפו לזה 6 פנדלים שלא היו שנשרקו נגדנו,והלוזריות שאנחנו כל כך מכירים.

כל זה ביחד מביא אותנו להיות "רק" 5 נק' ממקום שלישי.

לא יאומן איך בעונה כל כך גרועה עם כל כך הרבה הפסדים אנחנו עדיין לא רחוקים מליגת האלופות,מקווה מאוד שנסיים איכשהו במקום הרביעי,אבל זה יהיה קשה כי אנחנו מצפים לנו משחקים לא קלים בכלל. מה שטוב שהיריבות נפגשות לפחות פעם אחת מול השניה ככה שזה מתכון בטוח לאיבוד נק'.

אני מאמין שאם נשיג 13 נק' אנחנו נעלה לאלופות,מקווה שנשיג אותם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. riquelme1 Member

זה לא הדבר היחיד שלא יאמן, לא יאמן איך קבוצות ברמה של מאלגה ודפור, מתמודדות על עליה לליגת האלופות, לא יאמן איך סביליה קבוצה שמפסידה 4 משחקים ברציפות, ונראת כמו פח כמעט כול העונה במקום השלישי בטבלה כבר למעלה מ10 מחזורים, לא יאמן איך ולנסיה שהפסידה רק לפני חודשיים בלי סוף במקום הרביעי, לא יאמן איך ריאל בעונה כול כך בינונית עם החלפת מאמן, ונראת כמו כלום ושום דבר מנצחת 17 משחקים מתוך 18, אחד העונות הכי טובות שלה בהיסטוריה(!) מבחינת סטיסטסית כמובן.

לא יאמן כמה העונה הזאת חלשה, לא יאמן...

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לפי דעתי הליגה האנגלית התחלשה בהרבה יותר והליגה האנגלית נראית פי אלף יותר זוועה מהספרדית.

לפחות אנחנו נהנים מהחולשה הזאת שזה אומר הרבה גולים,אני כל שבוע מנסה לראות ליגה אנגלית ופורש מתישהו באמצע ומעדיף לראות את הביצה המקומית.

חצאי הגמר היו פשוט זוועה,הגמר של יונייטד-טוטנהאם היה בושה.

אנגליה=אסון לכדורגל.

וזה אומר אחד ששנה שעברה לא הפסיק לראות ליגה אנגלית וליהנו ממנה,פשוט לא יאמן כמה שהגנה הגנה הגנה הליגה הזאת, ועוד האנשים שם משקרים את עצמם שהם "נהנים" מזה.

6. hai80 Member

ויאריאל X הם לא יצליחו להיות מקום 4 עם משחקים כאלה קשים
    סביליה נשאר לה משחקים דיי קלים על הנייר סביר להניח שהם יעלו

המאבק העיקרי הוא בינינו לבין ולנסיה. אנחנו צריכים לנצח אותם בהפרש של 2 שערים בבית שזה יהיה לא קל ולקוות שהם ימעדו ואנחנו ננצל את המעידה עד תום העונה

הולך להיות אש חייבים להיות באלופות!!!

7. Spanish Weapon Member

זה יהיה פשוט פשע לכדורגל הספרדי אם ולנסיה לא תהיה אחת מנציגותינו בליגת האלופות בשנה
    הבאה. אחרי שראיתי אותם נגד בארסה בשבת האחרונה,קשה לראות אותם שלא מסיימים באחד
    משני המקומות שמעניקים כרטיס לצ'מפיונס.
    בקשר לעולה הרביעית למוקדמות הצ'מפיונס,יש לי תחושה שאתלטיקו מדריד הולכת לעשות רייס
    סיום עונה מטורף ולקחת את כל הקופה, פשוט לא הגיוני שמכלול כשרונות שכזה לא ידרוס את
    הליגה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום שבת יש לנו בטיס בחוץ ותאמין לי אני מודאג, הלוואי שאיכשהו נשתחל לצ'מפיונס הלוווואי

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/09
  9. REAL MADRID Member

אני לא רואה איך סביליה מאבדת את אחד מארבעת המקומות הראשונים. אני לא ממש אוהב את מנולו חימנז ורואה בו כאשם העיקרי ליכולת של הקבוצה בתקופה האחרונה אך למרות שבתור אוהד כדורגל ששואף לכדורגל יפה - אני לא רוצה לראות את סביליה בליגת האלופות בעונה הבאה, אין ראויה ממנה מבין הקבוצות האחרות. הניהול בסביליה הוא בהחלט ניהול חכם, מחלקת הנוער של סביליה היא אחת מהטובות ביותר באירופה ולמרות שהשמות בקבוצה לא נוצצים, הקבוצה תמיד מצליחה להיות באזור שם למעלה. סביליה במצב מסוכן כיוון שהפסד שלה במחזור הקרוב בעוד שולנסיה וויאריאל מנצחות (ויאריאל את סביליה כמובן) יגרור אותה למצב בו היא מחוייבת לנצח את כל המשחקים שנותרו לה עד סוף העונה, העובדה שולנסיה וויאריאל עוד צריכות להיפגש זו נגד זו עשויה לשחק לטובתה בסופו של דבר. מרבית קבוצות הליגה הספרדית נמצאות במשבר כלכלי לא קל ואני מפחד שדל נידו לא יחזק כראוי את הקבוצה בקיץ על אף שמצבה הכלכלי של סביליה הוא יציב ואיתן ביחס לקבוצות האחרות. פרוטי, קאפל, נאבס, פביאנו וקאנוטה הם ללא ספק חוליית התקפה כישרונית אך אני חושב שהתקפת הקבוצה תהיה חייבת להשתדרג בשחקן עושה משחק טוב יותר, משהו כמו גורקוף. מה שיותר חשוב הוא חיזוק ההגנה ובמיוחד עמדת הקשר האחורי, היה לנו ברור לאחר העזיבה של קייטה ופאולסן בקיץ האחרון שהאמצע של הקבוצה די חלול ולמרות עונה לא רעה של דושר - אפשר להגיד שצדקנו. אם סביליה תגיע לליגת האלופות אך לא תתחזק כראוי אז היא תסיים את חלקה במפעל במהירות.

הסיבה שאני לא רוצה לראות את סביליה מסיימת בטופ 4 מחולקת לשני חלקים, ולנסיה ואתלטיקו מדריד. הבעיה שלי כרגע היא שאני מאוד לא שלם עם החלק של ולנסיה, כבר הסברתי יותר מפעם אחת שבתור אוהד ריאל מדריד אני אסכים לוותר על הגעה של שחקנים כמו דויד ויאה או דויד סילבה במידה והשניים ישארו בולנסיה, הליגה הספרדית צריכה את ולנסיה חזקה ומבחינת איכות שחקני הסגל הקיים – היא יותר מראויה להגיע לליגת האלופות. רציתי לחשוב שהקיץ הקרוב יהיה צומת דרכים עבור ולנסיה שיהיה תלוי בהגעתה של ולנסיה לליגת האלופות, הגעה של העטלפים והקבוצה תצליח לשמר איכשהו את ויאה, סילבה ויתר השחקנים אך מרגע לרגע אני משתכנע שהעזיבה של השחקנים הללו היא עובדה מוגמרת. אם ולנסיה רוצה להמשיך להתקיים כמועדון כדורגל בפרימרה הספרדית, היא חייבת למכור את השחקנים הללו ולהקל על החובות. אם אכן כך יהיה, ונראה שחקנים כמו ויאה, סילבה, פאבלו ההרנדז, מאטה, חואקין ועוד רבים עוזבים את הקבוצה בקיץ – אז זה לא משנה איזה סוג של תחליפים יגיעו, הסגל בעונה הבאה יהיה חלש משמעותית מהנוכחי והקבוצה לא תצליח לתפקד בליגת האלופות. בכל מקרה, מבין ארבעת הקבוצה שעוד מקוות להגיע לליגת האלופות לוח המשחקים של העטלפים הוא הקשה ביותר מלבד ההוא של ויאריאל ושער השוויון של הנרי בדקה ה-85 בשבת האחרונה עוד עשוי להיות ההבדל בין ליגת האלופות לבין הליגה האירופאית. הליגה האירופאית עשויה להיות פיתרון נוח עבור הקבוצה לעונה הבאה על מנת למשוך שחקנים (סטייל נגרדו, בוז'אן וסביולה) המחפשים שידרוג במעמדם.

ויאריאל היא לא בדיוק נושא לדיון פה, בדיוק כפי שמאלגה ודפור אינן. אם יש קבוצה שמפעל כמו הליגה האירופאית (שמו החדש של גביע אופ"א) מתאים לה בליגה הספרדית זאת ויאריאל, קבוצה צנועה, ללא יותר מידי אוהדים וסגל שחקנים חלש בקנה מידה של ליגת האלופות. לוח המשחקים של ויאריאל עד לתום העונה הוא הקשה ביותר מבין הקבוצות והתפקיד היחיד שיהיה לה העונה הוא כנראה בניסיון להרוס לקבוצות להשיג את מטרתן, בין אם זה זכייה באליפות (ברצלונה וריאל מדריד) ובין אם זה הגעה לליגת האלופות (ולנסיה וסביליה). אני מחבב מאוד את ליגת האלופות אבל ראינו נגד ארסנל את יחסי הכוחות האמיתיים שלה ושל אירופה, ארסנל אינה קבוצת פאר גדולה כיום ובהחלט יריבה נוחה ביחס לאופציות האחרות והצוללת הצהובה לא הצליחה לדגדג אותה. אני יכול להאמין שצמד המדרידאיות ישדרגו עצמן בצורה ניכרת במידת הצורך – אני לא יכול להאמין שויאריאל תעשה זאת. ויאריאל כנראה לא תגיע לליגת האלופות וזה אולי עשוי להיות סוף הדרך עבור רוסי בקבוצה וכמו גם של עוד שחקנים צעירים המחפשים שדרוג כמו דיאגו גודין, מתיאס פרננדס ואולי גם קזורלה. ויאריאל סבלה העונה מלא מעט פציעות (רוסי, ניהאט, סנה, קזורלה, גונזלו, חאבי ונטה) ואני מקווה שהיא תלמד את הלקח ותחזק את הסגל כראוי לקראת העונה הבאה שלא יקרוס כיוון ששחקן כזה או אחר נפצע.

הקבוצה האחרונה היא אתלטיקו מדריד. אני לא מת על הקבוצה הזאת אך רוצה מאוד שכן תסיים באחד מארבעת המקומות הראשונים כיוון שהליגה הספרדית גם ככה חלשה ועזיבה של שחקנים כמו אגווארו, פורלאן ומקסי רודריגז בוודאי שלא תועיל בעניין הזה. אתלטיקו מדריד אכזבה בליגת האלופות העונה כשהודחה ע"י פורטו וכל ברור שהיא חייבת חיזוק רציני בהגנה. הגנה כ"כ מביכה של קבוצה ספרדית בליגת האלופות לא ראינו הרבה זמן. הבעיה היא כזאת, גם הגעה לליגת האלופות לא בטוח שתעצור את אגווארו מהשדרוג המקצועי הכרוך במעבר לאינטר או מהשדרוג הכלכלי עבור פורלאן הכרוך במעבר למנצ'סטר סיטי. בנוסף, אמנם כתבתי קודם לכן שאני מאמין שאתלטיקו תצליח להתזחק, אני רוצה לסייג את דברי ולחזור בי. אתלטיקו מדריד נמצאת בחובות רציניים גם היא ובניגוד לריאל מדריד או ברצלונה שמסוגלת להתמודד טוב מאוד ולבזבז כסף ללא הרף גם כשהחובות שלהן ביחד הן כמעט מיליארד יורו, כנראה שאתלטיקו מדריד לא מסוגלת. הכסף הרב שהושקע בקיץ האחרון היה אמור להביע את השינוי אבל בחירת השחקנים הייתה כנראה לקויה. לאתלטיקו מדריד נשארת עוד לארח את ולנסיה ולהתארח אצל אתלטיק בילבאו ואלה שני המשחקים היחידים אשר ישנו סיכוי אשר הקבוצה תמעד בהם לדעתי אבל אתלטיקו היא לוזרית וגם אם תפסיד את כל המשחקים עד לסוף העונה זה לא יפתיע אותי יותר מידי. נחכה ונראה.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו את בטיס בחוץ ביום ראשון וזה לדעתי גם ממממממש קשה, כל משחק חוץ של אתלטי הוא מוקש,יש לנו בעיה שאנחנו בחוץ לא קרובים ליכולת בבית כי הקהל שלנו הוא פקטור ממש רציני, רק חבל שגם בבית השחקנים עשו טעויות שאיבדו מלאאאא נק'.

נקווה לטוב

11. REAL MADRID Member

עם כל הכבוד לבטיס, סגל השחקנים של אתלטיקו מספיק טוב על מנת לנצח את בטיס. אם אתם מאבדים נקודות במשחק כזה אז לא מגיע לכם להגיע לליגת האלופות, יש גבול לכמה מעידות אפשר לעשות ולצאת מהן בשלום.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר עשינו יותר מדי מעידות השנה, לא יודע איך אנחנו במצב הזה שעוד יש לנו סיכוי

13. REAL MADRID Member

אתה באמת לא יודע?

קוראים לזה חרא ליגה וחוסר יציבות של היריבות שלכם (ולנסיה, ויאריאל וסביליה).

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

את זה אני יודע, אבל כל פעם כשהספידו אותנו (אני חלק) איכשהו הקבוצה תמיד ידעה להישאר קרוב ולא לתת לאחרות לברוח ברמה שאי אפשר להשיג אותן

15. REAL MADRID Member

אין לאתלטיקו שום זכות לקחת קרדיט על זה. אתלטיקו נהנית מחוסר היריבות של יריבותיה וזאת הסיבה היחידה שהיא עוד בתמונה. תראה את פער הנקודות של אתלטיקו מברצלונה וריאל מדריד ותבין שהחולשה של הליגה היא הסיבה היחידה שלאתלטיקו יש עוד על מה לשחק העונה ולא יצאה לים כבר מזמן.