הקרב בין ידיעות אחרונות למעריב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Kgt1, ‏6/3/03.

1. Kgt1 Member

המלחמה בין שני העיתונים הגדולים במדינה מגיעה לאחרונה לשיא חדש בעקבות העזיבה של יאיר לפיד ממעריב לידיעות והדרך ההפוכה של אודטה שוורץ והשמועות על הסכומים הגבוהים אנחנו מקבלים מלחמה בין שני אמצעי התקשורת המובילים בארץ, טוב זה לא. או שכן?

2. קופירוק Member

טוב? תלוי למי.......
    לי למשל זה לא אכפת כי אני כבר מנוי הרבה שנים בידיעות אבל למצטרפים חדשים זה משתלם לאללה.
    חחחח אבל הכי מצחיק שכל דבר כותבים בידיעות " כפי שפורסם לראשונה/בלעדית בידיעות אחרונות" זה ענק.....

3. RVN Member

טוב בהאמתי לי לא ממש האכפת, אני קורא הארץ...
    אבל חוץ מזה מה שיקרא זה שהם יעבירו מלא אנשים נעיתון לעיתון ואז העיתון שישלם הכי הרבה כסף לאנשים שלו, יצטרך לפטר אותם כי כבר לא יהיה לו כסף ואז הכל יחזור להיות כמו בהתחלה.

4. juva Member

עד כמה שאני מביא הייתה להם גם את אותה "מלחמה" בתחילת שנות ה90, עוד שבוע וחצי נשכח מזה...

אם כבר לברר איזה עיתון יותר טוב, רק הארץ!(כן כן שמאלני) אולי הוא נראה זוועה אבל מבחינת תוכן שני העיתונים(ידיעות ומעריב) לא מתקרבים אליו

5. Julian Joachim Member

קשקוש בלבוש.

הארץ מחרטטים מהבוקר עד הערב. כל כתבה שם יותר גרועה מהשנייה. את רוב הכתבות (והטורים למרבה הבושה) הם מתרגמים, ולא ממש בהצלחה.

לא לדבר על מדור הספורט שלהם שהוא פשוט נורא. חוסר דיוק משווע ואמירות סתמיות.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאבק בין העיתונים הוא דבר מבורך וטוב מאוד. כל עיתון יתאמץ הרבה יותר, הכתבים ירוצו יותר, יהיו יותר עמודים, יותר כתבות, רק בשביל להיות טוב יותר מהמתחרה, וכמובן אנחנו מרוויחים מזה...

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לספורט שיש בעיתון הארץ...זה כל כך עלוב ואני חושב שכל אחד מהכותבים באתר הזה היה בקלות יכול לכתוב במקום אותו כתב שהורס את הספורט ב"ארץ"..
    אם אתם אוהבים ספורט הארץ זה לא בשבילכם..

בקשר לתחרות..בדרך כלל שיש תחרות הלקוח מרוויח..גם במקרה הזה..

8. RVN Member

תראה ביום ראשון יש מוסף טוב מאוד לדעתי ומגובן מאוד גם כתבות על כדורגל ארופי נבא ועוד וגם הדברים הרגילים. עכשיו נכון שיש ימים לא כל כך מעניינים אבל זה בגלל שאין הרבה על מה לרשום (ידיעות ומעריב כל הזמן רושמים דבריחם ואז מתנצלים עליהם בגליון הבא), אני אישית מעדיף את הארץ (למרות שאין לי ממש ברירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אגיד לך...שקראתי את הספורט של ה"ארץ"..הרגשתי כאילו מי שרשם את זה מתעצבן על הספורט בעולם וכאילו הכריחו אותו לרשום כתבות על ספורט ועמדו לו עם רובה מכוון לראש..
    זה גם נראה כאילו הבן אדם מרוחק מכל העניין של הספורט..

10. AFC Member

טוב שמעו, אני התייאשתי לגמרי מכל העיתונים האלו. הסקירה שלהם לכדורגל ישראלי היא בסדר, אבל מה עם כדורגל אירופאי? אני כבר מעדיף את המגזינים האירופאים, אפשר למצוא אותם בכל חנות ספרים.

אגב, אם כבר, "ידיעות אחרונות" פחות גרועים, "מעריב" זה פשוט בושה לכל העיתונים בארץ. אני פעם אחת לקחתי עיתון "מעריב", חשבתי שזה ידיעות ולא הבנתי למה אני לא מצליח לקרוא אותו. תת רמה.

ולמזלי לא קראתי את "הארץ" לפי הביקורות שלכם.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקרא את הסיכומים שלי על הליגה האנגלית...

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמת זה די עדיף..
    מעריב עלו דווקא על דבר טוב-אקשן..הרעיון הוא מצויין.הביצוע על הפנים..
    לא יזיק שכל יום תהיה כתבה על שחקן או קבוצה באירופה..
    למשל פעם היה בכל יום רביעי כתבה על הNBA עם מנחם לס האגדי[למי שזוכר]..
    היה פשוט כיף לקרוא והעניין שלי בNBA הגיע לשיא..מאז שהוא פרש וירון טלפז הגיע..הNBA הרבה פחות מעניין..

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה זה כל האנשים בתקשורת הישראלית רוצים להיות כמו פיגו ?
    מיקי חימוביץ,יאיר לפיד,יעקב אילון,ברנע(הזה שהיה בערוץ 1),גיל תמרי ויש עוד רבים ו"טובים"(=גנבים) .