הקיץ הגיע- ואיתו הטיולים לחו"ל

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏27/6/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמסטרדם, ברלין, איביזה, פראג, מילאנו, וגם- קוס, איה נאפה, אנטליה.
    בכל אופן, לעזרת אלה המבקשים לנסוע לבלות בקיץ, אתם מוזמנים לספר פה אם הייתם בטיול (לא עם המשפחה) באחד המקומות האלה, תנו טיפים ואל תקמצו בפרטים.
    אני אכתוב את שלי..... בספטמבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה אני ואיפה חו"ל? לאף אחד אצלנו אסור לקחת רגילה עכשיו (בגלל ההתנתקות - לא צריך למחוק, זה לא חסוי וזה ידוע), יש לי משהו כמו 500 ש"ח ביתרה (ובבסיס שלי אני נחשב בין העשירים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) ואין לי הרבה ימי רגילה.

תרשו לפנטז על לונדון או מילאנו, אבל אני קם כל יום ולובש מדים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

או חיכיתי לזה,אל תסעו בשום אופן לאירופה בקיץ!!!חם,לח,מגעיל...תיירים יפנים וגרמנים בכל חור.
    הזמן הכי אידיאלי מבחינתי זה פסח,לא קר מידי לא חם מידי,זה טרום-עונה.

הנה כמה חוויות מח"ול,אבל אני יכול לכתוב על זה ספר...
    פסח 98:בזמן שאני רק מתחיל להדבק ברצינות לחיידק,מה שהכניס אותי,זה המונדיאל!בעיקרון זה היה אמור להיות ביקור
    ביורודיסני ואצל הדודות של אבא.אבל גם הוספנו את הלובר ואת שער הניצחון.

סמפטמבר 2001:תמיד אבא לוקח אותי לחו"ל,זה חייב להיות תערוכה עם העבודה...הפעם איסטנבול..!
    הגיה סופיה,המסגד הכחול,הבאזר המקורה,שיוט בבוספורוס,להאמין עד כמה העיר הזאת עצומה!אה..באותו הזמן
    רביבו-מאניה שלטה בעיר,וגם אליפות אירופה בכדורסל,עם ניצחון של יוגוסלביה על טורקיה בגמר.ושני תאומים נופלים...

פסח 2003:שבוע בחווה אצל הזקן בקולה די ואל ד'אלזה!"VAFFANCULO"!זה הייתה התגובה על זה שדוד שלי
    סגר את הדלת מבפנים!בקיצור ואן של רנו אנחנו מקבלים בטרמיני ומתחילים לנוע לכיוון פירנצה.
    עוד מקומות שהייתי בהם באיזור,פיזה,לוקה,סן ג'ימיניאנו,סיינה,פרוג'יה אסיזי,קורטונה...וגם 5 שעות גארדה לנד בגלל אחותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

פסח האחרון:מלון שבאופאטיה שאין בה כלום,רייקה,זאגרב,פליטביצה,לובליאנה,שקוציאן,פיראן,קופר...

שאלות?

4. MUFC - 1878 Member

וואי קוס אי מדהים, בתוכניות.
    איביזה, רודוס כנ"ל זה מקומות שבתיכנון שלי ושל הגאנג שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

מישה, רמלה ישטלטו על אירופה חכו ותיראו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש שאלה: מה לא היה ברור בהצגת הנושא? טיולים בחו"ל עם חברים, לא לבקר את הדודה.
    ויואב, אחרי שנת לימוד ארוכה ולפני פתיחת השנה הבאה/גיוס, זה בהחלט יוצא בקיץ ושיזדיינו היפנים. ובחיפה יש לחות יותר גבוהה.

6. burning soil Member

לי יש מסע לפולין ב-23 לאוגוסט,זה סוג של טיול לא?

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/05
  7. ליהי Member

כמובן. זה נשמע גם מאוד אטרקטיבי.

האמת היא שכנראה אני אקח דיל סופשבוע לאמסטרדם/לונדון או עיר אחרת במערב אירופה בקרוב, לפני שאשתגע. אני פשוט עוד לא החלטתי לאן.

מישהו היה באחת מן השתיים לאחרונה?

8. robson Member

אמסטרדם מדהימה...
    יש בה גם מוזאונים, שווקים מדהימים והרבה מה לראות..{כמובן הארינה..}
    ומהצד השני גם רובע החלונות האדומים, סמים ומועדונים השוקקים ביותר באירופה..
    תלוי מה את מחפשת..

לונדון?..בד"כ רק חניית ביניים בדרך לעיר הקודש..מנצ'סטר!

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחח אמסטרדם... כמה אני מעדיף לעשות טיול על הציר ברלין-אמסטרדם. אבל חברים שלי מקובעים בראש ללכת לאיזה קלאב באיים הקרובים. הם לא קולטים שזה אולי זול יותר אבל הם מפסידים מלא חוויות נוספות.

10. ליהי Member

כן, הייתי בשתי הערים, אז הנה הלבטים:
    מצד אחד, אמסטרדם היא עיר מגניבה וצעירה (אני נשמעת כמו שורה מתוך התסריט של "השיר שלנו", כן, אני מודעת לגודל האסון), והיא גם לא תשדוד אותי לאור יום.

מצד שני, לונדון זאת לונדון. ומצד שלישי, עם המחירים של לונדון אתרושש כבר במקדונלדס מול ההית'רו.
    ואני אומרת זאת כעובדה, כיוון שבפעם האחרונה שחזרתי מהעיר הגזלנית הזאת, נאלצתי לשלם בשדה התעופה 25 שקל על פחית קולה (וזאת לא הגזמה. זה היה המחיר).

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהו ליהי, דעי לך שדווקא אמסטרדם הופכת לה בשקט בשקט לעיר היקרה באירופה (באיזורי האירו).

12. ליהי Member

אין מה להשוות בין המחירים של אמסטרדם לאלה שיש בלונדון. אמסטרדם היא סבירה לגמרי מהבחינה הזאת.

ואל תזלזל כלל וכלל באחד האיים. שנה שעברה חברים שלי נסעו לשבועיים באייה נאפה וזאת היתה אחת החוויות היפות ביותר שהם אי פעם חוו. הם חזרו ארצה היישר לזרועותיהן של האחיות ב'שיבה' לבדיקת מחלות מין, עליהן הם אפילו לא שילמו כסף.

אני לעומת זאת ישבתי בבית קפה בפאריז כמו איזה פוצית ושתיתי חלב מקרטון שעל האריזה שלו היתה מרוחה תמונה של רובר פירס מחייך כמו ילד וראייטי חמישה ימים תמימים ובלתי סוערים שלא אקבל חזרה.

13. robson Member

כל הערים הגדולות באירופה הפכו להיות יקרות מאוד בעיקר מאז כניסת היורו..
    הייתי באתונה לפני האולימפיאדה ולא מספיק שכל העיר הייתה בשיפוצים אז גם המחירים הזכירו יותר את לונדון..
    חבל רק שהעיר דומה יותר לביירות..

14. ReL Member

או אמסטרדם , נו מאדם ! קסם זר בנאדם !

אני יהיה באמסטרדם ב23 או ב28 ביולי , למישהו יש טיפים ? קודם כל להיות בטורניר אמסטרדם , ואחרי זה לאפטלינג

15. ליהי Member

כן, כן כן כן כן.
    לך לאפטלינג. מקום ענק. מדהים. גדול מהחיים.

תעלה על הנשר. בייחוד אם אין לך פחדים מסויימים כ:גובה, לחץ, חושך ולאבד את חייך.

נהנתי בו פי מיליון מאשר בוולט דיסני, שקרץ בייחוד לילדים שעוד לא עברו את רף גיל החמש.