הקבוצות החזקות ביותר בעולם לדעתכם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שבצ'נקו, ‏16/3/04.

1. raul madrid Member

אני עוד כותב שטויות?

ומה שאמרת על רניירי רק מראה שאתה לא מבין כלום כי רק בזכותו אתם במקום השני וברבע גמר (למרות שעוד שבוע ארסנל יגמרו אותכם) רניירי הוכיח שהוא מאמן מצויין , כנראה ש אין לך מושג בכדורגל . אם אתה חושב שכול כך קל לבנות קבוצה שכמעט כול השחקנים בה משחקים בפעם הראשונה ביחד אז אתה טועה !!!
    רניירי מאמן מצויין ורק בזכותו צלסי גמרו מקום רביעי בשנה שעברה והרוס השיכור הגיע ותרם את הכסף.
    ואני כבר אומר לך שצלסי לא תהיה קבוצה גדולה ככה לא בונים קבוצה הצורה שאברמוביץ מנהל את צלסי רק מבחילה והורסת את כול מה שיפה בכדורגל .איפה מחלקת הנוער שלהם ??? קבוצה שלא הייתה אימפריה וגם לא תהיה!!!

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי אתה אידיוט?!

אני אמרתי שאני שונא את ראניירי, אבל הוא עשה עבודה טובה.
    תראה את הטמבלים מהנוער של ריאל מדריד, חוץ מראול וקסיאס כל השאר באו בגלל הכסף,
    אז מה אתה מזיין לי במוח?!

צ'לסי בנתה את הקבוצה מהיסודות עכשיו, המנכ"ל הרודף בצע מר. בייטס עזב ובמקומו מונה קניון,
    שחקנים צעירים ורעבים לתארים הגיעו לצ'לסי, בניגוד לקבוצה שלך שהביאה שחקנים אחרי
    שזכו בכל תואר אפשרי, תסתכל על ריאל מדריד טוב טוב, ותראה לי איפה ריאל מדריד שונה מצ'לסי,
    על כל קבוצה אחרת אני מבין, אבל ריאל מדריד?

תחשוב שוב טוב טוב לפני שאתה כותב משהו, ותקרא משאחרים רושמים.

ואגב, השחקן שמחזיק עכשיו את צ'לסי, ושוער העתיד של נבחרת אנגליה באו מהנוער "המסריח" של
    הקבוצה של השיכור הרוסי. (אני מדבר על ג'ון טרי ופידג'טלי אם לא הבנת).

3. i love Manchester Member

לדעתי חמשת הקבוצות הטובות בעולם כרגע הם"
    1.ארסנל-משחקים הכי יפה באירופה יש להם את ההתקפה הכי טובה.
    2.מילאן-יש להם את השחקנים הכי טובים באירופה ואני כמעט בטוח שאו היא או ארסנל לוקחים את גביע האלופות.
    3.ריאל מדריד-למרות שהם לא משחקים יפה יש להם סיכוי טוב עם סגל השחקנים שיש להם.
    4.ולנסיה-עם היא הייתה בליגת האלופות הייתה מגיע עד לגמר.
    5.מונאקו-למרות שלא מחשיבים אותם אבל אני מת שהם יקחו את הגביע,הם משחקים יפה ויש להם שחקנים מזה טובים,אני אוהב את ג'ולי השחקן מספר1 באירופה לדעתי.

אהה ושמתם לב שמאז שדוידס בא לברצלונה, ברצלונה לא הפסידה חוץ מפעם אחת בגביע אירופה.

4. raul madrid Member

או שאתה אידיוט או שאתה רק עושה את עצמך אבל אם לקנות שחקנים במליוני דולרים מלוכלכים בשנה אחת נקרא בשבילך לבנות מהיסודות אז תעשה טובה ואל תכתוב יותר כי כתבת כבר מספיק שטויות בפורום הזה!

5. Max Member

ההבדל בעיקרי בין ריאל לצ'לסי הוא שריאל קונה שחקן בעונה וצ'לסי קנתה 13 שחקנים בקיץ ועוד 2 או 3 בפגרה לעונה הבאה (פארקר וצ'ק עולים לי בראש עכשיו אבל נראה לי היו עוד שחקן או שתיים).
    לדעתי לצ'לסי דווקא אין בעיות עם נוער ודווקא עמודי הטווח שלה הם שחקנים שהיו בה לפני אברמוביץ' (קודיצ'יני, לאמפרד, טרי ועוד) וגם רוב השחקנים שהם רכשו הם השקעות לעתיד ולא להווה.
    ואל תזלזל בנוער של ריאל, זה שהשחקנים מהנוער של ריאל לא מוצאים מקום בסגל הראשון זה לא מפליא, אבל שחקנים כמו חואנפראן, פאבון, ראול בראבו, מינאמברס (שפצוע כרגע), מחייה, נונייז ופורטיו הם שחקנים שיכלו להיות שחקנים מצויינים בקבוצות אמצע טבלה בספרד (אני די בטוח שנונייז למשל לא נופל מבניון באיכות המשחק), הבעיה של ריאל היא העובדה שהיא קבוצה מאוד לא מאוזנת, לעומת קבוצות כמו מילאן, רומא, ולנסיה ויובה בימיה היותר טובים שיש להן כוח בכל חלקי המגרש לריאל יש כוח ממש לא רגיל בחלק ההתקפי אבל חולשה גדולה במרכז ההגנה, כמו כן ריאל לדעתי לא מנצלת אפילו 60% מהפוטנציאל שיש לה וזה חבל, עונה שעברה ריאל שיחקה כדורגל הרבה יותר מרהיב ומעניין.
    הקבוצות הטובות בעולם לדעתי הן:
    1. ריאל מדריד - לא בכושרה הנוכחי אבל מבחינת חומר שחקנים על הנייר שאם ביום נתון כולם יביאו 80% מהיכולת שלהם יכולים להביס כל קבוצת צמרת באירופה.
    2. מילאן - מכל הסיבות שנכתבו פה, למרות שלי אישית ממש אין סימפטיה לקבוצה הזו, אבל לסימפטיה אין שום קשר לעובדות.
    3. ארסנל - קבוצה מצויינת שהתאוששה באירופה אחרי התצוגות המחפירות ועושה חיל באנגליה ועם זאת משלבת כדורגל ממש לא רע ולא משחקת רק על נקודות.
    4. רומא - הקבוצה שאני הכי מחבב באיטליה, משחקת כדורגל מצויין, משלבת הגנה עם התקפה, יש לה קישור לא אנמי אלא יצירתי בראשותו של טוטי וקסאנו בהתקפה ועם קיבו וסמואל בהגנה ועם שחקנים כמו דאקורט ואמרסון בקישור יש להם קבוצה חזקה ואטרקטיבית מאוד.
    5. ולנסיה - קבוצה מאוזנת מאוד, בלי הרבה כוכבים ובלי הרבה כסף משחקת מצויין בספרד ואם לא הפנדל הדקה ה 90 מול ריאל מי יודע איך עכשיו הטבלה היתה נראית.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראול מדריד אני פשוט לא מתייחס אליך כי רואים שאין לך עמדה אובייקטיבית בעיניין הזה, אני לא מאשים אותך, אבל אתה בחיים לא תגיד מילה טובה על קבוצה שהיא לא ריאל מדריד.

עכשיו אליך מקס.
    בניגוד לריאל מדריד, צ'לסי לא ראתה הצלחות למרות כסף רב שהיא השקיעה, ותסכים איתי
    שזה די מתסכל. חזרת על הדברים שלי בכך שאמרת בדיוק מי העמודי טווח בקבוצה ועל מי בנו את הקבוצה
    לפני הגעתו של אברמוביץ', ואל תשכח שורון הגיע לפני אברמוביץ' בתקווה לעבות את הקישור המזדקן של צ'לסי.

חס וחלילה אני מזלזל בנוער של ריאל מדריד, והוא נוער נפלא...אבל השחקנים היחידים שמשחקים
    בריאל מדריד הרכב ראשון הם ראול ואיקר קסיאס. פאבון, ראול בראבו, מנייז ופורטיו הם שחקנים נפלאים,
    אבל ריאל לא בונה עליהם ובצדק, כי תראה איך ההגנה שלהם נראית, וכמו שאמרת, הם שחקנים
    שמתאימים לקבוצות אמצע טבלה בספרד. אגב ריאל עושה רכש קבוע כל שנה של שחקן או שניים שהם גדולים במחירים מופרזים, ואני לא חושב שזה רע, קבוצה שרעבה להצלחה היא לא קבוצה רעה או משהו.

וגם ראינו את היחס של ריאל מדריד לעבר השחקן שהיה הכי חשוב ברוטציה שלהם אחרי ראול, קלוד מקללה,
    בגלל שאין לו שם של כוכב, והוא שחקן אפור, אז הוא לא מתאים לקבוצה, אז צ'לסי קפצה על המציאה ורכשה
    את אחד הקשרים הדיפנסייבים הטובים בעולם, והוא לא מאכזב.

שאר השחקנים שצ'לסי רכשו העונה חוץ ממקללה וורון לא עוברים את הגיל - 25, אם העובדה הזאת אי אפשר להתווכח, זה נכס לכל דבר.

למה צ'לסי הפתעה?

כי אף אחד לא ציפה שצ'לסי או צ'לסקי במילים שלכם, יגיעו לכזה הישג בשנה שנתיים הראשונות
    שלהם כבקבוצה מתחדשת, והם הגיעו. מקום שני באנגליה ורבע גמר ליגת האלופות זה לא הולך ברגל,
    גם עם סגל כזה.

7. אלי מתחן Member

נכון להיום, ריאל משחק כדורגל מגעיל שמבוסס על ניצול מצבים. אי אפשר להשוות את הקבוצה מ01' בראשות פיגו שיכלה להביא לקבוצות שישיות בלי להתאמץ או אפילו את הקבוצה מהעונה שעברה. אני לא מבין מה כ"כ מתלהבים מהיכולת של בקהאם, הוא משחק סביר, נלחם ועושה הגנה, התפקיד שלו מנטרל את כל היתרונות שלו על שחקן כמו מקללה ומבליט את החסרונות שלו בתחום ההגנתי שנובע מפשוט חוסר ניסיון בתפקיד. בקהאם לא בנוי לבנות משחק.
    למעט זידאן ורונאלדו כל הכוכבים של ריאל סובלים מעונה חלשה, ראול בבצורת, פיגו כובש רק בפנדלים, רוברטו קרלוס כבש לא עולה וכובש, וגוטי לא יעיל. גם אם ריאל תיקח טראבל לטעמי העונה הזאת היא נכשלה, גם אוהדיה יוכלו להעיד שהכדורגל שלה פשוט מזוויע, דברים שהלכו תמיד לא הולכים כבר. בספסל אין 'ג'וקר' שיוכל להרים להם את המשחק, והעובדה שאין להם מרכז הגנה ראוי תורמת לחוסר הביטחון של כל הקבוצה, לולא קאסיאס שלפי היכולת שלו העונה הוא כנראה השוער הטוב בעולם ריאל מזמן הייתה מפורקת.

8. raul madrid Member

מקום שני בליגה האנגלית החלשה נחשב להישג???

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב ראול מדריד, אני מעדיף שלא להתייחס למה שאתה כותב.

10. Max Member

ראול מדריד, תאמין לי שליגה אנגלית לא בהרבה חזקה מליגה ספרדית, אני מעדיף את הליגה הספרדית אבל גם לליגה האנגלית יש את היכולות שלה ואם אמרת שיונייטד היא אחת מ 10 הקבוצות הטובות בעולם וצ'לסי עוקפת אותה אז כנראה צ'לסי לא כל כך חלשה.
    ובאמת יש גם דרך להביע דברים, די לקטול כל דבר ולהגיד שטויות או אימרות חסרות כל ביסוס או לפחות מנוסחות בצורה ילדותית.
    לג'יאנזולה, אני מסכים איתך שלא היה צריך לשחרר את מקאללה, גם את דל בוסקה לא היה צריך לשחרר (גם אם היירו היה צריך להפרד יפה), אני לא מסכים עם החלטת ההנהלה שנחשבה בעיני להנהלה גאונית לפני הקיץ האחרון ואיבדה מאוד מערכה אחרי החלטות אלו.
    אני עכשיו הייתי בעיניים עצומות מחזיר את מקאללה על פני בקהאם כי עם כל הכבוד לבקהאם פיגו טוב ממנו בתפקיד הקשר הימני ומקאללה טוב יותר בתפקיד הקשר האחורי, מה גם שמאז שבקהאם הגיע לריאל אני קורא פי 3 יותר ידיעות על ריאל מאשר עונה שעברה וזה לא ממש מועיל כל הלחץ התקשורתי הזה על ריאל.
    מה שכן מבחינה כלכלית ריאל הרוויחה על המכירה של מקאללה, לא על כל שחקן בן 31 מקבלים 17 מיליון ליש"ט, במיוחד לא על קשר דפנסיבי, אבל מבחינה ספורטיוית זהו בהחלט הפסד של ריאל.
    מה גם שריאל שיחררה מלא שחקנים בקיץ האחרון ונחלשה מאוד על הספסל (מקמנמן, קונססאו, מוריינטס, מוניטיס, טוטה, ג'רמי, מקאללה, היירו ואני בטוח ששחכתי עוד כמה שחקנים) והביאו רק את בקהאם, זה לא מספיק, קיירוש רצה קבוצה של 23 שחקנים אחרי שהוא יצא עם 25 שחקנים לאסיה למסע הכנות, בסופו של דבר יש רק 19 שחקנים בריאל, כל השאר הועלו מריאל מדריד ב' או מהנוער כדי להשלים חורים, פה ריאל איבדה את הכוח שלה, במקום ספסל שיכל להתמודד על אירופה בליגה גרמנית או צרפתית לדוגמה היא עכשיו עם ספסל בקושי מלא בשחקנים.
    אולי זהו תהליך של חילוף משמרות והשחקנים הצעירים עכישו צריכים להפתח, אני מקווה, הבעיה שעם כמות הגאלקטיקוס שיש בקבוצה קשה לצעירים לקבל דקות משחק, לצבור ניסיון ולהוכיח את עצמם.
    לגבי הרכישות של צ'לסי, לדעתי רובן היו מוצדקות, הם לא קנו שמות מפוצצים או שחקנים זקנים אבל בגלל חוסר מזל ופציעות הרבה מהם לא מוכיחים את עצמם, כמו כן לדעתי צ'לסי עשתה את הקניות יותר מדי בריכוז גבוה, הם היו צריכים לבנות קבוצה במשך כמה שנים ולא בשנה אחת להביא סגל חדש.
    לגבי מקאללה בצ'לסי, אני לא ממש עוקב אחרי צ'לסי אבל ממה שראיתי מקאללה ירד ביכולת שלו לעומת שנה שעברה והוא גם אמר שהוא ישמח לחזור לגור בסיום הקריירה שלו במדריד, ז"א הלב שלו נשאר במדריד.
    ועוד ביקורת על צ'לסי, הם מביאים לשחקנים שלהם משכורות עתק כאשר השחקנים לא באמת ראויים להם, כל שחקן צעיר מקבל כמעט 80 אלף ליש"ט לשבוע, זה מתכון להפסדים כלכליים, תראו את הקבוצות באיטליה, בשנים האחרונות כמעט כל קבוצה איטלקית קיצצה ב 20% לפחות ממשכורת השחקנים שלהם כי המשכורות היו 75% מהכנסות הקבוצה וככה הקבוצה לא יכולה להתפתח ולהרוויח כסף, זה גם מה שעתיד לקרות בצ'לסי, אז נכון, לאברמוביץ' לא חסר כסף אבל גם הוא איש עסקים, נראה לכם הוא ימשיך להשקיע בעסק לא רווחי שהוא רק מפסיד ממנו? ממש לא נראה לי..

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה העסק של צ'לסי בכסף זה לא משאנחנו מדברים עליו, גם ריאל מדריד קנתה שחקנים בגיל מאוחר
    בסכומים אסטרונומים. וכנראה שאתה באמת לא עוקב אחרי מקללה כי הוא כרגע תופס מקום טוב מאוד
    במרכז השדה של צ'לסי. הסגל בשנים הקודמות של צ'לסי היה סגל שכבר היה בסוף הקריירה, וזאת הסיבה העיקרית שצ'לסי נבנתה מחדש לגמרי. ושוב, בנוגע לכסף, אני לא חושב שצריך לדאוג לצ'לסי שעושה עסקים עם תקציב בלתי מוגבל.

אם זאת הטענה שלך אז היא לא עובדת במקרה של צ'לסי.

12. שבצ'נקו Member

הממממממ הממממ המממממ!!!!!
    דיי כבר לריב!
    תחזרו בבקשה לדיון!

13. the gunner_14 Member

1.ארסנל-הכדורגל המהיר היפה והאטרקטיבי ביותר באירופה+הגנה חזקה ביותר+השחקן הטוב בעולם היום.
    2.רומא-יחי הכדורגל ההתקפי והיפה,הקבוצה בעלת ההגנה והתקפה הטובים ביותר בליגה+טוטי שהוא לדעתי מספר 3 בעולם היום,אולי פחות חזקים ממילאן מבינה מנטלית אבל בשבילי הם יותר טובים ממילאן.
    3.ברצלונה.סוף סוף האימפריה חוזרת לעצמה כאשר היא מציגה כדורגל נהדר בראשותו של השחקן מספר2 בעולם לדעתי ,רונאלדיניו כמובן, שעתיד ליהיות הקשר מספר אחד בעולם ברגע שזיזו יפרוש.
    אחת הקבוצות שנמצאות היום בכושר הטוב ביותר באירופה.
    4.ריאל מדריד-כל מילה מיותרת עם שחקנים כמו שיש לה אבל הבעיות בהגנה לדעתי הופכות אותם כיום לנחותים יותר בקרב יריבותיהם אבל עם זאת ביום התקפה טוב הם מסוגלים לפורר כל קבוצה באירופה.
    5.מילאן-יחי הכדורגל הטקטי והמגעיל,ובכל זאת אחת הקבוצות הטובות בעולם כיום,אני מאוד מקווה שלא יצליחו לזכות שוב בגביע אירופה ויחזירו אותנו לימים רעים מההיסטוריה(גרמניה74..גרמניה90...)
    רוב אירופה כבר רוצים לראות את הכדורגל היפה והאטרקטיבי מנצח,כמו שאמר יוהאן קרויף האגדי:אני מקווה שארסנל שמשחקת את הכדורגל היפה באירופה תיקח את הגביע וכולנו נהיה גאים בה.

14. raul madrid Member

ואת זה אומר אדם שבחתימה שלו יש תמונה של בריטני ספירס.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אתה מוכן להסביר לי מה הקשר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    כנראה שלא כל כך הבנתי... הוא בסך הכל ביקש ממכם לחזור לדיון המקורי! מה הקשר לסמל האישי שלו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx