הקבוצה השניה שלי...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏11/12/04.

1. יוגב אסולין Guest

כל אחד מאיתנו יש לו א הקבוצה שכל החדר שלו מלא דגלים צעיפים עוקב אחרי ב10 עיניים ותמיד רוצה שרק היא תנצח.ה יא משפיע עליו מתי שמח מתי עצוב... והכל..

אבל לפי דעתי לכל יש עוד איזה קבוצה שהוא.. לא אוהד אותה אבל בהחלט מחבב אותה.. אולי כי שהוא היה קטן היה הולך למשחקים שלה..אולי כי זאת קבוצה מהעיר שלו.. ואולי סתם פשוט כי היא מדברת אילו...

אז מה שנעשה פה כל אחד יכתוב אתה קבוצה שהוא אוהד.. ואת הקבוצה השניה שלו וניראה מה הקבוצה השניה הכי אהודה.. (רצוי תגידו קבוצות מליגת על).

אז ככה.. אני אוהד הפועל אשקלון

קבוצה שניה שאני אוהב זה בית"ר..
    אני אוהב את בית"ר כי זאת קבוצה שרק בשנים האחרונות התחילה לתפוס ממש חזק.. וקבוצה שיש לה מסורת קבוצה מזרחית אפשר ליקרוא לזה אמיתית.. קבוצה שנותנת המון צבע לכל הליגה הזאת. בעזרת הקהל שלה ובעזרת כל ההתנהלות שלה שלפעמיים די מצחיקה. לפי דעתי שלבית"ר לא הולך אז הליגה ניראת בהטעם וזאת אחת מהסיבות לאיך שליגה ניראת בשנים האחרונות. לכן אני מאוד את בית"ר.. בשנים הטובות שלה שהיא זכתה באליפות היא הציגה כדורגל מאוד מהנה.. ויש להם עדין ערך לסמל מה שברוב הקבוצות כבר בקושי אין..

לכן בית"ר זאת הקבוצה השניה שלי....

מה שבקבוצות אחרות יש דברים שאני לא אוהב.. כמו יעירות או קהל של הצלחות, שחצנות ועוד דברים נוספים.. שגורמים לך לאוהב את הקבוצה רק שהיא מצליחה ואחרי זה אתה רואה מריבות ובריחת קהל והכל יורד לך..

אז מה איתכם?

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאין לי שום דבר קבוע, פעם די חיבבתי את הפועל ר"ג אבל אחרי הגביע של 2003 וירידות שהייתי צריך לספוג ממעט אוהדיה שאני מכיר די נמאס לי מהקבוצה, עכשיו אני נודד, למשל השנה מאוד רציתי לראות את סכנין מצליחה אבל כנראה שהיא בדרך חזרה ללאומית..

3. Daniel_Harush Member

ת'אמת יש כמה קבוצות בליגה שאני מחבב אומנם רחוק מלאהוב אבל לחבב
    הראשונה זאת הפועל חיפה
    השניה זה בית"ר (בגלל נימני כמובן)
    והשלישית זאת הפועל אשקלון מהליגה הארצית

4. עד המוות הפועל Member

הקבוצה השניה שלי זאת הפועל רעננה...
    רק שנה שעברה היא זכתה לתואר הנכסף הזה,
    בגלל הספורטיביות של הקבוצה,
    ואני מדבר על זה שלא נשאר לה כבר מה לעשות בליגה,
    ומשחק משחק בסוף העונה היא נלחמה כאילו גמר גביע.
    (ככה היא גם גרמה לק.שמונה להישאר עוד עונה במשחקים של יום שישי בצהריים)

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרך כלל הקבוצה השנייה שלי היא בני יהודה...
    קפצתי כמו אוהד של בני יהודה כששייע השאיר אותם בליגה..
    הייתי עצוב שהם ירדו
    ועקבתי אחריהם כשהם עלו חזרה...אני אוהב אצלהם את השכונתיות[אבל לא את הקהל]
    הם הכדורגל של פעם..שחקנים בינוניים מאוד שפשוט נותנים את הנשמה..
    [חוץ מהעונה] סיטון אביחיל בן ישי מדר וכו....

בדרך כלל גם אני אוהב את הקבוצות שמשחקות התקפי יפה כמו נצרת עילית העונה
    וסכנין בתחילת עונה שעברה שעוד הם לא רק הרביצו...

6. DaMaGe Revolution Member

וואלה אהבת חיי היא בית"ר ירושלים, אבל הקבוצה השנייה שאני שלי זאת הפועל אשקלון...
    התחלתי לחבב אותם אחרי שברק יצחקי הגיע אלינו משם.

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל קבוצה שתנצח את חיפה תשמח את ליבי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    טוב ברצינות, את האהדה למכבי ירשתי מאבא, ואיתה גם את הסימפטיה לעירוני ראשל"צ שזאת עיר מגוריו ושם הוא התחיל לשחק
    אז אני די עוקבת אחריה בלאומית

8. גרגמל Member

חחחחח חנפן!
    ולמה התשובות שלכם קצרות..?? זה לא מסובך לכתוב מעט יותר ארוך.. פשוט מסבירים למה אתם חושבים ככה מבססים את זה על דוגמאות ואז יש לכםן הודעה מכובדת שכיף ליקרוא ויש על מה להגיב..

אני הקבוצה השניה שלי קצת תפתיע אותכם אבל זאת הפועל ת"א
    למה הפועל מהסיבה שהיא אנדרדוג של כל הליגה ואני אוהב קבוצות כאלה.. קבוצות שכולם שונאים אותם ובעיקר בגלל שהם מצליחים.. בשנים הטובות שלהם.. הם עשו ברדק לכל הליגה ולא היה אפשר לעצור אותם.. כולם פתחו אליהם עיניים וקינאו בהם ובגלל זה שנאו אותם. קבוצה שפעם היתה גדולה ירדה לשפל של כמעט ירידה ליגה וחזרה בגדול.
    הפועל היא בהחלט קבוצה מיוחדת קבוצה שאנשים שלא אוהבים אותה חייבים לשנוא אותה.. וזה מה שיפה בא

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי כתבת מה הקבוצה השניה שלך אבל לא מה הקבוצה הראשונה שלך...

הקבוצה השניה שלי, בעונה הזו לפחות היא נצרת עילית מכמה סיבות. קודם כל, היא מאוד סימפתית, לא שחצנית, משחקת כדורגל יפה למרות שהיא רק עלתה ליגה ומנסה ללכת על ההתקפה שזה דבר שאני מעריך בכדורגל, וחוץ מזה יש שם מספר שחקנים שאני אוהב, וחלקם עדיין שייכים למכבי חיפה כך שאני מקווה שהם יצליחו. דווקא את אושרי לוי השוער שלהם אני לא אוהב כי הוא פוזאיסט שחושב שהוא מי יודע מה, אבל השאר בסדר גמור. בכל אופן, זה רק בעונה הזו ובשנה שעברה לא ממש התעניינתי כשהם היו בלאומית.
    יש עוד קבוצה שאני רוצה שתצליח, אבל זה קצת מפתיע ולכן גם קשה להסביר. דווקא היריבה העירונית הפועל חיפה. מה הכוונה? כמובן שאני רוצה 4 - 0 בכל דרבי ושחיפה תהיה ירוקה, אבל אם כמו בעונת האליפות של הפועל חיפה קורה מצב ששתי החיפאיות מוליכות את הליגה זה הכי טוב (רק כמובן שעדיף בסדר הפוך). זה הרבה יותר כיף לנצח בדרבי כשהוא משחק צמרת מאשר משחק קצוות, זה הרבה יותר אתגר ולכן יש בזה יותר הנאה, מה גם שאם העיר שלך שולטת בליגה זה גם כן גאווה, רק שבתוך העיר הירוק ישלוט.

10. אלי מתחן Member

שלי היא הפועל קריית שמונה, תמיד יש לי כבוד לקבוצות שמביאות כמויות גדולות למשחקים.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעע, אני ממש לא כמו גל בקטע הזה, אני כחיפאי ירוק מייחל לירידה של הפועל לתהומות ליגה ג' ולדרבי חיפה של הפועל חיפה ומול בית"ר חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx . אני לא אשכח את ימי האליפות שלהם, איזו תקופה אפלה זו היתה לירוקים בחיפה, כל פושט קונה חולצה של מילנקו, כל פעם שג'ובה נראה ברחוב היה סקנדל שלם, זמנים קשים ומעצבים ללא ספק עבור כל אוהד ירוק מחיפה.

השנה בליגה יש לי סימפטיה לנצרת-עילית, בעיקר בגלל שהם מעין מושבת פליטים של מכבי חיפה ומשחקים כדורגל שבאמת כיף לראות, אבל הקבוצה השנייה שלי בארץ היא... בית"ר (איזה צעקות אני הולך לחטוף פה). אני פשוט לא יודע למה, אבל יש משהו שמושך אותי בקבוצה הזו, וברור לי שאם לא הייתי חיפאי הייתי אוהד שלה. הקהל הפנאטי, התשוקה, הכדורגל ההתקפי, טדי הגדול... לי אישית כואב שבית"ר בתחתית בשנים האחרונות, כי היא באמת ה"ברומטר" של הכדורגל הישראלי, וכשבית"ר בצמרת, כל הליגה פורחת כפי שכבר ציינו פה. מצידי שיסיימו כל עונה מקום שני אחרינו הירוקים מהכרמל.

12. ozi Member

הקבוצה השנייה שלי היא הפועל רעננה באמת בגלל שהם כל כך ספורטיביים. אין הרבה קבוצות שהיו משחקות ברצינות במשחק שלא קובע להם כלום וחשוב לקבוצה השנייה. והם עשו את זה שנתיים ברציפות!!
    פעם ראשונה להפועל ירושלים (והעלו את בני סכנין) ושנה שעברה לקרית שמונה (נצרת עילית עלתה במקומם).

13. Nueva Chicago Rules Member

אממ אצלי זה די מוזר.. כשעליתי לארץ גרתי קרוב לחיפה.. ובדיוק הגעתי לתקופה של המשחקים נגד פ.ס.ז ולוקומוטיב.. וממש רציתי שיצליחו..
    אחרי זה התחלתי לאוהד אותם.. ככה.. בליגת האלופותץ ממש רציתי שהם ינצחוק.. ואתם לא יודעים מה הרגשתי במשחק נגד שטורם גראץ.. או שנה אחרי זה נגד פובליקום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בערך לפני שנה.. נפסקה ההתעניינות שלי.. אולי כי כמעת כל משחק זה ניצחון? לא יודע.. אבל חוץ מהמשחקים באירופה לא ממש התעניינתי..
    ו"קינאתי" באלה שאוהדים את הפועל ר:ג למשל.. שסופגים את הירידה של הקבוצה וההפסדים.. אמרתי לעצמי שאלה באמת אוהדים אמיתיים...

בתחילת השנה הגעתי ממש במקרה למשחק של הפועל כרמיאל בליגה ב'.. ראיתי את הקרהל.. ההורים של השחקנים שרק מצפים שהבן שלהם זה שיניס גול.. השחקנים שבאים ברגל או במונית.. ולא יודע.. הבנתי שזאטת הקבוצה שאני אוהד.
    השנה אני הולך לכל המשחקי בית.. באים בערך 400 אוהדים לפעמים יותר.. השחקינים גם רואים שהם משחקים בשביל הקבוצה ובמת משקיעים כל המשחק...
    אני רק מקווה שהם יעלו לליגה א' השנה.
    חוצמזה, הקבוצה מנלהת טוב מאד, האיצטדיון שיש לנו לליגה ב' הוא מוציין, ביציע יש מקום ל-2000 איש בערך.. עם הרבה מקום לעשות הרחבות...

שמתי לב שבמשחקי חוץ.. אני ממש מתעניין..מצאתי את עצמי שם את LIVEGAMES כדף הבית וכל חמש דקות מציץ..
    אתמול זו דוגמא טובה.. היה משחק נגד בני מנדא מכפר מנדא.. המשחק התקיים ביקנעם (חח אשכרה אין קשר בין כפר מנדא ליקנעם..אבל שיהיה) היה 2-0 למנדא במחצית.. וחשבתי שזהו... פתאום חזרתי אחרי חצי שעה.. כתוב 2-2... חח חשבתי שאני מדמיין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אז זהו.. זהו בערך.. הפועל כרמיאל הפכה אצלי ליותר מסתם קבוצה.. מהשנייה לראשונה.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אני לא מוצא אצלי קבוצה שנייה , אולי מכבי ב"ש כי אני רוצה עוד יצוג של בארשבעית באחת משתי הליגות הבכירות שלנו (רק שלא יהיה דרבי שנה הבאה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ) .

אבל בשנים הגדולות של מכבי חיפה עם עטר,ברקוביץ,קנדאורוב,רומן פץ , משה גלאם,שי הולצמן,רוני לוי , אלון מזרחי זאת הייתה הקבוצה שלי אחרי ב"ש , פשוט היה תענוג לראות אותם משחקים .
    אני לא ישכח את אותה עונה הזו,את קלטת האליפות שלהם הייתה לי...
    אני אל אשכח את ה5-0 על מכבי תל אביב, איך שעטר מחלץ כדור מול שני שחחקנים של מכבי (Aאחד מהם ברומר אם אני לא טועה ) שאחד שוכב וגם עטר לא בדיוק עמד יציב על שתי רגליו , ושלח טיל לחיבורים של אובארוב...

גם בשנים של הפועל ת"א באירופה לפני כמה שנים חיבבתי את הקבוצה הזו,כי היא נתנה כדורגל נהדר ופשוט היה תענוג לראות אותם משחקים ובמיוחד את אבוקסיס. איפה אבוקסיס של היום ואיפה אבוקסיס של אז...

15. Joel Gion Member

מספר 1 מכבי חיפה כמובן,שנייה זו באר שבע.לא יודע למה,גם לפני שעברתי לפה הייתה לי סימפטיה לקבוצה הזו.