הפרשן חוזר: הפעם סוף סוף האפליה נגמרת..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏30/11/06.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יואב אבן צור, בן 16 מחיפה הוא המתארח התורן שלנו. יואב החל לאהוד את מילאן עוד בבית הספר היסודי אבל בניגוד לאנשים הרגילים הוא נשרף על הקבוצה כבר אז. יואב הגיע לאייסוקר לפני כמעט שנתיים וחצי תוך כדי עידוד מאסיבי שלי וכבר אז אפשר היה לראות את הפוטנציאל. מלבד השנאה לארה"ב ולכל מה שהיא מייצגת יואב מתעניין בכל דבר אפשרי כמעט מבישול ועד לתרבות הגיאורגית אבל מעל הכל נמצאת האהבה לאיטליה. לכדורגל האיטלקי, לשפה אותה הספיק ללמוד וגם לכל הקשור במדינה.

פורום כדורגל איטלקי גאה לארח את אחד ממנהליו הטובים לדורותיו ומקווה לאירוח מוצלח ומהנה לכולם. האירוח מתחיל כעת ויסתיים בחצות במוצאי שבת. אתם מוזמנים לשאול על מה שאתה רוצים לדעת. אין איסורים. יש לשמור על כבוד למתארח. תהנו.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הרשו לי להתחיל בשאלה שודאי נטחנה עד דק בדיון של מילאן, אבל מעניין אותי לשמוע את דעתו של יואב בעניין. והיא כמובן-מיהו החלוץ שצריך להגיע למילאן? לו היית במקום אנצ'לוטי, את מי היית מביא לחיזוק החוד?

3. צ'וצ'ו קמביאסו Member

טוב מה דעתך על האליפות של אינטר ועל המועדון אינטר? אני יודע שאתם לא אוהבים את האליפות הזאת שלנו רק בגלל איך שהיא הושגה, אבל מה דעתכם על אינטר למרות אליפות ו-2 גביעים עדיין קוראים לנו הלוזרים ואתה אוהד מילאן האם אתה גם חושב ככה? ומה דעתך באופן כללי על הקבוצה העונה? אינטר מועדון כל כך מפואר אם לא פחות ציפיות ממילאן וזה ידוע וזה גם מה שגרם לכשלונות וללוזריות של הקבוצה במשך הרבה שנים תמיד היה לחץ לזכות בהכל והשחקנים התקשו להצליח.

4. Pipe Member

בשנה שעברה הרבה פרסומים קישרו את מארקו ואן באסטן, או פראנק רייקארד, כמחליפים לאנצ'לוטי, בקבוצה מיהרו להכחיש את הפרסומים ואף לתת לקרלו חוזה עד 2008. האם לדעתך זה היה הצעד הנכון,
    והאם אתה חושב שהבעיה של מילאן היא לא רק בהנהלה המגושמת אלא במאמן, והאם לדעתך החלפת אנצ'לוטי תתן לקבוצה את הרענון והזעזוע שהיא צריכה ויעיר אותה מהתרדמת בו היא נמצאת?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/06
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

1)מה אתה באמת חושב על התוצאות של הקלאצ'יופולי,כלומר התוצאות מול עינינו אבל האם אתה מוכן לספוג אותם בשביל הטוהר כביכול או שהמחיר כבד מדיי?

2)נבחרת איטליה מקרטעת.דונדאוני הוא המינוי הנכון? ומה צריך לעשות כדי לחזור ולהראות כמו שנראנו ביוני-יולי?

3)הנבחרת בה היינו גאים הייתה ללא לגיונר אחד בעקבות הפרשה הרבה עזבו,האם אתה רואה פתרון וחזרת איטלקים בקרוב או הגירה מתמשכת או שבכלל אתה חושב שהתופעה נורמלית לחלוטין?

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

1. האם לדעתך הסייקל הנוכחי של מילאן הסתיים או שעוד יש לקבוצה הזו מה לומר? איזה שינויים היית מבצע בקבוצה, בטקטיקה ובכלל אילו שינויים על מילאן לעבור.

2. אילו היית עומד בראשות ההתאחדות האיטלקית אילו שינויים היית מעביר שם? מה האיטלקים צריכים לעשות כדי להחזיר עטרה לישנה ואם בכלל יש סיכוי שאיטליה תשוב להיות הליגה מספר 1 או שתם תור הזהב האיטלקי?

3. אינטר הנוכחית באמת קבוצה גדולה? האם היא באמת אלופה ראויה בהיעדר תחרות אמיתית? בהיעדר יובה והעבודה שהליגה השנה חלשה מתמיד?

4. על איזה שחקנים צעירים מוכשרים היית ממליץ לנו לשים את העין?

5. האם נראה את איטליה ביורו 2008 בשוויץ ובאוסטריה או שניאלץ לצפות בשיחזור ההיסטוריה? האם עשתה נכון ההתאחדות שהחתימה את דונאדוני?

6. האם היית מוכן לקבל חזרה את שבצ'נקו? האם אתה חושב שיש לו עוד מקום בקבוצה לאחר שעזב בטריקת דלת?

בהצלחה ותודה.

7. cazzo Il Capocuoco

מיקלה קאריקו { :aaa15: },שמע, אם הייתי במקום קרלטו {אבל סיכוי סביר שהוא לא מבקש את השחקנים} זאת כבר הייתה בעיה.מכיוון שכל קניית שחקן במחיר אסטרונומי בשביל קמצנים כמו ברלוסקוני היא הימור,אוליביירה היה הימור פרוע לדעתי.תמחור מוגזם בטיס עשתו עליו רק בגלל הקנס שהיה צריך לשלם שהבריז לאימונים שלהם,ועדיין בראיידה את גליאני אכלו את האיטריה היותר מדי מבושלת הזאת שהייתה צריכה להזרק לחתול.חבל.
    בגדול הבעיה של מילאן הייתה הסוג של החלוץ: שבה הוא חלוץ מאוד מגוון בניגוד לשאר החלוצים שהיו בשנים האחרונות שהתאמנו במילאנלו,הבחור האוקראיני יודע גם לשחק כחלוץ אחורי ושני בנוסף היותו חלוץ חוד,הוא יכול לייצר מצבים לאחרים ולבשל,הוא יכול גם להבקיע מרחוק ולא להיות חיית רחבה רגילה כמו חלוצים אחרים שתפקידם הוא רק לקבל הזדמנויות ולהבקיע.הייתי נלחם עם צ'לסי שתתן לנו את דרוגבה אבל מה לעשות,יכול להיות שהיינו יורדים עליו כמו שאנחנו יורדים על אוליביירה עכשיו כי זה עניין של הרגל ב7 שנים של עבודה ביחד.אני חושב בנוסף על טאבאנו שמתבזבז בולנסיה ויכול היה להיות עוד כישרון צעיר שהיה מצעיר את הקבוצה.בסופו של דבר גם זה היה הימור אם היינו לוקחים אותו לדוגמה.

מה דעתי על אינטר?שאלה כללית מדי שפונה גם ליניב וגם לצ'וצ'ו.
    אני שונא אותם יותר בגלל האוהדים שחושבים שמוראטי הוא מלאך תמים ולא בגלל הקבוצה שיש להם עכשיו.מה שקורה עכשיו בצמרת הוא דבר מאוד פשוט: לאציו מפורקת כבר הרבה זמן,פיורנטינה קיבלה זעזועים בזמן קצר כמו שאף קבוצה בעולם לא קיבלה,מילאן לא עומדת בעייפות ופציעות בנוסף לקיץ הארור,פאלרמו תופסת את המקום של הרבה קבוצות וכרגע השאלה היא איך הם יתמודדו עם המשבר הנפשי.מי נשאר?רומא שעדיין נמצאת בכושר טוב והשאלה הגדולה האם הם יוכלו להיות יריבים של אינטר על האליפות לכל אורך העונה.
    אפשר להגיד במובנים רבים שאם פאלרמו תפסה את המקום של הרבה קבוצות שבילו בצמרת האיטלקית בעונות האחרונות,אז אינטר תפסה את המקום של יובנטוס בעיקר בגלל ההצטרפות של פטריק ויירה וזלאטן איברהימרדוביץ' למרות שעדיין הגישה המנטלית {יש זיק של נאיביות ולוזריות אבל כמעט ולא} עדיין שונה מזאתי היובנטינית בימי פאביו קאפלו הציני עדיין לאינטר אין יריבות ולכן אין בעיה רצינית להתגבר כל מחזור עם קבוצת תחתית מעצבנת שגם ככה מרוויחה פחות מזכויות שידורים ומנויים של אוהדים.
    הדבר האידיאלי היה פשוט להוריד את הקבוצות עם המסורת והתארים ליגה,ועדיף שהיינו רואים סריה בי עם קבוצות חדשות לגמרי כמו שיובה מנסה להיות חדשה.לאינטר גם הגיע להיות בכל הפרשייה הזאת,אבל הגועל נפש מריח עוד יותר רע מהפרשייה הזאת אפילו.גווידו רוסי שבקושי היה כמה ימים כיושב ראש ההתאחדות לכדורגל באיטליה נתן למוראטי את האליפות העלובה הזאת בלי בעיות כמעט וגם מכיוון שאופ"א הייתה חייבת לסימן מישהי כאלופה.שלא נדבר על הקטע שהיה עם פאפארסטה והרדיפות אחריו.בקיצור הדבר הכי מגעיל אותי בעסק הזה הם האוהדים של הקבוצה שאומרים כי הם הולכים להוכיח שהם יקחו אליפות בלי לגנוב או לבקש טובות כי בעצם הם לא צריכים הפעם.

אני עדיין משוכנע שקרלו היה רוצה את אמליה או בהגנה את קיבו או זאקארדו למשל.אני שונא את הגישה המאוד פשטנית הזאת של להעיף מאמן בגלל שורת הפסדים כי רק הוא האחראי,כמו שפעם ואן חאל אמר שהמאמן הוא המפלצת וריבאלדו {שאף פעם לא אהבתי} הוא השחקן המסכן.
    אם כבר עושים זעזוע {לא עם ואן באסטן בבקשה},אז הייתי בונה את הקבוצה מחדש לגמרי ומנסה להתחיל עידן חדש של הצלחות בלי הדור הישן של הנפילים כמו מלדיני וקוסטקורטה,מנסה פשוט להתחיל עם מילאן חדשה לגמרי וצעירה לגמרי.אין ברירה,צריך להבין שאי אפשר עד גיל 80 בלי השמרטפים,צריך להתחיל ללכת לבד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

אתה יודע למה אני עדיין רואה כדורגל איטלקי וממשיך לעקוב {בנוסף לסיבה שאני באופי נאמן}?כי גם אחרי הגוג-מגוג,התוהו-בוהו,הכאוס והגיהנום יש עניין!זוכר איך כולם התלהבו מהדרבי האחרון בסן סירו?זוכר איך רומא מלהיבה את כולם במשחקים מלאי הנאה ושערים?אפילו שלאבי מלר אין ברירה לשדר כדורגל שבו הוא היה שרוי בדעות קדומות מגלה כי גם המשבר הגדול הזה מאי פעם מכניס אותו לאווירה של קאלצ'ו.ערוץ הספורט לא שידר את הסריה אה בשיא הצלחתה,אבל תזכרו גם שאל ג'זירה משדר את הסריה בי!
    כמובן,כמו המון איטלקים שהחליטו לפרוש מלראות ולאהוד קבוצה,אני חושב כמותם שהעונשים היו ממש עלובים,כמה ברור שזה יהיה ככה כי ברוב המקרים הכסף מדבר והשחיתות גואה בכל מקום,כפי שאני צופה הכדורגל העולמי ימשיך להיות מסריח ורקוב מבחינה של הנהלה וכספים כי האוהד הוא האדון הלקוח וענף הספורט עצמו מבדר.השאלה הגדולה האם הפופולריות של הענף תרד בכמויות גדולות או שהכדורגל ימשיך לסמם אותנו למרות הכל.כפי שאתה מבין אני מדבר על תופעה שהיא לא ייחודית לאיטליה ושייזדינו כל אלה שאומרים שאנחנו מאפיונרים.

פה אני לא רק פונה אליך,אלא גם ליניב ולשאלה החמישית שלו.
    זאת תעלומה מבחינתי למרות שאנשי כדורגל באיטליה עצמה משוכנעים שדונאדוני אמור לחזור לאמן קבוצה צנועה כמו ליבורנו ולפרק קבוצות מעצבנות מישראל.שאתה אומר לשחק כמו ביוני-יולי זאת בעיה רצינית מכיוון שזה לא רק היכולת הטכנית אלא גם המצב הנפשי שבו נמצאו שחקני נבחרת איטליה מיד אחרי שנגמר המשחק בברלין כשכל המתח התפרק.מה שקורה לנבחרת איטליה עכשיו הוא אותו מצב שבו ברלוסקוני נמצא לפני כמה ימים.אתה מגיע לשיא אבל אסור לשכוח שדבר יותר קשה הוא לשמור על השיא ולא ליפול חזק למטה ולקבל ביקורות יותר נוראית אם הנבחרת הייתה במצב רע כבר זמן רב.
    אחרי הכל גם,האזורי לא צריכים לשחק באותה רמה גבוהה ומתח עצום כי בסך הכל מספיקות הנקודות מול סקוטלנד במשחק שיהיה בקרוב במרץ.לא חייבים לשחק באותה יכולת גדולה כי אין צורך.מה שחשוב באמת הוא להגיע לשוויץ ואוסטריה השכנות.שנגיע לגשר נחצה אותו.

קודם כל בדרך כלל שאיטלקי משחק מחוץ למולדת,הוא משחק יחסית רע.בדרך כלל.קנאברו אחרי מונדיאל לא אנושי חוזר להיות נורמלי כי עדיין יש נפילת מתח רצינית וכמובן מדריד זהו מקום חדש עם כדורגל חדש וגישה חדשה לגמרי.בסופו של דבר אני חושב שגם אם הכדורגל באיטליה במשבר גדול לשחקנים המקומיים קשה לעזוב.
    בעתיד אני צופה לפי התדירות של הדברים עוד איטלקים מחוץ למגף אבל לא תראו הצלחות רבות כמו כריסטיאן ויירי באתלטיקו או באנצו מארסקה בסבייה.התופעה הייתה צפויה והיא נורמלית לדעתי עקב הקיץ הזה,אין פתרון הבראה מיוחד לאור המציאות.לא שווה אפילו לחשוב עליו כי רק ידברו ולא יעשו.חשוב לציין שקשה לי גם לתת דעה בנושא כי הוא מאוד טרי.שאלה טובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

סייקל?דבר עברית!ממה שהבנתי נכון אתה מדבר לעידן מסוים.אז אני אתייחס ככה לשאלה.מקווה שזה מה שהתכוונת אליו.למען האמת השאלה הזאת גם מאוד כללית כמו השאלה של ואצה.מה שאני הייתי עושה זה לא לשפר את הקבוצה אלא ממש לפרק אותה ולבנות אותה מחדש,זאת הגישה המועדפת לדעתי.אבל לאור המציאות אני לא יודע אם ההנהלה תתפרק או שתחליט ללכת בכיוון יותר טוב....אין סיבה לדבר.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יש לי שתי תשובות לשאלה הזאת:
    אם הייתי עומד בראש ההתאחדות הייתי לוקח דוגמה איך לנהל מוצר יותר טוב לאוהד,כמו שאמרתי,האוהד הוא האדון הלקוח.בקיצור אני אומר לקחת דוגמה מהמקום שבו הכדורגל עוד נראה במצב הכי פחות גרוע מכל: גרמניה. הבונדסליגה מעניינת ומרתקת,והכל בגלל הניהול הנכון,השיווק הנכון,איך להתעסק בכסף כמו שצריך,בניית מתקנים,פשוט למחוק את כל הכללים והחוקים ולשכתב אותם אחרת ובצורה עניינית.כמובן שהחשוב ביותר הוא אכיפת הכללים וביצועם,לפעמים במדינות מושחתות כמו איטליה זה יתרון ולכן זה מעניין.... :aaa021:
    לעיתים אני חושב שיש לתת לזמן לעשות את שלו גם אם נדמה לכם שאני משוגע,כי אני חושב שכמו שמשברים עוברים על כל אחד בזמן מסוימים נזכרים באסונות שקרו באנגליה בשנות ה80 לדוגמה.אני מנסה להגיד שכל אחד יש את הזמנים שלו ותורי הזהב שלו.אחרי הכל לא האמנו שהכחולים יקחו גביע לרומא.

שבה יצא ממש מטומטם.בלי קשר לסיבת להתאוורר ממילאנו ולחפש אתגרים חדשים,הסיבות היו ממש נוראיות כמו שאתם זוכרים.סמואל אטו יגיד לכם שבלונדון הוא לא מדבר עם אף אחד ונראה כי הוא כמעט מוחרם כי מדובר בבחור שמנסה לקבל הטבות מבעל הבית היהודי.הוא אכל אותה ואני כמעט בטוח שהוא יודע את זה,אם לא,אז האסון בפריפיאט גרם לו להיות כזה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    בגאזטה דלו ספורט בדקו לאחרונה את הציטוטים של השחקנים.לפי הגזמות תקשורתיות,כבר אומרים שגאטוזו ומלדיני נגד האוקראיני.אחרי הנשיקה על החולצה במשחק בסופרקופה האנגלי {תהרגו אותי,איך קוראים לזה?מגן הקהילה?} רינו אמר בעצבנות: "אל תשאלו אותי דבר,אני לא יכול להגיד מה שאני חושב." אך בילי קוסטקורטה אמר כי אוהדי מילאן לא צריכים להתייחס יותר מדי ברצינות כי מדובר בסך הכל בשמחה אחרי שער,משהו טבעי כי גם סיידורף אמר כי אחרי שמבקיעים שער לא חושבים על דבר.ברור שהוא לא יתקבל בשטיחים אדומים,אולי רק ע"י קאלאדזה שאמר כי דיבר איתו לא מזמן בטלפון והדיווח בלונדון אומר שהכל בסדר וההתאקלמות רק גוברת.אני מעדיף שיחנק עם הבחירה שעשה,למרות שזהו פצע טרי וצורב.

שחקנים צעירים ומוכשרים?זה יהיה מאוד צפוי אם אגיד אקווילאני,פאציני,מונטוליבו,רוזינה,כולל הבחורים שיובנטוס השאילה בעבר והיום מגדלת בסריה בי....הרשימה עוד ארוכה מאוד מאוד.אבל החוכמה פה היא לתת שמות מבטיחים וצעירים מאוד.השאלה האם אתם מכירים שמות כמו גראציאנו פלה,דניאלה דסנה,דניאלה פאפוני,אלאנדרו רוזי,מיקלה קאניני,מרקו אנדראולי ואני עוד יכול להמשיך ולהמשיך...השאלה אם יש טעם כי שמבטיחים לא תמיד מקיימים.לדוגמה אם הייתי מביא שחקנים בנבחרת איטליה של גילאי 16,מה זה היה שווה?לכן רשמתי שחקנים צעירים שכבר מצליחים כמו שאמרתי אקווילאני ופאציני וגם רשמתי כאלה שמתחילים להצליח כמו דניאלה פאפוני לדוגמה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יואב ימשיך לפרשן עד ליום שני בערב. אתם מוזמנים להמשיך לשלוח שאלות.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שאלות שאלות שאלות:

1. דשאן, האם יקבל אמון מההנהלה במידה ויובה תשחק בליגה הראשונה בעונה הבאה או שיעשו לו קטע לא מקצועי ולא מכובד וישלחו אותו?

2. האם כל אינטר זה ויירה? השינוי מהעונה האחרונה זו היציבות במרכז המגרש גם כאשר קאמביאסו הנהדר פצוע, ולכן המסקנה אחרי שויירה הביא יציבות וכוח לארסנל (ואז שהוא עזב הם נפלו), הביא ליובה כוח רציני ואליפות ועכשיו סיכוי טוב שאינטר עושים את זה. בלי ויירה הם קיבלו בראש במינכן, ולא משנה כן זלאטן לא זלאטן. האם האליפות ברגליים של הצרפתי?

3. האם מאמן חדש למילאן יכול לעשות קדנציה מוצלחת מזו של קארלו? לדעתי הוא הוכיח שהוא ראוי ויודע לבנות קבוצה מחדש, אך צריך לתת לו זמן, ולשחרר לו כסף. יש מישהו שמסוגל לעשות מה שהוא עשה ממילאן ב 5 שנים האחרונות?

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה מבוססת הטענה שגם לנו הגיע להיות מעורבים בקאלצ'ופולי?

11. Raulito Madridista

יואב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אחד המצחיקים פה.. אז אממ.. אממ.. שאלות

1. האם אתה היית מקבל את אנדריי שבשנקו במידה והיה אומר בפומבי"טעיתי האהבה שלי למילאן גדולה מדיי על מנת לעזוב" או כל חרטה כזו או אחרת?

2. מה הסיבה הגדולה ביותר לכישלון של מילאן העונה, שהקבוצה מתקשה להגיע למצבים ושנה שעברה היא הייתה ההתקפה הטובה בעולם בייחד עם בארסה, והעונה הקבוצה בקושי כובשת שער במשחק?
    האם הגורם הוא אנצ'לוטי? האם ההנהלה הקמצנית(לא ברור למה היא לא עושה רכש כמו שצריך זה דיי היה ברור הירידה בכושר - האם אתה הופתעת מפתיחת העונה?)
    האם זה אנדריי שבשנקו הגורם העיקרי? או פשוט שחקני הקישור תופסים עונה חלשה?

3. אם יכולת להביא שחקן אחד לקבוצה שלך(שחקן שבאמת יגיע כן, לא לזרוק רונאלדיניו או מסי), איזה שחקן היית מביא?

4. האם אתה חושב שיובנטוס שתעלה לליגה הראשונה, תחזור כבר בעונה השנייה לאיים על אליפות, והאם זה יהיה עם דידיה דשאן? הכוונה היא האם היא ישר תיכנס למירוץ, או תיהיה בעונה הראשונה קבוצה שתלך בעיקר על מקום בליגת האלופות?

5. רומא וספאלטי - כדורגל אדיר, טוטי, מאנסיני, לא חסרים. האם רומא רצה לאליפות? או שאינטר שפתחה את העונה נהדר תנצח במאבק? לדעתי אין סיכוי שפאלרמו תיקח.

6. מה המשחק כדורגל הכי גדול שאתה זוכר של מילאן?

7. האם אתה חושב ששינוי דרסטי במילאן בינואר הכולל רכש של שניים שלושה שחקנים והבאת חלוץ יותר רציני מאוליביירה, יוכלו להשאיר למילאן תואר העונה בתמונה? האם יש לה את הכלים לחזור להיות אימפריה?

תודה יואבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הצעירים.אני בעצמי למשל מתפלא שגרזיאנו פלה עדיין משחק בצ'זנה ויותר מזה,עדיין שייך לה ולא לנו(שזה מאוד מתאים לנו לקנות ולהשאיל) או למילאן או אינטר.אני במקום מילאן הייתי קופץ על המציאה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

השנה תסכים איתי הסריה בי מושכת תשומת לב בעיקר בגלל יובנטוס אבל גם בגלל היחלשות הליגה הבכירה ולאור רמת ושמות הקבוצות המשחקות שם. לצד יובנטוס שלבטח תעלה על מי היית מהמר שיהיו שתי העולות הנוספות? האם צפויות לנו הפתעות שם?

מה אתה צופה שיקרה בשנים הקרובות באיטליה? האם נמשיך לראות איך הליגה נחלשת או שאתה מאמין שהעונה הבאה תהיה יותר טובה ועם העברות שיחזקו יותר את הקבוצות?

אם היית השופט במשפט השחיתות. איזה עונשים היית מעניק לקבוצות?

מי הוא השחקן האהוב עלייך ביותר ומדוע?

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני מכין קנאלוני עם תרד, כמה זמן אני צריך לשים את הבצק ב........ סתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    גם אני מצטרף לשאלה של דור באשר למאבק על האליפות אבל אני בכל זאת הופך את המירוץ למשולש: האם לדעתך, בשורה התחתונה, זו תהיה אינטר שתזכה באליפות, אולי רומא שעכשיו בכושר מצוין (אבל פציעה קטנה של כוכב גדול יכולה לטרוף את הקלפים עבורה) או פאלרמו הקטנה והמפתיעה?

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  15. cazzo Il Capocuoco

לעזאזל איתכם!!תקראו מה שאני כותב!שאלה ראשונה של דור מיותרת לדוגמה ויש עוד כמה....אבל אענה.

סלע,שאלה מעולה לשם שינוי.איטלקים בדרך כלל לא סומכים על מאמנים זרים וכמעט ולא תמצא באיטליה,אבל דשאן הוא מאמן שכבר הוכיח את עצמו ברמות הכי גבוהות עם מונאקו למרות שהוא צעיר.כבר שהיה שחקן הייתה לו את המנהיגות ואת התכונות המתאימות למאמן.אבל מתי שיובה חיפשה מאמן אחרי ליפי היא בחרה בקאפלו שמעניינים אותו רק התארים,הפעם דשאן קיבל את ההזדמנות אך בסריה בי.תעלומה מה יקרה כי בינתיים הבחור הבאסקי עושה את העבודה על הצד הכי טובה בקבוצה מצליחה שנמצאת בפעם הראשונה בליגה השניה עם כל האוהדים וכל הלחץ מהסביבה,התוצאות אומרות את שלהן.במקרה והוא יתחיל לפשל ולהוריד מתח אז יש סיכוי מעולה שיפוטר כבר אחרי כמה הפסדים אבל הביאנקונרי מביאים את הסחורה גם מתי שיש 8 פצועים ו3 מורחקים.
    {ניחסתי את יובה...} http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אינטר היא לא ויירה והשחקן עצמו הוא לא אינטר,הרי זה לא הגיוני מה שאמרת גם אם יש שחקן גדול וחשוב ככל שיהיה לקבוצה מסוימת כי היא עדיין קבוצה.גם אם מדברים על אינטר שהייתה בעיקר אוסף שחקנים ב10 שנים אחרונות.ויירה לא שיחק מול קייבו ואינטר ניצחה 4-3,ויירה לא שיחק מול קטאניה ואינטר ניצחו 2-1....נכון שאלו לא קבוצות גדולות ואינטר ניצחה אותם בקושי אבל זה אומר משהו,מנצ'יני הביא תוצאות גם בלעדיו.פטריק ויירה הוא אכן ערך מוסיף שנקרא יציבות באינטר הזאת,
    אגיד שהאליפות ביד של אינטר בגלל ויירה אך לא רק בגללו.

לתת שמות?להגיד פאביו קאפלו כל ילד יכול: הבנאדם הביא לרוסונרים 4 סקודטו,3 גמרי ליגת האלופות ואחד מהם נלקח ע"י בארסה באתונה,ועוד כמה סופר קופות איטלקיות ואירופאית שאני לא זוכר.וזה ב5 שנים כמו שאמרת.לא פלא שאנצ'לוטי מוגדר במפסידן ע"י הרבה יובנטינים ששונאים אותו עד מוות,קמצנים באליפויות יובה האלה.זה מדהים עד כדי כך שאפילו נרו רוקו ואריגו סאקי לא הגיעו למספרי התארים האלה. הייתי שמח אם קאפלו היה חוזר,אבל אפילו מאמנים צעירים כמו ספאלטי או פראנדלי היו מקובלים עליי גם אם היו מצליחים פחות מקרלטו.

עכשיו לקנאי הקנדי: אני לא סתם אומר שאינטר הייתה מעורבת כי אני רק רוצה בזה,אני אומר את זה כי היא הייתה אכן מעורבת והיא הייתה חשודה.יכול להיות שלדוגמה הקבוצה שאתה מתעב ואני אוהד הייתה יותר אשמה אבל בוא נסכים שאינטר היא לא נקייה.בסוף לא קרה כלום...
    תבקש תרגום מאיזשהו אתר,אין לי סבלנות לתרגם את החרא הזה

דור - תקרא יותר טוב מה שכתבתי.
    בקיצור הגורם המשמעותי שהקבוצה יורדת ביכולת היא כבר ידועה הרבה זמן עוד לפני שהעונה התחילה.אני כבר הבנתי שבעונה הקודמת צריך להוציא כסף על שחקני הגנה ולפי האמירות האחרונות של גליאני לאחרונה מילאן הולכת להביא רק שחקן הגנה או כמה שחקני הגנה במקרה הטוב.
    שכבר היה ברור שהרוסונרי ישחקו מול צרבנה זבזדה {הכובב האדום בלגרד},כלומר שהמפגש בטוח ואין שום דבר שיכול להפריע לדבר אז שהשחקנים הגיעו למילאנלו להתאמן כולם באו מוקדם ממה שהיה אמור להיות כי החופשה הייתה צריכה להיות יותר ארוכה.נוסיף לזה את פירלו,גאטוזו,פיפו,נסטה שנפצע ששיחקו מונדיאל שלם וגם זכו בו.אי אפשר מיד לחזור לעוד כדורגל ועוד כזה חשוב על מקום בליגת האלופות.אחרי שני המשחקים המאוד מוצלחים לקבוצה היה מינוס 8 נקודות וזה הדבר החשוב שהיה צריך למחוק.זה קרה די מהר ואז הגיעו פציעות כמובן במכות ובתדירויות קצרות.שחקנים הזדקנו,התעייפו,בנוסף לעוד בעיה שנוצרה בהתקפה לגבי חיסרון שבה שאמרתי שלא אקבל אותו בחזרה.גם על הבעיה הרחבתי בהודעה הקודמת שלי.על יובנטוס הרחבתי בשאלה ששאל סלע.

רומא?האליפות עמוק עמוק בכיס של אינטר אם לא הנראזורי עצמם יוציאו אותה מהכיס בכוח עצמם.ראיתם בעצמכם לפי ההודעה שלי אחרי המשחק האחרון של רומא מול אטאלנטה שהתגלו חיסרונות שהם בעצם יתרונות אצל אינטר.לקבוצה של הבירה אין הרבה זמן להסתגל לשינוי אפילו הקטן שבקטנים במערך ובהרכב.אמרתי כשטוטי שיחק בעמדה של פרוטה הוא לא עזר בהגנה הרבה ומונטלה מתקשה לבד ובאמצע כל הקשרים שהיו בצפיפות של הברגאמסקים.גם שפאנוצ'י שיחק מגן שמאלי הוא די פישל ולא הסתגל מהר.
    הג'אלורוסי חיבים לנצל כל מעידה {אם תהיה} של אינטר ולנצח בכל משחק ונראה לי שזה יהיה קשה אם מפסיק ששחקן אחד יפצע שיהרוס את כל האיזון בקישור המאולתר שבנה לוצ'אנו ספאלטי.השאלה האם הוא יכול לאלתר עוד הרכב גאוני כזה כמו שעשה עם 6 הקשרים ולעזור לקבוצה שלו במקרי חירום.אינטר יכולה בניגוד לרומא לשחק בכמה הרכבים ומערכים.
    רק דיברתי וטוטי לא זומן מול ולנסיה כי הוא פצוע,כמו גם פרוטה שרוב סיכויו הם על הספסל להיות בעיקר.
    דבר שני - הייתי מרחיב על פאלרמו בשבילך,אבל זה יהיה רק לגל כי הוא ביקש ואתה פסלת את פאלרמו מראש.בקיצור הבעיה בפאלרמו היא בציפיות לדעתי.בתקשורת האיטלקית עושים טעות די גדולה שמחשיבים את פאלרמו לקבוצה גדולה כמו אינטר,רומא,מילאן או יובה.הרי מה שתמיד קרה שכל הקבוצות האלה היו מסוקרות ע"י העיתונים בלי סוף שקבוצות אחרות בלי מסורת מצליחות אין שום סיקור.לדוגמה שליבורנו שיחקה מול מכבי חיפה לא שידרו את המשחק,או היו עוד מקרים כאלה של הקבוצות הקטנות היחסית בלי המסורת,התארים והכסף.
    פאלרמו לא בעלת תארים ולא מסורת,אבל יצא המקרה שהיא מצליחה ותופסת את המקום של הרבה קבוצות בעקבות הקיץ הארור שיהיה.מה שקורה לרוזה-נרים הוא דבר כזה: בדרך כלל שמגיעה קבוצה מהסריה בי ברושם רב היא משקיעה הרבה כסף ברכש ומגבירה ציפיות,בעונה הראשונה בסריה אה תמיד יש איזו עולה חדשה שמצליחה הרבה,פאלרמו הייתה כזאת אבל פתאום התקשורת מחזיקה ממנה כמועמדת לאליפות אבל מאוריציו זאמפאריני החליט שהישג טוב יהיה מקום רביעי וזה אכן הגיוני.לדעתי המשימה הכי גדולה של הפאלרמיטאנים העונה הכי לשלוט במשברים ובהפסדים שלהם בעיקר בחלק הנפשי של הבעיה,כי כאשר קבוצה דרום איטלקית משחקת היא משחקת עם המומנטום שלה ובדרך כלל אין לה קור רוח שיש מקל בגלגל וזה מה שקורה כרגע,הקבוצה של גווידולין חווה מספר הפסדים רצופים גם באירופה ובקופה איטליה כמו גם בליגה עצמה.

המשחק הכי גדול של מילאן???זאת שאלה מאוד כללית לדעתי ועוד יותר מזה,קשה מאוד.
    מאז שאני זוכר את עצמי לא יכולתי לראות הרבה סריה אה,כי "יס" אף לא היה לנו למרות שאני זוכר שרציתי רק בגלל זה אבל הם פישלו ואחד ממכם בטוח זוכר את סדרת הכתבות של וואלה.בסוף גם אבא שלי לא התחבר ל"יס".את האהבה שלי למילאן בעיקר גיבשתי מהמשחקים באירופה,בעונות הכי גרועות לא אשכח את המשחק הנוראי בעלי סמי יין של גאלאטאריי,או השגיאה של דידה נגד לידס.
    אבל דיברת על משחקים גדולים והיו המון: מאז שערוץ הספורט ואי אס פי אן קנו את הזכויות לא הפסדתי כמעט שום משחק.ורק בשביל לעצבן אותך קצת אגיד שהערתי את השכנים משינה אחרי שרוי קושטה סינן מסירה אדירה שהשאירה את שבה מול קסיאס,זה היה משחק גדול שחבל שלא נגמר ב5-0 כמו בימי ההולנדים שאז באמת ניצחו 5-0 את המרנגס.כולם אמרו אז שמילאן אימפוטנטית/מנצחת בכוונה 1-0 אבל היו המון הזדמנויות במשחק שיכלו להגמר בהשפלה.
    אתה בטח תזכיר לי את השערים שאביאטי חטף,ואז אחזיר לך בזה שפורטיו היה בזבוז.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx

שאלה מעניינת לגבי הסריה בי..ומאוד קשה אני חייב להודות.אם היה לי לווין כל הזמן לידי אז הייתי אומר בבטחה אחרי משחקים איזה הימור נחמד.יובנטוס כמעט בטוחה בסריה אה רק בגלל שחסר להם אם הם נשארים עוד עונה שמה.השניים האחרות שיחזרו לסריה אה כי אותם חיבים הן נאפולי וג'נואה אחרי כל כך הרבה שנים של העדרות ולא משנה אם הם עולות אוטומטית מהמקום השני או מפלייאוף ממקומות 3-6.

השחקן האהוב עליי הוא זה שנמצא בחתימה,לא בגלל הביצועים שלו במיטה {
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx }.דוגמה למופת ספורטיבית ואנושית בלי שום קשר לניצחונות והפסדים,גם אם בנבחרת איטליה פישל כל הזמן,עוד שחקנים אהובים עליי הם קוסטקורטה וגאטוזו בגלל הכוח הנפשי ,ההשקעה והמנהיגות שלהם על המגרש תמיד.שחקנים שתענוג לראותם הם פירלו,טוטי,דל פיירו,קאקה שאני בטוח שאזכור אותם תמיד לאורך כל השנים,אבל זאת רשימה מאוד מצומצמת כי יש עוד הרבה ולא רק מאיטליה דווקא.