הפער-6.ריאל מפסידה באלמרייה, ברצלונה מנצחת בדקה 87

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/2/08.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 22'

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

המחזור ה-22 יוצא לדרך לאחר שבאמצע השבוע נערכו משחקי הגומלין של רבע גמר הגביע. העונה נכנסת לקצב לאט לאט ושום דבר, אבל שום דבר, לא סגור.
    ריאל מדריד תתארח באלמרייה ביום שבת ותוכל זמנית להגדיל את הפער מברצלונה ל-12 נקודות. ריאל תחסר את פרננדו גאגו שספג נגד ויאריאל את הצהוב החמישי שלו ומהמדו דיארה עשוי להחליפו. אלמרייה המפתיעה נמצאת במקום השישי במרחק 7 נקודות מהקו האדום ולא רחוקה מאופ"א. אלמרייה תוכל לשתף את אלברו נגרדו, המצטיין בשורותיה עד עתה.
    ברצלונה שהעפילה לחצי גמר גביע המלך לאחר ניצחון על ויאריאל, אך שמטה נקודות בבילבאו במחזור הקודם, תארח את אוססונה הבינונית בבית. בארסה תחסר את פויול הפצוע. רונאלדיניו צפוי לפתוח על הספסל.
    ויאריאל, השלישית בטבלה, שסיימה את דרכה בגביע והפסידה לריאל מדריד בליגה, תארח את מאיורקה אשר הפתיעה את אתלטיקו מדריד, אך עדיין לא רחוקה מספיק מהקו האדום.
    אתלטיקו שהודחה גם היא מהגביע תארח את מורסיה שהידרדרה למקום ה-17, במשחק שצפוי להיות קל לקולוצ'ונרוס. אספניול שהפסידה שלושה משחקים ברציפות תתארח בקולוסיאום של חטאפה. וולנסיה של קומאן שלפחות בגביע מצליחה, תקווה להשיג בויאדוליד שנעצרה במחזור שעבר לאחר שלושה נצחונות רצופים, ניצחון ראשון אחרי למעלה מחודשיים, כאשר מעמדו של קומאן מתערער.
    משחק תחתית חשוב מאוד מצפה בין בטיס לדפורטיבו ביום שבת. בילבאו שרחוקה רק נקודה מהקו האדום, תתארח בסראגוסה שבמחשקו הראשון של אירורטה על הקווים לא הצליחה לנצח אך לפחות לא הפסידה. בנוסף - סביליה תתארח ברקראטיבו שמתחת לקו האדום, לבאנטה - סנטאנדר.

http://realmadrid-futbol.com/LG_rmadrid-villarreal_guti_robinho.Xxx

הלו"ז המלא

יום שבת -
    אלמרייה - ריאל מדריד(21:00, שידור ישיר בספורט5);
    בטיס - דפורטיבו לה קורוניה(23:00);

יום ראשון -
    ויאדוליד - וולנסיה(18:00);
    אתלטיקו מדריד - מורסיה(18:00);
    רקראטיבו הואלבה - סביליה(18:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);
    סראגוסה - אתלטיק בילבאו(18:00);
    ויאריאל - מאיורקה(18:00);
    לבאנטה - ראסינג סנטאנדר(18:00);
    ברצלונה - אוססונה(20:00, שידור ישיר בספורט5+);
    חטאפה - אספניול(22:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);

מחזור פורה ודיון מהנה, פריוואים - בהמשך...

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/08
  2. REAL MADRID Member

הסגל של ריאל מדריד למשחק החוץ מחר בערב נגד אלמריה פורסם. שוסטר יחסר 5 שחקנים המחזור הזה, היינצה, פפה, סביולה ומצלדר פצועים ויישארו במדריד יחד עם גאגו שצבר חמישה צהובים ולא יכול לשחק. יחד איתם יישאר גם קודינה שלא זומן. כל יתר שחקני הסגל נכנסו לרשימת 19 השחקנים ממנה ינופה שחקן אחד. רוד ואן ניסטלרוי שהתאמן חלקי השבוע נכנס בסופו של דבר לסגל אך שוסטר זימן גם את סולדאדו למקרה חירום, ככל הנראה רוד יצליח להיות כשיר למשחק וסולדאדו ייצפה במשחק מהיציע או מחדר במלון. דיארה שחזר מאליפות אפריקה התאמן באופן חלקי אך למרות זאת צפוי לפחות לשבת על הספסל אם לא לפתוח בהרכב.

קסיאס ודודק.
    סלגאדו, ראמוס, קנאברו, מיגל טורס ומרסלו.
    דיארה, גוטי, סניידר, דרנתה, באפטיסטה, באלבואה, רובן ורוביניו.
    היגוואין, ואן ניסטלרוי, ראול וסולדאדו.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/vannistelrooy191107_ES.Xxx

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מי יפתח בריאל כקשר אחורי?

4. Sergio Ramos Member

ככל הנראה ששלישיית מרכז השדה תורכב מבאפטיסטה, גוטי וסניידר, שבאפטיסטה ישחק כקשר אחורי, או שאפילו גוטי אשר אותו ראינו במשחק מול אתלטיקו מדריד משחק ממש כמו דפנסיבי. רובן כמובן לא ישחק(מה חדש?), והשלישיה שהצגתי היא האידיאלית ביותר מבחינת שוסטר.

5. REAL MADRID Member

אלמריה - ריאל מדריד

מוצ"ש, 21:00, שידור ישיר בספורט 5.

הקבוצה החביבה של אנדלוסיה נמצאת בתקופה מצויינת. אפילו האוהדים האופטימים ביותר לא האמינו שלאחר סיבוב שלם ושני משחקים הקבוצה שלהם שעלתה ליגה בעונה שעברה תתבסס לה במקום השמיני עם 29 נק'. עם קצת מזל אלמריה הוא יכולה להפתיע ולהשתחל איכשהו לגביע האופ"א בעונה הבאה אך זה כבר הרבה פחות ריאלי. אחרי שהודחו מהגביע ע"י לבאנטה, הראש של שחקני אלמריה מפוקס כולו על הליגה ועל המשחק מחר נגד ריאל מדריד. ריאל מדריד כבר עם 8 ניצחונות רצופים, איבוד הנק' האחרון של ריאל היה אצל מורסיה, אי שם במחזור הרביעי שמטה ריאל נקודות גם אצל ויאדוליד. באלמריה מקווים שכמו 2 העולות ה'חדשות' שהצליחו להוציא נקודות מהאלופה גם הם יכולים. והאמת, הם לא יכלו לבקש טיימינג טוב יותר למשחק הזה. אלמריה בכושר מצויין היא מגיעה לאחר שצברה 10 נק' מתוך 12 הנק' האפשריות - לא דבר מובן מאליו אצל קבוצה בסדר גודל אלמריה. ההרכב של אונאי אמרי צפוי להיות זהה להרכב שגבר על ולנסיה 1:0 במסטייה בשבוע שעבר כאשר השינויים היחידים עשויים להיות בעמדת המגן הימני שם מאנה עשוי להחליף את דומינגו סיסמה שיירד לספסל, ובעקבותו של מאנה בהתקפה ישחק אלברט קרוסאט.
    רוצים פיקנטריה? השחקן הטוב ביותר של אלמריה העונה הוא אלברטו נגראדו, החלוץ הקשוח שייך לריאל מדריד ומושאל לאלמריה. קסיאס שרצף המשיקים ללא הפסיגה שלו נשבר נגד ויאריאל יצטרך למתוח איברים נגד החלוץ במטרה לשמור על הרשת נקייה.

הרכב משוער: דייגו אלבס, סיסמה(מאנה), פולידו, קרלוס גארסיה, ברונו, חואניטו, פליפה מלו, סוריאנו, מאנה (קרוסאט), נגראדו וחואנמה אורטיז.

מנגד נמצאת ריאל מדריד שעם כל הכבוד לנגראדו ולאלמריה - היריב היחיד של הלבנים במשחק מחר הוא השאננות. ריאל משחקת כדורגל לא רע בכלל, היא לא הפסידה כבר 8 משחקים ברציפות, היא הגדילה את ההפרש מברצלונה שבמקום השני ל-9 נק' ואת ההפרש מהמקום השלישי ל-15 נק' - יש לריאל את כל הסיבות להגיע רגועה למשחק, ברנד שוסטר מקווה שרוגע לא יהפוך לשאננות. השאלה שהעסיקה את ברנד שוסטר ואוהדי ריאל השבוע היא מצבו של מלך השערים של הקבוצה, רוד ואן ניסטלרוי, החלוץ ההולנדי סבל במהלך השבוע מקלקולי קיבה והתאמן באופן חלקי. ככל הנראה הוא יפתח בהרכב למרות הכל אך באיזו יכולת? עוד סוגייה שבה עסקו בריאל מדריד השבוע היא עמדת הקשר האחורי במשחק מחר. פרננדו גאגו שנכנס למלא את מקומו של דיארה כשהאפריקני יצא לאליפות אפריקה הציג יכולת מצויינת אך יעדר מהמשחק מחר עקב צהובים. למזלו של שוסטר דיארה חזר בדיוק בזמן לאחר שנבחרתו מאלי הודחה מוקדם מהצפוי, דיארה לא הספיק להתאמן עם הקבוצה באופן מלא וגם שיתופו בהמשחק מחר מוטל בספק. במידה ושוסטר יחליט להושיב את דיארה בחוץ, יהיה זה באפטיסטה שייפתח במרכז לצידם של סניידר וגוטי. בהגנה ריאל חזרה עדיין את פפה והיינצה כאשר גם מצדלר מסרב לחזור מהפציעה. קנאברו, ראמוס וטורס יפתחו כאשר מרסלו ולסגאדו מתחרים בינהם על העמדה האחרונה.
    רוביניו, סניידר וגוטי נמצאים בכושר טוב וזה אמור להספיק בשביל 3 הנק'. אבל רגע, שאננות כבר אמרנו?

הרכב משוער: קסיאס, מיגל טורס, ראמוס, קנאברו, סלגאדו(מרסלו), דיארה(באפטיסטה), סניידר, גוטי, רוביניו, ראול ורוד ואן ניסטלרוי.

6. Sergio Ramos Member

משחק מהסוג שאינני אוהב. זה מן משהו טבעי אצלי. אני מחכה כבר לשעת המשחק, ומחכה שיגמר משחק התחתית הטורדני. אבל האמת האי שהפעם, אני לא ממש חושש מאלמריה, מכוון שאנחנו אולי במומנט הטוב ביותר שלנו בעונה הנוכחית. בפעם שעברה זה נגמר ב3-1 לנו בבית. היום נצא למשחק חוץ טורדני, יש גם שיקרו לזה- עוד משחק טיפוסי בדרך, שבסופו היעילות תשחק את התפקיד החשוב ותביא לנו עוד שלושה נקודות חשובות בדרך אל התהילה. נקווה ש-9 נקודות הפער לא יגרמו לשחקנינו להיכנס לאופוריה סתמית ולאבד את הראש.

עקב חסרונו של גאגו, שלישיית הקישור האידיאלית תורכב מגוטי, באפטיסטה וסניידר. במיוחד במשחקים כאלו, אני טוען שגוטי נחוץ לנו מאוד. לרוב משחקים כאלו הם מלאי אנדרלין של היריבה האנדרדוגית שבאה לירוק דם על המגרש, לצוף אותו ולנסות לעקוץ. מה גם, שרוביניו על יד גוטי לטעמי, נראה הברה יותר טוב. גוטי בעצם מפעיל או יותר, מאפשר לו לעשות יותר תנועה לעומק, לשחק חופשי יותר ומכניס לו הרבה כדורים תוך כדי תנועה לתוך רחבת ה16- קרוב לשער יותר נכון, המקום בוא רוביניו מתמצא בצורה הכי טובה.
    בהגנה ישחקו קאנא את ראמוס, שבצדדים ישחקו טורס וסאלגדו. החיסרון של ראמוב בקו הימיני כרגיל יורגש, נקווה שאולי אולי סאלגדו יזכיר קצת את עצמו מהמשחק הקודם בוא הוא היה טוב יחסית.

בגזרת היריבה, השחקנים המסוכנים ביותר לדעתי הם נגארדו ופליפה מלו. מלו ידוע באיומיו הרבים לסכן את השער מחוץ לרחבה. נקווה שגם בחסרונו של קשר אחורי טבעי, השלישייה שצפויה לעלות, תסכל מצבים כאלו.

7. Raulito Madridista

עד כה כשלנו בשני משחקים כאלו, נגד העולות החדשות בחוץ - מורסיה וויאדוליד ובנוסף בהחלט יש לי חשש משאננות אצל הבחורים. משחקים מהסוג הזה לפעמים קשים יותר מאשר קרבות בצמרת. אני רואה חשיבות גדולה ביכולת שיציג הקשר האחורי שלנו, אם אתם שואלים אותי אני מעדיף את דיארה, שאני מחכה לראות אותו חוזר ליכולת שלו מימי ליון, בריאל מדריד הוא דיי בינוני בסה"כ. הסתדרנו כבר בשני משחקים קשים מאוד עם סאלגדו ומיגל טורס, אז אני מאמין שגם הפעם נסתדר.
    במשחקי החוץ לא נגיע למספר מצבים גבוה כמו בבית ורצוי שרוד וראול יציגו משחק שונה מאשר ההופעה המעוררת רחמים שלהם נגד ויאריאל.
    גוטי בדר"כ לא נותן שתי הופעות טובות ברצף ויש לי תחושה שסניידר ייסדר לנו את הנקודות. אם ניפול דווקא במשחק כזה אני מאוד אתאכזב, צריכים לנצח את כל משחקי החודש הנוכחי. כדורגל גדול אין לי ספק שלא יהיה.

8. Mehmet Member

ריאל פשוט חייבת לנצח היום. כל תוצאה אחרת תהיה הפתעה גדולה, למרות שאלמריה המפתיעה תעשה חיים מאוד קשים. בארסה לא אמורה ליפול בבית מול אוססונה, כך שלדעתי פער תשע הנקודות יישמר גם לאחר המחזור הזה.

גם לויאריאל ולאתלטיקו מדריד יש משחקים ביתיים מול יריבות נחותות מהן, כך שלא אמורים להיות שינויים בצמרת. אספניול לעומת זאת יוצאת למשחק חוץ קשה מאוד מול חטאפה, וכל תוצאה שם תהיה מתקבלת על הדעת.

ולנסיה תצא למשחק קשה מול ויאדוליד בחוץ, ואיש לא יופתע אם יפסידו שוב. אם כי הניצחון בגביע מול אתלטיקו מדריד אמור אולי להפיח רוח חיים בקבוצה הגמורה הזו.

סביליה גם תצא למשחק חוץ קשה מול רקראטיבו הואלבה. לדעתי רקראטיבו פייבוריטית-סביליה ממש גרועה השנה מחוץ לפיחואן, ונופלת בעיקר במשחקים כאלה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואלדז, פינטו
    זמברוטה, אולגר, מיליטו, תוראם, מארקז, אבידאל
    אדמילסון, צ'אבי, אינייסטה, דקו, גודיונסן
    רונאלדיניו, הנרי, מסי, בוז'אן ודוסס סאנטוס

אולגר נכנס לסגל כדי להחליף את פויול , סילביניו מפנה את מקומו לגודיונסן שלא היה בסגל ממשחק הגביע .

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20080202/ronnie06.Xxx

רונאלדיניו (בתמונה עם כל התארים שזכה בברצלונה) יערוך את הופעתו ה200 במדי הבלאוגרנה הקדושים .

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף כל סוף יש קבוצה שיודעת להעניש את ריאל מדריד .

אלמריה במשחק גדול , אני זוכר עוד את המשחק שלהם בקאמפ נואו שגם בו הם לא נפלו מאיתנו אבל הקאמפ הביא את הניצחון , הפעם במגרש הביתי של אלמריה זה נראה מושלם , ניצחון גדול של הקבוצה הקטנה הזו . ועכשיו נותר שאנחנו נעשה את העבודה מחר.

11. xavi6 Member

אשרי המאמין, אשרי המאמין. אני עדיין פסימי.

12. XabiAlonso Member

טוב, אז הפסדנו היום להתלהבות של אלמריה, שהגיע לה לנצח ובאמת כל הכבוד לה.
    משחק עלוב ביותר של ריאל מדריד כשהיחידי שהראה משהו טוב זה גוטי. רוביניו היה מחריד.
    הפסד ראשון אחרי 8 משחקים זה לא כזה נורא, וזה יסדר קצת את הראש של השחקנים, שאני בטוח שהגיעו טיפה שאננים למשחק. אנחנו עדיין בדרך הבטוחה לאליפות ואני לא מאמין שנרד ממנה.

13. Raulito Madridista

תקופה אדירה של שמונה נצחונות רצופים, הסתיימה לה, והפער בצמרת כנראה ייקטן מחר ל-6 נקודות ושום דבר עדיין לא סגור. כל הפסד שלנו אני לוקח בבאסה גדולה. זה מאוד מאכזב להפסיד באלמרייה, כאשר אתה מנצח בקאמפ-נואו, בקאלדרון, במאסטייה ובמדריגל, אבל כל תקופה טובה נגמרת מתישהו.
    בניגוד להפסדים שלנו העונה בליגה בפיחואן ובמונז'ואיק, היום הפסדנו כמו גברים. שיחקנו כדורגל טוב מאוד במחצית השנייה והגיע לנו לכבוש. דייגו אלבס הצטיין ומנע מאיתנו מספר שערים. אני חושב שהפנדל הרג לנו את המשחק ואני לא מבין איך רק תוך 36 שניות אלמרייה חטפה לנו את הכדור, הגיעה לרחבה והשיגה פנדל, באמת נמאס מקנבארו שלא חושב לפני שהוא עושה. היגואין שנכנס דיי איכזב והיה חלוד, הייתי בטוח שלמרות שרוד נפצע אנחנו מסוגלים לתת גול, אבל רוביניו לא היה מספיק חד היום וראול היה קטסטרופה.
    אני חושב שדיארה היה רע מאוד ואני בעד לספסלו ובמשחק הבא להעלות את גאגו. אני חיפשתי בכוח דברים שהוא תרם לנו היום, והוא פשוט היה נזק, כאילו הוא שיחק עם אלמרייה. אני מתחיל לחשוב שהוא אוברייטד. הוא נרכש בסכום גדול ולא מצדיק את הסכום הזה.
    זה היה מסוג המשחקים ששום דבר לא מצליח.
    אגב, הגיע לדייגו אלבס אדום שהיה בהחלט משנה את המשחק.
    אלמרייה נלחמה היום יותר מאיתנו ויש להצדיע לה על הצורה שבה שיחקה. נגרדו היה מצויין היום והיו להם מתפרצות שהם הביכו אותנו. סאלגדו יצא מהמשחק בגלל סחרחורת, עשו ממנו בדיחה שם באגף. אני מקווה שמחזור הבא פפה כבר יהיה כשיר. ראמוס יחזור לעמדת הבלם.
    בהחלט אפשר לומר שהשתמשנו נגדנו בנשק שלנו.
    http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2008/02/1201982642.Xxx
    לא משחק שנזכור...

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/08
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני דברים דור , איפה ראית משחק טוב שלכם היום ? גם כשאלמריה התעייפה והסתגרה ריאל עשתה הכל לא נכון .

ולא הגיע שום אדום לאלבס היו לפחות 2 שחקנים שהיו אחריו , זה לא משנה שזה השוער שמבצע את העבירה.

15. xavi6 Member

תכירו, קוראים לו דור, הוא משנה את דעתו מהר מאוד. עד לפני שנה-קש"א תותח, מצדיק כל שקל ושקל. כמה משחקים לא טובים, הוא אוברייטד והוא נרכש בסכום לא מוצדק. דיארה מושלם, עד שהוא יורד טיפה ביכולת.
    גם ראול היה אוברייטד, גם רונלדיניו אוברייטד, בעתיד מסי יהיה אוברייטד... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/08