הפעם באמת: נבחרת ספרד פותחת עידן חדש עם לואיס אנריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/9/20.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

אם היינו נותנים שלישייה לנבחרת שמשחקת נסוג ויש לה שחקני הגנה טובים, נניח פורטוגל - הייתי הרבה יותר מתלהב. אי אפשר להתעלם מההפקרות של גרמניה ובכך שהיה לנו יתרון מספרי בכל התקפה לפחות במחצית השנייה. השער הראשון הגיע ממצב נייח, אבל אני לא מחפש את החרא, המחצית הראשונה באמת הייתה טובה, עם מוראטה על כר הדשא ופראן טורס בשיאו. אני מקווה שכעת מצאנו את ה-11 הנכונים ולוקח בחשבון שאנסו פאטי טוען לגיטימי ל-11 וכך גם דני קרבחאל כמובן. הבעיות עד עכשיו בלי חלוץ אמיתי היו אותן הבעיות לאורך רוב המשחקים - מייצרים מעט מדי (אוקראינה בבית לדוגמא זה לא משחק שאני רוצה להישען עליו כמדד), והנעת הכדור הסקסית לא תכליתית. נגד הולנד היו לנו 20 דקות טובות.

2. Raulito

Raulito Madridista מנהל

ה-0:6 ההיסטורי על גרמניה פתח את התיאבון כנראה ובמארקה הציגו סקר: בחרו את המשחק הגדול ביותר בתולדות נבחרת ספרד. בחרו שם תשעה משחקים כשהבולט בהיעדרם הוא גמר יורו 2012 נגד איטליה, תוצאה חד צדדית (0:4) אם כי המשחק לא ממש היה כזה.
    כמובן שמופיעים ברשימה גמר המונדיאל נגד הולנד ב-2010 (אנדרס אינייסטה) ויורו 2008 נגד גרמניה, הטורניר שהוציא את הנבחרת מושך לאור (פרננדו טורס). שימו לב שנכלל שם גם משחק מוקדמות יורו, לא שגרתי בסך הכל, הערב בו איסקו פירק 0:3 את איטליה עם צמד, ומשחק ידידות - 1:6 ענק על ארגנטינה ללא ליאו מסי (עוד ערב גדול של איסקו). עוד בארסנל: תצוגות מרובות שערים, החל מהניצחון הגבוה בתולדות הנבחרת 1:12 על מלטה, 0:9 על אוסטריה במוקדמות יורו 2000 (רביעייה לראול) וגם ה-0:6 על קרואטיה בליגת האומות. עוד אופציה - ה-0:3 המרשים על רוסיה בחצי גמר יורו 2008 כשססק פברגאס לקח פיקוד בהעדרו של דויד ויאה.

3. DRORIKO

DRORIKO Member

ה-0:6 על גרמניה אמנם סקסי גם בגלל התוצאה וגם בגלל זהות המפסידה, אבל האמת שהוא חסר חשיבות. ליגת האומות זה בסך הכל גביע הטוטו של הנבחרות, זה אפילו לא מקנה לך העפלה אוטומטית ליורו.

4. Raulito

Raulito Madridista מנהל

בכל רשימה כזו של משחקים צריכים לשמור על גיוון ועשו זאת יפה - משחקים עם כדורגל אלוהי כמו ה-0:3 על רוסיה, משחקים חשובים כמו גמרים, וגם תוצאות חד צדדיות כמו ה-0:9 על אוסטריה. במשחק הזה נגד נבחרת גרמניה לדעתי ספרד שלטה בצורה אבסולוטית ואולי שישייה לא משקפת אבל 0:3 לדוגמא בהחלט כן, לא היה כאן עניין של מומנטום או מזל בכלל, הנבחרת גם עלתה נמרצת מאוד אחרי כל ההשפלות שספגה. בוא נגיד שזה בדיוק מה שהיינו צריכים בנקודת הזמן הזו ועדיין אני רואה את הפייבוריטיות הברורות לפנינו - צרפת, בלגיה ופורטוגל, In That Order לפי שפתו של בייל, כשלאנגליה למשל יש התקפה טובה משלנו ואת איטליה אני לא יודע איך לאכול. לא באמת מאמין בנבחרת שלי. עדיין לא כתבת אגב מה המשחק שהיית בוחר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!