הפועל ת"א - אניימה מצטרף, הקבוצה מתחזקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏10/7/06.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הפועל ת"א מודל 06/07, יוצאים לדרך.

הדיון הרשמי של הקבוצה הכי אדומה בליגה יוצא לדרך. והציפיות-בשמיים.

אחרי שנה טובה של מקום 2 וזכייה בגביע, מתנת הפרידה ממאמנה האגדי דרור קשטן, פותחים הפועל "כתר" ת"א את עונת 06/07 עם עונת מלפפונים לוהטת, ובעיקר, הרבה ציפיות לשנה החדשה.

על הקווים:

יצחק שום http://www.red-fans.com/article_pics/shum3.Xxx

הפועל מציגה ריענון גדול לא רק על הדשא, אלא גם על הקווים.
    אחד מבכירי המאמנים בישראל יצטרך להקפיץ את הפועל מקום אחד יותר מהעונה שעברה. שום, שהחל את קריירת האימון שלו בהפועל כ"ס ואף העלה אותה ליגה, זכה לשלל הצלחות בארץ ובאירופה. לאחר עליית הליגה עם כפ"ס, התפנה שום למכבי חיפה, והיה למאמן הראשון שמצליח להעלות את קבוצתו למפעל האירופאי הנחשק, ליגת האלופות, וגם שם לעשות בה (יחסית) חיל. תואר האליפות עוד חסר לו, וזה עקב הפסד זעום בהפרש שערים למכבי ת"א. משם המשיך שום המשיך לפנאתנייקוס היוונית, שם השיג את מה שאף מאמן ישראלי לפניו (ועד עכשיו..) לא הצליח- זכייה מחוץ לגבולות המדינה, כשזכה גם בדאבל היווני, אליפות וגביע לירוקים של אתונה.
    משום המשיך שם לליטקס לוביץ' הבולגרית, אך התפטר במאי 05. ביוני 05, עבר המאמן לרוסיה, כדי לאמן את אלניה ולדיקווקז.
    העונה חוזר שום משנות הגלות שלו הישר לדשא של בלומפילד. שום הצהיר כבר שידגול במשחק התקפי ואטראקטבי. "אני מעדיף לנצח 3-4 מאשר 0-1". אומר הכל למעשה. האם יקיים את ההבטחה?.

שחקנים שהגיעו:

חאבייר פאס- האיש שאמור להכנס לנעליים הענקיות של שמעון גרשון. הבלם שלא ממש הבחין בקיעות בקבוצה, דווקא עושה רושם הבין לאיזה תפקיד חשוב הוא נכנס. בקבוצה בטוחים כי יצליח למלא בהצלחה את החור הגדול שהשאיר הקפטן לשעבר.

כפיר אודי- שובם של הבנים, פרק א'. אחד מ"תינוקות קשטן" שהיוו את הבסיס לאליפות האחרונה הפנטסטית של הפועל ת"א, "שב הבייתה". לאחר עזיבתו של עומר פרץ צפוי כנפו להחליפו ולקבל לא מעט דקות אצל האדומים. מאז הפציעה הגדולה אודי התגלגל בכל מיני קבוצות, ובשנה שעברה עבר עונה די חלשה במדי נתניה. העונה, הוא מקווה לשחזר ביחד עם קבוצת נעוריו, את ההישגים הגדולים.

סלים טועמה- שובם של הבנים, פרק ב'. טועמה, עוד אחד מ"תינוקות קשטן", חוזר הבייתה. טועמה, חוזר לקישור הכל כך מוכר לו בהפועל ת"א. הקשר חוזר הבייתה לאחר עונה פנטסטית במדי מכבי פ"ת, בה שיחק 31 משחקים וכבש 4 שערים. טועמה התרגש מאוד במסיבת העיתונאים שפתחה את העונה, והבטיח שיעשה הכל כדי לעזור להפועל בעונה הבאה עלינו לטובה.

תומר חליבה- עוד החתמה נאה של שום. המגן המצויין הגיע לאחר עונה טובה במדי בית"ר ירושלים. חליבה, שותף בלא פחות מ24 משחקים, בהם גילה יכולת טובה ויציבה. חליבה אף כבש ובישול פעם אחת.

לוסיאנו דה-ברונו- אחת מההחתמות החשובות והגדולות בהפועל ת"א. הקשר הארגנטיני, ששיחק בעונה שעברה בטירו פארדל הארגנטינאית, יכול לתפקד גם בצד שמאל וגם במרכז, כפליימקר. השחקן אמור להיות הבורג הגדול של הפועל העונה, כשמהנתונים השונים עולה כי דה בורנו הוא מבשל מצויין, בעל שליטה טובה בכדור ואגרסיבות. הבחור אמור להוביל את הקישור התל אביבי, וכבר כינו אותו כ"מנהיג" במרכז השדה.

איבן יוליץ'- בהפועל ת"א של השנתיים האחרונות, עיקר הבעיות היו בחוד. הבחור הבוסני הנ"ל, הוא זה שאמור לפתור לאדומים את הבעייה. החלוץ, שהגיע מקבוצת וארטקס הקרואטית, הוא הזר הראשון שיצחק שום החתים במועדון.
    איבן יוליץ' ניחן במשחק ראש טוב, ומוכר בזכות גובהו. הוא נישא לגובה 1.87 מטר. יוליץ' חתם בקבוצה למשך כ-3 שנים, ובהפועל מקווים שיוליץ' יפתור לאדומים את הבעיה ההתקפית

מאור פרץ- המגן האשדודי הוא עוד אחת מההחתמות הישראליות הבהחלט נאות של שום. פרץ, ששיחק בשנתיים האחרונות במ.ס אשדוד, שיחק העונה 34 משחקיםובישל שני שערים. בקבוצה מרוצים מאוד מהגעתו, שכן יש חשש בקבוצה שג'ון פסנטיל יימכר ,והדבר ייצור חור בעמדה זו.

http://images.one.co.il/images/d/gg105304.Xxx
    טועמה, אבוקסיס ואלימלך פותחים עונה.

עזבו:

שמעון גרשון- בראש ובראשונה, הסמל, המנהיג, הקפטן של הפועל ת"א כינס מסיבת עיתונאים שבה הדהים את האדומים ועבר,תמורת סוכם נכבד, ליריבה הירושלמית של האדומים. גרשון, אולי הסמל הגדול ביותר בשנים האחרונות של הפועל ת"א, עזב את הקבוצה לאחר שנים מצויינות כשבאחרונה הוא גם זוכה להניף את גביע המדינה.

עומר פרץ- עוד שחקן שעזב את הפועל ליריבה, אבל הפעם, ליריבה הכי גדולה של האדומים, הצהובים שמעבר לכביש. השחקן, שנחשב להבטחה גדולה, הגיע מאקדמיית הנוער בשטרסבורג, אך במשך השנה, לצד משחקים טובים, נעלם והסתכסך עם העומדים בראש הקבוצה בדברים שלאו דווקא קשורים במשחק על הדשא.

אסי דומב- עוד אחד מעמודי התווך בשנים האחרונות של הפועל עוזב את הקבוצה. שום והפועל הודיעו לדומב שהבלם לא בתוכניות הקבוצה, והודיעו לו על סיום ההתקשרות בינהים. דומב,נכון לרגע זה, עדיין ללא קבוצה.

איליה יבוריאן- השחרור היחסית מפתיע של החלוץ, שכבש בעונה האחרונה תשעה שערים, בינהים שער הניצחון בגמר גביע המדינה.

ביו אדפמי ופיליפס אובוקה- שני הזרים שלא הרשימו בהפועל העונה, שוחררו.
    שוערה השני של הקבוצה, ניר רחמן, שוחר מהקבוצה אף הוא.

http://images.one.co.il/images/d/gg79759.Xxx
    הסמל הגדול עובר לצהוב-שחור. גרשון נפרד מהפועל.

---------------------------------------------------------------------------------------------

אז על כל פרשת פנטסיל, הרכשים,הניצחונות, ההפסדים וההערות, יתנקזו לדיון זה. דיון הפועל ת"א 06-07. תבלו.

2. Apu Member

בוז! אני רציתי לפתוח..

טוב הפועל עונת 06-07 תיראה בערך ככה:

אלימלך

פרץ\אנטבי - פאאס - חן - פנטסיל\חליבה

טועמה\דגו - אבוקסיס\אבוטבול - ברונו - באדיר - ורמוט

יוליץ'\ברדה\אוגבונה

טוב אפשר להגיד בגדול שאין הגנה ואין חלוצים.

מטרות:
    מטרה ראשונית - לנצח יותר דרבים ממכבי.
    מטרה משנית - לסיים מעל מכבי.
    מטרה שולית - מקום באירופה\אליפות.

טוב זהו בעיקר.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין על מה, לא צריך להחמיא יותר מדי,זאת העבודה שלנו.בכיף. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/06
  4. Apu Member

באמת הגיע הזמן שיהיה מנהל אוהד הפועל.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

הכל מאהבה.

5. ReL Member

מעניין אותי מאוד לראות את הפועל השנה עם יצחק שום , החזרה של יצחק שום לכדורגל הישראלי היא ברכה , הלוואי שכל המאמנים היו כמוהו , השאלה היא אם שום יצליח בהפועל וינחיל את השיטה החדשה בקבוצה .

6. Raulito Madridista

הפועל ת"א סיימה בתיקו 1-1 עם הפועל רעננה, וזה טיפה מדאיג לדעתי למרות שזה משחק אימון ראשון וכל זה ולמרות שלא היינו בהרכב מלא(רמי דואני הבלם צעיר השווה עבורינו). מכבי נתניה לדוגמא ניצחה את אותה הפועל רעננה 2-0 ואנחנו קבוצה יותר טובה ממכבי נתניה, אבל נעזוב.

אני מאוד שמחתי ששמעתי ששום הוא המחליף של קשטן, זה מאמן שפותח את העונה טובה, יוצר תלכיד קבוצתי מהיר, משחק התקפי ונותן שואו לקהל, ומעדיף לנצח 4-3 מאשר 1-0 קטן של קשטן. בכל מקרה, אני לא ראיתי אף אחד מהזרים ולא התרשמתי כמובן עדיין, אני לא זוכר איך יצחק שום בזרים, אני זוכר שהוא הביא למכבי חיפה את אריק אג'ייפור והוא היה בינוני.

אני מקווה מאוד ששום פגע בחלוץ יוליץ ובקשר דה בורנו, שיכניס קצת ברק ומסירות עומק להפועל או משהו. אם החלוץ יוליץ הוא בדיחה זה חבל מאוד, כי אז לא בטוח שנתחרה גם על גביע אופ"א. מהישראלים אני מרוצה על הרכש. חליבה דווקא אותי הרשים ואם פנסטיל עוזב אז הוא יישחק במקומו. אנטבי כבר שנתיים לא מהרמה הגבוהה ביותר ומאור פרץ יכול לעשות לו רוטציה כמו שצריך. על סלים טועמה לא צריך להרחיב זה רכש ענק, שחקן שכובש הרבה שערים יחסית לקשר, בעט בעיטה מצויינת והוא יודע להרים כדור. גם שמחתי לראות את אודי מתינוקות קשטן בא לחילוף.

אני כמעט בטוח שתיהיה לנו בעייה בהגנה, אני לא יודע עדיין מה הרמה של פאס, אני סומך על טל חן.

בקשר לעוזבים, כמובן שעצוב על שמעון גרשון אבל זה מה שיש. מקווה שפאס תחליף הולם בשבילו.

עומר פרץ עזב בצורה מכוערת, לא צריך אותו, שחקן של 5 גולים בעונה זה לא מספיק והוא שיחק מספר לא רע של משחקים.

אני חושב שאת אסי דומב היה צריך להשאיר לרוטציה, אני לא סומך עדיין על דואני למרות שהרשים במשחק אימון אתמול.

יבוריאן זו אבידה, חלוץ שבחצי עונה הבקיע 9 שערים, והביא לנו את הגביע. מקווה שלשום יש הסבר טוב לשיחרורו - דוגמת הקרואטי.

אדפמי לא היה מגן מעל בינוני, אובוקה לא הרשים כמו באשדוד, שיחרור מוצדק.

אני עדיין לא סגור על מערך שהייתי רוצה לראות בהפועל ת"א.

7. נדב מיכאלי Member

הפועל השנה רצה לאליפות זה די ברור.
    הפועל תיהיה קבוצה חזקה מאד ויהיה מעניין לראות את הפועל עם יצחק שום שכיף לראות אותו שוב על הקווים בישראל.
    גם לבית"ר וגם להפועל תל אביב יש מאמנים עם אופי התקפי מאד מה שמבטיח לנו אחלה מפגשים בין 2 הקבוצות בעונה הקרובה.
    בידיעות אחרונות כתבו שתקציב הפועל תל אביב לא אושר ושקבוצה הניהול מאיימת לעזוב.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הפועל השנה תקום ותיפול על הזרים,יש לה זר בכל כמעט בכל עמדה חשובה.
    אם פהאס,דה ברונו ויוליץ' יככבו הפועל תהיה מועמדת מאוד רצינית לאליפות והקהל שלה יהנה מכדורגל
    מאוד יפה[מה שמזמן לא קרה].

9. לא מצאתי כינוי Member

ממש לא מסכים איתך. הפועל של השנה מזכירה דיי את הקבוצה של השנה שעברה. מעיין עונה "פיננסית" בשביל מועדון כמו הפועל ,שמשמעותו מקומות 2-4,בטח שלא אליפות. לדעתי הבחירה הגרועה ביותר הייתה חלק מהזרים של שום. אני אומנם לא ראיתי את הזרים של הפועל משחקים,אבל יש לי תחושה שכל הניסיונות האלו של להביא שחקנים כושלים בליגה הארגנטינאית ולבסס את ההגנה(דבר שאצל שום הוא לא הצד החזק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) על שחקנים כמו טל חן ועוד שחקן כושל מארגנטינה לא בדיוק תעזור להפועל. לדעתי הפועל יסיימו במקומות 2-4.

10. F-Sider Member

בקשר לזרים:
    לדעתי זאת טעות של שום ששיחרר את יברויאן, שחזר מפציעה ארוכה ובתוך חצי שנה הבקיע 9 שערים, יוליץ' אמנם נראה כמו שחקן טוב, אבל אני אתגעגע לאיליה.
    דה ברונו בא עם יותר מדי הצהרות, יכול להיות שהוא שחקן טוב אבל קשה לי להבין איך הוא יכול לתפוס את מקומם של טועמה או ורמוט.
    חבייר פאס לא ירשים בכלל, לדעתי הוא גרסה ארגנטינאית של דומב, שיחררנו את דומב בגלל שהוא איטי למדי ועושה הרבה עבירות ברחבה שלרוב דווקא השופטים לא קלטו, אבל האיטיות שלו היתה בלתי נסבלת, פאס גם הוא בארגנטינה נחשב לבלם איטי מאוד ופאוליסט לא קטן והרבה לקבל אדומים וצהובים, לכן אני מקווה שהוא איטי רק ביחס לחלוצים הארגנטינאים כי אם הוא כזה גרוע ההגנה הולכת לחטוף הרבה שערים.

11. נדב מיכאלי Member

שום עשה 2 טעויות בינתיים לגבי הזרים : שיחרר את הסקורר יבוריאן שהעניק להפועל את הגביע,לא שיחרר את אוגבונה האיום והכבד.
    אבל לדעתי כן הפועל תרוץ לאליפות .

12. vivalaunited Member

הפועל של השנה היא די סימן שאלה.
    גרשון הקפטן ובתכלס זה שהחזיק את ההגנה עזב.
    באדיר ואבוקסיס לא יצליחו להחזיק את הקישור עונה שלמה, הביאו את האגנטינאי הזה במקומו אבל עדין לא יודעים איך הוא בליגה שלנו.
    בכלל כל הזרים הם חדשים ובינתיים רק ציפיות יש מהם.

אך אני מאמין שעם מאמן כמו יצחק שום אתם תגיעו למקסימום, לא נראה לי שהשנה כי יש לכם שחקנים חדשים ושחקן ותיק אחד אך משמעותי עזב, אבל מה שבטוח ששום היה ההחתמה הכי טובה שלכם.
    נראה לי שהוא דווקא יספק אותכם.

13. ReL Member

לעזאזל מה יהיה עם אוגבונה? הבן אדם הזה ייגמור את הקריירה בהפועל ויהיה המאמן שלה בסוף

14. נדב מיכאלי Member

תאמין לי שאני לא מבין איך האפס הזה שרד פה 4 שנים בישראל.
    אחד הפלופים הכי גדולים של קשטן.

15. reda Member

מה?! איך הגעת? מערך של 4-5-1?! אם כבר 4-4-2!!! שכחת שמדובר ביצחק שום...אחד המאמנים היותר התקפיים...אני ממש לא חושב שהוא ישחק עם חלוץ אחד..

ודרך אגב בחלק השני של העונה ראיתי שאוגבונה ממש השתדל ולא הלך לו..אני מקווה שעם האימוני כסאח של שום [לפי מה שהבנתי] הוא יוכל לספק תסחורה..דוגרי נראה לי שהוא צריך לשחק כחלוץ שני או מקסימום כקשר מאחורי החלוץ....

בכל מקרה אני ממש מצפה לעונה החדשה :]

ניפגש בשער 5 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx