הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

????? ?????? ?? ????: ?? ??? ???? ??????

ההנהלה מאוכזבת מכמות מכירת המנויים. יופי באמת.
    מה הם חשבו? שעם כאלה מחירים יהיו 6000 מנויים?
    אמרו להם גם באסיפה עם האוהדים שבמחירים כאלה הם חיים לא יגיעו ל5000 מנויים.

נמכרו 2800 מנויים ואני מניח שרוב ה2800 היו רוכשים מנוי גם אם היה עולה 1200.

2. Raulito Madridista

הייתי רוצה לראות מספרים יותר גדולים ואני כן מאמין בגישה של 'באש ובמים', כן חושב שהעונה הנוכחית היא סוג של 'טיהור'(הרבה-הרבה טרמפיסטים יעזבו) ומבחן לכל אוהד, מקווה שהסבל יהיה מינורי(הנה זה, כשיהיה המשחק מכבי נגד בית"ר למשל אני אבין שאנחנו לא חלק). ומצד שני קשה להאשים את הקהל כאשר ההנהלה עושה הכל כדי להרחיק את האוהדים. ברמה המקצועית דיברנו מספיק. גם המחיר כמובן לא מוסיף. אני שילמתי 630 שקל וזה המון במונחים של ליגה לאומית - ועוד 'נהניתי' מהנחת סטודנט. הקבוצה הזו לא מתפקדת חוץ מבדף האינסטגרם שלה ובניסיון להעביר מסרים.

3. Telkiyski Member

להפועל יש את הגרעין של הבאש ובמים, כמו לכל קבוצה, וכמו שאמרתי לדעתי רוב האנשים שעשו מנוי הם הגרעין הזה.
    במחיר של 450-500 שקל היה לנו להערכתי 4500-5500 מנויים.

4. Raulito Madridista

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/4/5/9/2459143-46.Xxx

מחר(19:00, לוד) תחל הפועל ת"א את המסע חזרה לליגת העל, כך אנו מקווים, במשחק חוץ. למעלה מ-2000 אדומים צפויים ללוות את הקבוצה שלהם למשחק מחר. הפועל מגיעה אחרי מאזן נקי מהפסדים בגביע הטוטו אבל איווניר יודע שהליגה היא הלחם והחמאה. ניר לקס צפוי לשחק ע"ח אביחי ידין הקפטן שלא בריא במאת האחוזים. מעניין לראות האם איווניר ימשיך עם מערך שלושת הבלמים. בינתיים נכתב שיש רצון להשתחרר מהזר לופס שאיכזב. שחר הירש עדיין לא הצטרף רשמית ולא יהיה בסגל. נראה שמעמדם של ברשצקי, גלבאן ואקסברד בחלק הקדמי הוא ברור מאוד. אריק ינקו יערוך בכורה מחודשת בהפועל אחרי זמן רב.

לירן אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

סוף סוף כיף במשחק של הפועל.
    5000 אדומים. ניצחון. אווירה חיובית. התגעגעתי.
    חצי ראשון על הפנים.
    גלבאן לא יכול להיות שחקן הרכב. בדיוק מה שחשבתי.
    אוסטוינד חייב לפתוח בהרכב במקומו.

6. Blanco 7 Member

לא שיחקנו טוב ואיכשהו יצאנו עם 0-3 מהמשחק הזה. יש עוד הרבה על מה לעבוד, שיטת 3 הבלמים עדיין לא עובדת כמו שצריך.
    מוטי וגנדה הם נכסים חשובים בליגה הזאת, עידו אקסברד עבד קשה מאוד היום ובהחלט היה ראוי לשער שכבש. יש עוד הרבה עבודה, אבל יותר חשוב כרגע הניצחון.

7. Telkiyski Member

לא מבין מה הוא כזה מתעקש עם ה-3 בלמים הזה.
    שיעלה עם דגני והברזילאי בלמים, בדש בשמאל, בנש בימין.

בכל מקרה אין לגלבאן מקום בהרכב. הייתי מעלה את אוסטוינד שמניע את המשחק קדימה ובעיקר זז יותר ממנו.
    גם המגן הימני, עידן כהן, לדעתי לא מספיק טוב כרגע.

הייתי עובר ל4-4-2 רגיל ומוציא מההרכב את גלבאן ועידן כהן.

8. Blanco 7 Member

מסכים. מוטי שיחק קצת יותר מאחורה במחצית הראשונה, סוג של 50-50 והיה לו יותר קשה ככה לבוא לידי ביטוי. גלבאן לעומת זאת שיחק את השחקן החופשי באמצע. אוסטווינד יכול להיכנס לעמדת ה50-50 ומוטי לקבל את החופש שהוא צריך.

9. cmon city Member

הקהל של הפועל היה מדהים. מרגש לראות אותם תומכים בקבוצה ברגעי שפל כאלה. פשוט תותחים.

10. Raulito Madridista

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/4/6/0/2460832-46.Xxx

התמונה הזו עשתה לי צמרמורת, וגם הוידאו ששלחו לי, נזכרתי קצת למה התאהבתי. לצערי הייתי בעבודה ונבצר ממני לראות את המשחק, הסתובבתי כל פעם סביב ההליכון והפעם לא כדי לחפש כוסיות אלא כדי להתעדכן. מישהו הטעה אותי, זרק '1:0 לראשל"צ' והתרגזתי, ואז ראיתי את המתנה שקיבל אקסברד שעשה בדיוק את המצופה ממנו. יש לנו מסע ארוך וקשה והתוצאה הזו היא חלומית אבל ברור שהכדורגל לא טוב, ומספיק כבר עם ההתעקשות הזו על שלושה בלמים. הכי חשוב שהקהל איתנו. המצב הזה עדיין קשה לי.
    אני לא רוצה לשפוט שחקנים כה מוקדם. גנדה נראה שחקן לא רע עוד מהשנה שעברה, הוא מאוד צעיר ומבחינתי הוא השחקן הראשון חוץ מאקסברד וברשצקי. מחמאות לינקו שהדף כדור מסוכן כשהיינו זקוקים לו.

11. Raulito Madridista

קצת עדכונים:

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/4/6/0/2460872-46.Xxx

- הפועל ת"א השיקה רשמית את אתר האינטרנט החדש שלה או אם תרצו - חזר משיפוצים.
    הדרישות שלי די גבוהות ואני אולי אפנה אליהם בהצעה להצטרף לצוות, נראה. בגדול: נראה יותר טוב, מעודכן, אבל התוכן ברמה נמוכה, אין גלריות תמונות, אגף ההיסטוריה די משמים בלי תמונות בכלל ומאוד-מאוד חבל.
    - שחר הירש הצטרף רשמית - "אני שמח לחזור למקום שהיה כמו בית עבורי". אשתקד כבש שני שערי ליגה ב-15 הופעות, חלקן הגדול מהספסל.
    - במועדון מנסים להיות אופטיימיים - "רק עונה בליגה הלאומית תגרום להפועל ת"א להתקרב חזרה"| בקבוצה מקווים שקצב מכירת המנויים יגדל ויימכרו עוד כמה מאות לאור ההצלחה במחזור הפתיחה.
    - מנגד, ביקורת במועדון על היכולת החלשה במחצית הראשונה.
    - כמוכן, היום יחל תהליך הבוררות עם אוראל דגני, הסיכוי שימשיך במועדון הוא אפסי.

12. Raulito Madridista

מחר הפועל עורכת את הפרמיירה שלה בבית כשתארח את בני לוד. הנה פוסט של אדום זועם שמאוכזב מההנהלה:

אז מה? ליגה לאומית אה?
    משחק ראשון היה פאנן, מנצחים 3 קל, מביאים 4000 איש לראשון הכל אחלה.
    מחר משחק בית ראשון, ביום שישי בצהריים, אמנם לא ב3 כמו בשיר המפורסם אבל גם 4 וחצי זה סבבה,

סבבה בשביל להביא את הילדים, בשביל למלא את היציעים, בשביל עוד חוויה חיובית, בשביל לבנות עוד דור חדש של קהל שיבוא מחר עם ההורים למגרש, אבל כמובן שההנהלה הנפלאה שלנו לא תעזור לזה לקרות.
    אחרי שהם נכשלו עם דגני ומכרו בקושי 2000 מנויים, הם קיבלו עוד החלטה נפלאה לגבי מחר, כל ילד, בכל גיל, צריך לשלם 50 שקלים לכרטיס,

לא נגיד לעשות ילדים באדום בחינם, לא לעשות אפילו נשים בכניסה חינם, לא לעשות שום דבר בשביל לבוא לקראת האוהדים ולהחזיר את אמון הקהל בהם, לא.
    להם זה נראה לגיטימי ונורמלי שאגיע מחר עם אלון שהוא עוד לא בן 4 למשחק ואצטרך לשלם עליו פאקינג 50 שקל כניסה,
    וזה כמובן כי אני אדחף בתור המיוזע מחר, כי אם הייתי קונה לו מראש באתר זה היה 60 שקלים.

אז כל הכבוד לכם שוב, חבורת כלומניקים שהורידה אותנו ליגה, שהתלוננה במשטרה על חברים שלנו, ששמים גרוש ועשרים בעונה ועוד באים לחנך את הקהל, גנבים. טפי.

13. Telkiyski Member

מטומטמים לגמרי.
    זו עונה להביא ילדים, להחזיר את הקהל. כניסה חינם כרטיסים זולים.
    ימי שישי בצהריים זו אחלה הזדמנות להחזיר את הכיף למשחקים של הפועל. בכלל כל העונה הזו היא אופציה טובה לזה.

חבל שהם אדיוטים.

14. Raulito Madridista

כמה זה היה קרוב לאכזבה גדולה ולתיקו מעפן לעיני קהל ענק. השיר האלמותי עשה את שלו. איזה כיף. 1:0 קטן ומגעיל מספיק לי. אנחנו למודי אכזבות.
    הגיע המון קהל - 7500 לפי מה שקראתי, ובמצב רוח טוב אחרי הניצחון בפתיחה, מנסים להתאקלם. אנחנו כולה מחזור שני ואני עצבני רצח על המאמן איווניר. הלו, אתה לא מפרשן קליארי, אתה מאמן הפועל ת"א. האמת שמאז עונת הרב"ש התחיל הנאחס אצלי שאני פשוט לא מאמין שהקבוצה הזו תיתן גול, ואז היה לנו כישרון עוד.
    הכל רע ובראש ובראשונה המערך הזה של שלושה בלמים. שלא עבד מעולם ולא יעבוד. הוא עקשן ומעצבן. למה נגד מי משחקים? יש לנו את קרבחאל ומרסלו בכנף?אין לנו כישרון והוא מבזבז את המעט שיש. אין לנו ערן לוי ודיא סבע. אין לנו את מה שהיה לאשדוד ואנחנו בדרך לעונה קשה עם פקעת עצבים.

לא בעטנו לשער בחצי השעה הראשונה עד שדגני היה הראשון לצאת מהשבלונה ולעשות מהלך מפתיע וגם בהמשך לא איימנו. קחו את הניצחון הזה בשיניים!

גם ממה שיש ניתן להפיק יותר. ברשצקי כלכך רחוק מהשער, למה?? ופדרו לא היה מנהל משחק מעולם ובטח לא היום. הכוח שלו הוא האיום על השער. הוא צריך לשחק קרוב לשער ולא בכנף. התעצבנתי מאוד כשמוטי החליף אותו. עוד רשמים: דגני אגדה, הבלם סוארס טוב, בדש שחקן חלש.

15. Telkiyski Member

איווניר הורג אותנו. מסתמן ככושל בסדר גודל של ראובן עטר.

שוב השלושה בלמים, שוב פדרו גלבאן הלא זז הזה בהרכב.
    מי שאחראי על ההבאה של גלבאן (מניח שזה הבעלים) פשוט עשה פה טעות כ"כ מטוטמת. הרי זה היה ברור שהוא לא יעשה כלום ושהוא לא זז.

נקווה שהישועה בהתקפה תבוא משחר הירש.

בכל מקרה הנבואות על קבוצה שתשייט ותפרק את הליגה נראית כרגע כחרטה אחת גדולה, כמה מפתיע.

לפחות היה רגע כיפי מאוד בדקה ה93, היו 7500 אדומים בשישי בצהריים, ילדים, אווירה טובה והקבוצה על 6/6.
    הדבר היחיד לדעתי שיכול לקלקל את ה"חגיגה" שיכולה להיות בעונה הזו זה המאמן המקועקע.

לא היה חסר הרבה גם בראשון שללא ננצח (הרי קיבלנו מתנה בדקה 50) וכמובן שגם היום.
    הוא צריך להגיד תודה שהכסא שלו לא מתנדנד עכשיו כי עם 2/6 היינו לפני שלב אחד ה"זה עניין של זמן".

מצב נושא:
הנושא נעול.