הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

בשעות הבוקר העלו את העידכון העצוב באתר הרישמי:: דיברו על היעדרות קצרה מאוד בהתחלה, זה סוג של 'בום'. גנדה מלך השערים של הקבוצה עדיין אם אני לא טועה(למרות שדגני נושף בעורפו). הוא פתח את העונה מעולה. אפשר להתווכח על כך שהוא באנקר בהרכב וכמובן שהוא לא מלוטש, רוצה לומר שאם היינו בליגת העל היום היה צריך לשאוף אולי למשהו טוב יותר, אבל הוא שחקן חשוב בסגל, קר רוח שיש לו קצת מכל דבר ואני לא רואה בנמצא עכשיו בשחקני הספסל או בקבוצת הנוער שלא מפסיקה להפסיד, מישהו שיוכל לתת את התרומה שלו. אוטוטו ינואר, מצפה לרכש.

ובנימה אופטימית זו: מתארחים הערב ברמת-השרון ב-19:00, אם הפועל תנצח היא תחזור למקום הראשון אחרי הרבה זמן. שיהיה בהצלחה

2. Telkiyski Member

ניצחון חשוב אתמול.
    אמנם מהתקציר רואים החמצות גדולות של הפועל והיה צריך להיות 3-1 בערך עד דקה 65.

אבל חצי שני רמת השרון שלטה במשחק ובאמת שהרגיש שתכף מקבלים את ה2-2 מהקורצקים.

ברשצקי נתן משחק גדול לדעתי.
    פדרו גלבאן זה פשוט ביזיון.

3. yakov_y YNWA

בעקבות הפציעה של גנדה, הפועל תל אביב עם 2 שחקני התקפה בספסל (טקיאר, גרץ) ושחקנים צעירים ומוכשרים, בהרכב בחלק הקדמי יש בעיה קשה של טכניקה ומהירות.
    אם היה להפועל תל אביב מאמן כמו דראפיץ׳ שמפתח שחקנים מכלום המצב היה שונה אבל עוד לפני הפציעה הייתי בדעה שחסר שחקן התקפה, אחרי שהשחקן הכי טוב נפצע אז חסרים שניים.
    הייתי מחזיר את ספורי מהשאלה ומביא זר בנוסף.

חבל שבדש וראש לא פותחים, אני גם מאמין בגלבאן כל עוד הוא בסגל.

4. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1321227.Xxx

מנצחים ברמת-השרון אחרי מהפך בדרך למקום הראשון בליגה הלאומית| מצפים לינואר במטרה לבצע שינויים בסגל.
    1. "חזרה למקומה הטבעי" - זה ממש לא, המקום הטבעי של הפועל ת"א הוא בליגת העל כמובן ובמאבק האליפות.
    2. ועדיין, מהפך - שעם איווניר על הקווים מעולם לא היה מתרחש - ניצחון שלישי ברציפות וההגנה שמתייצבת - שאפו לקובי רפואה.
    3. לפי התקציר היינו יכולים להביס, אני מחכה שהכדורים יתחילו להיכנס ושיהיו נצחונות יותר משכנעים אבל הנקודות הכי חשובות.
    4. ברשצקי היה מאוד-מאוד פעלתן אתמול, כידרר נהדר ומסר כדורים חכמים, הוא יכול לאיים על השער גם, יש לו אישור ממני.
    5. לגבי חיזוק - חייבים שחקן התקפה נוסף ולגבי העמדות האחרות - נראה מה רפואה יחליט ומה מצב השוק.

5. Telkiyski Member

לראש אין ממש מקום בהרכב כל עוד גוטליב, דגני וסוארז זמינים.
    את בדש גם אני מעדיף, למרות שרז נחמיאס היה אתמול מצוין בצד שמאל.

גלבאן? אתה מאמין בו באמת כאילו?

6. yakov_y YNWA

רז נחמיאס קשר אחורי, גם אני מעדיף את בדש, סוף סוף יש דבר אחד שאנחנו מסכימים עליו.
    משגע אותי שיש 3 מגנים שמאליים טבעיים בסגל ותמיד משחק שם מישהו אחר שהוא לא מגן שמאלי.

ישראל ראש כקשר אחורי יכולה להיות הברקה, מדובר בשחקן מעולה בעיני.

אני מאמין בגלבאן, איפה היו שחקני מכבי נתניה בתחילת העונה שעברה ?
    דיא סבע עם עונת שיא בליגת העל של 3 שערי ליגה ואחרי פציעה שנייה קשה בקריירה, ערן לוי אחרי פציעה קשה ואין ספור בעיות, אביב אברהם עם עונה חלשה בנוער עם 2 שערים בלבד, אני יכול להמשיך.

בנוסף, גם למכבי נתניה הייתה התקפה איטית (לוי/בדש/דיין - גלבאן/אקסברד).
    מה ההבדל ? במכבי נתניה שינו מערך בהתאם לשחקנים והמאמנים הוציאו מהשחקנים הכל, בהפועל זה עוד לא קורה.

7. Telkiyski Member

די נו.
    בבקשה אל תשווה בין דיא סבע וערן לוי לגלבאן.

הוא פשוט פנסיונר.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

אין שחקן יותר דומה לערן לוי מאשר פדרו גלבאן.
    ההבדל היחידי הוא שערן לוי מרגיש מחוייבות לנתניה, ונתניה צריכה את ערן לוי. השילוב ההדדי הזה גרם לשחקן שידוע כעצלן (בדומה לגלבאן), לתת את הלב והנשמה גם על הדשא וגם על מנת לחזור מהפציעה.

פדרו בא, במאזדה החדשה שלו, להחתים כרטיס וללכת.

9. Raulito Madridista

חדשות אחרונות: הפועל מחפשת חלוץ זר בחודש ינואר| הבלם ברונו סוארס קיבל הצעה ממלזיה| פדרו גלבאן לא ממהר לעזוב.

אני מאמין שאוסטוינד יכול להוסיף תחכום למשחק ההתקפה שלנו אבל לאו דווקא בת'אכלס שקשור לגולים או בישולים, וככה נותרנו עם אקסברד והירש מהם יש ציפיות למספרים דו-ספרתיים ואני מאמין שקצב הכיבושים שלהם יעלה. לא אכפת לי אם ניפרד מגלבאן בהנחה שיגיע תחליף ראוי. צריך לשים לב מה קורה עם דגני וגוטליב, אנחנו ניפרד לפחות מאחד מהם.
    לגבי גלבאן - ההשוואה לערן לוי לא נכונה כי ברור שערן לוי מחובר יותר לקבוצה ברמה האישית וגם קל יותר להצליח בנתניה הזו מקצועית. אני לא חושב שפדרו פנסיונר, לא התחבר בהפועל, לא קיבל צ'אנסים לאורך זמן וזה בסדר, מקווה שניפרד כידידים ויגיע מישהו על חשבונו.

10. yakov_y YNWA

למה במכבי נתניה יותר קל להצליח מקצועית ?
    מכבי נתניה וערן לוי היו במצב הרבה יותר קשה מהפועל ת״א ופדרו גלבאן. העובדה שדברים הסתדרו היא נקודת זכות לכל הצדדים וזה צריך לקרות גם בהפועל ת״א.

מה הקטע עם ברונו סוארז שכל יומיים קבוצה ממדינה אחרת מציעה עליו הצעות ? הוא מעוניין בחוזה חדש ? יש לו סעיף שיחרור זול, אם היו רוצים אותו הוא היה עוזב.

11. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1313295.Xxx

דגני סיכם לחמש שנים בהפועל|
    סוף לסכסוך בין אוראל דגני לבין הפועל ת"א. הצדדים הגיעו היום (חמישי) לסיכום עקרוני על חוזה חדש לחמש שנים במועדון, במהלכן ירוויח הבלם סכום נאה ביותר של כ-185 אלף דולר לעונה(כך נכתב בספורט5, בעוד ב-One מדברים על 160 אלף דולר. גורם במועדון אישר את הידיעה לערוץ הספורט ואמר: "הגענו עם אוראל להבנות והוא יישאר אצלנו בחמש השנים הקרובות. אנחנו שמחים מאוד מהמהלך הזה, אוראל הוא אחד הבלמים הטובים בארץ". עם הסיכום הזה, הליך הבוררות בין הצדדים כבר אינו רלוונטי והוא יבוטל. הצדדים כבר הגישו את הסיכומים כשהם למעשה מחכים להחלטת הבורר, עו"ד חנוך קינן, אלא שעכשיו, בעקבות הסיכום, כאמור אין בכך כל צורך.

חדשות מעולות. דגני גדול בכמה דרגות על הליגה הלאומית, זו העונה השלישית שלו אצלינו בסה"כ, הקהל מאוד אוהב אותו, הוא קרוב לעמדה של מנהיג, מאוד שקט, העונה האחרונה חישלה אותו וגם בליגת העל הוא בלם טוב. אנחנו הרי לא רצים לאליפות בעונה הבאה. זה נותן שקט לקראת ההמשך. אין להפועל את הפריווילגיה לשלם את הסכומים האלה ונקווה שדגני הוא יוצא דופן ושלא יחזרו על טעויות העבר. מבחינתי הוא הקפטן אחרי ידין שאגב חזר לאימונים. לגבי המשחק מחר - אין שינויים בהרכב.

12. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1321818.Xxx

הפועל ת"א מביסה 4:1 את הפועל נצרת עילית ורושמת ניצחון רביעי ברציפות עם המאמן רפואה לו יש מאה אחוזי הצלחה. כבשו: פדרו גלבאן, אור אוסטוינד, מוטי ברשצקי ורז נחמיאס. היריבה הבאה: הפועל רמת-גן.

זה היה הניצחון הגבוה ביותר שלנו העונה וזה לא לחינם. רפואה המשיך עם המערך ההתקפי הנפלא ואוראל דגני עושה הכל, הוא בישל את השער השלישי שהיה התקפת כדורגל טובה מאוד. להפועל היו יותר כלים ברחבה. שחקנים מצטרפים, יש אופציות מסירה והנה הירש ואקסברד לא כבשו היום וההתקפה זזה בכל-זאת. גלבאן כבש גולאסו ואז נח פחות או יותר אבל איזה כיף לפתוח משחק בצורה כזו עם שער יתרון כבר אחרי דקה. הפועל לא דרסה והתעכבה עד לדקה ה-70 בערך כדי להגדיל את היתרון אבל אני מאוד מרוצה. אוסטוינד הוא היחיד שבועט מרחוק ומשחק עם חוצפה.

13. Raulito Madridista

פדרו גלבאן פותח את הלב בראיון ל-'וואלה ספורט'
    "יותר קשה לי בליגה הלאומית מאשר בליגת העל" "גם בבני יהודה לקח לי זמן להתאקלם", בלאומית כל קבוצה עושה מולנו בונקר", "רפואה שם דגש על דברים אחרים". אחרי פתיחת עונה קשה בהפועל תל אביב, הארגנטינאי הוותיק מדבר. הנה חלק מהשאלות::

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700,t_18/2/5/2/2/2522998-46.Xxx

אתה יודע שיש כאלה שטוענים שרק בבני יהודה אתה יכול להצליח
    "כשהגעתי בזמנו לבני יהודה גם לי לקח זמן להתאקלם במועדון. אותו דבר בהפועל תל אביב. יש פה הרבה אנשים טובים במועדון והקהל תומך ואני רוצה לתת להם בחזרה. לכל יש אחד מה להגיד, אבל יש תקופות שפחות הולך, ואני מתאמן ממש קשה ואני מקווה שכמו היום, אחרי תקופה שלא הייתי בהרכב, אחזור ואביא את היכולת שלי בעיקר בשביל לעזור לקבוצה".

אתה מאוכזב קצת מהתפוקה שלך עד עכשיו בהפועל תל אביב?
    "אני שמח בהפועל תל אביב כי יש פה הרבה אנשים טובים סביב המועדון וכן אני יודע שציפו ממני ליותר ואני רוצה להשפיע יותר במגרש כמו היום. אבל אני יכול להגיד שבשבילי יותר קשה לשחק בליגה הלאומית מאשר בליגת העל. במיוחד בתפקיד שלי. בליגת העל יש הרבה יותר שטחים, יותר אחד על אחד וקבוצות באות לשחק פתוח. בלאומית כל קבוצה שמשחקת נגדנו עושה בונקר עם שמונה או תשעה שחקנים שמשחקים צפוף, ואיפה שאני משחק, שזה מתחת החלוץ, יש פקקים כמו באיילון. היום הלך לי ולקבוצה יותר טוב ואני מקווה שגם בהמשך אמשיך לעזור לקבוצה ונדע טוב יותר לשחק מול צפיפות כזאת".

אתה מרוצה בהפועל תל אביב?
    "כשהגעתי לבני יהודה לא היו לי שום תכניות להיות שם כל כך הרבה שנים. כל שחקן חולם להתקדם ולשחק במועדון גדול. בקיץ היתה לי הזדמנות לעשות את זה ואני מאוד שמח שהחלטתי לחתום בהפועל. אני כמו כל שחקן רוצה לשחק כמה שיותר ואני מקווה שזה יהיה בהפועל תל אביב.

יודע שפדרו לא עמד בציפיות והוא נראה לעתים כמו פנסיונר, אבל לא חושב שהוא שמן במידה ניכרת בהשוואה לתקופה בבני-יהודה ואולי אפשר להמתין עד סוף השנה עם ההחלטות לגביו. אולי חצי שזה זה מעט מדי. כל הקבוצה נראית יותר טוב עם רפואה וזה לא סוד. אני גם לא חושב שנראה כאן 'קידום צעירים' באמת, הוא לא בא על חשבון אף אחד.

14. Telkiyski Member

גם אתמול גלבאן היה גרוע אחרי הגול.
    סה"כ שער שני שלו העונה, הקודם היה בפנדל.

לא מורגש. נתן אולי 2-3 מסירות יפות (במיוחד זאת לברשצקי שהוציא רוחב ואקסברד החמיץ).

אבל בגדול הוא לא שווה הרכב.
    מעדיף את עדן הרשקוביץ' הרבה לפניו.

15. Drama2 הסמל מעל הכל

מעניין האם הבקרה דרשה ערבויות הניתנות לחילוט מיידי, כאשר דגני חתם על הארכת חוזה בסכום כזה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.