הפועל כ"ס - שאלה של זמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏17/10/02.

1. יוגב אסולין Guest

עושה רושם שהפועל כ"ס מתחילה להראות סימנים של גיססה בקבוצה אלא אם יבוא איזה שינוי ממש קיצוני.. דבר שלא ניראה כרגע באופק..

עד לא מזמן כ"ס היתה קבוצת צמרת אפשר להגיד לקחו גביעים והיו בצמרת לקחו גם אליפות ובהחלט היו שם בכדורגל שלנו..

בשנים האחרונות בכ"ס יש יותר מידי בעיות בקטע הניהולי ובקטע המקצועי הרבה פרשיות סביב הקבוצה. בעיות כלכליות חוזים כפולים. הקבוצה כבר לא מצליחה להגיע לשום מקום. מועדון האוהדים שהקימו "הלב הירוק" לא זוכה להצלחה הכי גדולה בגלל חוסר אוהדים ועוד 1001 בעיות.

כ"ס כבר ירדה ליגה ואמנם חזרה אבל זה היה סימן ראשון לפי דעתי לסוף של כ"ס הפחתת 3 הנקודות שהיתה השבוע וניהול חובבני במשך תקופה ארוכה מאוד מראות לפי דעתי שכ"ס הולכת ונעלמת..

2. Roy Member

מה זה עד לא מזמן היו קבוצת צמרת?
    אליפות אחת בודדת בתחילת שנות ה-80...
    מאז נפלו ונעלמו קבוצות בעלות שם דבר בליגה של אז, כמו שמשון, הכח, יבנה ואפילו יהוד

כבר מתחילת שנות ה-90 כפ"ס היתה קבוצת תחתית שלא מדגדגת לא צמרת ולא נעליים...
    מאז שהגיע אלי טביב המצב החמיר, ניהול חובבני של פרח מהרחוב...
    הולך לעיתון מקומי ומצטלם בצילום פרובוקטיבי כשכובע מסתיר את איבר מינו

אתם רואים את יעקב שחר/ הרציקוביץ'/ תאומים/ פניג'ל עושים את זה?

ניהול שכונה, חוזים וכספים מתגלגלים ומועברים מתחת לשולחן ובסוף זה התגלה...
    קבוצה שאת כל אוהדיה אפשר לדחוף למונית, אין לה לא זיהוי ולא סמל שחשובים לכדורגל הישראלי, לא מחלקת נוער ולא שום דבר
    הם יירדו ליגה וזה יקרה מהר מאוד
    שום שינוי לא יעזור... בטח לא העונה

ולראייה לשנים הבאות- להחליף בעלים, להשקיע בנוער, ולהתחיל בבנייה מחודשת כדי להפוך לקבוצה ברמה של אמצע טבלה.... במצב העניינים כיום גם בליגה השניה אני לא חושב שהם היו מטיילים

3. AFC AJAX Member

זה עצוב שזה קורה לקבוצה...זה מזכיר לי את הפועל חיפה(הקבוצה שאני אוהד)

כך מתחילים הבעיות...לאט לאט כמו כדור שלג שאי אפשר לעצור....

4. m@s']['er BeN']['0/M@n Member

בואו אני אסביר לכם קצת ממה שאני יודע על כפר סבא.
    קודם כל בין השנים 80 ו 90 כפר סבא הייתה קבוצת צמרת, כן!
    הנפילה הגדולה התחילה מתי שעזבו שחקנים כמו גדעון סיימון (המאמן שלי כיום), אלי יאני שגם אימן אותי, ובראש ובראשונה המאמן הפולני לז'סקי או משהו כזה.
    בשלב יותר מאוחר הגיע אלי טביב, ואתם אומרים שכונה שכונה, אבל הוא זה שהציל את הקבוצה.
    היא הייתה קרובה ממש להתפרקות ברגע האחרון הוא הגיע והציל את הקבוצה הזאת, ועכשיו לא מזמן הציל אותה והרס את הקבוצה.
    הבעיה שלו היא, ובעצם גם של כפר סבא, שהוא השקיע משהו כמו 20 מיליון בקבוצה, ועכשיו לא נעים להגיד אבל הוא תקוע איתה.
    הוא רוצה לצאת אבל הוא לא מסכים למכור אם לא יחזירו לו את כל ההוצאות שלו.
    ממש לא מעניין אותו מה אומרים האוהדים לא מעניין שמקללים, מצדו אם הם רוצים מישהו אחר שישלמו לו.
    בקשר למה שאמרתם על האוהדים.
    יש אוהדים! הם פשוט רואים שאין קבוצה ולא משחקים!!!
    במשחק האחרון של כפר סבא האיצטדיון היה מפוצץ לגמרי!
    5000 מקומות ישיבה מלאים ועוד 200 התיישבו על הדשא מסביב וזה מוכיח שאוהדים יש, רק לא באים.
    וחכו שאני יגיע לבוגרים אני יציל הכל!!!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Roy Member

שמע בן טוב אחי, גם אם הוא קנה את הקבוצה והשקיע מיליונים, זה עדיין לא מעיד שניהול שלו לא שכונתי או שהוא לא פוגע בשנים האלה בהפועל כפ"ס ובתדמית שלה, גם אם במקרה שהוא לא היה כפ"ס לא היתה קיימת

אם הוא משקיע כל כך הרבה כספים ואכפת לו מהקבוצה, הוא צריך לראות שהניהול שלו לא הולך ולא מוצלח ולשכור שירותים של מישהו רציני שיעשה את עבודת הניהול...

ובקשר להחזרת ההשקעה- הוא צריך להיות ריאלי ולהבין שכל עוד כפ"ס קבוצת ליגת על כדאי למכור אותה, מכיוון שהיא עדיין משחקת בליגה של הגדולות ולמשחקים נגד הגדולות יש הרבה קהל וגם כי החשיפה מפרסום עדיין גדולה. לכן כדאי למכור, גם אם בזול, מאשר להתקע עם קבוצה מפוררת ומפורקת שתרד ליגה ואף אחד לא יהיה מעוניין בה, גם לא במחיר הזול ביותר

6. RVN Member

לדעתי הפועל כפ"ס תרד ליגה די מהר (היא כבר ב2- נקודות, אחרי ההורדה) אין לה הרבה סיכוי להישאר, יש להם סגל חלש מאוד ו"אפילו" אלון מזרחי לא יציל אותם.

7. ראול המלך Member

בקשר לכ"ס הצורת ניהול דפקה אותם השנה זה שאין להם מאמן כבר מראה על פגמים והחוזים הכפולים רק מחזקים את טענתי עם ניהול כזה אי אפשר לשרוד וזה פשוט מה שצריך לקרות בכפר סבא שיהיה בעלים איכפתי שמוכן להשקיע בקבוצה אחרת הם בדרך לצלילה למטה

8. m@s']['er BeN']['0/M@n Member

זה שהוא מנהל טיפש זה דבר ידוע, אבל בכל זאת ני חושב שכל אוהד כפר סבא, אתה מעדיף שתהיה לך קבוצה עם טביב מאשר שלא תהיה בכלל קבוצה.
    ועוד משהו אני רוצה שלרגע תחשוב כמו טביב.
    אתה מהכסף שלך ומלחץ מסביב מחליט לקנות קבוצת תחתית, ליגה שניה, עם פוטנציאל נמוך מאד, בלי הרבה תקווה להרוויח כסף.
    אתה רוצה להצליח אז אתה מתחיל להשקיע הרבה כסף, רק הבעיה היא שטביב פיזר את הכסף ךמקומות הלא נכונים, ולא השקיע במה שצריך!!
    אז הוא כל פעם השקיע יותר ויותר עד שהוא הגיע למצב שהוא רוצה למכור כבר.
    אז בשביל שמישהו ירצה לקנות ממנו את הקבוצה, הקבוצה צריכה לשחק יותר טוב ולהראות שיש לה פוטנציאל. בשביל זה צריך להשקיע כסף, מה שאמר שהמחיר של הקבוצה עולה, ושוב לא רוצים לקנות, ונקלעת למבוי סתום.
    שלא תבינו אותו לא נכון אני לא אומר שהוא ניהל את קבוצה בצורה נכונה ושהוא צדיק בגלל שהוא לקח את הקבוצה.
    תראה את יעקב שחר, משקיע כסף במקומות הנכונים, מביא שחקנים נכונים, עושה הרבה כסף, מצליח, וזה משתלם לו בגדול.
    מה שטביב עשה זה פיזר כספים לא נכון כולל כל מיני עסקאות עם שחקנים מתחת לשולחן ואני משוכנע שמה שהתגלה זה לא עשירית מהחוזים הכפולים שהולכים בכפ"ס וכל הבלאגן שיש שם.
    בקיצור כפר סבא מצב אבוד וכמעט ללא מוצא.
    כל מה שנשאר לעשות זה לקוות שהקבוצה תתחיל לשחק ולבנות על דור העתיד (אני!!!!!!!!.)