הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ajax Amsterdam Member

סיכמו יפה

DaveTheSave ו-Drama2 אוהבים את זה.
  2. zivmay Member

מחלקת הנוער לא משתפרת? בעבר הלא רחוק, בוגרי מחלקת הנוער לא היו עוברים את ליגה ב'. בכל מקרה, הספרדים לא היו פה מספיק זמן.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הספרדים היו מאוד מוערכים גם על ידי אנשי המקצוע במועדון וגם על ידי אנשי מקצוע מחוץ למועדון (אחד הספרדים שהכיר ישראלית נשאר בישראל ועובד בכל מיני פרויקטים של מחוננים ומאוד מחזיקים ממנו גם מחוץ למועדון).
    אני גם דיברתי עם שני מאמנים במחלקת הנוער וגם הם אמרו שהספרדים עשו עבודה מצוינת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/1/21
  4. South Boy Member

אני אולי לא הייתי ברור מספיק, במיליון יורו אפשר לשנות את מחלקת הנוער גם בלי להיות בן חסות של אתלטיקו, שום דבר לא נפל וקם עליהם. הייתה בזמנו כתבה על שיתוף הפעולה עם אתלטיקו ובאחד הקטעים דיברו על זה ששלחו לכאן כמה אנשי מקצוע שאפילו לא מדברים אנגלית ומתקשרים עם הילדים בטלפון שבור או תנועות ידיים, לא יודע כמה זה רציני כשזאת ההתנהלות.
    כמו שאתם אומרים שאי אפשר למדוד שינוי בשנתיים אין גם סיבה לבכות יותר מדי על לכתם, בטח שלא במחירים האלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/1/21
  5. italiano Member

אחת הבעיות הגדולות במחלקות הנוער זה היעדר אנשי מקצוע איכותיים.
    הספרדים, גם בלי להכיר אותם לעומק, די בטוח עולים על הישראלים בכל פרמטר ובעיקר במקצועיות.
    את זה קצת קשה להשיג לבד, גם אם תשקיע כסף.

6. Raulito Madridista

כדי לשבור שגרה וגם כי אין כמו נוסטלגיה טובה - פרויקט יפה של ספורט1 (אין לי שום קשר לזה האמת) - רשימת הסקרים של הפועל באר שבע: מה בתוכנית? המאמן הטוב בהיסטוריה של המועדון, שיר האוהדים האהוב ("השתגעתי בגללה"? אולי "מלאך המוות"?), הזר הטוב ביותר (זוכרים את ג'ובאני רוסו), השחקן הטוב ביותר בכל עמדה - שוער, שחקן הגנה, קשר מרכזי, שחקני כנף וחלוצים - מכוכבי האליפויות בשנות ה-70 ועד הקבוצה האדירה שזכתה שלוש פעמים בכתר (2016-2018) וגם לבחור מי השחקן הכי משמעותי ברצף האליפויות: שיר צדק (1%), בן שהר (1%), מהראן ראדי (2%), ג'ון אוגו (7%), אליניב ברדה (23%), מאור מליקסון (23%) או טוני וואקמה שכרגע מנצח בגדול (44%) לפי מספר המצביעים. מיגל ויטור לא נכלל באופציות כי לא היה חלק מהאליפות הראשונה. צאו לדרך :)

אני כמובן די מנותק מכוכבי האליפות של שנות ה-70. כן אגיד שאני זוכר את בניון עם עונה אדירה בשנה בה הקבוצה ירדה ליגה וכמובן זוכר את הבכי שלו, וכמה שמות לא קשורים שאני חייב לזרוק - אלעד בונפלד, אורן סגרון, בלסינג קאקו ואמיר אבוטבול והמספרת. לגבי האליפות, אני חושב שצדק הכי פחות משמעותי ואחריו אפשר היה "לוותר" על בן שהר שהיה חלוץ טוב אבל לא מצוין. הייתי מצביע לברדה או מליקסון בשביל הרומנטיקה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש מקווה שאגודלו כשיר ויפתח מול חדרה.
    כששותף הראה דברים שונים משאר החלוצים שלנו, יודע לשחק על שטח קטן, יודע לבנות משחק, עושה תנועות טובות, עושה עבודה שחורה, יודע לשמור על כדור, כבש שני שערים, ואז היה לו תקרע ושוב ישב בחוץ, כשחזר כבר אבוקסיס רץ עם 5 זרים בהרכב ווארן היה בכושר טוב אז פחות נספר, אבל כשקיבל את הדקות זה הרגיש שעם דקות משחק וביטחון והורדת החלודה יכולה להיות אחלה חלוץ

8. סמואל אטו Member

ב"ש כבר קיבלו את הכסף שבית"ר חייבת להם?

9. Melikson24 Member

יוספי וחטואל חיוביים לקורונה.
    תחזירו לנו את הכדורגל!!!

ליצנים.

oFiRzZz ו-Roma אוהבים את זה.
  10. Butragueño מנהלים

לא מבין, השחקנים לא צריכים להיות בבידוד? איך בכל קבוצה יש פתאום 2-3 שחיוביים לקורונה?

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושתי אלה עוד בלי ילדים שאפשר לחשוב שנדבקו מהילדים.

חטואל הוא ניב זריהן מאליאקספקס , יש לו פוזה של כאילו שחקן וזה בולט באינסטגרן שלו.
    לא אהיה מופתע כלל וכלל אם הדביקה אותה איזה בארשבעית סתומה שהלך לזיין,הוא כבר התחיל עם אחות של חבר שלי דרך האינסטגרם.

12. zivmay Member

ניב זריהן יותר חובבן, אבל גם הוא ניחן בגוף והרגלים של נהג משאית.

13. yedidel Member

אתה באמת חושב שריאלי לבקש מכל השחקנים להיות בבידוד שנה שלמה ברציפות?

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא?

15. Melikson24 Member

על אוחנה עוד לא. והימור שלי, גם לא נראה את הכסף הזה.
    פשוט פראיירים. חוגג אומר שעדיין אין לו את הכסף בזמן שהוא קונה את שועה ב-2 מיליון יורו ורכבי יוקרה.

מצב נושא:
הנושא נעול.