הפועל באר שבע 2019/20 - מחזיקי גביע המדינה לאחר 23 שנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏15/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

מה יש שבוע הבא?

2. DRORIKO Member

אולי אני אצא פה דבע(על המאיר מליקה שלי) אבל להוציא את לוסיו שהפתיע(ועדיין שיחררתם אותו בינואר) אינבינדר וסבע הם אכן פלופים. סבע נזכיר לא הגיע בשביל לעשות אקזיט, אתם לא קריית שמונה, הוא הגיע בתור ״שובר שיוויון״ במאבק האליפות. בסופו של דבר לא היה לא שובר שיוויון ולא מאבק אליפות. גם זה נורא קל לעשות אקזיט על מישהו שגם ככה לא תורם כלום, במכבי למשל ניסו למנוע את המכירה של ערן זהבי לגוונז׳ו והאוהדים בטח שלא חגגו את זה כמוכם, וזה היה אקזיט הרבה יותר גדול. אינבינדר נראה אצלכם כמו עוד אחד מהנגרים שמתרוצצים היום בסגל שלכם(ולהגיד מתרוצץ על איבינדר זה מחמאה כי יחשבו בטעות שהוא שחקן דינאמי) לא סתם הוא כבר לא בבאר שבע(ובמכבי אגב).

3. italiano Member

איינבינדר היה חלק משמעותי מקישור שלקח אליפות. נכנס לנעליים גדולות מאוד והיה טוב.
    ״לא סתם הוא כבר לא בבאר שבע ובמכבי״ כאילו הוא משחק בהפועל כפר סבא היום.

ונראה לי שאתם צריכים להבין מה המושג פלופ/כשלון אומר. בישראל כמו בישראל זה או שאתה כוכב או שאתה כשלון.
    כשלון זה קואנקה, כשלון זה סטו, כשלון זה קאריו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

נשים רגע את אינבינדר בצד כי זה לא שציפו ממנו להיות קנדאורוב. יותר בכיוון של לפנות משבצת של זר לעמדה קריטית יותר, אבל סבע הגיע עם הר של ציפיות, אנחנו מדברים על שחקן העונה שלפני, מקצועית הוא היה פלופ לכל דבר, האקזיט זה אפילו לא נחמד כי לא עשיתם עם הכסף הזה יותר מדי. בדיעבד אלונה היתה מוותר על הכסף בשביל סבע שמחורר שערים כמו בנתניה. גם אתה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

החופש מתחיל, מבפנים...

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. Melikson24 Member

מקצועית סבע היה אחושלוקי פלופ. הגיע על תקן מי שאמור לתת את הטון בהתקפה ובפועל היה מהשחקנים שעיצבו את הקבוצה העלובה שהייתה כאן.
    רך, לא רץ מספיק, לא מתאמץ בפעולות בסיסיות ומלא בכ"כ הרבהההה מניירות. מהתספורות המכוערות שלו עד לסמן לקהל "אני כאן" כי הוא שם גול בדקה 120 נגד בית"ר רמלה בגביע.
    אומנם אין שחקן ישראלי ברמה שלו כרגע בשוק אבל קשה להגיד שהזלתי דמעה כשעזב. ואם מחר הוא יהיה פנוי וירצה להגיע ב200 אלף דולר גם אז לא הייתי ממהר להביא אותו.

וכן, עשינו עליו כסף, אבל מצד שני ההגעה (ועזיבה) שלו בין היתר הובילו לכדור שלג שעד היום לא נגמר וזה לא שהכסף שלו הושקע בדברים טובים. במקסימום בפיצויים לקאריו, עזרא, בבסט ושאר הכוכבים. אז....

איינבינדר ממש לא פלופ. שיחק בערך 40 משחקים בעונת 17/18, נתן פלייאוף אדיר והתחבר מאוד לקבוצה ולעיר. עזב כי שינו את פני הקבוצה והוא הרוויח 320 אלף דולר (*2 בגלל מיסוי) והיה לו ביקוש בניגוד לקבהא וזה היה פשוט יותר מדי בעונה שלא היו בה הכנסות מאירופה. גם בבית"ר הוא נותן יופי של עונה.

7. Mahranlala Member

יש מחזור אמצע שבוע. היה אמור להיות מחזור גביע אבל עשו שינויים והכניסו מחזור ליגה כדי לתת לנבחרת פגרה במרץ.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. hbs7 Member

סבע באגף היה ברור שיהיה כישלון.
    לא יודע כמה בכר אחראי על הרכש, מי שכן אחראי עושה עבודה סופר עקומה מבחינת פריסת אזורים במגרש.
    כמות שחקני האמצע לעומת האגפים היא הזויה.
    אין לנו קשר אחורי אמיתי מאז שאוגו עזב.

בכלל, הסיבה שאני שונא את ממן היא העובדה שהאיש הזה הרג לנו את ה4-3-3. רק בגללו עברנו לשחק עם אמצע של שניים.
    זה אמנם הביא בוסט באליפות השלישית, אבל מאז רק הורג אותנו.
    לא יודע איך בכר לא ראה את זה.

הייתי בטוח שאבוקסיס יתן לממן מקום מרכזי יותר בקבוצה. מעודד לראות שלא.
    הוא יותר מאמין בזריהן, עוד מעט הוא גם יבין שהוא שווה משהו רק כשהוא עולה מהספסל. בעיקר בגלל שיש לו כושר ביזיוני.
    גם ההליכה שלו עם האסלביינק נכונה. הוא כרגע אשפה מהלכת על שתיים, אבל אם איכשהו יחזור ליכולת של תחילת העונה זה יהיה רווח לא קטן.
    מ-ממן וספורי אין שום תקווה לכלום, אז אין טעם להמר עליהם.

9. zivmay Member

בנייה עקומה זו הגדרה עדינה, מרגיש לי יותר כמו טיפשות וחוסר הבנה בסיסי בכדורגל.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

אני לא חושב שדיא סבע פלופ כזה גדול, הוא הגיע כרכש פאניקה בדקה האחרונה של חלון ההעברות בערך, לא בדקו אם הוא מתאים מקצועית מבחינת הבלטה שלו בהרכב והביאו אותו כי הוא היה שחקן טוב, הקבוצה עצמה לא תפקדה כמו שצריך וחצי שנה זה מאוד-מאוד מוקדם. הוא אמנם שיחק הרבה אבל יש למישהו ספק שאם היה נשאר עונה שלמה המספרים שלו היו הרבה יותר טובים ולא גול כל ארבעה משחקים בערך? קשה להשתלב כשחקן חדש בקבוצה שלא רצה. חנן ממן הגיע לקבוצה טובה הרבה יותר ב-2017/18 לדוגמא.

לגבי שאר הרשימה - לוסיו לא נתן אף גול בליגה במדי אשדוד באותה עונה והביאו אותו בשביל משהו מסוים, התקופה שלו בהפועל חדרה פחות רלוונטית. מה שכן אני מסכים שהרומן היה קצר. לגבי דן איינבינדר, לדעתי הוא אף פעם לא היה הקשר הכי חשוב בקבוצה שלו, הוא מאוד נהנה מחבר'ה טובים ואיכותיים הן במכבי תל אביב והן בהפועל באר שבע. שחקן ליגה בכיר, חכם מאוד, יודע לתרום התקפית. בהגנה הוא רך מדי לטעמי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטקוס עם שבר תזוזה, יעבור ניתוח ביום שלישי וכניראה גמר את העונה. מכה קשה.

12. zivmay Member

מכה קשה כי לא נפטרנו ממנו כבר לפני חודש, וכעת אנחנו תקועים איתו.
    בשום סרט הוא לא שווה מקום של זר, במיוחד בעמדת השוער. שוער קרנות הגרוע בליגה.

13. italiano Member

קודם שיהיו לנו 5 זרים ראויים בעמדות שדה ורק אז שוער זר מצוין כמו שטקוס יהיה ״לא שווה מקום של זר״.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. zivmay Member

בואו נמשיך להעמיס שחקנים בעמדות לא ברורות, שידוע על החוסר בקשר אחורי.

15. South Boy Member

בדיוק בגלל זה העדפתי שישחררו בינואר את כל הזבל מאשר שיביאו רכש כדי לצאת מידי חובה, אי אפשר לצפות ממערכת שאין לה מושג מה היא צריכה ואת מי להביא שתשדרג את הקבוצה בחלון בלי הרבה מציאות כמו ינואר.
    אין לנו שחקני כנף, שני מגינים מהגרועים בליגה, קשר אחורי אמיתי אחד בסגל וגם הוא בינוני ביום טוב, אבל העיקר להביא עוד קשר אמצע לא מוגדר. לא סתם קשר, אחד שהתעניינו בו כבר בשנה שעברה עם נטייה לפציעות כמו שאנחנו אוהבים.
    רק שלא ימכרו לאוהדים חלומות על מאבק על תארים בעונה הבאה, אנחנו כבר סתם עוד קבוצה בליגה שאין לה מושג מה היא עושה ולא יותר מזה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.