הפועל באר שבע 2019/20 - מחזיקי גביע המדינה לאחר 23 שנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏15/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

זאת תהיה טעות לשני הצדדים, גם לקינדה וגם לנו.
    אם הוא יגיע זה יהיה לקבוצה הרבה פחות טובה מבית"ר שבה הוא פחות יבוא לידי ביטוי, ולנו זה רע כי גדי קינדה שחקן נפלא אבל הסכומים שמדברים עליהם בהקשר שלו לא הגיוניים ואת הכסף הזה אין שום שחקן ישראלי ריאלי ששווה לשים אותו עליו, מבלי קשר לעובדה שהקישור שלנו צריך יותר קשר אחורי מאשר את קינדה.
    אם לקינדה אין בעיות אישיות והוא לא רוצה לעזוב את הארץ מפינוק זאת החלטה טיפשית לדעתי, ארצות הברית זה עדיין לא אוזבקיסטן או קזחסטן גם אם זה כולה קנזס סיטי והכסף שהוא ירוויח שם יסדר אותו להרבה מעבר לארבעת השנים שהוא "יסבול" שם.
    אני גם בספק אם הוא חזק מספיק מבחינה מנטלית כדי להתמודד עם הלחץ של התקשורת וכל הגורמים סביבו אם יעבור לקבוצה אחרת בארץ. טעות ענקית לדעתי בקיצור.

zivmay אוהב/ת את זה.
  2. yedidel Member

באמת חסר לנו שחקן אמצע בעמדה של קינדה...

3. zivmay Member

כל עוד נפטרים מכל השיט ( זריהן, ממן ושאר הזקנות הרכלניות), מצדי שיביאו גם את אולסק.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קינדה,ממן,אורן ביטון ,זריהן וחבורת הפרימדונות באותה קבוצה , המועדני בילוי בב"ש יהיו עמוסים .

5. yedidel Member

באמת שאני לא רואה הבדל גדול בין זריהן לקינדה. פשוט לאחרון התלבשו טוב החודשיים האחרונים, יש בערך 50 אחוז שזה לא יחזור על עצמו יותר בקריירה שלו (כמו רוב חבריו מאשדוד)

6. Raulito Madridista

אני חושב שסתם משתמשים בשם של הפועל באר שבע וזה בטח לא הזמן 'להשתולל' כמו פעם - לא כשהעונה גמורה, לא בנוגע לשחקן שלא סגור על עצמו, לא "רכש פאניקה". להיפך, באר שבע צריכה לנצל את הלחץ של בית"ר ירושלים ולזרוק לה את חנן ממן ואולי גם את ניב זריהן ששמעתי את השם שלו עולה לראשונה בהקשר של בית"ר - לא יודע עד כמה זה אמין.
    לגבי משחקי הבית - זה קצת משקר, שלושה הפסדים בתשעה משחקים זה לא מספיק טוב. אשכרה לא נתנו גול נגד מכבי חיפה ובית"ר ירושלים ובגדול היה אפס כדורגל. בשנה שעברה טרנר עוד היה מפחיד, השנה בכלל לא.

מעניין אותי על מי אבוקסיס מדבר כשהוא אומר שיש סגל טוב שאפשר להפיק ממנו יותר. ז'וסואה רק בחודשים הראשונים שלו כאן אבל לדעתי הרבה שחקנים רוצים את הכדור לרגל ולא עושים תנועה לעומק, וזה הבדל ממכבי לדוגמא.

7. zivmay Member

לא שאני חושב שהעברתו של קינדה תעשה טוב לו ולנו, אבל רק לפי הסטטיסטיקות ה"פחות נוצצות" כמו ספרינטים, ק"מ וכו', הוא לפחות ב2 רמות מעל המעשן.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה שמועות על רשימה שאבוקסיס הגיש לאלונה (קינדה, פלקושצנקו, אלון תורג׳מן, סייף, טראורה מכפר סבא, שועה) כשהוא רוצה מהרשימה קשר אמצע, קשר אגף וחלוץ, אבל כל עוד אין פרסום רשמי לא יודע כמה באמת צריך להתייחס לזה ברצינות...

9. yedidel Member

בכל הקריירה או בחודשיים האחרונים?
    הם גם לא אותו גיל אני חושב

10. קשר שמאלי Member

בית''ר הוציאו הודעה:

לבית"ר "מילניום" ירושלים יש את הזכות להחליט היכן ישחק גדי קינדה בישראל - גדי קינדה לא יעבור לשורותיה של הפועל באר שבע

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר תהודעה שאנחנו הוצאנו על מיכאל אוחנה בזמנו...

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה מתחילות השמועות שבית״ר רוצה את זריהן, ממן וכסף תמורת האחוזים שלה על קינדה.

לא יודע, הסיפור עדין מרגיש לי מוזר בטח אחרי פתיחת העונה הטובה בבית״ר וההתאקלמות שם, לדעתי זה יסתיים בחוזה חדש ומשודרג לקינדה ולא מעבר. לדעתי קינדה ודהאן משתמשים בנו בשביל לשדרג תחוזה, אולי גם בן זקן בשביל להוציא עוד כסף מחוגג.

13. סמואל אטו Member

בדיוק בגלל הסיבות שכבר צוינו פה הייתי חושש מאוד מהחתמה של קינדה ובסכומים בהם שחקן ישראלי עובר תמורתם בדר"כ.
    הגיוני מאוד שהחוזה הבא שלו יגרום לו לשובע מנטלי מסוים.

14. Raulito Madridista

הפועל באר שבע נפרדה מברק בכר כמו אלוף, היה מרגש לראות, כך ייעשה לאיש מה שנקרא. היה רק חסר שברק עצמו יידבר, היה חייב למלמל איזה משפט אבל ראו עד כמה הוא בסערת רגשות, לא היה מסוגל להוציא מילים והכי חשוב - כמעט בכה, וגם אשתו ביציע. גם מליקסון או ברדה יכלו לזרוק מילה-שתיים. אבל מה שהרס את החגיגה קצת, אבל רק קצת - האוהדים. גשם וחרא מזג אוויר, יריבה לא אטרקטיבית בכלל ועונה מחורבנת - הכל נכון, אבל לא הגיוני שהמגרש חצי ריק, וזה לא שהפרידה מבכר באה בהפתעה, סוג של כפיות טובה. לפחות עם בכר ביציע והבכורה של אבוקסיס בטרנר - ספורי דפק גול כזה כמו שהוא עושה פעם בעונה.

15. Melikson24 Member

לא נמאס לכם לזרוק את המילה כפיות טובה בכל הקשר?
    בכר עוזב? כפיות טובה. תלונות על אלונה? כפיות טובה. כועסים על היכולת של הקבוצה? כפיות טובה. יאללה שחררו.

היה גשם מטורף כל היום, הקבוצה מחורבנת, האווירה מחורבנת. נלחמים על מקום 3-4.
    כמות האוהדים בסדר גמור. אותה כמות בדיוק הייתה במשחק בית של מכבי ת"א לא מזמן, ומכבי ת"א רצים לאליפות. לא ראיתי אותך אז אומר שהם כפויי טובה לפרויקט של מיץ' גולדהאר.
    יש ממוצע של 10-12 אלף אוהדים בעונה אפורה לגמרי, זה מצוין ומנוגד לגמרי לתחזיות של נביאי הזעם שאמרו שכולם יעלמו ברגע שתהיה פחות הצלחה.

hbs7, קשר שמאלי ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.