הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Melikson24 Member

אף כתב מנותק מהמרכז לא יודע משהו שכלפי, ברמן או עכברי הווצאפ לא יודעים, תהיה בטוח בזה.
    לא שהם שיא האמינות, כן? אבל בסיטואציה כזו רגישה שרק המקורבים ביותר אל השחקן מעורים במה שהולך שם זה מצחיק לחשוב שברנובסקי יביא כאן איזשהו סקופ שאפילו חדר ההלבשה לא מודע אליו. בטח ובטח עם אחוזי הפגיעה הלא מחמיאים במיוחד שלו.

לגבי שיר, רק נותר לחכות ולראות מה יקרה. לא חושב שיש מישהו שהוא לא צדק, משפחתו, המקורבים אליו ואלונה שיודעים מה יקרה. כל היתר זה ניחושים כנגזרת של ההתנהלות שלו מאז פסק הדין. הוא עדיין נשאר בצללים + הגיע רק למשחק אחד בטרנר = יש סכסוך בינו לבין הקבוצה והוא הולך לעזוב. לא באמת רציני.

אלחמיד במיוחד. כשהוא מקבל כדור הוא אוטומטית חושב על איך להיפטר ממנו. לא אופתע אם 95% מהמסירות שלו הולכות רק לחיימוב וטאהא. חבל כי יש לו טכניקה יוצאת דופן ביחס לבלם.
    וזה מאכזב במיוחד. כשהגיע ושיחק לצד צדק, הוא הראה לא מעט ביטחון. כרגע הוא לא מאופס בשום תחום. הסגירות שלו מתוזמנות בצורה איומה, הוא לא תורם להנעת הכדור והטעויות שלו לרוב עולות בנקודות. אולי לשחק לצד בלם כמו ויטור יעשה לו טוב, מי יודע.... השבוע הוא יקבל הזדמנות נוספת להוכיח את עצמו מול סכנין.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נדב דייג רמז למערכת היחסים העכורה הזו לפני כחודש-חודשיים

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דברים שהם מעבר ליריבות בין קבוצות, זה אחד מהם, מי שיכול שיתרום -

hbs7, עידן444, oFiRzZz ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלונה ברקת: "ההפסד בגמר הגביע היה הרגע הכי קשה"

"אני יכולה לספר שאחת מנקודות המשבר הייתה גמר הגביע ב-2015. כמעט שלושה שבועות שבאר שבע וכל האוהדים שלנו נשמו, חלמו ואכלו גביע. הם נורא-נורא רצו את זה והאחריות הייתה מטורפת. במשחקי חוץ אני יושבת עם האוהדים שלנו. כולם יודעים את זה. אנחנו מגיעים לגמר בסמי עופר עם 15-16 אלף אוהדים שלנו. וכולנו באנו בציפייה גדולה. לא רק שהפסדנו, זה היה 2:6 למכבי ת"א. אני יושבת ומסביבי ילדים בוכים ואנשים בדיכאון".
    "אבל האוהדים שלנו היו חזקים, לא הייתה התפרקות. לא היו דברים קשים. חלק מהאוהדים עזב את האצטדיון בכאב. חלק נשאר לעודד אחרי ההפסד למרות התוצאה האיומה. הולכים הביתה. מורידים את הראש. אני יכולה להגיד שבדרך לרכב שלי אני מקבלת חיזוקים מאוהדים שאמרו לי: 'לא נורא אלונה. יהיה בסדר'. זה גרם לי לקום למחרת בבוקר, לכנס את כל הצוות במשרדים שלנו בתל אביב ולהגיד להם: 'חברים, ראיתם את ההתנהגות של האוהדים שלנו. השנה מביאים אליפות. אנחנו יושבים עכשיו, השעה היא עשר בבוקר. לא עוזבים עד שמביאים אליפות. חושבים מה לעשות'. באותה שנה הבאנו אליפות", סיכמה ברקת.
    ברקת סיפרה מדוע בחרה לפני קצת פחות משלוש שנים למנות את ברק בכר למאמן: "מה שהכי הרשים אותי אצל ברק הוא שהקבוצה שלו עבדה 90 דקות על המגרש. זה לא משנה אם היא הפסידה או ניצחה, הקבוצה עבדה. אהבתי גם את שיטת המשחק שלו. אהבתי את האינטליגנציה, הרעב והתשוקה שלו".

5. DRORIKO Member

אגב מעניין שבעונה מלאת פציעות כמו השנה מי ששומר על כשירות לאורך זמן זה דווקא מליקסון.

6. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ידיעה מחר: מאור מלקיסון החליק במקלחת ושבר את הבוהן.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח הוא צלל ברגע שהוא קלט שהסבון עומד ליצור איתו מגע.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. zivmay Member

מצחיק שאוהדי ביתר מדברים על צלילות:)

Nave, rivaldo, עידן444 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. גלץ Member

אחרי כל כך הרבה משחקי עונה מומצאים, בעוד שבועיים המשחק הכי גדול שיהיה השנה בין באר שבע לביתר.
    דווקא עכשיו יש פגרה??

10. Jefecito Member

רוצה מישהי שתאהב אותי כמו שאני שונא פגרת נבחרות.

Raulito, Sir Alex Ferguson ו-גלץ אוהבים את זה.
  11. yedidel Member

פגרה מעולה לקרסול של נוואקמה

12. alexshw Member

היא כזו לא יעקב שחר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהיא מאחלת לעצמה את כמות התארים וההצלחות באירופה ששחר השיג במכבי חיפה.

14. Raulito Madridista

באר-שבע של הגמר הייתה קבוצה של ליד, מישהי שלא בשלה לאליפות מבחינת סגל השחקנים והאיש על הקווים, וגם מולה עמד שחקן ענק כמו ערן זהבי וקבוצה שטובה ממנה. אבל ב-90 דק' בגמר גביע זה המקום להפתעות, מי כמו אוהדי באר-שבע יודעים עם הסיפור של הפועל רמת-גן והפנדלים ב-2003(הבכי של אופיר חיים), ואני זוכר את בית"ר שמשון ב-2008 מותחת אותנו עד לפנדלים בחצי הגמר ושנה קודם לכן את אשקלון בגמר. זה לא רק ההפסד אלא הצורה עצמה, התבוסה, משחק חשוך להוציא גולאסו ענק של מאור בוזגלו.
    אפשר לומר שבאר-שבע הגיעה נחושה עוד יותר לקיץ אחר-כך וקיבצה את השחקנים הטובים אצלה, אבל אני חושב שהרגע הכי משמעותי אצלה היה לא ההצלחות בסאן-סירו אלא דווקא הלקום מהריצפה אחרי הגול ההזוי ההוא של משומר בסמי עופר שאיים להמשיך את ה-40 שנה במדבר. כמו שהפועל קמה מה-0:0 ההוא בדרבי בבלומפילד כשכל שער 5 בכו ואני יחד איתם.

סקרן לראות על איזה שחקנים באר-שבע תשים את האצבע בסיום העונה, אני חושב שזה ברור שיהיו שם שינויים מה שלא הייתי אומר על הפועל חיפה ובית"ר. במכבי יהיו שינויים כי שחקנים לא הצליחו ולא משום שהם מבוגרים ועשו את שלהם, וכמובן האיש על הקווים. רוב השחקנים בליגה הם כאלה שלא הייתי ממליץ לברק בכר לגעת בהם.

15. עידן444 Member

ב״ש הגיעה פייבוריטית לגמר הזה לנוכח ההרכב שמכבי ת״א עלתה. בעיקר בחלק האחורי.
    הגנה שמורכבת משפונגין, בן הרוש, יואז זיו, ואלברמן זו הגנה מאוד בעייתית כשמנגד יש כלים כמו אוגו, הובאן, בוזגלו, ברדה, דובב גבאי וארביטמן.
    אני באופן אישי הייתי די בטוח שב״ש תנצח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.