העונה הקרובה: ההערכות שלכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Omerr, ‏17/7/04.

1. Omerr Member

אז עונה החדשה בפתח וזה הזמן להערכות שלכם: מי תזכה באליפות, מי תפתיע, מי תאכזב ומי הקבוצות שתפרדנה מהפרימרה ליגה בסוף העונה.

אצלי:
    אליפות: בארסה. כן, אני משוחד, אבל בארסה זו קבוצה מאוד מאוד רעבה לתראים השנה, המקום הראשון בהחלט יעד שניתן להשיג. ולנסיה תהיה שנייה, כך אני מאמין.
    תפתיע: לדעתי סביליה הולכת לאחת העונות היותר טובות שלה ותסיים במקום החמישי קרוב מאוד לארבע הראשונות.
    מי תאכזב אני מעדיף לא להגיד...
    היורדות? בדיוק השלוש שהצטרפו. המון חוסר ניסיון לעומת הקבוצות שנמצאו בפרימרה עד העונה האחרונה.

2. E-tam-R Member

לגבי הצמרת צריך קודם כל לראות איזה רכש יעשו פרז וקמאצ'ו... קמאצ'ו נראה לי מאמן שיצליח יותר מקודמו, ואם ריאל יצליחו להביא את ויירה אז יהיה קשה מאוד לעצור אותה...

3. שלומי אדרי Member

ריאל וברצה יאבקו על האליפות
    הכל תלוי בכושר של ראול

שהמלך יחזור לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב לכבוש והרבה

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגלים לא נסגרו. כרגע בארסה נראית מגוונת יותר, אבל השמות שהולכים לברנבאו אכן נראים מפחידים והם התחזקו באופן משמעותי. גם ולנסיה קיבלה טאץ' איטלקי מאיים.

נחכה ונראה.

5. Diego Member

אני לא משוחד ואני תומך בבארסה!
    עדיין אי אפשר לקבוע אבל בארסה הביאו בינתיים שחקנים פחות גדולים (לפי דעתי) אבל מגוונים (חוץ מזה שהתחילה שם מושבה ברזילאית).
    הפתעה: אין לי, כרגע בטיס.
    אל תזלזל בעולות החדשות!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/04
  6. אלי מתחן Member

ריאל מתחילה לפתור את הבעיות בקבוצה, ועם מאמן כמו קמאצ'ו שמסוגל להפיק הרבה מראול (כמו במוקדמות היורו) הם צריכים להגיע לפחות לאליפות אם לא יותר.

7. Mokesh Member

ריאל. קמאצ'ו הוא לא בובה שמחוברת לחוט כמו קיירוש, הוא יעשה רכש חכם, וריאל תחזור להיות מספר 1 באירופה. ואתם יכולים לצחוק, אבל בשנה הבאה לריאל יהיה קו אחורי שלא הרבה קבוצות יכולות להתחרות בו (אם כמובן קראבליו יגיע ויתנו למחייה לשחק).

8. juva Member

אוקיי...אני ארשה לעצמי לחטוא בנבואה

אלופה ריאל מדריד, אין מה לעשות, השנה ריאל עשו\עושים רכש חכם קאמצ'ו הוא מאמן "קצת" יותר מוצלח מקיירוש, ופיגו וזידאן, אני משער בעונתם האחרונה במדריד(הם כבר מיצו את הפוטנציאל שלהם, הן מבחינה שוויקית והן מבחינה מקצועית) יהיו במוטיבצית שיא(כמובן שגם שאר הקבוצה לאור ה"כשלון" המחריד בעונה החולפת")
    בנתיים, שימו לב הם לא מדברים על חיזוק התקפי, אלא רק הגנה הגנה הגנה, ולקבוצה שההתקפה שלה דיי מושלמת(אומנם מבוגרת אבל...) ההגנה (מן הסתם, וסלחו לי פה על פרשנות יותר גרועה ממה שיכול לספק אלון מזרחי) תהפוך את הקבוצה לבאמת בלי עצירה

אכזבת העונה נו, אם ריאל אלופה, מי תהיה האכזבה, נכון, ברצלונה...הרכש בנתיים דיי שנוי במחלקות, סילביניו זה מקרה קלאסי של "מן הפח אל הפחת" נכון הוא זול והוא מועמד למכירה עם הירידה של סלטה, אבל זה שאתה יכול לקנות מישהו אומר שאתה צריך, יופי, גם בית"ר מחפשת למכור את עזו
    פויול הרבה יותר טוב מבאלטי כמגן ימני, אז למה לא להשקיע בבלם!?
    דקו שחקן מצוין, אבל השאלה אם זה מה שברצלונה צריכה, יצירתיות ב"ה לא חסר במרכז השדה של ברצלונה, ג'ולי צרפתי(צריך פירוט) ואני מאוד סקפטי לגבי סיכויי לארסון בגיל 33 להיות גורם משמעותי בברצלונה
    ההתנהלות של ברצלונה עם סביולה פשוט מגעילה אותי
    דוידס עזב ומחליף בעמדתו ורמתו- אין, ואני ממש לא סומך על ריקארד שימצא פתרון(שינוי מערך, פחחחח)

הפתעת העונה קצת קשה לבחור את הפתעת העונה בליגה הספרדית, כשההבדל במספר הנק' בין מקום חמישי ל12 עומד על אזור ה5 נק', אבל נראה לי שאני אבחר בבטיס, הם לא נתנו לכוכבים שלהם לעזוב והם נראה לי הקבוצה העשירה בספרד אחרי 5 הגדולות

9. beks23 Member

טוב אז אצלי האלופה זאת ריאל היא קבוצה בלתי ניתנת לעצירה במיוחד אם ויירה וקמפבל יגיעו ברצלונה עושה את אותם שטויות שריאל עשתה ברצלונה מתמקדת בהתקפה ולא שמה לב להגנה וכן הטעות הכי גדולה שלהם ( למה שיחררתם את דוידס ימפגרים!!) שיחררו את דוידס אבל גם אסור לזלזל בולנסיה אבל זה ניראה קצת לא הגיוני שהם יקחו עוד פעם אליפות ובחזרה לריאל: ההגעה של קמאצ'ו היא הדבר הכי טוב שיכול לקרות לה... ותאמינו לי שאם ראול לא יהיה טוב הוא לא יפחד להוציא אותו והוא גם לא שואל את פרז או את אף אחד אחר איזה הרכב לשים ואת מי !
    המפתיעה: זאת או בטיס או אתלטיקו מדריד אבל זה בתנאי שהכוכבים הגדולים שלהם ישארו..

10. El Conejito Member

אני אישית בארסה , אני מקווה בארסה ואני רוצה בארסה.
    השנה הבאה תהיה השנה של בארסה אתם תראו , גם בליגה וגם בליגת האלופות.
    בארסה תשכח את השנים הנוראות שהיו לה ותתחיל לשחק כמו הקבוצה שכולם חלמו עליה :
    בארסה עד עכשיו רכשה את : בלאטי (וויאריאל), ג'יולי(מונאקו) לארסון(סלטיק) דקו (פורטו) סילביניו(סלטה ,עצוב להגיד את השם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ) הרכישות עוד לא נגמרו וכנראה שאדמילסון מליון קרוב לסיכום בקבוצה , ועכשיו נותר לבארסה קשר אחורי והחלוץ - מספר 9.
    כרגע המועמדים הם סיסה ומיסטה, אבל כצפוי גם זה לא בטוח.

11. Mokesh Member

סיסה חתום כבר בליברפול

12. El Conejito Member

נכון, אבל השמועות אומרות שבארסה תנסה להשאיל אותו .

13. Mokesh Member

לא נראה לי שליברפול תרצה להשאיל אותו, הוא הרשים מאוד במשחקי ההכנה האחרונים בארה"ב

14. Juda Member

אלופה נקווה שולנסיה שוב, אחרי עונה מצויינת שהייתה בעליות וירידות עם ריאל מדריד, שבסוף צנחה מטה ומטה...נקווה שכך גם יקרה לה העונה.
    ברצלונה תהיה הפתעה השנה אני כמעט בטוח, אני לא יודע אם בסוף תיקח אליפות אבל אני מאמין שהשנה תצעד גבוה בצמרת, ולא תהיה לה נפילה גדולה כבר התחילה!!!
    בקשר לריאל מדריד, אני מקווה שתצליח כמה שפחות.
    ולסאנטנדר הקטנה נתפלל בשבילה שאולי תפתיע ושתישאר ליגה זה החשוב מכול!

15. beks23 Member

בארסה הפתעת העונה?????????????.
    לזה קוראים הפתעה????
    שיש לך שחקנים כמו רונאלדיניו דקו ולארסון בקבוצה אי אפשר לקרוא לקבוצה כזאת הפתעה!..