הסיכום שלכם לסיבוב הראשון:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י GreenMan, ‏3/12/02.

1. GreenMan Member

תכתבו פה את הסיכום שלכם לסיבוב הראשון לפי הקריטריונים הבאים:

1. שחקן הסיבוב-

2. תגלית הסיבוב-

3. השחקן המאכזב-

4. המשחק הטוב של הסיבוב-

5. המשחק הגרוע של הסיבוב-

6. המשחק המפתיע-

7. השער היפה-

8. הדרדל'ה-

9. הקהל הכי טוב(את זה לרשום בשיא הרצינות!!!)-

2. Rossoneri Member

למען האמת אין לי ממש שחקן סיבוב, אני לא חושב שאפשר לתת לשחקן כמו בלילי שחקן הסיבוב בגלל הגול שלו, ומצד שני גם לא לאבוקסיס, על אף המלחמה האדירה שלו בכל המשחקים של חיפה. אם יש מישהו אחד שהייתי בוחר אז זה לירן שטרואבר, שלא מפסיק להוכיח שהוא השוער מס' אחד בארץ, וכל משחק מציל את מכבי ת"א.

תגלית הסיבוב, וואו, זה לא קשה, גל אלברמן הוא בחירה שלי, שחקן כ"כ חכם, יודע מה לעשות, לא עושה שטויות, לא נלחץ מהתקשורת ומהזימון לנבחרת, כל הכבוד!

השחקן המאכזב שלי הוא אבי נימני, תמיד מצפים ממנו להרבה, לרוב הוא נותן המון, הסיבוב הזה כלום, נאדה.

באשר למשחק הטוב ביותר של הסיבוב אין לי ממש דעה, היו הרבה טובים, אף אחד לא נפל מהשני.

באשר למשחק הגרוע ביותר של הסיבוב אין לי ממש דעה, היו הרבה גרועים, אף אחד לא נפל מהשני.

המשחק המפתיע הוא בלי שום טיפה של ספק הניצחון הענק של בית"ר על מכבי חיפה 0-4, אף אחד לא האמין שזה יכול לקרות, ובית"ר ברוח מלחמה, הודיעה חד משמעית שהיא לא מפחדת.

השער היפה...? נוו באמת, בלילי.

הדרדלה הוא ללא ספק השער של מכבי ת"א מול ביתר, מבעיטה חופשית, שהכדור פגע בחומה, עף גבוהה גבוהה בלי שום קשר למציאות, ונחת פתאום בתוך השער.

הקהל הכי טוב בסיבוב, בכאב רב, הפועל ת"א: הקהל של הפועל עשה הצגה גדולה בדרבי ובלי שום קשר מביא לכל משחק חוץ אלפים, ובמשחקי הבית לא מפסיק לעודד.

3. Ronaldo Member

שחקן הסיבוב- זאוטאוטס, תראו איך חיפה נראית שהוא לא נמצא...
    תגלית הסיבוב- יניב קטן, הוא לא ממש תגלית אבל איזה התקדמות הייתה לו בשנה הזאת.
    השחקן המאכזב- בהפועל אף אחד לא איכזב אותי אז אין לי ממש..., כי בקבוצות האחרות אני בחיים לא יתאכזב ממישהו כי לא אכפט לי שהם יהיו גרועים.
    משחק הסיבוב- אז הדרבי התל-אביבי, איזה משחק גם מבחינת הקהל וגם המשחק(איזה שערים)
    המשחק הגרוע של הסיבוב- לא ממש זוכר...
    המשחק המפתיע- בית"ר נגד חיפה...
    השער היפה- ברור שזה השער של בלילי!!!, איזה גול!!
    הדרדל'ה- לא זוכר...
    הקהל הכי טוב- ברור שזה הקהל של הפועל!!!

נ.ב- אני יודע שלא הייתי אוביקטיבי

4. ג'רי בית הלוי Member

אוקי, אני רוצה לציין קודם שלא קראתי את ההודעה של פרדס, ככה שאם יש משהו דומה, אוני מניח שיהיה- מקרי בהחלט.

שחקן הסיבוב- הסיבה שמכבי קיבלה רק 1 מול חיפה, ולא קיבלה מול בני יהודה, לירן שטראובר

תגלית הסיבוב- גל אלברמן. לפני פתיחת הליגה אם היית אומר שאתה מכיר אותו, היית זוכה בכפה, כי אף אחד לא ידע שהוא קיים. עכשיו הוא הפגין יכולת מצוינת, והוא פשוט שווה כל שיבוח שנותנים לו בעיתון.

השחקן המאכזב- אבי נימני ודודו אוואט. האחד מפגין יכולת פושרת מינוס, השני מפגין יכולת גרועה, אבל רמת הציפיות משניהם היא הרבה יותר גבוהה ממה שהם נותנים.

המשחק הטוב של הסיבוב- מכבי ת"א הפועל פ"ת אולי זה לא היה משחק כזה מדהים, אבל אני קיבלתי ממנו את כל מה שאני רוצה: מכביזם, בצורה הכי פשוטה של המילה.

המשחק הגרוע של הסיבוב- לא מצליח להיזכר במשחק גרוע.

המשחק המפתיע- ללא ספק, בית"ר 4- מכבי חיפה 0. גם ניצחון ענק, וגם, מי האמין שבית"ר המוכה יכולה לעבור את האמצע מול קבוצה שניצחה שלושה יממים לפני זה את מנצ'סטר הגדולה.

השער היפה- חיזבלילי החג"ב נגד מכבי ת"א. מדהים. אנבליוויבל. רק רשת.

הדרדלה- ברונו רייס נגד בית"ר. סתם שער כזה, מוזר. דרדלה.

קהל הסיבוב- הפועל ת"א לא שהם היו מדהימים, פשוט הקהל של מכבי לא היה כ"כ טוב, במיוחד במשחק מול בני יהודה, והקהל של חיפה הוא קהל מדעיל(ואל תהפכו את הדיון הזה לדיון על קהלים, כי זה לא העניין).

5. Ilan Member

1. שחקן הסיבוב- אני מתלבט, בין גובא'ני רוסו לראובן עטר, אבל בסופו של דבר אני נותן את זה לעטר- צריך להוסיף למה? שחקן אדיר שהפך את נתניה לקבוצת צמרת, פשוט שחקן שעושה את ההבדל בנתניה.

2. תגלית הסיבוב- רמי חליס- אני לא יודע מה אתם מבלבלים תשכל על אלברמן, אז מה אם הוא זומן לנבחרת... רמי חליס נתן תצוגה אדירה בלידס, ובמשך כל העונה הוא משחק טוב, ממש הפתעה נעימה.

3. השחקן המאכזב- דודו אוואט, כל- כך הרבה טעויות, כ"כ הרבה שטויות, זה לא דודו אוואט שאני מכיר.

4. המשחק הטוב של הסיבוב- לא זוכר אחד כזה...

5. המשחק הגרוע של הסיבוב- גם לא זוכר אחד כזה...

6. המשחק המפתיע- בית"ר ג'רוסלם נגד מכבי חיפה... אני מעדיף לא לפרט.

7. השער היפה- איש השיער, ללא ספק. (Bלילי).

8. הדרדל'ה- לא זכור לי אחד כזה...

9. הקהל הכי טוב- אין לי ספק בכלל שזה הקהל של חיפה- בעוד הקהל של מכבי מזייף תמונות של אבוקות ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ), הקהל של חיפה נתן הצגות בבלומפילד, באולד טרפורד, בגי אס פי, וגם היום בוסרמיל... הקהל המשתפר של העונה וגם הקהל מספר אחד בארץ...

6. לירן-ביתר Member

1. שחקן הסיבוב-ראובן עטר, עושה הכל, מבשל, כובש. רק בזכותו נתניה קבוצה בצמרת.

2.תגלית הסיבוב- אלון מזרחי הוכיח שהוא החלוץ הכי טוב בליגה, לפני זה לא ציפו ממנו לכלום, בעיק בגלל שהוא בהפועל כפר סבא. הוא ואברג'יל (שגם תגלית) 2 חלוצים קטלניים ביותר.

3. השחקן המאכזב- לא ציפיתי ממנו להרבה, אבל גם לא חשבתי שהוא יהיה כל כך אפס. דודו אוואט הוא השוער מוכיח כל מחזור מחדש שהוא השוער הכי גרוע בליגה.

4. המשחק הטוב- הפועל ת"א מול מכבי חיפה- משחק שהכי כיף לראות, היה בו הכל-שערים, מכות, מורחקים, אוהדי הפועל זורקים בקבוקים למגרש. אחלה משחק. (רק חבל שהשיפוט הכריע אותו)

5. המשחק המאכזב- בין בית"ר להפועל פ"ת. שיעמומון.

6. בית"ר ירושלים שוחטת רוצחת מפרקת משפילה מאמללת את מכבי חיפה, מתעללת בה וכובשת שערים בצרורות. לא 1... לא 2.. לא 3... 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    כמה קיבלה חיפה? 4!!!!!!!!!!!!!!

7. השער של בלילי בדרבי.

8. דרדל'ה-לא זוכר

9. הקהל הכי טוב- לא אוהדי הפועל ת"א שמכניסים רימונים למגרש למרות שאסור וגורמים לקבוצה שלהם להוצאות של 63,000 ש"ח.
    גם לא הקופים אוהדי הצלחות, ובטח שלא הגרפיקאים ובראשם ספונג'ה.
    זין על האבוקות וזין על הרימוני עשן, הקהל של בית"ר הכי טוב בליגה, מלווה את הקבוצה באש ובמים גם במצב העגום שהיא נמצאת.

7. burning soil Member

קודם כל לדעתי היה סיבוב טוב,ומה שחשוב שמכבי חיפה לא ברחה יותר מידי,והליגה נשארת מעניינת,מאבק האליפות פתוח,ההצלחות של מכבי חיפה באירופה בהחלט מרשימות,אותי אישית מפתי שהפועל פ"ת הסתבכה בתחתית,יש להם קבוצה לגמריי לא רעה אז ככה לדעתי:

1.שחקן הסיבוב-ראובן עטר,בגיל 33,עדיין משחק ומציג כדורגל מצוין,עם הרבה טכניקה ושמחה,בעיקר הוא מציב את נתניה בעמדה טובה.

2.תגלית הסיבוב-מאור מליקסון,הייתה לי התלבטות קשה בינו לבין אלי ששון ששניהם הפתיעו אותי לטובה,אבל את מליקסון ראיתי יותר מאשר את ששון,יש לו הרבה טכניקה ומהירות,והוא שחקן שהגיע ממכבי יבנה (!),הוא אפילו כבש נגד אשדוד.

3.השחקן המאכזב-מאוריציו ארוס,כמעט כל שנה מכבי ת"א מתקשה בבחירת הזרים,לא יאמן איך שחקן ששיחק בפיינורד,היה במונדיאל 98 בסגל צ'ילה,ואמור לבוא עם נסיון,נראה ככה.

4.המשחק הטוב-מכבי חיפה-הפועל ת"א,אחד ממשחקי העונה הטובים שהיו בזמן האחרון,זה התחיל ממפגן האבוקות ומשירת הקהל,והמשיך במגרש,שלושה מורחקים,פנדל מעורער במחלוקת,שלשה שערים,ומשחק מעולה,מה עוד אפשר לבקש??

5.המשחק הגרוע-מכבי ת"א-הפועל ב"ש,חבל על האוהדים שנסעו דרך ארוכה לב"ש,ראו משחק משעמם,ובעיקר ראו את הקבוצה שלהם מפסידה בדקה ה-90,גם לי כאב ההפסד.

6.המשחק המפתיע-בית"ר ירושלים-מכבי חיפה,אף אחד שחיפה תפסיד,ועוד לבית"ר אחרי הנצחון 3-0 על מנצ'סטר יונייטד,אפילו האוהדים של בית"ר שרובם נשארו בבית וציפו שחיפה תפרק את ירושלים,דווקא ההפך קרא והיה משחק טוב עם ארבעה שערים.

7.השער היפה-בכאב רב,השער היפה של פיני בלילי מהדרבי של שבת.

8.-הדרדל'ה-לא יודע..

9.הקהל הטוב-בסך הכל לדעתי הקהל של שלושת הקבוצות היה טוב,הראשון הוא של מכבי חיפה שהדליק אבוקות וצבע את היציעים,שר גם שהקבוצה הפסידה ועודד בצורה מרשימה,הקהל של הפועל ת"א שהדליק אבוקות ובהחלט עודד בצורה יפה מאד בדרבי ובשאר המשחקים,הקהל של מכבי ת"א היה קצת פחות טוב,חלקו הלך באמצע המשחק מול בית"ר והפועל,אבל רוב שער 11 עודדו כל המשחק מול הפועל ואת זה ראוי לציין.

8. slim Member

1. שחקן הסיבוב- אלון מיזרחי ואברג'יל-מי בכלל ציפה שכפ"ס יכבשו שערים רק הם ביחד 13!

2. תגלית הסיבוב-לירון זרקו-שחקן ענק שמחזיק את כפ"ס ויש לו כבר 2 שערים

3. השחקן המאכזב-אופיר קופל-לא עשה כלום ועיבד מלא כדורים שהפכו להפסדים משמעותיים

4. המשחק הטוב של הסיבוב-מכבי חיפה-הפועל ת"א-אמרתם כבר הכל

5. המשחק הגרוע של הסיבוב-ה-0-0 היחיד

6. המשחק המפתיע-1-1 רגע עוד פעם 1-1 בין כפ"ס ל הפועל ת"א

7. השער היפה- פיני בלילי

8. הדרדל'ה-אין לי שמץ

9. הקהל הכי טוב(את זה לרשום בשיא הרצינות!!!)-בית"ר הוווו בית"ר הם הביאו לכל המשחקים הכי הרבה קהל ותראו באיזה מצב הם כל הכבוד שהם לא כמו אוהדי הפועל ת"א

9. KingDavid Member

שחקן העונן- לפי דעתי, פשוט שחקן מצויין שכבש הרבה שערים ופשוט עזר הרבה לנתניה.
    תגלית הסיבוב- גל אלברמן, פשוט שחקן מצויין , שם הגיע לנבחרת!
    השחקן המאכזב-דודו אוואט , אין מה להוסיף ספג 17 שערים ב11 מחזורים!!! פשוט שוער 0!
    המשחק הטוב של הסיבוב- מכבי חיפה נגד הפועל ת"א-משחק אם הרבה התרחשויות 3 כרטיסים אדומים 3 שערים תצוגת קהל נפלאה@!
    המשחק הגרוע של הסיבוב-אין לי, לא זוכר בדיוק!
    המשחק המפתיע- ללא ספק המשחק של מכבי חיפה נגד בית"ר הפתעה גדולה!
    השער היפה- אין מה להתווכח, השער של בלילי השער הכי יפה של הסיבוב ואלי של העונה כולה!
    הדרדלה-לא זוכר!
    הקהל הכי טוב- הקהל של מכב חיפה פשט קהל נהדר , הוא בא לבלומפילד בהמוניו ועשה בצפר לאוהדים של הפועל ת"א שאחריי שבוע למדו לקח, אבל בכל זאת לבוא לבלומפילד ולעשות את זה אז מגיע לו מילה טובה! וגם בקשר לאירופה שהביאו לאולד טראפורד 7000 ולקפריסין 10000
    וגם במשחקי הליגה למשחקי חוץ הביאו הרבה!

10. זהובניק Member

1. שחקן הסיבוב-יניב קטן,יש שיפור גדול ביכולת לעומת שנה שעברה...

2. תגלית הסיבוב-גל אלברמן,צעיר מבטיח של מכבי פ"ת שאפילו הוזמן לנבחרת.

3. השחקן המאכזב-גוסטאבו פואנטס,אמרו עליו שהוא יהיה בין החולצים הטובים בליגה,אבל מה קרה?הוא לא התאקלם טוב משום שמשפחתו לא רצתה להגיע לארץ עקב המצב הביטחוני ולכן הוא שוחרר במטרה לנסות לשכנע את משפחתו להגיע לארץ.(שער 1 מ-10 משחקים).

4. המשחק הטוב של הסיבוב- הפועל(3)-מכבי ת"א(0)

5. המשחק הגרוע של הסיבוב- בני יהודה-הפועל פ"ת,משחק משעמם ויכולת שיפוט גרועה :!:

6. המשחק המפתיע- בני יהודה(4)-עירוני ראשל"צ(1).אני הייתי קונה תיקו במשחק הזה,ביחוד שראשון לציון באים אחרי ניצחון 4-0 על בית"ר.אבל הזהובים התעלו על עצמם ושיחקו כמו גברים.

7. השער היפה- בלילי,הפועל ת"א נגד מכבי ת"א

8. הדרדל'ה-לא זוכר...

9. הקהל הכי טוב(את זה לרשום בשיא הרצינות!!!)-הפועל ת"א,לפי דעתי הקהל הכי וטוב בארץ למרות שאני מתעב אותם,הם לא מפסיקים לעודדאפילו שהקבוצה בפיגור.שלא נדבר בכלל על האבוקות שהיו במשחק מול מכבי ת"א...

11. KingDavid Member

תגיד, מה יש לך למה בכל דבר יש את מכבי חיפה?!
    מכבי לא הפסידה להפועל ת"א!(זאת הייתה מכבי ת"א!)
    והשער של בלילי היה נגד מכבי ת"א גם!
    וגם שאמרת אבוקות במשחק נגד מכבי חיפה....
    איזה אבוקות ,קרענו אותם!

12. זהובניק Member

לא הבנתי מה כוונתך?

13. KingDavid Member

עכשיו שינית!

14. Rossoneri Member

3-1, לא 3-0, בדרבי נגמר 3-1!!! סעמק, מה נסגר איתכם? תבדקו מה אתם כותבים!

15. KingDavid Member

אתה לא ראית מה הוא כתב בהתחלה, הוא כתב שניצחו את מכבי חיפה!
    והשער של בלילי היה נגד מכבי חיפה והאבוקות גם היו נגד מכבי חיפה ואחריי זה שינה הכל!