הנבלה מדברת...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏16/6/03.

1. Ilan Member

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-26...2658574,00.html

ואני אומר: אוייש שתוק כבר...
    אתה בתור ישראלי שיודע איך פועלים פה העיניינים אמור להסביר לאופ"א שאם אין משחקים בארץ אז זה אומר שהטרור מנצח, אתה לא אמור להיות שפוט לאופ"א, אם היה לך קצת כבוד והיית זוכר מאיפה באת היית עושה משהו כדי להחזיר את המשחקים, במקום להגיד שיש טרור ובלה בלה בלה היית מנסה להסביר לאופ"א שגם שיש טרור עדיין ישראל מאבטחת את הספורטאים הזרים שבאים לפה בצורה המקסימלית, אבטחה שרק הישראלים יכולים לתת, בנוסף אי-אירוח משחקים בארץ זה פרס לטרור וזה נותן לטרוריסטים לגיטימציה להמשיך במעשיהם. תתבייש לך, אם לא הייתי יודע שאתה ישראלי הייתי בטוח שאתה צרפתי מסריח.

2. ליהי Member

הוא פשוט אידיוט
    וגם חוצפן.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חשבתי שאשיתו של זינו שוב פתחה את הפה.
    בקשר לזבזל הזה,שאמור להיות ישראלי,אני כבר מתייחס אליו כמו אל בלגי או צרפתי,או איך אמרו פעם מתבולל.
    עם הוא היה מנצל את כוחו,אז מזמן הנבחרת הייתה משחק בארץ...

4. amir Member

צודקים אתם באומרכם שישראל מקופחת בכך שלא מאפשרים לה לארח בביתה ,אך מר הראל אינו יושב במשרדו שבשוויץ כנציג ישראל אין זה מתפקידו לדואג לאינטרסים שלה, תפקיד זה שמור לי"ור ההתאחדות האדון גברי לוי.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע מה הטעות לך אמיר,לפני שנה הוא אמר:
    "לפני שאתם משכנעים גורמים מאופ"א שצריך לארח בארץ,קודם אתם צריכים לשכנע אותי,כי אני לא רואה איך במצב הקיים אפשר לארח משחקים בישראל"
    קודם כל לפני שהראל שגריר באופ"א הוא יהודי,זה שהוא נולד באוסטריה לא אומר שהוא צריך להתנהג כמו אוסטרי,מה קרה,כאילו הנציגים של שאר המדינות באופ"א לא דואגים לתחת של המדינות שלהם.
    טיפה ציונות לא תזיק,מבטיח לך שמעמדו הגבוהה לא ינזק עם הוא יסנגר עלינו קצת...

6. amir Member

אני סבור שאדם צריך להפריד בין חייו המקצועיים לבין זיקתו הדתית-מדינית-תרבותית.
    הוא יושב שם לא כישראלי אלא כאחראי על התחרויות.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אמיר אל תהיה תמים..מה כל בכירי אופ"א לא פועלים לטובת המדינות שמהם הם באים? הכל פה פוליטיקה...והוא סתם חרא אחד...אני לא מבין מה הבעיה שלו לעזור קצת למדינה שלו שהיא הכי זקוקה לו...

8. KirkH Member

בדיוק כמו שאמרתם, הכל פוליטיקה.
    גם ההצהרה החד משמעית של בלאטר. תקופת בחירות מתקרבת וכל קול חשוב. את של ישראל הוא כנראה השיג אתמול.

ויעקב אראל לא אחראי על משרדי הפנים של מדינות אירופה השונות. עם כל הכבוד להשפעה שלו באו"פא, לשכנע נציגים של מדינה אירופאית שבחיים שלהם לא היו פה וכל מה שהם יודעים על ישראל זה מה שמשדרים בCNN זה משימה בלתי אפשרית. משרד הפנים של חלק גדול ממדינות אירופה מזהיר לגבי ביקור בישראל, מה נראה לכם, שהם יבואו לשחק פה נגד ההמלצה הזו?

תהיו הגיוניים, אם עכשיו משרד הפנים של ישראל מפרסם הודעה לציבור שמזהירה מביקור במדינה זו או אחרת, נניח כי קיים חשש לפגיעה ביהודים על רקע לאומני - מישהו כאן היה נוסע לשם אם הוא לא היה חייב?

להאשים את אראל זה נורא נחמד, אבל הוא לא הבעיה.

9. amir Member

תגובתי לא כללה תמימות כלל. אסור לאדם להחזיק בדעתו שלו ולא בדעת המדינה? בייחוד כשזה לא מתפקידו לייצג את ישראל. כמו בתגובה אחרת שנכתבה כאן פקיד קטן באופ"א לא הוא זה שגומר אומר בנוגע למדיניות של מדינה מסוימת.

10. KirkH Member

אמיר: "פקיד קטן באופ"א לא הוא זה שגומר אומר בנוגע למדיניות של מדינה מסוימת."

אני לא אמרתי כזה דבר!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו בכל זאת,האיש הוא השלישי בחשיבותו באופ"א,כוח מסוים בטוח יש לו.
    ועם כל הכבוד,עם חושבים לקיים מונדיאל בעיראק ומצרים,אז לתת לישראל לארח משחקים בבית לא נשמע מסובך בכלל...

12. amir Member

אנא קרא את הודעתך בשנית. כזכור לי כתבת בתגובתך שאין ביכולתו של הראל לשנות את עמדתן של המדינות השונות, האם דברי שקריים?

13. Ilan Member

קירק אתה לא הבנת מה שאני אמרתי.
    אני לא אמרתי שהוא הבעיה, אבל הוא חלק גדול מהבעיה- הוא לא מנסה ולא אכפת לו. למה הוא לא יכול לנסות להזיז דברים עקב מעמדו ולהסביר לאופ"א את ההשלחות על כך שאין משחקים בארץ? מה הם לא מבינים שככה הטרור מנצח? מה הוא לא יכול להסביר להם שבכדורסל משחקים בארץ והכל פועל כשורה? מה הוא לא יכול לספר להם על האבטחה הישראלית, אחת הטובות בעולם אם לא הטובה שבהם? מה הוא לא יכול לנסות לעשות משהו נגד ההחלטה הזאת?

14. KirkH Member

אמיר, עזוב, זו הייתה בדיחה פרטית...

בקשר לאראל, אתם חייבים להבין שהכוח שלו יכול לסייע בתוך א"ופא ולא מחוץ למשרדים הללו. אין לו שום השפעה על משרד החוץ הבלגי נניח. אם משרד הפנים הבלגי החליט שלהגיע לישראל זה לא בטוח - לא יעזור גם אם אראל יעמוד על הראש, לבלגים לא תהיה שום סיבה להגיע, כי מצידם שלילת הביתיות היא צעד טוב עבורם...

הביקורת של הקבוצות הישראליות כלפי אראל נראית לי מטופשת. מילא היו מבקשים שיסדר הגרלה נוחה, אבל שישפיע על מדינות ושרי חוץ? למה מי הוא???

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יכול לדבר לטובתנו..אבל הוא לא עושה את זה..אלא בדיוק להיפך...