הנבחרת האולמפית ממשיכה להתפרק!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏30/4/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסעה האוים והעגום של הנבחרת האולמפית נמשך,הפעם הם הובסו 3-0 מול האולמפית של קפריסין,והסיבה לאיך שהאולמפית משחקת היא ברורה:
    קוראים לסיבה אברהם גרנט.
    אתם שואלים למה גרנט,פשוט מאוד:
    יש אימרה מפורסמת שאי אפשר להחזיר חתול לרחוב,אחרי שהוא חיי אצל בן אדם זמן ממושך,ואיך זה מתקשר על גרנט,אז ככה בהרבה דברים יש לי ביקורת לגרנט,אבל הביקורת הכי גדולה שלי כלפיו זה בעניין "שיטת הזימונים שלו" שפוגעת האולמפית.
    כידוע,בכל העולם(פעם אחרונה שבדקתי) שחקן לפני שמגיע לבוגרת תורם לאולמפית,וכשהוא מוכיח את עצמו באולמפית הוא מגיע לבוגרת,זה קורה בכל העולם,אבל אצלנו לא.
    גרנט המציא שיטה חדשה,קודם מזמינים שחקנים לנבחרת הבוגרת,וזה לא משנה עם זה רק להשלים 16,ואחרי שכבר ממלאים אותם מחשבות על משחק עם הבוגרת זורקים אותם לאולמפית.
    הוא עשה את זה עם קטן,אלברמן,וטל בן חיים,וגם עובד וברדה היו בדרך.
    עכשיו אחרי שאתה מוזמן לבוגרת,ומתכוון לשחק מול זידאן וכדומה,לך תרד פתאום לאולמפית,אז יש ירידת מתח טבעית,יש זילזול,וזה גורם לשחקנים המובילים של הנבחרת האולמפית לשחק גרוע,ואז הנבחרת נראת ככה.
    אז פעם הבאה כשאתם שואלים את עצמכם למה האולמפית שלנו נראת כל כך גרוע,תשאלו את גרנט,אולי הוא יעשה טובה ולמשחק הבא לא יזמין את בן חיים כדי שהוא יוכל לעזור לאולמפית............

2. Ilan Member

אתה צודק במאה אחוז, בקטע הזה אני נגד גרנט- זה באמת אשמתו, רואים שיש זילזול עצום וחוסר משמעת בנבחרת האולימפית.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האולימפית שלנו אף פעם לא הייתה אימפריה...
    רק בתקופה של קטן-בניון-דגו וכל השאר שכיכבו הם היו טובים וכמעט שהצליח לסיים ראשונים,אבל אז היה לנו את ספרד וצרפת בבית אחד שזה לא קל.

4. united Member

עזבו אתכם שטויות הבעיה של האולימפית היא סיני שלא יודע כלום באימון כי אם סגל השחקנים שלו הוא היה צריך להוציא לפחות 4 נקודות מ- 2 המשחקים נגד קפריסין

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו זה שגרנט לא עוזר זה בטוח..
    אבל סיני הוא זה שמפסיד ומבזה את הנבחרת הצעירה ממשחק למשחק..ולא חסר לו כישרון..

6. ליהי Member

טוב אז ככה,קצת סדר:

בניגוד למה שנוטים להגיד "סיני/אוחנה היה שחקן גדול", זה שהוא היה שחקן גדול לא הופך אותו אוטומטית למאמן גדול וסיני (וגם אוחנה,אבל לא קשור עכשיו) הוא פשוט פתטי בתור מאמן. זה נכון שהאולימפית אף פעם לא הביאה כבוד גדול למדינה (ובלשון המעטה,אוקיי?) אבל דבר אחד בטוח- סיני,בתור המאמן, דרדר אותה לקאנטים.
    אנשים בוחרים להתעלם מעובדות אבסורדיות כמו התעודת מאמן (שהגיעה משום מה אחרי מינויו למאמן, תהרגו אותי בעולם מתוקן חשבתי שזאת באה קודם) וגם יש את העניין שגברי ייתן לו אשראי לא מבוטל על רקע לא- מקצועי שזה גם מרתיח אותי. מצד שני אם להיות ריאלים, לסיני באמת אין חומר משובח יותר מידי.

7. Fernando Cavenaghi Member

עם ההתקפה שיש לו לא להבקיע מול קפריסין זה באמת דורש כישרון לא נורמאלי.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאמרתם על האולמפית זה לא נכון.
    נכון שהנבחרת של בניון הייתה טובה,אבל מה עם האולמפית בתקופה של בנין,נימני, רביבו וברקוביץ'?
    וכל הזמן הנבחרת האולמפית יצגה אותנו בכבוד ושיחקה טוב,מעולם אבל מעולם הנבחרת האולמפית שלנו לא הושפלה ככה.
    ובקלות איפשר להפיל את התיק על השחקנים,אבל כשיש בנבחרת האולמפית שחקנים כמו ברדה,עובד,קטן,קטן,אלברמן,טל בן חיים וביטון(שכרגע בנבחרת אבל כבר שיחקו השנה באולמפית) אז באמת רואים שהנבחרת יכלה לעשות משהו.
    רוצים את ההוכחה הכי טובה,המשחק היחיד שישראל ניצחו עד עכשיו היה משחק חוץ מול מלטה.
    שאגב כבר הספיקה לסיים בתיקו עם אותה נבחרת שהביסה אתמול את הנבחרת שלנו בחוץ,ועכשיו במשחק הראשון של האולמפית מול מלטה,לא היה את עניין הזימונים של גרנט,והכל היה שקט,הנבחרת שיחקה טוב והוציאה ניצחון 1-0.
    מאז, השיטה של גרנט הורסת את הנבחרת מבפנים,וזה שיש מאמן כמו סיני שרואה אבל שותק כדי לשמור על תפקידו כמאמן זה גם גרוע.
    בכל מקרה אולי כדאי לגרנט לחשוב קצת פעם הבאה לפני שהוא מפרק ככה את העתיד של הנבחרת שלנו,כן כן,אלה השחקנים שעוד כמה שנים אמורים להוביל את הנבחרת,כי מי שחשב שבניין רביבו ואייל ישחקו כאן לנצח,טועה,ואם גרנט לא ילמד מהטעויות שלו,גם הוא לא ימשיך כאן ימים,כי אני בטח לא היחידי שרואה איך גרנט קיבל את התפקיד,ובאיזה מסלול הנבחרת הולכת בגלל זה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו אותכם האולימפית זה לא מעניין באמת אף אחד. איך שהבוגרת נראית זה באמת בושה גדולה מאוד. נבחרת גועל נפש.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותך אולי לא...אותנו כן..ויש דיון על הנבחרת הבוגרת..

זה מה שסיני בחר...אלה השחקנים הכי טובים לאולימפית??לא נראה לי!

יוסי שקל, אסי וסיהון, דקל קינן, עוז יפרח, מיקי עטיה, תמיר כהן, אסי משיח, גל אלברמן, כפיר צוקול, יוסי שבחון, אסי בלדוט

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאני כתבתי את ההודעה לא היה את הדיון על הנבחרת.

מה עוז יפרח שיחק באולימפית?

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן הוא שיחק.
    ואם זאת תראה את ההרכב של האולמפית מול מלטה:
    אלמדון,בן חיים,ויסהון,רמי חליס,סאלם אבו סיאם,שלו מנשה,יוסי שבחון,ראובן עובד,אלי ביטון,אליניב ברדה ויניב קטן.
    זה לפני שגרנט התחיל עם שיטת ההזמנות המטורפות שלו.
    תסתכלו טוב על ה11 האלה,אולי עם שינוי קטן של עוז יפרח במקום בן חיים שבאמת משחק בנבחרת הבוגרת,ולדעתי הנבחרת הזאת יכלה להגיע רחוק.
    חבל,פשוט חבל.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זוכר שגרנט הזמין את שיחבון אבו סיאם ברדה עובד חליס או ביטון לאחרונה וגם קטן לא זומן..למה הם לא שיחקו במשחק האחרון????

בכל מקרה זה אשמת המאמן ולהאשים את גרנט זה טעות וזה לסנגר בשקל על סיני ה-0..

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב,אמרתי את ההרכב מול מלטה,שזה היה לפני תקופה ארוכה.
    אחרי המשחק הזה גרנט התחיל עם "שיטת הזימונים" שהתלוננתי עליה בהתחלה.
    ומאז רוב השחקנים האלה (ששיחקו מול מלטה) לא רואים מגרש.