הנבחרות האהודות עליכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ofer16, ‏21/11/03.

1. ofer16 Member

בעקבות הדיון על מוקדמות יורו 2004, אני מגלה פתאום שכל מיני אנשים בפורום אוהדים נבחרות שונות ומשונות... דייר פתאום אוהד קרואטיה, פולדש בכלל אוהד אירלנד... מה קורה פה?!

בדיון הזה כל אחד יכתוב איזה נבחרות הוא אוהד, ואם יש סיבה מיוחדת ומקורית, אז גם למה הוא אוהד את הנבחרות האלה.

אני אוהד את נבחרת ארגנטינה בעיקר (אבא ארחנטינאי), ואין צורך להזכיר את אהבתי לאזורי. אני לא ממש מקורי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    המקוריות שלי באה בכך שאני ממש לא שם על נבחרת ישראל. אכפת לי מהנבחרת אפילו פחות ממה שאכפת לי מהליגה הישראלית.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה..בגלל האח..לא יודע למה הוא אוהב..
    וגם בגלל מאלדיני..

3. Reyes Member

1. פורטוגל. בגלל אינסוף הכשרונות ואיך לא - בגלל פיגו.
    2. ספרד. רק בגלל ראול.
    3. ישראל. נחשו לבד למה...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1. הולנד. הדבר שהכי חשוב בכדורגל חוץ מהפועל באר שבע. הטורניר הראשון שעקבתי אחרי הולנד היה היורו ב-92 והסיבה שאני אוהב אותם זה.... לא יודע. פשוט זה דבר מלידה, אהבה שהיא אפשר להסביר... אני פשוט חולה עליהם.
    2. ישראל
    3. גרמניה. חולה על הנבחרת הזאת, אני אוהב את הכדורגל הגרמני, את הווינריות ואת ההקרבה. גרמניה ובאירן מינכן זה דבר חשוב אצלי.
    4. והשאר: ניגריה/ נורבגיה/ מכסיקו/ דנמרק ושבדיה.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. ישראל - היא מספר 1 כי הייתי רוצה שהיא תנצח לא משנה נגד מי מדובר... כמה חבל שהיא לא נבחרת רצינית...

בנבחרות הרציניות הדירוג שלי הוא:
    1. רומניה - אי אפשר להתכחש למוצא, מה גם שזכרונות העבר מהנבחרת המופלאה של שנות ה-90 עם דומיטרסקו, חאג'י, פופסקו ופטרסקו משאירים בפה טעם של עוד.... יחי המלך מוטו (רק שיעזוב את צ'לסי!).
    2.אירלנד - פשוט נבחרת שמחה... אין לי דרך אחרת לתאר אותם.. האהבה שלי אליהם התגברה במונדיאל עם הכדורגל המצוין שלהם והאוהדים הפנאטיים שהגיעו בהמוניהם לראות את הקבוצה שלהם ביפן וקוריאה.

ובנבחרות הרציניות באמת שיכולות לזכות בתארים כלשהם הדירוג שלי הוא:
    1. הולנד - טוטאל פוטבול, דניס ברגקאמפ, מארק אוברמארס.... זה מספיק לי כדי לאהוב אותם יותר מאת שאר הנבחרות הגדולות.
    2. צרפת - כדורגל אטרקטיבי ומהנה (ההגדרה הזו היא תוצאה של התחשבות ברגשותיו הפטריוטיים של לירן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), תיירי הנרי, רובר פירס ושאר כושים עם סטייל וכשרון עשויים לגרום לכך שצרפת עוד תעקוף את הולנד ביום מן הימים... כרגע עדיין הולןנד מובילים במעט.
    3. אנגליה - מולדת הכדורגל. הכדורגל של הנבחרת מעולם לא היה מבריק, אבל הם תמיד שיחקו עם לב ונשמה. מה גם שהנבחרת מייצגת את הליגה האנגלית כך שאני מחויב לסמפט אותם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx האהדה מגיעה בעיקר מכיוון שאני אוהב את העם האנגלי שאנשים עושים לו עוול ומציגים אותו קר ומנוכר כשהם למעשה אנשים סופר-נחמדים, לא אנטישמיים כמו שאר אירופה ומשוגעים על כדורגל (וקריקט...).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/03
  6. ofer16 Member

אני רואה שיש קשר בין ארסנל לבין הנבחרות שאתה אוהד, איתי... אתה לא חושב שאתה בעצם מאבד משהו כשאתה מתייחס לאהדה לנבחרת כתלוייה בקבוצה?

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בזה משהו עופר.. אם כי ארסנל כבר איבדה מזמן את הצביון ההולנדי שלה ועדיין היא הנבחרת האהודה עליי... אני לא אכחיש שחלק מהאהדה שלי לצרפתים נובעת מהעובדה שארסנל קבוצה צרפתית, אבל זה מקרה יחיד, ולא נראה לי שהוא יחזור על עצמו בעתיד.
    את הולנד אהבתי עוד לפני שההולנדים באו לארסנל ומה לעשות ששני השחקנים האהובים עלי בנבחרת הגיעו לצפון לונדון.....

בוא נאמר את זה ככה - אני לא אפסיק לאהוב את צרפת אם הנרי יעבור ליונייטד או לריאל, כמו שאני לא מפסיק לאהוב את הולנד למרות שרוד ואן-ניסטלרוי הופך אט-אט לאחד משחקני הפרמיירשיפ השנואים עלי.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נקודה מעניינת עופר העלה, האם אתם מקשרים את קבוצתכם האהודה לנבחרות שלכם.

אני בעיקרון מתאהב ישר בכל קבוצה שיש שם הולנדי שאני אוהב.
    אבל במקרה שלי יש דווקא נקודה הפוכה, מנצ'סטר- שנואה עליי. יש להם חלוץ הולנדי בשם ואן ניסטלרוי שעד יום רביעי אפילו לא היה לי בראש שהוא הולנדי... כנראה זה בגלל שהוא לא עשה כלום בנבחרת. אבל עכשיו אני מאוד מעריך אותו בגלל מה שהוא עשה ביום רביעי למרות שהוא במנצ'סטר.

9. ofer16 Member

אצלי אין קשר בין הקבוצות לנבחרת עצמה... כמובן ששמחתי מהעובדה שסימאונה שיחק בלאציו, ושקלאודיו לופז משחק שם כרגע, אבל אי אפשר להגיד שאני אוהד אותם בגלל ששיחקו שם ארגנטינאים, או ההפך.

גם אם כל נבחרת אנגליה תבוא לשחק עכשיו באיפסוויץ' (דבר שמאוד הגיוני שיקרה), אני לא אתחיל להיות מעריץ פנאט של הנבחרת.

10. burning soil Member

1.ישראל-תמיד לא משנה מה.

2.הולנד-רמת כשרונות גבוהה במיוחד,כדורגל יפה,למרות חוסר
    ההצלחה היחסי.

3.אנגליה-למרות שהנבחרת הפכה לאפורה בשנים האחרונות,אנגליה
    עדיין נבחרת מעניינת.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני אעשה את זה לפי דירוג..
    1. איטליה- "הנבחרת" זה התחיל ממילאן נמשך לכל הארץ המדהימה הזו ונגמר בנבחרת שאני אוהד שלה מאז היורו הקודם והטראגי, יש אין סוף סיבות..נבחרת מדהימה עם פוטנציאל ענק עם השוערים הטובים בעולם ואין על כך עוררין עם ההגנה מהטובות בעולם..באיזו עוד נבחרת יש את נסטה,קנאברו,זמברוטה ופ'נוצי? בקישור ובהתקפה תמצאו את טוטי,דל פיירו,ווירי,אינזאגי,קמורנסי,בצאני(עוד תשמעו עליו),קאסנו,זאנטי,מיקולי ועוד ועוד..
    2. הולנד- נבחרת חביבה עם שחקנים נהדרים שמשחקת נחמד..
    3. ישראל- בכל זאת המדינה שלנו...
    4. רומניה- כמו איתי ארץ המוצא עם עתיד מבטיח עם קיבו ומוטו ועוד..
    ו"המחובבות":
    שבדיה,ארגנטינה ופארגוואי.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אלה שרושמים פה את ישראל בעדיפות שנייה ושלישית באמת ירצו שישראל יפסידו מול הנבחרות שאותן הן אוהדים???

הבנתי כבר שלירן עוד לא הפנים את העובדה שהוא ישראלי ולא הולנדי אחרי שיחות ארוכות באייסיקיו, אבל יניב, לא היית רוצה שישראל ינצחו את הולנד/איטליה במפגש בין הנבחרות?

נראה תמוה בעיני... בכל זאת אל תשכחו מאיפה באתם....

13. AFC AJAX Member

קודם כל הופתעתי שהיו כאלה שכתבו פה שהם מעדיפים נבחרות כמו איטליה גרמניה ועוד כמה נבחרות, שמעדיפים אותם על פני הנבחרת שלנו על המדינה שלנו!!!

לא ייאמן.

טוב קודם כל אני אוהד את הנבחרת שלנו כמובן זאת המדינה שלנו!!

אז הנה הדירוג שלי
    1-הולנד, הטוטאל פוטבול, שחקני אייאקס בנבחרת הכדורגל המהנה, ההאהדה לישראל אלה הסיבות למה אני אוהב את הנבחרת הזאת.
    2-ארגנטינה, כישרונות צעירים, כדורגל מהנה, שחקנים נוצצים.....אלה הסיבות שאני אוהד את הנבחרת הזאת.

14. Reyes Member

זה רק אני או שפתאום אחרי ה-0-6 של הולנד, כולם מחבבים אותה?

15. AFC AJAX Member

בשבילי לא..., אהדתי להולנד התחילה הרבה ממזמן..., בערך מתי שהתחלתי לאהוד את אייאקס.

אני זוכר שהולנד הפסידה ביורו 96 הייתי אז בערך בכיתה ה, הפסדנו 4-1 לאנגליה (הטורניר היה באנגליה ד"א) , אני זוכר איך בכיתי אחרי ההפסד הזה, כמו שבכיתי בהפסד אייאקס ליובה בגמר הצאמפיונז, זה היה שהייתי בערך בן 9 משהו כזה...