המשחק הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏12/10/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

במסגרת שבוע הנוסטלגיה הבלתי רישמי בפורום, כל אחד יכתוב פה את המשחק הראשון שהוא הלך אליו, ושהוא זוכר אותו! לא איזה משחק שהוא היה בן 3! כשתכתבו תספרו מי שיחקה, איך היה, כמה יצא וכל הנוגע לכך.

אני אתחיל- המשחק הראשון שהייתי בו בכדורגל היה משחק פתיחת העונה של 97/8, מכבי ת"א נגד הפועל כפ"ס. ישבתי בשער 4, והבתי שלטים ממש מטומטמים כגון: "יאללה מכבי" ומעין במת מנצחים, שבמקום הראשון מכבי ת"א, במקום השני מכבי חיפה, במקום השלישי הפועל ת"א, ובמקום הרביעי מכבי פ"ת, בגלל שהיא סיימה 4 בעונת 96/7...
    במשחק ישבתי בשער 4, ולא עודדנו בכלל, אבל זה לא הפריע לי במיוחד.במשחק- הפועל כפ"ס עלתה ליתרון. בדקה ה-45, רגע לפני סוף המחצית, אני הולך לשירותים. מה שלא ראיתי,(בגלל שאני ישבתי בשער 4 והאירוע היה באזור הדרומי של האיצטדיון, ליד האנדרטה) הוא שנשרק פנדל לזכות מכבי. אני הולך לתומי לשירותים, ובדיוק כשאני יורד במדרגות לכיוון השירותים, אני שומע את כל היציע צועק "יש". אני מצטרף לשמחה, בידיעה שהייתי טמבל והפסדתי את השער של מכבי. בסוף הפסדנו 2-1.

2. שגיא Guest

המשחק הראשון זכור לי במטושטש....
    בגיל 5 ככה....
    עם דוד שלי (מה לעשות, אבא שלי לא חולה כדורגל.....ובטח לא הולך למשחקים)
    זה הייתה הצגה כפולה ברמת גן....
    היה מכבי יפו.....ועוד משהו....לא זוכר, בטח הייתה שם גם מכבי פ"ת (הדוד שלי אוהד אותם [כן כן])
    קיצר, זה היה אצטדיון רמת גן.....ישבתי באלכסון לשער.
    כפי שאמרתי, לא זוכר הרבה.

אגב, גרתי פעם באריאל, ובית"ר ירושלים באו לשם לשחק מול המקומיים, זה גם נחשב למשחק?
    :wink: :wink:
    ראיתי את הקסקסים של אוחנה מקרוב.

זהו, לא זוכר משחק ראשון שהייתי בו.....

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הראשון שלי היה רק ב9899. נסענו לר"ג לראות את מכבי ת"א נגד כפר סבא. לכפ"ס היו בערך 4-5 אוהדים וגם למכבי ת"א לא היו הרבה. אנחנו ישבנו בשער 4. מתישהו כפ"ס קיבלה פנדל, שורה עצר אבל מישהו בעט את הריבאונד פנימה. אני גם זוכרת כדור שקוביקה עם תנועת קראה בעט וכמעט הוריד לשוער את הראש אבל הכדור עבר מעל למשקוף. בדקה ה90 מכבי קיבלה פנדל אבל אבי נימני הצליח להחטיא וכפ"ס ניצחה 1:0.

4. קופירוק Member

אוקי המשחק הראשון שלי היה בשנת 796...
    המשחק היה בין מכבי חיפה למכבי פ"ת ואני ישבתי ביציע 4 יחד אם אבא שלי.
    הייתי המום ומאושר כל-כך, שכשאבא שלי הציע לקנות לי דברים כגון: צעיף, דגל ענק,אוכל וכו' הצלחתי רק להניד את ראשי ימינה ושמאלה... :shock:
    מכבי פ"ת הבקיעו בפנדל ואחר כך הבקענו להם שלישיה ואני הייתי מאושר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    כן, זה היה המשחק הראשון שבו הייתי ואני זוכר אותו

כ,א,י,ל,ו ז,ה ה,י,ה א,ת,מ,ו,ל

5. m@s']['er BeN']['0/M@n Member

המשחק הראשון שהייתי בו היה בגיל 6 או 7 של מכבי ת"א נגד ראשל"צ ומכבי ניצחו לא זוכר כמה.
    אבל המשחק הראשון שאני זוכר הכל היה בגיל 7 וחצי שרוסיה באה להתארח ברמת גן ואבא שלי קנה כרטיס לשער המרכזי הכבוד לא זוכר מה זה היה והיה יקר נורא, וגדי ברומר הבקיע בבעיטה חופשית טיל אדיר שקפץ על הדשא ונכנס ואבא שלי זרק אותי לשמיים ותפס אותי בקושי...
    בסוף יצא 1-1 שרוסיה הבקיעו גול בסוף.

6. bennym Member

טוב אני שהייתי בן 8 פני הרבה שנים אז אבא שלי אוהד ביתר שמשון ת"א
    אז החלתנו ללכת למשחק שלהם נגד חיפה בקריית עליעזר נסענו הרבה ושהגנו לאצטדיון
    הכל היה מלא והיתה אחלה אבירה אז המשחק התחיל שמשון מובילים 1:0 אבא שלי השתגע
    אבל תנחשו כמה יצא בסוף המשחק 6:3 לחיפה אבל היה כיף וזה היה המשחק הראשון שהלכתי אליו!!!

7. AFC Member

אני זוכר שהייתי במשחק שבית"ר גברה 5-2 על הפועל ב"ש, תוך הצגת כדורגל מדהים, ועוד עם 10 שחקנים.

כמה חבל שאני לא זוכר שום פרט מאתו משחק :cry: :cry: :cry:

8. green-ape Member

המשחק הראשון שלי היה דווקא לא משחק של מכבי חיפה , הייתי בכיתה ג' , נסעתי לבקר את דודים שלי בב"ש בדיוק באותו היום שנפתחו המשחקים בליגה הלאומית (הליגה הבכירה דאז).
    דוד שלי הוא אוהד שרוף שלהם והוא הציע לי לבוא איתו למשחק , אני כמובן התלהבתי וקפצתי על המציאה לראות משחק בליגה הלאומית מקרוב בפעם הראשונה והסכמתי לבוא.
    המשחק היה הפועל ב"ש נגד בני יהודה , ב"ש יירדה באותה העונה ליגה.
    באותו המשחק ב"ש ניצחה 2-0 או 2-1 מצמד של יוסי בניון ששנה לאחר מכן עבר למכבי חיפה.
    זו הייתה הפעם הראשונה שלי בוסרמיל ולא שמתי לב לזה שאין שירותים ואת כל הדברים האלה כי אני כבר רגיל לאיצטדיון של עירוני אופקים שיש בו טריבונה קטנה וזהו.

זה בערך מה שאני זוכר...

9. שגיא Guest

וידוקה, אני כבר זוכרר יותר ממך על המשחק של בית"ר, ולא הייתי שם.
    ב"ש הובילו 2-0 במחצית, ובית"ר עלו למוחצית השניה ב10 שחקנים אחרי שאבוקסיס (נדמה לי) הורחק.
    זה היה אחת המחציות הכי גדולות שראיתי.....
    היו ימים, אה?

אגב, משחקים שאני ממש זוכר, זה כשמכבי חיפה באה לפ"ת למשחקים מול הפועל המקומית.
    לא זוכר בדיוק באיזה שנה, אבל התוצאה הייתה 4-1, קקון העלה את האורחים ליתרון.
    אני לא זוכר את כל הכובשים של חיפה, אבל רג'יד בראנסי (זוכרים אותו?) הבקיע, וגם מזרחי אחרי בישול מפורסם של בניון, יוסי הקפיץ כדור מעל כל ההגנה, מזרחי מהאוויר ירה בסיבוב לרשת!
    היו עוד הרבה כאלה עם תוצאות גבוהות, 5-2, 4-0, 5-1.
    אני פשוט אוהב את המשחקים מול הפועל פ"ת

10. Roy Member

וידוקה, בוא אני אזכיר לך את המשחק....

כבר בדקה השנייה קורנפיין נפצע, ובמקומו נכנס משה גריף, האח הצעיר של גיא, שהיה השוער השני ולא היה בסגל המשחק. בקיצור, השוער השלישי עלה לשחק

ב"ש עלתה ל-1-0 ואבוקסיס הורחק, ולקראת סיום המחצית זה נהיה 2-0 וזה נראה מאוד רע מבחינת בית"ר. אני לא בטוח אם בית"ר לא נשארו ב-9 שחקנים...
    בקיצור, במחצית השניה, עם האמר ושאלואי, בית"ר כבשה חמישייה והפכה את המשחק

המשחק הראשון שאני ראיתי היה בגיל 7, כשאבא שלי לקח אותי להרצליה הקרובה, לראות את הקבוצה שהיתה לי אליה סימפטיה אז, בית"ר ירושלים (אני ירושלמי וכשהייתי קטן משום מה חשבתי שאני ממשיך מסורת אם אני בעדם...) נגד הרצליה.
    נגמר 3-1 להרצליה, עונת 94/95, והלכנו בדקה ה-81 לפני הגול המצמק של בית"ר כי התחילו לזרוק בקבוקי זכוכית מיציע ליציע...

11. ג'רי בית הלוי Member

נשמה, המשחק שאת מדברת עליו התרחש בעונת 99/00. והכובש לכפ"ס היה יניב אברג'יל. ואם אני לא טועה נימני היה זה שהחטיא את הפנדל.

12. לירן-ביתר Member

המשחק הראשון שהייתי בו היה הפועל כ"ס-הפועל ב"ש. אבל אני לא זוכר כמעט כלום על המשחק
    הזה. אני חושב שזה היה בעונת 96/95. הלכתי לשם עם בן דוד ודוד של שגרים בכ"ס. ואני
    זוכר שב"ש ניצחה, אני חושב 3-1.

13. AFC Member

כשאמרתי שאני לא זוכר שום פרט התכוונתי שאני לא זוכר בבירור את המשחק.

אבל מה שבטוח לא היה זכור לי שאבוקסיס הוא זה שהורחק, ושקורנפיין נפצע...

היו ימים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Reyes Member

המשחק הראשון שלי היה הפועל ת"א-מכבי הרצליה...גיל 8.
    דוד שלי אוהד הפועל והמשחק היה בהרצליה אז הלכתי איתו...
    אני לא זוכר כלום מהמשחק חוץ מהתוצאה - 2-0.

15. Reyes Member

המשחק הראשון שלי היה הפועל ת"א-מכבי הרצליה...גיל 8.
    דוד שלי אוהד הפועל והמשחק היה בהרצליה אז הלכתי איתו...
    אני לא זוכר כלום מהמשחק חוץ מהתוצאה - 2-0 להפועל.