המלצות למשחקי הבולי

הנושא בפורום 'ווינר וטוטו' פורסם ע"י Makaay#10, ‏28/10/05.

1. Makaay#10 Member

וורדר ברמן-איינטרכט פרנקפורט
    בשבוע שעבר כבשה שוב באיירן מינכן את המקום הראשון בבולי והורידה את ברמן למקום השני בעקבות תוצאת 0-0 מאכזב עם האנובר. כמה ימים לאחר מכן וורדר בקושי ניצחה את וולסבורג והעפילה ל8\1 הגמר רק אחרי פנדלים. ברמן אומנם חייבת את הניצחון כדי להידבר לבאיירן אלבצד השני לא נמצאים קונוסים-
    איינטרכט פרנקפורט נמצאת במקום ה13 עם 10 נק' כאשר בשבוע שעבר היא הביסה את קלן 6-3(!)
    בעוד כולם חושבים שפרנקפורט התעלו על עצמם חד פעמית נפגשה פרנקפורט עם שאלקה במסגרת הגביע.שאלקה עלתה עם הרכב חזק, ופרצוף מחוייך ,קיבלה 6-0 בראש וחזרה הביתה מתוסכלת.
    בפרנקפורט מקווים להמשיך במומנטום המעולה של הקבוצה, ומקווים לגנוב תיקו . כמה בטוח המשחק הזה נראה ככה הוא יכול להיות מסוכן- ההימור שלי 1 עם גיבוי לX

קייזרסלאוטרן- באיירן לברקוזן
    בשבוע שעבר הובסה לאוטרן ע"ד מנשנגלדבך 4-1 והיא ניצבת מילמטר מעל הקו האדום, מקום חמש עשר בהפרש של נקודה מהמקום שמוליך לבונדסליגה השניה. לאחר 10 מחזורים לאוטרן עם מאזן של 2 תוצאות תיקו, 2 ניצחונות, ו6 הפסדים. גם לברקוזן שהיא בשנים האחרונות לא מה שהייתה פעם, פתחה את העונה בצורה מבישה והיא לאחר 10 מחזורים ניצבת במקום ה8,כבר 3 מחזורים לברקוזן לא טעמה את טעם הניצחון. בקבוצה רוצים להתקרב מהר לצמרת , ולכן לברקוזן חייבת להשיג 3 נק' ביום שבת. במחזור הקודם
    לברקוזן פגשה את שטוטגרט בבית ונפרדה ממנה בתיקו 1. הסימון שלי 2 ביחס 2.30.

דואיסבורג-וולסבור
    דואיסבורג היא אחת הקבוצות הכי חלשות בבולי. לאחר 10 מחזורים הקבוצה מוצאת עצמה מתחת לקו האדוםובדרך הבטוחה, לבולי השניה. 6 נק' זה מה שהצליחה להשיג דואיסבורג, 10 נק' בדיוק פחות מוולסבורג, ונחשו מה? גם 10 מקומות פחות מוולסבורג.האורחים רוצים להתברג בצמרת, ובשביל לעשות זאת הם חייבים לנצח קבוצות חלשות כמו דואיסבורג ,גם אם המשחק הוא בחוץ. בשבוע שעבר פורקה דואיסבורג 4-0 ע"י האלופה. בכמה ימים לאחר מכן קיבלה סטירה ממינכן 1860 ועפה מהגביע.
    וולסבורג אומנם גם הודחה מהגביע, אך לא ע"י קבוצה מליגת המשנה, אלא ע"י סגנית האלופה וורדר ברמן,וזאת לאחר מלחמה קשה שנמשכה עד הפנדלים. בליגה הוציאה וולסבורג 0-0 עם שאלקה .
    האורחים הם פייבוריטים ברורים במשחק , אך הבייתיים ינסו לגנוב נק' , אני הייתי הולך במשחק כזה על 2

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/05
  2. Marcelinho Member

תודה, הגיבוי בתיקו בורדר ברמן ממש לא משתלם, עדיף לדלג על המשחק.
    ותתקן לוולפסבורג במקום מה שרשמת בהמלצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx