המלצות יורוליג ליום חמישי

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י Bwinner, ‏23/12/10.

1. Bwinner Member

72. פרוקום גדיניה (+7) - מכבי ת"א

משחק חסר חשיבות לגמרי למכבי. משחק אחרון לפרוקום. חנוכה נגמרה בארץ, אבל חג המולד בפתח לפולנים. שחקני מכבי מנסים לשכנע את עצמם כי זה משחק חשוב, אבל לדעתי לא יצליחו.
    דבר אחד לנצח בבית מול הקהל הביתי ודבר אחר לגמרי לבוא למשחק חוץ ולעשות זאת, בטח כאשר
    הליין לא נמוך נגדך.
    אין ספק כי אם זה היה משחק על עלייה למכבי, הם היו מנצחים, אבל איזה תמריץ יש להם לעשות זאת היום? אני לא יכול למצוא כזה.
    סופוט +7, ביטחון בינוני- נמוך

69. חימקי מוסקבה - זלגיריס (+5)

חימקי איבדה את הסיכוי לעלות לשלב הבא, פיטרה את המאמן, שלחה את האנסן ליציע בגלל פציעה ותגיע חבולה למשחק היום. זלגיריס יודעים שניצחון מבטיח להם את המקום השני בבית ויבואו להילחם עליו.
    אין חיבה גדולה בין רוסיה לליטא ולכן לדעתי, חימקי בהחלט לא מתלהבת מהעובדה כי הם הפסידו לקובנה שלושה משחקים רצופים. היום הם משחקים מול הקהל הביתי שלהם, משחק יורוליג אחרון, כאשר השחקנים ירצו להוכיח את עצמם בפני המאמן החדש שעוד לא הוחתם למיטב ידיעתי.
    תסתכלו על המשחק אתמול של צסק"א ותבינו מדוע אני עם חימקי היום.
    חימקי לא ברמה של צסקא אבל קובנה לא ברמה של פילזן גם כן.
    חימקי -5, ביטחון בינוני-נמוך

82. ברצלונה - סיינה (+7)

סיינה כבר הבטיחה את המקום הראשון בבית וטסה לברצלונה בלי קאוקינס, אחד השחקנים החשובים שלה. מצד שני, ברצלונה יודעת שניצחון שלה בשילוב הפסד של אולקר יעלה אותה למקום השני בבית.
    כמ וכן, לדעתי בבית ברצלונה תרצה לתת מתנת חג המולד לצופים שלה, לנקום בסיינה על הפסד באיטליה וגם להראות לאירופה שהיא חוזרת.
    נבארו בריא וישחק ועל כן, הסגל של ברצלונה כמעט שלם.
    לדעתי רצלונה תנצח ב10 - 15 הפרש.
    ברצלונה -7, ביטחון בינוני

84. ציבונה זאגרב (+10) - ריטאס וילנה

לדעתי זה ההימור הטוב להיום. ציבונה קיבלה כספים וכבר מדברים על החתמת מאמן מוביל ושני שחקנים טובים. השחקנים קיבלו כספים שמגיעים להם וכולם שם מגיעים במצב רוח טוב למשחק היום. כמובן שציבונה לא תרצה להיות הקבוצה היחידה העונה שתסיים את העונה בלי אף ניצחון ולדעתי, ריטאס תאבק עד הסוף על מנת לנצח את המשחק ולא בטוח שתצליח.
    מעבר לכך, לריטאס חשוב רק הניצחון, ההפרש לא חשוב. אני מאמין כי אם יעלו ל7 - 8 הפרש, אז כבר יהיו יותר עסוקים במה שקורה בטורקיה מאשר במה שקורה בזאגרב.
    ציבונה +10, ביטחון בינוני - גבוה

עוד המלצות ווינר מפורטות בפורום של http://iwinner.co.il