המחזור ה-37 בפרמיירליג: The Miracle

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/5/16.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אחרי ההיסטוריה, בשבת תגיע החגיגה. משחק הבית האחרון של לסטר מול אברטון, עם חגיגות האליפות הכי מרגשות שראינו וטקס הנפת הגביע. אבל חוץ מזה יש עוד הרבה על מה לשחק בפרמיירליג, כשכמובן במוקד הקרב בתחתית. כרגע ניוקאסל נמצאת מעל לקו האדום לראשונה זה זמן רב, אבל לסנדרלנד ונוריץ' יש משחק חסר. למגפייז יש את הסיכוי הטוב ביותר לנצח השבוע ולשפר עמדות לקראת המחזור האחרון-הם משחקים בוילה פארק מול הגוייה ששמה אסטון וילה, שגם יתרון בדקה ה-88 בויקארג' רואד לא מנע ממנה להפסיד בשבוע שעבר. נוריץ' מארחת את מנצ'סטר יונייטד, שבעצמה עדיין נמצאת במאבק שמסרב להיגמר על ליגת האלופות, וסנדרלנד מארחת את צ'לסי.
    בראשון, ארסנל מגיעה לאתיחד למשחק שבו אחרי ההדחה מליגת האלופות, סיטי צריכה לנצח כדי להבטיח כמעט סופית את השתתפופתה במפעל גם בעונה הבאה.

נוריץ'-מנצ'סטר יונייטד, שבת, 14:45, קארו רואד
    אסטון וילה-ניוקאסל, שבת, 17:00, וילה פארק
    בורנמות'-ווסט ברומיץ', שבת, 17:00, דין קורט
    קריסטל פאלאס-סטוק, שבת, 17:00, סלהרסט פארק
    סנדרלנד-צ'לסי, שבת, 17:00, אצטדיון האור
    ווסטהאם-סוונסי, שבת, 17:00, אפטון פארק
    לסטר-אברטון, שבת, 19:30, קינג פאוור סטאדיום

טוטנהאם-סאות'המפטון, ראשון, 15:30, וייט הארט ליין
    ליברפול-ווטפורד, ראשון, 18:00, אנפילד
    מנצ'סטר סיטי-ארסנל, ראשון, 18:00, אתיחד

את השיר השבוע בחר @alexshw :

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. Andrei Kanchelskis Member

הבלוף הזה שנקרא ״למנצ׳סטר יונייטד יש סיכוי להגיע לליגת האלופות״ חייב להתפוצץ בסיום המחזור הזה, עם כל האהבה שלי לקבוצה הזו בפירוש לא מגיע לה להעפיל לצ׳מפיונס לאור היכולת המחפירה שראינו ממנה העונה ושמאז אברטון המשעממת של דיוויד מוייס ב-2005 לא זכור לי שאיזושהי קבוצת צמרת הציגה. למרבה הצער גם אם נסיים במקום השביעי נשחק בעונה הבאה בליגה האירופית המיותרת וזאת בשל זכייתה של סיטי בגביע הליגה, זכייה בגביע(אם תבוא) היא משהו שלדעתי אין לו שום קשר לעונה הזו ובמקרה הזה העפלה או אי העפלה לאירופה היא לא מעניינת.

3. alexshw Member

בעקבות התוצאה אתמול טיפה גברו הסיכויים שיונייטד תהיה מחוץ לאירופה. בשביל זה ליברפול צריכה לזכות בליגה אירופית, יונייטד צריכה לסיים שישית ולהפסיד בגמר הגביע.

4. k_700 Member

אתם ממש מחזיקים ידיים ביחד להפסד של הקבוצה שלכם בגמר הגביע אה..

5. alexshw Member

לא. זכיה לא תעזור לואן חאל.

6. Andrei Kanchelskis Member

להפך אני דווקא מאוד רוצה שנזכה בגביע האנגלי, תואר שכבר 12 שנים (שזה המון זמן) לא ראיתי אותנו זוכים בו. אני נאחז במין מנטרה כזו שהנחמה היחידה בהעפלה לליגה האירופית הכל כך מיותרת לנו היא דרך זכייה בתואר היוקרתי ולא בגלל שנסיים מקומות 7-5 העלובים.

את הזכייה האחרונה שלנו בגביע האנגלי לא יצא לי לראות בשידור ישיר בגלל שנכחתי באותו זמן במשחק המזעזע בו איבדה הפועל קריית שמונה(עיר מגוריי) את העלייה לליגת העל בגלל תיקו 2:2 שלומיאלי מול הפועל רעננה הנודניקית, משחק שמעורר בי חלחלה וכאב ובמיוחד שאני נזכר בהחמצה המזעזעת של שחקן צ'כי בשם מירוסלאב קאוסול שבשניות הסיום ניצב לבדו מול שוער רעננה והחמיץ. השנה יש סיכוי שההיסטוריה תשחזר את עצמה באופן כמעט דומה ובעונה בה נזכה בגביע תרד קריית שמונה ליגה(מקווה מאוד שהאפשרות השנייה לא תתרחש).

7. avdz7 Member

אני יודע שרובכם פסימיים ורושמים שאין לנו סיכוי לטופ פור, ושלא מגיע לנו (בהחלט לא מגיע לנו), אבל אתם שוכחים שזה ספורט. וכל עוד הנר עדיין דולק אז הגישה צריכה להשתנות. יש לנו אמנם משחק סופר קשה מול נוריץ, ואז עוד משחק סופר קשה מול ווסטהאם, אבל עדיין יש לנו סיכוי. תיאורתית - יונייטד יכולה לנצח בנוריץ ואז בווסטהאם ותוך כדי סיטי לא תנצח את ארסנל (במקרה כזה נגיע למחזור האחרון ביתרון נקודה על הסיטיזנס). אז כן, קצת קשה להאמין שזה יקרה, במיוחד שמדובר ביונייטד עם הספיריט של ואן חאל. באותה מידה זה גם יכול להתפוצץ, אם נניח נפסיד לנוריץ וסיטי תנצח.
    שלא תבינו אותי לא נכון, אני כבר מזמן לא מאמין בקבוצה, ואני מזדהה עם הדברים שנאמרים כאן, אבל תשנו קצת גישה. מדברים פתאום על להפסיד בגמר הגביע... מה נהיה?

נ.ב אני אישית הייתי בוחר בשיר הזה -

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בעונה הבאה אתם מוזמנים להציע שירים, כל עוד תישארו בגבולות הטעם הטוב ולא תציעו שירים מהאלבום המשותף של רמי קליינשטיין וקרן פלס-אני אקבל את ההמלצות.

Ajax Amsterdam, Scouser Tommy ו-שי אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

לאלה שממש מצפים כבר לליגת אלופות-

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  10. WellNeverDie Member

אני מסרב להשתתף באיחולים נגד הקבוצה, תיקו של ארסנל יספיק ואנחנו יכולים באמת להגיע לצ'מפיונס.
    זה פחות "מה שמגיע לנו העונה" אלא יותר הציפייה לעונה הבאה. הגעה לצ'מפיונס תהיה מעולה לקבוצה.

וגם העובדה שסיטי הם אלו שיכולים לאבד את מקומם בצ'מפיונס... בקיצור יש סיבה לנסות להיות עם קצת רצון ותקווה

11. Andrei Kanchelskis Member

אם ניוקאסל תעשה את הבלתי ייאמן ותצליח לשרוד גם השנה לדעתי צפויה שם בעונה הבאה קבוצה אחרת לגמרי ולטובה. אני לא מאמין שמאמן בסדר גודל של רפא בניטז יהיה מוכן להסתפק בסגל בינוני שכל מטרתו היא לשרוד בליגה והוא ידרוש חיזוק משמעותי במטרה שניוקאסל תהיה לפחות כמו סאות'המפטון ו-ווסטהאם, קבוצות שיפולי צמרת שאולי יכולות להפתיע ולהתפלח לטופ 4(סיכוי קלוש אבל אחרי האליפות הזו של לסטר לכו תדעו).

בכל מקרה המשחק מחר מול וילה חייב להיות שלהם, אם הם יפשלו בו הירידה תהיה וודאית.

12. alexshw Member

לא חסר שחקנים שהוא הביא לליברפול שגם לניוקאסל לא אמורים היו לבוא.
    טביעת העין שלו לשחקנים די בעייתית.

13. Andrei Kanchelskis Member

אבל מצד שני הוא הביא לליברפול גם לא מעט שחקנים מצוינים, ואם מסתכלים על הקריירה שלו באופן כללי מגלים מאמן שבסה''כ הצליח כמעט בכל מקום בו אימן, אז נכון שעם ליברפול הוא לא רשם הצלחות משמעותיות בליגה ביחס לציפיות אבל בקבוצות כמו ולנסיה ונאפולי ואפילו צ'לסי בחצי שנה בה אימן בה הוא הצליח יפה מאוד. חשוב לזכור שזו הפעם ראשונה אי פעם(אם לא מחשיבים את בובי רובסון שהיה כבר מעבר לשיאו אז) שיש לניוקאסל מאמן שנחשב למאמן בכיר ביבשת ושרשם לפניה הצלחות בליגות גדולות אומנם לא בסדר גודל של מוריניו פפ או אנצ'לוטי אבל בהחלט ברמה הרבה יותר גבוהה מרצף המאמנים הבריטים הבינוניים שהיו לה מאז עזב אותה רובסון לפני 12 שנה, לכן לדעתי יש למה לצפות במידה והיא תישאר בליגה ובניטז יעמוד על הקווים בעונה הבאה. אבל כמובן שצריך קודם לחכות לסיום העונה ולראות אם הם אכן ישרדו כי אם לא אני בספק רב אם בניטז יישאר.

14. k_700 Member

בנאפולי הוא הצליח יפה מאוד? איך?? להיפך העונה הזאת רק מחזקת את התחושבהכמה הוא עצר את נאפולי מלהצליח.

15. alexshw Member

לא זכורה לי אף עונה נורמלית שלו מאז 2008/09