המחזור ה-18 בפרמיירליג: Always Look on the Bright Side of Life

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/16.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הנה מגיעה לה התקופה היפה ביותר בשנה-חג המולד. מזג אוויר חורפי (גם בארץ), אווירת חג (גם בארץ), ושלושה מחזורים בשבוע. מתחילים, כרגיל במחזור הבוקסינג דיי, אם כי שני משחקים נדחו לימים שלישי ורביעי, מה שכבר עורר את חמת זעמם של מוריניו ואחרים שטענו ששיבוץ המשחקים נותן לקבוצות מסוימות מנוחה רבה יותר ומפלה לרעה את השאר.

מה במחזור? צ'לסי רוצה להשיג את הניצחון ה-12 ברציפות. בורנמות' בסטמפורד ברידג' אמורה להיות משוכה לא קשה במיוחד, אבל דייגו קוסטה, האיש שפעמים רבות במהלך הריצה המופלאה נתן לה את ה1-0 הקטן, מושעה. גם ליתר הטוענות לאליפות יש משחקים יחסית נוחים-מנצ'סטר סיטי בהאל, ארסנל בבית מול ווסט ברום וליברפול מארחת את סטוק. דיוויד מויס יחזור לאולד טאפורד לראשונה מאז הקדנציה הקצרה והאסונית שלו שם, ואחרי מסע ראיונות נרחב השבוע ינסה לתקוע עוד מקל בגלגלים של הקבוצה המקרטעת של מוריניו. המחזור יינעל במשחק צמרת מסקרן בין סאות'המפטון וטוטנהאם.

ווטפורד-קריסטל פאלאס, שני, 14:30, ויקארג' רואד
    ארסנל-ווסט ברומיץ', שני, 17:00, אמירייטס
    ברנלי-מידלסברו, שני, 17:00, טרף מור
    צ'לסי-בורנמות', שני, 17:00, סטמפורד ברידג'
    לסטר-אברטון, שני, 17:00, קינג פאוור סטאדיום
    מנצ'סטר יונייטד-סנדרלנד, שני, 17:00, אולד טראפורד
    סוונסי-ווסטהאם, שני, 17:00, ליברטי
    האל-מנצ'סטר סיטי, שני, 19:15, KCOM

ליברפול-סטוק, שלישי, 19:15, אנפילד

סאות'המפטון-טוטנהאם, רביעי, 21:45, סיינט מרי'ז

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. HEART BREAK KID RED DEVIL

3. Sturridge Member

דווקא את ההשעיה של אלוהים לא ציינת.
    אם ניפול זה לא בגלל קוסטה, אלא קאנטה שהוא פשוט הכל.

golding, Scouser Tommy, Gianzola ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Gunner_ForeveR Member

כנראה שצ'לסי לא יכלה לבקש משחק טוב יותר להסתדר בו בלעדיהם.. מצד שני אולי היה עדיף אם לא היו מחמיצים ביחד את אותו משחק.

לא זוכר מתי באתי כ"כ אדיש וחסר חשק לתקופה הזאת שהיא אחת האהובות עלינו חובבי הכדורגל האנגלי..
    רק דבר אחד מעניין אותי כרגע, וזה לראות את ונגר מחוץ למועדון.
    הקבוצה הזאת בהנהגתו של ונגר פשוט מומחית בלהשלות אותנו מדי עונה (וזה לא שחשבתי שאנחנו פייבוריטים או משהו כזה, אבל בכל זאת יש תקווה וציפייה אפילו אם היא קטנה כי אם לא אז הרי בשביל מה אנחנו צופים בכדורגל, זה חלק מהריגוש), עם פתיחת עונה מרשימה, ושהעונה אולי יהיה שינוי, פתאום יש הגנה חזקה לעומת שנים קודמות, פתאום יש אופי לקבוצה לעומת שנים קודמות, פתאום ונגר מביא שחקנים וורלד קלאס.... אבל כל זה לא מספיק כמובן והבועה כרגיל מתפוצצת בפנים של האוהדים בשלב מסוים. והגעתי למסקנה שכנראה לא משנה מה ונגר יעשה, גם אם הוא יתחלק על השכל בקיץ הקרוב ויבזבז 200 מיליון פאונד, הוא לא יביא אותנו להישגים. אין לי כבר טיפת אמונה בבן אדם הזה. מבחינתי הוא גמור. הוא מזלזל באינטיליגנציה של האוהדים עם ראיונות תלושים מהמציאות, הוא מתעלל באוהדים שמשקיעים את מיטב זמנם וכספם על הקבוצה הזו ששוברת את ליבם מדי שנה פעם אחר פעם, ואם היה לו מעט כבוד עצמי ומעט כבוד עבוד האוהדים, הוא כבר היה שם את המפתחות מזמן. אני גם לא אתפלא אם הוא יבחר לירוק בפרצוף של האוהדים ולהאריך את החוזה בסיום עונה כי הוא כל כך אגואיסט, עקשן ועיוור למציאות והוא ינסה לסיים בכל מחיר את הקריירה שלו בטעם טוב, אבל זה פשוט לא יקרה כי הוא איבד קשר עם הרמות האלה של הכדורגל המודרני כבר לפני 10 שנים. בכל מקרה, בתור התחלה, אני בכנות מקווה שנסיים מחוץ לטופ 4 העונה לשם שינוי, במחשבה שזה לטובת הקבוצה ולא להיפך, חוץ מזה שהגיע הזמן לקצת זעזוע או משהו שונה אם לא בעמדת המאמן אז במיקום הטבלה וההכנסות הכספיות, הרי מה כבר יש לנו להפסיד.. טופ 4 לא באמת מעניין אותי או את שאר האוהדים, רק את ונגר וההנהלה השיט הזה מעניין.

בכל מקרה, בתור אוהד של קבוצה שיצאה מהמירוץ, אני מקווה שצ'לסי לא תברח בשלב כ"כ מוקדם, ובכלל אני כרגע די בעמדה שאני בעד ליברפול העונה, הגיע הזמן קצת לגיוון וחוץ מזה היא לא עשתה את זה הרבה זמן, אז הגיע הזמן. ובכלל נקווה לחגיגת קריסמס עם משחקים משובחים!

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

בחיי ששנים אני לא זוכר לוח משחקי חג מולד כל כך נוח עבורינו ובלי כאב ראש של פצועים שנסחבים מאירופה(פלוס מינוס כולם חוזרים והשחקן היחיד שמאבדים זה ביילי שגם ככה לא היה רלוונטי כמעט בחודשיים האחרונים וכל זה כשצריך לשחק על כפכפים כי...אתם יודעים כבר- כי מוריניו עשה פשוט עבודה נהדרת העונה והגיע הזמן שמארסיאל יחפש לו קבוצה חדשה כי אפילו רוני הזקן והמזוקן נראה בינוני וזה מספיק כדי לכבוש את העמדה הזאת).
    אגב רוני,
    סנטה גם שיגר לנו הצעה של 700 אלף פאונד לשבוע לרוני לכבוד הכריסמיס מסין.
    נקווה שזה מגיע עם נייר עטיפה את הקופסא אני מסכים לקנות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/16
  6. golding מנהלים

גומס ובנטקה בתחרות צמודה על תואר דביל היום.

7. HEART BREAK KID RED DEVIL

fuck yeah */aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

8. alexshw Member

רוני כנראה אכל יותר מדי סופגניות

https://pbs.twimg.com/media/C0m4DrsWEAEtKUw.Xxx:large

9. DRORIKO Member

10. alexshw Member

יוווו איזה גאון

11. Scouser Member

לכבוש מכזאת עמדת נבדל ולא להיתפס זה בהחלט גאונות.

12. nwish Member

המרמור הליברפולי הזה מספק כמעט כמו השער של מיקי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

נבדל של חצי מטר לפחות בשער של מיקי(איזה שער קשה אבל) ואם אני לא טועה זה גם בישול ראשון של זלאטאן העונה.

למרות הטעות לטובתנו בשער השלישי משחק די מהנה ראשון שלנו העונה ולאורך כמעט כל המשחק.

לא יודע מה מוייס ניסה להשיג עם ההרכבה של דנאייר הנגר בקישור האחורי ולצד אנדונג האיום הזה, יש מצב שזה מרכז הקישור הכי חלש שפגשנו העונה.
    באיזשהו שלב הפסקתי כבר לספור מסירות שלהם ישר לרגליים שלנו.

זלאטאן מלך, מיקי מיד עם הכניסה שלו רואים שלא איבד רבע גרם מהחדות והבטחון.
    היכולת שלו להשתחרר כל כך מהר וטוב על שטח קטן ולתת את המסירה הנכונה לגול- אין לזה תחליף כרגע, שחקן גדול שאנחנו פשוט חייבים אותו.

המיס מאץ הזה במרכז המגרש עשה את החיים לכל כך קלים לפוגבה.

ההגנה בסך הכל בסדר למרות השער בסוף.
    סנדרלנד זה לא מבחן וזו תהיה הפתעה אם מוייס לוקח סגל כזה חלש ומשאיר אותם בליגה.

לא יודע אם זה נס המכבים אבל סידרו לנו את הלוח משחקים הכי קל לתקופה הקרובה ואין שום סיבה שלא נמשיך עם הרצף לפחות לעד ליברפול.

14. alexshw Member

זלאטן בישל היום פעמיים וכמובן סיפק את האסיסט בסלהרסט פרק לפוגבה :).

שני שערים דרמטיים של ז'ירו זה בדיוק ההפרש בין ארסנל ליונייטד.

15. k_700 Member

לא טעיתי, בליגה אלו היו הבישולים הראשונים שלו העונה.