המחזור ה-14 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מילאן מארחת את לאציו לפני הפגרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/12/20.

1. Roma מנהלים

https://www.itasportpress.it/wp-content/uploads/sites/37/2020/09/serie-a-2020-21-1024x572.Xxx

לוח המשחקים:

קרוטונה - פארמה (שלישי, 19:30)
    יובנטוס - פיורנטינה (שלישי, 21:45)

ורונה - אינטר (רביעי, 19:30)
    מילאן - לאציו (רביעי, 21:45)
    רומא - קליארי (רביעי, 21:45)
    בולוניה - אטלנטה (רביעי, 21:45)
    נאפולי - טורינו (רביעי, 21:45)
    סמפדוריה - סאסאולו (רביעי, 21:45)
    ספציה- ג'נואה (רביעי, 21:45)
    אודינזה - בנוונטו (רביעי, 21:45)

מחזור מהנה ופורה!

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מסיאס שחקן נהדר. שחקן שעד לפני כמה שנים לא שיחק אפילו בליגות מקצועניות. אם יש סיכוי כלשהו שקרוטונה תשרוד בליגה, זה יהיה אך ורק בזכותו.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לא כאלה טובים, אבל שחקני יובנטוס במקום לנסות ליצור התקפות יוצרים בעיקר הצגות שאמורות לגרום לשופט להוציא לנו אדום.

4. DRORIKO Member

גם אנחנו לא כאלה טובים. אנחנו לא טובים בכלל האמת. רק פעם אחת הצלחנו לחבר העונה 2 נצחונות ברצף וזה אומר דרשני. פה ושם יש הבלחות, פארמה, קליארי, ברצלונה. ואפילו ההבלחות האלה הן לא נגד קבוצות שהן באמת טובות. את המכת מוות על העונה קיבלנו היום עם ההחלטה של הועד האולימפי, לך תדע אם אין לזה השפעה מנטלית גם על המשחק היום. לא רואה אותנו לוקחים אליפות, למעשה גם הטופ 4 הוא כבר לא כזה מובן מאליו.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגע ניצחנו, אנחנו מהמקום ה 16, אנחנו שלא ניצחנו 8 משחקים רצופים, את יובנטוס, כן את יובנטוס! ועוד בחוץ! ועוד בתוצאה 3-0!
    אבל מה שהכי מוזר, הוא שאפילו לא היינו טובים.

זו היובנטוס הכי חלשה שפגשנו, לפחות הכי חלשה שאני מצליח להוציא מראשי השיכור.
    העיקר שרונאלדו, שלא אהב את אלגרי, ולא את סארי, מאושר עם פירלו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. SerieA Il Capitano

הסגל של פיורנטינה פשוט נהדר ולא ברור לי איך היא נמצאת איפה שהיא נמצאת. ברור שזה בשל הבחירה ביאקיני לזמן כה רב. אני גם לא יודע אם ריברי תמיד טוב כל כך, או שנגד בנוונטו זה פחות מעניין להיות טוב.

ברכות פראנדלי, ברכות פיורנטינה.

אני מקווה שקונטה הבהיר לשחקנים שמחר רק ניצחון בא בחשבון.

לגבי יובנטוס, פירלו ילמד מהטעויות. השאלה אם יהיה מי שינצל אותן. בונוצ'י כבר לא בלם טוב. הרבה זמן.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו פוטנציאלית בפער 10 ו9 מהמילאנזיות אחרי שליש עונה. אפילו אלגרי לא חוזר מזה לסקודטו עם הסגל הקיים.
    תמיד ידענו שמתישהו זה יגמר, חבל שזה כשאנחנו נראים ככה.
    בונוצ׳י.....

8. itzik.miro Member

לואלרו הגיע אדום, עבירה ברורה של צהוב שני אבל האמת שזה לא משנה כי אנחנו פשוט הפסדנו לעצמנו את המשחק. אנחנו בניצוחו של לאונרדו בונוצ'י.

רחמיי על פירלו, למרות שגם לו יש חלק עם ניהול משחק חלש מאוד.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. itzik.miro Member

והיום בפינתנו...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201222/024a41fe7fb80bf5563d6bb4cb794635.Xxx

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מחסידיו של יאקיני, אבל האם זה באמת ברור?
    הוא החליף את מונטלה שהיה מוריד אותנו ליגה עם ממוצע של 0.85 נקודות למשחק. יאקיני עשה 1.53 נקודות למשחק (ותוך כדי הציל אותנו מירידה) והוחלף על ידי פראנדלי שעומד על 1.13 אחרי הניצחון הזה, אחרי שאת שלושת המשחקים האחרונים (בהם הוא גם השיג 5 נקודות) הוא מנהל לפי מה שלימד יאקיני.

11. VAR Member

אי אפשר ללמוד כלום מהתמונות האלה. תן וידאו.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. טל. Member

שיפוט כזה פרו יובנטיני כמו שראיתי היום - לא ראיתי כבר הרבה זמן.

אלכס סנדרו היה צריך לקבל צהוב שני. בנטנקור ובונוצ'י כ''א היו צריכים לקבל צהוב שלישי.
    קייזה היה צריך לקבל אדום.
    ליובה יש פטור מצהוב על צלילות ברחבה. וצלילות בכלל.
    השופט שורק נגד פיורנטינה כשאין פאולים או כשיובה מבצעים פאולים. ולא פעם ולא פעמיים ולא שלוש.

בכלל המחצית ראשונה היתה שערורייה שיפוטית אחת גדולה. השופט היה חייב לתת לקוודרדו אדום אז חצי שעה אתה רואה איך הוא מחפש איך לדפוק את פיורנטינה מתחת לבלטה. כתגמול. -כאילו הוא חייב לאניילי משהו.
    מחפש מחפש מחפש.

וואט א דוש.

אבל הכל היה שווה כדי לראות את פירלו ''המוח'' בדקה 70 מוציא את מקאני ומכניס את קולוסבסקי לחוד. ומשאיר את בנטנקור לבד נגד העולם כאילו זה איזה צביקה גרינגולד.
    חחחחח. תוך דקה וחצי נענש בצמד על הראש. בוווויינג.
    בדיחה כזאת כבר הרבה זמן לא ראיתי.
    מאיפה הוא קיבל תעודת מאמן הפירלו הזה? מהפלייסטיישן?
    שיילך ללמוד איך מציבים קבוצה בקרן לפני שהוא נעמד לי כמו דחליל על הקווים של יובה.

13. DRORIKO Member

לעשות חילוף כזה דקה 70 זה לא כזה מופרך, מה זה משנה בעצם אם אתה מפסיד 1:0 או 3:0. האם פירלו היה יכול לבצע חילוף טוב יותר? אולי כן ואולי לא, בשורה התחתונה אנחנו ואתם במאבק על הטופ 4. סליחה אנחנו והשופטים.

14. טל. Member

כמעט כל משחק פירלו עושה שטויות של מאמן שלא אימן יום אחד בחיים שלו, ובתדירות גבוהה גם נענש על כך.

לי לא אכפת. לא מבין איך לך גם לא אכפת.

ב 10 שחקנים נגד קבוצה עייפה, בבית,
    במצב של פיגור 1-0 בלבד, למה להתחרפן?
    להוציא אחד מ 2 קשרי מרכז שדה כשלקבוצה השנייה יש 3 כאלו שאחד מהם זה ריברי? -והם ממילא ביתרון מספרי??

זה עושים אולי כשהמצב 2-0. אולי. לא ב 1-0 דקה 70. זה מצמוץ ראשון של מאמן רוקי. שלא אימן יום אחד בחיים שלו.

אני שמח שלא מופנית אליו אצבע מאשימה. אלא רק לשופט שעזר לכם וניסה לעזור לכם היום יותר מאשר פירלו.

זה משמח אותי. אני מקווה שגם בהנהלה המוצלחת שלכם מרגישים ככה. שיתמקדו בשופט.

15. itzik.miro Member

קשה לי להאשים את פירלו כש"הקפטן" שלו מתעקש בכל משחק לתת שלושה מצבים בטוחים לשער מתנה ליריבה, הוא גם מאוד משתדל לעשות את זה ישר על תחילת המשחק. אז פעם אחת בופון מציל ופעם אחרת זה שצנזני(שהפעם גם לו היה חלק בשער) ופעם דה ליכט מגיע בזמן ובפעם הנוספת שה החלוץ שבועט החוצה אבל בפעם החמישית זה כבר נכנס.

כן, ניהול המשחק של פירלו היה לא טוב בלשון המעטה אבל החילוף הזה של מקקיני בקולוסבסקי הוא זה שפחות מפריע לי. אני חושב שבמחצית החילוף היה צריך להיות בונוצי אאוט, קולוסבסקי בפנים ולא מוראטה אאוט וברנרדסקי בפנים. מעבר ל-3 בלמים (סנדרו, דה ליכט ודנילו), 2 שחקנים בכנף(קייזה וקולו), שניים באמצע (מקקיני ובנטנקור) ושניים בהתקפה (מוראטה ורונאלדו).

בלי קשר, אני מקווה מאוד שיובה כן יעשו רעש על השיפוט. דה רון לא מורחק באדום על כניסה עם רגל גבוהה - קוואדראדו כן, ואלרו עושה עבירה של צהוב שני, השופט עם היד בדרך לכיס, רואה שואלרו שם ומחליט לא להוציא. פנדל ברור על רונאלדו לא נשרק. מלינקוביץ מחלק שלושה מרפקים בחמש דקות לא מקבל אפילו צהוב. וזה רק משניי המשחקים האחרונים.

חלאס, זה כבר לא מצחיק.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/20