המחזור העשירי: הדרבי מגיע העירה - אתלטיקו מול ריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/11/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - המחזור העשירי

http://cache.elmundo.es/banners-hashed/05/54/bbva_mc-24a1mar09/marca_futbol_1adivision_p196x75/bbvajornada18feb196x75.Xxx

גם הפעם אי-אפשר להגיד שהקבוצות הספרדיות הצליחו יתר על המידה באירופה, בעיקר בליגת האלופות(אף קבוצה ספרדית לא ניצחה המחזור) ואנחנו עדיין לא מרוצים. אבל תיהיה להן הזדמנות לתקן זאת - עוד לא תמו המשחקים. בינתיים, הן חוזרות ללחם והחמאה - הליגה הספרדית, שמגבירה הילוך והשבועות הקרובים צפויים להיות עמוס במשחקים סופר-אטרקטיבים(אפילו הסופר-קלאסיקו הגדול מתקרב והוא יסגור לנו את החודש). ומה שהמחזור הזה מציע הוא הזדמנות טובה להתכונן.

מן הסתם, הדרבי הגדול של מדריד תופס את רוב הכותרות בימים האחרונים. אתלטיקו מדריד, שסיימה את דרכה בליגת האלופות עם נחמה קטנה(אולי), כשהשוותה נגד צ'לסי בבית בדקה האחרונה, ונמצאת בליגה במצב איום ונורא כשהפסידה שלא בצדק לבילבאו והיא מתחת לקו האדום, תארח את ריאל מדריד שהראתה שיפור בשני המשחקים האחרונים, נגד חטאפה ומילאן, אך עדיין לא מספיק. לצערה של ריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו לא מצליח להתאושש מהפציעה והוא ייעדר. הפער מברצלונה כרגע נמוך - נקודה בלבד, אך בארסה תשחק בשעה מוקדמת יותר ותוכל להגדיל את היתרון שלה על פני היריבה הנצחית. ברצלונה זייפה בשני המשחקים האחרונים כשספגה שער שיוויון מאוססונה בדקה האחרונה, ובצ'מפיונס לא הצליחה להבקיע נגד קאזאן, תקווה לחזור ליכולת הרגילה שלה לעיני הקהל הביתי, כשתארח את מאיורקה החמישית בטבלה, שפתחה את העונה בצורה טובה. בשבוע האחרון היא גברה 1-0 על ראסינג סנטאנדר בבית.

http://img10.imageshack.us/img10/870/65120818.Xxx
    הדרבי מגיע העירה

גם את יום ראשון לא כדאי לפספס. סביליה מארחת את ויאריאל במשחק שינעל את המחזור, וכמיטב המסורת, צפוי קצב מצויין, כדורגל התקפי והרבה עניין. סביליה מגיעה למשחק אחרי שהבטיחה את מקומה בשמינית גמר ליגת האלופות ובליגה היא רחוקה רק 4 נקודות מהמקום הראשון. וויאריאל מנגד חיברה שלושה נצחונות רצופים בכל המסגרות, האחרון שבהם 4-1 על לאציו בליגה האירופית, והיא מתחילה להתייצב ולברוח מהתחתית בזירה המקומית. לפניכן, עוד קבוצה מהצמרת הגבוהה - וולנסיה הרביעית, תארח בביתה את סראגוסה כדי לשמור על מרחק סביר מהצמרת. וולנסיה שוב לא הצליחה לנצח בליגה האירופית, אבל בליגה היא נמצאת בכושר טוב. אתלטיק בילבאו שניצחה את אתלטיקו מדריד, תקווה להמשיך לאגור נקודות כשתתארח אצל סנטאנדר מהתחתית שנמצאת מעל הקו האדום רק בזכות הפרש שערים. במשחק נוסף - אספניול של בן-סהר תתארח אצל ספורטינג גיחון. השמינית נגד השביעית.

יום שבת:
    חטאפה – דפורטיבו לה קורוניה(19:00);
    טנריפה – מאלגה(19:00);
    ברצלונה – מאיורקה(21:00, שידור ישיר בספורט5);
    אתלטיקו מדריד – ריאל מדריד(23:00, שידור ישיר בספורט5);

יום ראשון:
    ויאדוליד – חרז(18:00);
    ספורטינג גיחון – אספניול(18:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);
    ראסינג סנטאנדר – אתלטיק בילבאו(18:00);
    אלמרייה – אוססונה(18:00);
    וולנסיה – סראגוסה(20:00);
    סביליה – ויאריאל(22:00);

סיקורים יעלו בהמשך :aaa21:

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק שאנחנו מחכים לו כל השנה הגיע...כבר שבועיים שהראש חושב רק על דבר אחד,לא יכול לחכות יותר הדרבי סוף סוף מגיע !!!

תגידו מה שתגידו שאנחנו עושים במכנסיים תמיד,שהטעויות שיפוט תמיד הורסות אותנו בדרבים שטורס היה מחמיץ כמו ילד במשחקים האלה...הפעם(כמו כל פעם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ) יש את ההרגשה ששוברים את הנאחס של המילניום המקולל הזה של 10 שנים בלי ניצחון בדרבי,10 שנים של לשחק יותר טוב,להחמיץ,להגיע מול שער ריק ולבעוט החוצה....הפעם זה קורה,הפעם לא יוצאים בלי ניצחון !!!!

*תגובה יותר רצינית לקראת המשחק תקבלו מחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ...

Guti Maricon ! 101% Anti Madridista

ריח של דרבי באוויררר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

4. xavi6 Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם אומרים את זה 10 שנים, ראבאק, 10...אולי פשוט תסתום? אין בושה לאנשים האלה, לא מנצחים 10 שנים ופותחים ת'פה כאילו הם מינימום ניצחו אותם 5-0 במחזור הקודם. אני 3 וחצי שנים לא ניצחתי את ריאל לא העזתי לצייץ, רק אחרי שניצחנו אותם "העזתי" לצאת בהצהרות. דיי, שתוק, בחייאת. קצת ענווה. תנצח-תדבר. ולא אני לא אומר את זה כי אני אנטי את', אני אומר את זה כי אני בעד שתיקה לפני שמנצחים קבוצה שלא ניצחת 10 שנים...

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/09
  5. riquelme1 Member

אולי באמת פעם אחד תיהיו פסימיים, תבואו צנועים ותעשו את זה, כל פעם להגיד אולי הפעם ולהתאכזב מחדש. עם ריאל תשחק כמו במחצית הראשונה נגד מילאן, אין לאתלטיקו סיכוי, עם אתלטיקו תשחק כמו במחצית השנייה נגד צ'לסי, יש לכם סיכוי.

בקיצר, אופאלושי חזרה לעמדת הבלם, חואניטו בחזרה לספסל והכל יהיה בסדר.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבילנו הדרבי הוא סתם מעוד משחק...10 שנים אנחנו אומרים את זה ונמשיך להגיד את זה אנחנו באים כרגיל צנועים אבל מחר אני לא רואה סרט אחר חוץ מניצחון...אנחנו בבית פייבוריטים מול כל קבוצה,כל קבוצה !!! תאמין לי שאני האחרון שאומר שננצח לפני משחק אבל הפעם באמת עדיף לשחקנים לא לצאת מהמגרש אם הם לא מנצחים... מחר ניצחון !!!

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני מודע לזה שאתה מתוסכל מזה כל פעם שאת ברצלונה אנחנו מנצחים ומול ריאל לא...אין מה לעשות אני עכשיו חותם שיקרה הפוך...תשאל כל אוהד ריאל כמעט בכל הדרבים בעשור האחרון היינו צריכים כמעט כל משחק לרדת עם יתרון משמעותי למחתצית אבל תמיד יש משהו אחר שדופק את זה...

אני לא מבין אותכם אולי אתם לא מבינים מה זה התרגשות של דרבי...דרבי מול אספניול וואוו אתה חולם על זה חודש לפני...בשבילי הדרבי זה יותר מעוד משחק...אני פסימי מול כל קבוצה ומפחד לעשות נאחס...פשוט בדרבי חייבים להצהיר ניצחון וללכת על זה...נמאס להיות האלה שנבוא בשקט ונפתיע...בבית אנחנו חייבים לנצח את ריאל ואני מקווה ומאוד מאוד מאמין שמחר זה יקרה

ריח של דרבי :aaarse:

8. xavi6 Member

כן, אני מאוד מתוסכל, אין לך מושג כמה. בכל זאת, אחרי שאתה זוכה בעונה אחת בטריפלטה, אתה צריך להיות מתוסכל. אתה בטח מכיר את ההרגשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אה וכן, אחרי שאתה נותן העונה 5 גולים לאת', אתה צריך להיות מתוסכל. אחרי שאתה מעיף אותה מגביע הליגה, אתה צריך להיות מתוסכל. שאתה נותן לה 6 באותה עונה, אתה צריך להיות מתוסכל. שאתה נותן לה את ההפסד הבייתי הכי גדול בתולדותיה, אתה חייב להיות מתוסכל! כן, אני מודה, אני מתוסכל.

עכשיו, תספור עד 10. אתה מתוסכל?

אתם מתחת לקוו האדום!!! דיי לעשות מעצמך צחוק!!!

בין אם תנצחו ובין אם לא-תפסיק לעשות מעצמך צחוק, אתה פתאטי. באמת. הדברים שאתה מוציא מהמקלדת, אפשר לחשוב אתם מקום שלישי-שני, עם ניצחונות בשנתיים האחרונות על ריאל וברצלונה בהפרשים ענקיים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/09
  9. AS R Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם פייבורטים בבית מול כל קבוצה ? אתה רוצה שנספור כמה בושות כבר עשיתם העונה בבית ?
    טעויות שיפוט מונעות ממכם לנצח בדרבי כבר 10 שנים ?! חחחחח אתה רציני ?! עוד מעט תגיד שאתלתיקו קבוצה יותר טובה ומפוארת מריאל.
    כל הודעה שלו יותר פתטית מהשנייה. אבל סבבה, זה מצחיק אותי.
    הכי מצחיק יהיה אם אתלטיקו תרד השנה ליגה, אני מת לראות את התגובות שלו כשזה ייקרה.

בכל מקרה, אני מקווה שאתלטיקו תנצח בשביל שהליגה תיפתח קצת ( בספרד אני אוהד את סביליה).

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שבכל ה10 שנים האלה שבאתלטיקו הפסידו את הדרבי , זה הדרבי היחיד שאני לא מאמין שיש מישהו שנותן לאתלטיקו סיכוי גם האוהדים שלהם לא מאמינים נראה ורק מנסים להדחיק את העובדה.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם יכולים לרדת עליי כמה שאתם רוצים...סבבה אנחנו הקבוצה הכי גרועה בעולם...גם אם נרד ליגה בויסנטה קלדרון אנחנו אמורים ויכולים לנצח כל קבוצה...

ותאמינו לי שאני מכיר לא מעט אוהדי ריאל שמסכימים איתי...קראתי גם באחד האתרים של אוהדי ריאל שכציטוט :"כמו בכל דרבי אתלטיקו הייתה צריכה לרדת עם יתרון של כמה שערים לפחות אבל כרגיל ירדו עם פיגור בלתי מחיק".

ואנחנו תמיד מאמינים בקבוצה שלנו...לא רואה כזה הבדל משנה שעברה...ואם יש לך בעיה בהבנת הנקרא...כמה אוהדי ברצלונה מתעצבנים כשרואים שקבוצה מנצחת אותם ונראית מעולה ומול היריבה הכי גדולה שלה לא מסוגלת...

עזבו אני כנראה באמת פאתטי...גם אם נפסיד מחר בחיים לא תהיה לכם את ההרגשה של הדרבי הזה...זה הרבה מעבר לעוד משחק,הקבוצה הזאת זה 99% מהחיים שלי ואתם יכולים לרדת עליי כמה שאתם רוצים...מחר אינשאללה אנחנו מנצחים

12. xavi6 Member

כן, כי המשחק של ברסה-ריאל הרבה פחות חשוב. גם אוהדי מילאן לא יכולים להרגיש אותו דבר בדרבי שלהם, גם אוהדי לאציו ורומא, ובוקה ריבר בכלל לא מתקרבים לרמה.

מה ניצחתם יא אפסים, ב-3 וחצי שנים האחרונות אתם מקבלים מאיתנו בראש כמעט בכל מפגש, ועוד באיזה הפרשים. העונה הבאנו לכם 5 חתיכות, עונה שעברה ניצחתם אותנו פעם אחת אצלכם בבית, וגם בלחץ, מתוך 4 משחקים (כאשר אנחנו מנצחים אותכם 2-1, 3-1 ו-6-1) לפני שנתיים הבאנו לכם שוב בראש בבית 3-0, אתם החזרתם 4-2 משלכם מול קבוצה מפורקת, עונה לפני כן עשיתם איתנו תיקו בבית, ובחוץ הבאנו לכם 6 חתיכות מול 0 שלכם. אין לנו כרגע ממה להיות מתוסכלים, זה כמו להיות עצובים מחמישיה שריאל נתנה לנו. ונעזוב את זה, מה הקשר?! הייתי אומר את זה גם אם הייתי אוהד רקראטיבו. אתה פשוט חוצפן פלצן, מדבר יותר ממה שאתה צריך. זה כמו שאוהד חרז עכשיו יכתוב "אנחנו הכי טובים באירופה ומסוגלים לנצח כל קבוצה בביתנו!".

קטע, גם הפועל "הכל בשקל" אומרים את זה...

יאללה יאללה...

אתה כותב מהלב, לא מהמוח. ומוזר, כי גם הלב שלך אמור להיות בשקט אחרי 10 שנים ללא ניצחון. והמוח בכלל אמור להיות בשקט כשאתם מתחת לקוו האדום.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בגלל זה ריאל לא אומרים שהם הולכים על ניצחון בריאזור?? לא ניצחו 19 שנה שם אז על מה בכלל מדברים...

עכשיו אני מפגר מטומטם מוזר...מה אתה רוצה מהחיים שלי? כי את הדעה והמחשבות אתה אף פעם לא תשנה

ותתחיל לדבר אליי בכבוד בדיוק כמו שאני מדבר אלייך...אני לא אחד מהחברים שלך וכשאתה מדבר איתי הטון דיבור שלך צריך טיפה להשתנות

14. xavi6 Member

ריאל לא נמצאת מתחת לקוו האדום, ועזוב את זה-כל אוהד ריאל אומר שהם מפסידים שם!!!

אתה לא מפגר, אתה לא מטומטם, אתה לא מוזר. אתה פשוט חי בסרט משלך.

אני לא מדבר לחברים שלי ככה, כי הם לא חיים בסרט ולא קופצים מעל הפופיק. הדעות שלהם ומה שהם אומרים יוצאים אחרי מחשבה, יש היגיון במה שהם אומרים. כשאתה לא מדבר בהיגיון וגם מנסה לעצבן-אתה תקבל את התגובה המתאימה.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון אתה בחיים שלך לא תחשוב בכלל לתת לי שום תגובה שהיא לא במסגרת של כבוד הדדי...

ומה כבר אמרתי שהשנה אנחנו לוקחים את הדרבי?? זה היה כזה פשע...אני באמת באמת ובתמים מאמין שהפעם שוברים את הנאחס ומנצחים את ריאל...אז אני אטעה ונפסיד וחבר שלי ימלא ווינר על חשבוני...זה כזה מפריע למישהו??

ועל איזה סרט אתה מדבר...קבוצה מליגה שלישית ניצחה את ריאל,אז בטח שאני מאמין שאנחנו מסוגלים ואינשאללה מחר עושים את זה...מדובר פה בכדורגל