הליגה הלאומית 14/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

איך היה ריף מסיקה העונה חברים? עידן דוד עלה עם כ"ס מליגה א'?
    נתן עונה טובה? אם אני לא טועה הבחור הזה כבר לא ילד...

2. Ice Cream חסה

בגלל התמונה הזו של הילד

3. הפועל כפר סבא Member

מסיקה בתחילת העונה בגביע הטוטו היה נראה שיש לנו שחקן שמתאים לקבוצת צמרת בליגת העל,פתאום הוא נחלש מאוד איבד המון כדורים והיה לא יציב חצי עונה אבל פליקס האמין בו והוא קיבל ממנו את התמורה,10 מחזורים לסוף הבחור התעורר ובישל המון וכבש גם כמה שערים בודדים ובכלל הניע את כול ההתקפה.
    עידן דויד שחקן שאני מאוד אוהב,הזוי שהיה בליגה א' כול הקריירה הוא שווה הרבה יותר.
    תזכרו את השם רז כהן.

4. Ice Cream חסה

רז כהן זה החלוץ מרעננה? שומע את השם שלו כבר מזמן ועדיין הוא מתנדנד בין ספסל בליגת העל לעוד שחקן בליגה הלאומית.

5. הפועל כפר סבא Member

לא,
    שחקן שלנו שעלה מהנוער לבוגרים לפני שנתיים.

6. עידן444 Member

עידן דויד וריף מסיקה הם דוגמאות מצויינות למה אני חושב שלמרות מה שכולם חושבים, בנתניה לא נותנים לשחקנים מהמחלקה את הצאנס המגיע להם. קצת בעיות, אבא דומיננטי שקצת עושה רעש ביציע(מה שעטר בפרט תיעב והעדיף לזרוק שחקנים כמו מסיקה, גזל ווילנר כמה שיותר רחוק) והופ... שחקני נוער מובילים ושחקני סגל הנבחרת בכל הגילאים מוצאים עצמם בליגה לאומית או ליגה א׳ ומשם לשחקן צעיר בלי מעטפת מספיק תומכת ואופי מספיק חזק הדרך להיעלמות בליגות הנמוכות קצרה...

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים מה שאני רואה, זה שהתקשורת פה וכל איזה חכמולוג ששיחק פה כדורגל, כשהיו עושים כדור מקקטוסים, סטייל שלמה שרף שמעז לדבר בכלל על כפר סבא, או משה פרימו שכל הגדולה שלו זה להיות נהג אגד. אתם מבינים? באים ומטיפים לאדם כמו גולדהר, לכדורגלן עבר כמו קרויף, אוסקר, סוזה, ואפילו לפאקו שעבד עם בניטס איך וצריך לשחק. מטיפים ליענקלה שחר (שיש לו ידע אבל הוא עקשן וזה הבעיה העיקרית שלו) ואפילו לסתיו שחם. שאני יבין, לאן כל האנשים הגדולים שמטיפים, או כאלה שטוענים שX Y Z שחצנים, לאן הגענו עד היום? אין פה שום שחצנות ושום בלבולי מוח, סה"כ אנשים שמביאים לפה מקצוענות ומרימים טיפה את הכדורגל שלנו מהריקבון והאשפה שהוא שרוי בו.
    תראה לי כמה קבוצות בליגה הלאומית מביאות אלף איש קודם כל.
    בעשר משחקים אחרונים הממוצע שם לא ירד מ-2,500 בתחתון ונגע ב-4,000 בעליון, מן הסתם עם ההצלחה, וטוב שכך.
    קובצה שמכרה 700 מנויים בלאומית, לא בליגת העל בשנה שעברה. נראה לי שיש סיכוי טוב שהיא תכפיל את הכמות.

8. עידן444 Member

לכ"ס יש גרעין אוהדים טוב ואפילו סוג של מסורת. אבל ההסטוריה מלמדת שזה קהל קטן, וקהל שבקדנציות הקודמות שלו בליגת העל ממש לא מילא יציעים. אני גר בנתניה, מכיר את כ"ס די טוב, אני חושב שלא פספסתי כמעט אף משחק חוץ שלנו שם במהלך השנים, תמיד היינו מביאים למשחקים האלה יותר קהל מהם, והתחושה הכללית שם היתה די דומה לתחושה הכללית כשהייתי מגיע למגרש ברעננה. בגדול, משהו כמו רעננה + 500...
    אשמח לגלות שבאמת נבנה משהו יפה בכ"ס. בינתיים השחצנות והיהירות של סתיו שחם מאוד מזכירה לי כמה גאונים שכבר ראינו בכדורגל הישראלי שחשבו שהם המציאו את הכדור ונעלמו הרבה יותר מהר ממה שאפשר היה לדמיין...
    דבר אחד בטוח, אם תהיה לנו קבוצה, הרבה יותר נחמד לי לסוע למשחק חוץ בכ"ס מאשר לאשדוד...

9. איתי שכן-טוב Member

אפשר לפתוח את עונת המלפפונים? ניר נחום ויורגן קולין חתמו באשקלון.
    עושה רושם שבאשקלון בונים קבוצה מבוגרת..

10. קשר שמאלי Member

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מצב נושא:
הנושא נעול.