הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajacied Member

גם אני מקווה שהוא לא ימכר אבל אם להיכנס לראש של מקבלי ההחלטות במועדון, לסרב להצעה של 100 מיליון או יותר זה חוסר אחריות כלכלית.
    לצערי אני לא רואה את אייאקס מסרבת לסכום כזה גם ב 31.8

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עזוב, כולם מכירים את הסיפורים על זלאטן שנמכר ב31.8 וסאנצ׳ז לטוטנהאם וכל מיני כאלה בסוף אתם משלם על זה בעונת בלהות ואתה לא אלוף ולא מגיע לצ׳מפיונס ולא כלום לאחר מכן. בטווח הקצר ברור, אבל אתה די גומר את עצמך בטווח הארוך. בסוף אתה תכניס 100 ואם תפסיד 50-60 כתוצאה ממה שיקרה זה לא כזה שוס.

שיעשה עונה טובה ומונדיאל טוב ומבחינתי ביולי שילך גם ב-70 מיליון.

3. k_700 Member

במאה מליון אירו אפשר להביא את כל ההתקפה של ספורטינג(פוטה, אדוארדס האנגלי) ביחד עם טרינקאו.
    סכום מטורף, מקווה מאוד שלא נתפתה ללכת על זה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  4. Ajacied Member

אני איתך.
    רק שלדעתי הנהלת אייאקס לא תעמוד בפני סכום שכזה.
    מקווה שהם יביאו את קאסמירו ויגמר להם הכסף.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

5. alexshw Member

יונייטד יורה לכל הכיוונים בפאניקה. איזה 100 מיליון על אנתוני.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערב יותר מטוב בשביל הכדורגל ההולנדי. AZ מנצחת בבית 4-0 את ז'יל ויסנטה ועושה צעד רציני לשלב הבתים של הקונפדרציות פלוס הצלחה של סיום עונה בשביל קבוצה מפורטוגל. צריך להוריד את הכובע לחבר'ה של עידו כי הם שוב שיחקו ללא קארלסון, אודגור ובאזור הפצועים. שלישייה שלבטח נחשבת לשלד של הקבוצה.

טוונטה מפסידה 2-1 בפירנצה לפיורנטינה. מבחינת איכות יש הבדל ברור בין הקבוצות, אבל הויולה עוד לא פתחו את העונה. זה אומר, חצי ראשון ברור לאיטלקים, חצי שני שער מצמק חשוב של צ'רני ומארחת שבבירור עייפה. יהיה נחמד בגומלין!

ידיעה משמחת מכיוון אייאקס. טימבר האריך את חוזהו בעונה. הוא חתום עכשיו עד הקיץ של 2025.

AFCA ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידידי הטוב, אלה היו זמנים אחרים. המקרה שאתה מביא היה כבר לפני איזה עשרים שנה...(יש לי עוד סיוטים מווסלי סונק...). יש לנו עכשיו בסיס כלכלי טוב. ברור שאייאקס תתקשה לסרב סכום של מעל לשמונים אירו, אבל לדעתי היונייטד גם בעקבות קאסימירו. אני מעריך שדווקא פ.ס.וו עוד תצטרך לחשוש מטלפון בשביל גקפו (הוא יהיה שם פלופ. ממפיס ודוני ואן דה בייק עזבו את הולנד כשהם היו הרבה יותר טובים מאשר קודי). ממה שדיווחו פה לפני כמה שבועות ליונייטד יש משהו כמו 130 מיליון אירו בשביל לעשות קניות. ריאל רוצה לראות מינימום שבעים מיליון אירו בשביל הברזילאי שלפי הדיווחים רוצה לעבור לאולד טראפורד. אני מאמין שאם העסקה תצא לפועל אנתוני לבטח יישאר אצלנו.

עדכון:
    לפי העיתון ה"אתלטיק" אייאקס כבר סרבה להצעה של שמונים מיליון אירו. לפי אותה ידיעה יש הרבה יותר סיכוי שגקפו יעבור ליונייטד. בכל מקרה פ.ס.וו רוצה רק לדבר אחרי המפגש עם הריינג'רס בשבוע הבא. היא רוצה לראות סכום של 45-50 מיליון אירו בשביל השחקן הצעיר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/22
  8. k_700 Member

חחחחח יפה, יש אנשים שעוד מדמיינים שמנצ׳סטר יונייטד תפסיק להתפרע בלחץ של סוף חלון העברות כי היא כבר הביאה ״רכש נוצץ״.

כמה שעות אחרי ההודעה הזאת, הצענו 80 מליון אירו על אנטוני(כשפחות או יותר קאסמירו סגור).
    לא אופתע אם נחזור לשם, מקווה שלא.

מקווה מאוד שאם כבר נביא מישהו מהולנד זה יהיה גאקפו.
    אני מעריך את הפוטנציאל שלו הרבה יותר.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    שמע, מצדי שגאקפו יצליח כי אני מאד רוצה לראות אותו מקדם את הולנד לימים יותר יפים, אני חושב שיש לבחור פוטנציאל, אבל לבטח היום אנתוני פשוט שחקן הרבה יותר טוב. לא רציני להגיד שלגאקפו יש יותר פוטנציאל מאנתוני כי אם היית בכלל רואה משחקים של פ.ס.וו ואייאקס בשנה שנתיים האחרונות לא היית שם פה תגובות כאלו. היית רואה את אנתוני עושה דברים טובים בליגת האלופות כי באמת גאקפו לא בדיוק כיכב בליגה האירופאית או הקונפדרציות. אם לגאקפו יש שכל הוא נשאר לעוד שנה בפ.ס.וו, משחק מינימום שש משחקים בליגת האלופות (מעריך שהם יעברו את הריינג'רס) בהרכב הפותח, לומד מזה, נוסע עם הולנד לקטאר ואולי יככב שם. במצב שנוצר בקבוצה שלך הוא לא יתקדם כי ברגע שטן האח יפוטר גאקפו יהיה הראשון שישלם על זה. למה? כי הוא לא מוכן לעבור ליונייטד והשדים האדומים צריכים עכשיו שחקנים מובילים! כמו שכבר ציינתי, ממפיס ודוני ואן דר בייק חתמו ביונייטד כשהם היו הרבה יותר טובים מגאקפו. ואיפה הם היום? הראשון כבר מזמן היסטוריה אצלכם והשני סופר את הכסף ביציע.

לי ברור שאנתוני יגיע יותר רחוק מגאקפו, אבל לך יש דיעה שונה. זכותך, אבל אל תגיד שאנתוני יעשה שביתה איטלקית אם הוא נשאר בקבוצה שגם לה יש שאיפות (ומשחקת בשלב הבתים של ליגת האלופות). אל תבוא לדיון פה ותגיד שעדיף בסכום של מאה מיליון לקנות את כל ההתקפה שלפני שנה לא הצליחה לנצח אותנו בשני משחקים. לא רציני ומבחינתי זה אפילו פרובוקציה!

לגבי אנתוני. אם ראית את ההצגה של הברזילאי מול כרונינגן אתה לא היית אומר שלגאקפו יש יותר פוטנציאל כי לא זכור לי משחקים כאלה של שחקנה של פ.ס.וו בהולנד, אבל הדיעה שלך לדעתי כבר לגמרי נעולה. אגב, לא שיבחת פה בדיון בעבר את בוטמן? כבר הגדרת אותו איזה כוכב על? לא יודע, אבל טימבר כבר מזמן עבר אותו. יותר מזה, אני מאמין שגם בלמה הצעיר של פ.ס.וו, אוביספו יקבל יותר מהר הזדמנות בנבחרת הולנד מאשר בוטמן. אם זה לא יקרה תמיד אהיה מוכן לאכול את הכובע שלי.

כולי תקווה ש-H2 יגידו בנימוס לאנשי היונייטד שב-19 באוגוסט הם איחרו את הרכבת. בקיץ הבא תוכלו לחזור, אבל אני כולי תקווה שאז אנתוני כבר לא ילך לקבוצה עשירה שכבר שנים נאבקת בעצמה. הוא ילך לקבוצה עשירה אחרת ויותר יציבה בסכום של מינימום מאה מיליון אירו. אני בשמחה מקווה שגאקפו יגיע עכשיו אליכם, כי זה יחליש את פ.ס.וו, אבל אם לי היתה השפעה על קודי הייתי ממליץ לו להשאר באיינדהובן.

10. k_700 Member

איך נפשט את זה?

1. מסכים שכיום אנטוני מבושל יותר מגאקפו. זה ברור לגמרי שגאקפו זה חומר ביד היוצר ושחקן שעוד צריך לפתח.
    אני בכלל לא בטוח שכיום הוא משחק בכלל בעמדה האופטימלית עבורו.
    ממה שאני ראיתי אני רואה איזה סקנד סטרייקר כזה שיכול להתפתח לשחקן שמשחק קרוב יותר לשער מאחורי/ליד חלוץ.
    סוג של ראשפורד.

2.מאנטוני אני לא כזה מחזיק, בטח לא במחירים של 100 מליון. ככה פשוט.
    יש לו יותר קבלות במשחקים באלופות? שיהיה. גם לזייך וואן דה בק היו קבלות ממשחקים באלופות.
    אתה זוכר מי היחיד בכל הפורום שטען שואן דה בק לא קשור בחיים לרמה של הפריימרליג למרות שכל הפורום, אנגלים, הולנדים, איטלקים, רואליטוס ואחרים רקדו לי על הדם? ובכן, אני לא מופתע שמהקריירה של ואן דה בק אפשר להוציא שער ועקב במשחק ראשון בעונה שעברה מול פאלאס ועוד איזה מחצית טובה במשחק הראשון שלו באברטון.
    שם נחתמה הקריירה של ה-0 ש״בא לקחת משכורת״, כלומר של הפחית שימורים שאפילו לא מספיק טוב כדי לקבל דקות אצל המאמן שגילה אותו.

3.אתה מאשים אותי שלא ראיתי(ואכן אני לא ראיתי כמוך משחקים בהולנד) ומצד שני מפגין בורות שלמה בכל מה שקשור לספורטינג כשאתה מדבר עם מישהו שדווקא עוקב אחריהם week by week.
    לספורטינג יש התקפה חדשה השנה.
    במשחק הראשון נגדיכם(כשהם נטחנו) הם שיחקו בלי 6 שחקני הרכב כשפוטה(השחקן התקפה המרכזי שלהם) גם נעדר.
    במשחק השני פוטה שיחק, אבל את ההתקפה שלהם היום ביחד איתו מרכיבים מרכוס אדוארדס(תוצרת האקדמיה של טוטנהאם) וטרנקאו.
    שני שחקנים שלא היו רלווטיים בכלל לתקופה שלהם באלופות בשנה שעברה(אדוארדס נקנה מקבוצה אחרת בליגה הפורטוגלית בסוף חלון העברות בחורף ורק השנה ממש נכנס להרכב כחלוץ.
    טרינקאו נמכר מברצלונה אחרי השאלה בוולבס.

לוקח כל אחד מהם לפני אנטוני, שלושתם ביחד יעלו בערך 90 מליון עם עמלה למנדש.
    אז תנסה לעשות שיעורי בית לפני שאתה מאשים אותי בפרובוקציה!.

4. עכשיו נלך עד בוטמן? מה הבעיה בבוטמן? מאז שלפני שנתיים החזקתי ממנו טימבר עבר אותו, נו שיהיה, טימבר כשרון גדול מאוד שפרץ בענק בשנה האחרונה. מה הבעיה בזה? בוטמן עדיין אחד מהבלמים המוכשרים אנדר 25 באירופה.
    לצערו הוא משחק בדור של הרבה בלמים הולנדים נהדרים. הbright side? בדיוק עבר לקבוצה הכי עשירה בעולם ומשחק בליגה הכי קשה, עשירה ואיכותית בעולם כשחקן הרכב.
    נקודת פתיחה מצוינת לבלם בן 22.

5. אתה לדעתי טועה מאוד בהערכה שלך לגבי הרכש הנוסף שיגיע עכשיו להתקפה.
    אני לא אתפלא אם זה יהיה שחקן התקפה מגוון. באנקר בהרכב? לדעתי לא. כבר אין באנקרים בהרכב בשלב הזה של החלון.
    הוא יהיה שחקן התקפה שיאבק על מקום בהרכב בהתאם לכושר שלו עם סאנצ׳ו, ראשפורד, גארנאצ׳ו(זה מפלצת של כשרון, האנדר 19 הכי מרשים באנגליה בשנה שעברה) כשגם ברונו יכול להיות רלוונטי לתחרות על הדקות באגפים.

יכול מאוד להיות שבשלב הזה שווה לגאקפו להשאר להתפתח בהולנד, אני לא אמרתי שהוא מוכן למעבר.
    מצד שני לפעמים אתה צריך להתעורר מוקדם כדי לא להפסיד כשרונות גדולים לדגים גדולים יותר במשחק.
    טן האח גם מאמן שיודע לפתח שחקני כדורגל צעירים ומאוד לא אפויים, זה הטיקט, לא?
    יש לי שחקני התקפה שפינטזתי עליהם עוד לפני שיצאנו לקיץ הזה ופספסנו אותם.
    אף אחד מהם לא גאקפו או אנטוני, אבל אם אני צריך לבחור, גאקפו ב35+5 או אנטוני ב100, אני עם הראשון.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים. במאבק הגדול עם פורטוגל המעבר של אלקמאר קריטי. גם להוציא פורטוגלית מאירופה וגם להבטיח 6 משחקי קונפרנס.....

ניצחון ענק .

שאפו לטוונטה שלא נשברה אחרי 0-2 מהיר. שבוע הבא יהיה מסקרן. פ.ס.וו/אלקמאר/טוונטה. אם 2 יעלו זה יהיה יפה מאוד. 3 יהיה מדהים.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajacied אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי ידיעות מכיוון פיינורד:
    1) דוד האנקו, בלמה של ספרטה פראג בדרך לדרום רוטרדם. פיינורד מוכנה לשלם 8.1 מיליון אירו בשביל הבלם הצ'כי
    2) ראמיז זרוקי, הקשר האלג'יראי של טוונטה לא יגיע ככל הנראה לדה קויפ. הקבוצות לא מצליחות להגיע להסכמה לגבי סכום ההעברה. טוונטה מעוניינת לראות סכום של מסביב לעשר מיליון אירו. פיינורד מוכנה לתת רק חמש וחצי מיליון אירו.

@הרצליה עד המוות
    אנחנו מצליחים בצורה נהדרת לאסוף נקודות בשביל הדירוג. גימראייס כבר מחוץ לתחרות באירופה ואם AZ תצליח להעיף את ז'יל ויסנטה אנחנו באמת נתן להם דחיפה לכיוון הנכון. אנחנו לא צריכים להיות חזירים, אבל בצורה הזאת גם צרפת כבר נכנסת לטווח הראייה שלנו. יותר מזה, אנחנו צריכים לקוות שמכבי ת"א תעיף את ניס...בכל מקרה אני חושש שטוונטה לא תצליח לשרוד מול פיורנטינה, אבל נראה מה יהיה. בסך הכל הליגה ההולנדית עושה כותרות יפות!

Ajacied אוהב/ת את זה.
  13. Ajax Amsterdam Member

אז מרד של אנטוני לפי מה שאני שומע , תביאו את הכסף ולהתראות.
    לטן האח גם אין כבוד למועדון, אבל זה בגלל של יונייטד אין מתווה מסודר או סקאוטינג

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא לא אנתוני אלא ויכוח בתוך המועדון שלנו. יש ככל הנראה אנשים שמעדיפים כסף מאשר הצלחה על הדשא. לגבי טן האח אין בינינו ויכוח, מבחינתי כבר יפוטר בקרוב באולד טראפורד.

15. Ajax Amsterdam Member

לפי מה שאני רואה בטוויטר ואני כן יודע לפי דעתי לסנן ידיעות אז אנטוני החמיץ את האימון בגלל שדחו את ההצעה ולהשאיר שחקן בכח זה לא שווה