הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. DRORIKO Member

השוער של אינדהובן במופע בלהות. שני השערים של ריינג'רס באשמה ישירה שלו. הגול השני הולך לרוץ חזק ברשתות החברתיות.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ועדיין יעברו. בניטז מקשה על פ.ס.וו, אבל היא מוכשרת יותר ונראית טובה יותר בסך הכל.

מאמין שיעשו את העבודה בבית. לצערי.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אגב קספר שמייכל שיפגוש את מכבי למעשה מחליף אותו בניס

4. Ajax Amsterdam Member

אני גם חושב שפ.ס.וו יעברו, זה אולי טוב להולנד אבל לנו לו כי הסטטוס קוו יישמר עם פער סביר .
    עדיין אייאקס צריכים לקחת אליפות

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו תגיע לשלב הבתים. טוב או רע, אין לי מושג. אני מעריך שאם החברים שלנו מאיינדהובן יגיעו לשלב הבתים של ליגת האלופות הם צריכים להתאמץ יותר מאשר בליגה האירופאית. לך תדע, אולי זה ישפיע עליהם בליגה. הקטע השלילי הוא בעיקר כלכלי. גם יקבלו סכום יפה על עצם ההעפלה לשלב הבתים, גם מחיר השחקנים שלהם יעלה בעתיד.

בינינו, אני רוצה להתרכז בקבוצה שלנו. אני רוצה שאייאקס תנצח ותציג כדורגל טוב כמו נגד כרונינגן. בעוד שבוע וחצי נשחק באוטרכט, שם אסור לאבד נקודות. זה בעיניי כרגע הכי חשוב.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד לפני זה ספרטה רוטרדם בחוץ.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שכחתי את ספרטה, לכן כתבתי בעוד שבוע וחצי...:lol:
    אגב בדיון הישראלי כתבת שגם נציגות הולנד באירופה לא ישחקו בסוף השבוע הקרוב. על הנייר פ.ס.וו יכלו לעלות עם ההרכב השני כי הם אמורים היו לשחק נגד וולנדהם בבית...בכל מקרה אין לי בעיה שדוחים עכשיו משחקים. חשוב שכל הנציגות שלנו יצליחו לעבור את המוקדמות. יהיה כיף לראות את כולם בשלב הבתים השונים. מאד מעניין אותי איך טוונטה תשחק מול פיורנטינה. לדעתי האיטלקים צריכים להזהר כי ה-Tukkers בכושר טוב. אני רק מקווה שזרוקי לא יעבור בנתיים לפיינורד. הוא מועמד לשחק בדה קויפ.

8. Ajacied Member

עד כמה שזה ישמע מוזר מאוהד אייאקס, אני דווקא רוצה שפסוו יעפילו לליגת האלופות.
    גם טוב לדירוג ההולנדי ולכדורגל ההולנדי בכלל, וגם אין לי בעיה עם זה שפסוו תתעשר. לא רוצה ליגה משעממת של קבוצה אחת, גם אם זו הקבוצה שאני אוהד.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול לא בא לי שיעופו על עצמם יקבלו בוסט כלכלי ויצליחו להשאיר את גאקפו.
    בכל הנוגע לדירוג ההולנדי ירידה לליגה האירופאית לבתים סביר להניח תביא הרבה יותר נקודות. בליגה האירופאית שיצליחו עד מחר מצידי.

ואל תיפול ל״באיירן מינכן של הולנד״ . באיירן מינכן של הולנד הייתה מוציאה 100 מיליון אירו ומביאה את גאקפו וסאנגרה בדיוק כמו שבאירןן האמיתית לקחה מדורטמונד את הכל (רויס, לבנדובסקי). זה לא אנחנו וזה לא הפערים גם אם הם לא יעפילו. בגלל שאייאקס לא מועדון שקונה 11 כוכבים ב40 מיליון אירו וצפונה אלה תמיד יהיה עם בסיס של שחקני בית (טובים יותר או פחות) ורכש נקודתי לא נשלוט 10-15 שנים רצופות.

10. Ajacied Member

1. אני לא ניזון מהתקשורת ההולנדית. גולש רק ב ajaxshowtime עם גוגל טרנסלייט [emoji1].
    ככה שיעופו על עצמם מצידי, לא איכפת לי.

2. אולי אני טועה אבל לדעתי ליגת האלופות מביאה ניקוד יותר גבוה מהליגה האירופית.
    חוץ מזה שאפשר לסיים מקום 3 בבתים ולנשור לאירופית.

3. אנחנו רחוקים מלהיות הביירן של הולנד אבל היכולות הכלכליות שלנו גבוהות בהרבה משל פסוו. השחקנים שלנו יקרים יותר. אנחנו יכולים להרשות לעצמינו למכור ב 100 מיליון ולקנות ב 100 מיליון. פסוו לא קרובה לזה אפילו.
    אני ממש נגד כל מיני פעולות שיכולות להגביל את אייאקס כלכלית בכדי ליצור ליגה שיוויונית יותר. אבל כל עוד קבוצות הולנדיות אחרות, ינסו להיות כמו אייאקס, ולא להגביל ולקחת אותה אחורה, אז מצידי בכיף.

11. cheddar Member

האסור לאבד נקודות זה לא קצת קליאשה ריקה?
    בדרך כלל שלא מנצחים את המשחקים שאסור לא לנצח, החיים ממשיכים רגיל

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר חששתי מזה. כעיקרון אני נגד עסקה, אבל היונייטד בפאניקה. אולי יבואו לאמסטרדם עם צ'ק של מאה מיליון אירו...נראה מה יקרה, אבל מבחינתי אנתוני נשאר כי אייאקס קבוצת כדורגל עם מטרות ספורטיביות משל עצמה. שילכו לאיינדהובן...

13. Ajacied Member

אם יציעו 100 מיליון, מאמין שהוא ימכר.
    אי אפשר לסרב לסכום כזה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעיה שלי היא לא הסכום אלה התזמון. גם 200 מיליון אירו בסיטואציה הזו בעייתים לנו כי אנחנו כבר בספטמבר ולך תמצא מחליף עכשיו שהכל די סגור. אז נהיה עם המון כסף בבנק אבל מקצועית יהיה לנו בלתי אפשרי להתאושש מזה העונה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הולך עם ארז, אנתוני בורג יותר מדי חשוב בשביל לוותר עליו לקראת סוף אוגוסט. מאיפה נביא מחליף ברמה שלו? ברחהאוס וקונססאו יכולים לשחק שם, אפילו ברחוויין, אבל ברור לכולם שזה יחליש את הקבוצה. כסף מאד חשוב לכל המערכת, אבל חשבון הבנק לא ינצח לנו משחקים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 3)

1. de Middenweg