הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. alexshw Member

עצוב לשמוע. רציתי שיגיע פעם למכבי חיפה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור ממה נפטר. לפי שמועות הוא מת בגלל תגרה שהיה מעורב בה. בכל מקרה רק בן 29 במותו. ידיעה עצובה לא משנה מה סיבת המוות.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עריכה על מותו של לוקוקי:
    "אלחמיין דאחבלד" בא עם דיווח על מה שקרה לשחקן. מתברר שהוא אושפז בבית החולים לאחר שסבל מכאבי ראש חזקים ובעיה בברך. הבעיות הרפואיות היו התוצאה מריב עם בני משפחה. לאחר שאושפז הדרדר מצבו במהירות. הרופאים נאלצו לכרות רגל בגלל דלקת חריפה ובעיה קשה של חוסר חמצן. המצב לא השתפר ולוקוקי הוכנס לתרדמת. היום קיבל בבוקר דום לב והוא הלך לעולמו.

עדיין אין דיווח על מה קרה בדיוק בזמן המריבה. עוד לא ידוע על מעצרים.

4. Ajax Amsterdam Member

זה פשוט נורא

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד כמה ידיעות לסוף היום:
    ההערכה מצד הטלחראף היא שאייאקס תלך בקיץ על ברובי, ברחוויין וקווינטן טימבר. את שלי על ברובי כבר אמרתי, מקצועית הוא מראה דברים יפים, אבל אם הבחור לא מסוגל לגמור תשעים דקות אני בכל מקרה מקווה שנראה עוד חלוץ (האלר או מישהו אחר). לגבי טימבר, האח של יוריאן, המצב מזכיר מאד את זה של ברובי. גם עזב בחינם, אבל האח התאום מצליח העונה באוטרכט. לפי דיווחים פ ס.וו גם מעוניינת לצרף את קווינטן...

לא תהיה חגיגת אליפות במרכז אמסטרדם. ראש העיר החליטה על כך. הסיבה היא שאין מספיק אנשי אבטחה לארוע, אבל היות שבשנים האחרונות היו יותר מדי אירועי אלימות שבו היה מעורב הגרעין הקשה אני מעריך שזאת הסיבה האמיתית. את האמת, אני יכול להבין את ראש העיר.

ההתאחדות הודיעה רשמית שפ.ס.וו נשדדו. לדעתם לא היה פנדל בסוף המשחק. אני מסכים איתם, אבל אחרי השטויות הרגילות של שמידט אני רק יכול לצחוק. הגרמני אמר שאם השופטים לא היו טועים בשני משחקים פ.ס.וו היו מובילים את הטבלה. הוא כמובן דיבר על המשחק מול אייאקס באיינדהובן. הכדור שכן או לא עבר את הקו בשער של מאזראווי. המאמן רק שוכח שבגמר הגביע לטאדיץ הגיע פנדל ברור בחצי הראשון. גם אחד השערים שפסלו לנו היה שנוי במחלוקת. בכלל, אפילו אם פ.ס.וו היו מקבלים עוד ארבע נקודות שלטענת שמידט מגיע להם אייאקס היתה מובילה את הטבלה בהפרש שערים....

6. alexshw Member

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות מספר 36 בכיס!

Ajax Amsterdam ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

מברוק. אין ספק שהגיע. אתם קבוצה ב - 2 רמות טובה מאיינדהובן. עכשיו אתגר גדול איך להתחדש. אין ספק שלאיאקס יהיה קשה לשמור על אותה רמה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה מה להגיד. על העונה האחרונה ועל העתיד. שחקנים, מאמן חדש, אוברמרס שעזב. קיץ ארוך מחכה לנו. עכשיו זמן לחגוג

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  10. AFCA Member

עונה ארוכה ומטורפת, הרגיש כמו 2 עונות. שמחה ענקית וגם הקלה לסיים את זה. תודה לכולם ולטן האח מעל כולם. גרם לנו להרגיש גאים

11. Ajax Amsterdam Member

באירופה ללא ספק יהיה קשה עונה הבאה. ברחווין יכול להיות חיזוק מעולה אבל בגדול יהיה מאתגר למרות שבהולנד גם לא בטוח יותר מידי מה יהיה עם פ.ס.וו ורוד ואן ניסטלרוי

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

האליפות היא לגמרי הקלה אני חייב לומר. ממש חששתי לאבד את זה. לא מרגיש שזכינו כמו שפשוט הקלה מטורפת שזה לא ברח לנו. לפחות אני ככה.

הולך להיות קיץ מעניין מאוד .

אבל עכשיו חגיגות !

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אלפרד שרודר הוא מאמן אייאקס לשנתיים הבאות.

אוקיי, התחלה מעניינת

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

alexshw, Ajax Amsterdam, AFCA ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. AFCA Member

הפייבוריט שלי מבחינת פרופיל. נשארים עם מאמן הולנדי ומישהו שמכיר את המערכת, אבל לא הימור על מאמן ללא ניסיון בכלל.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשו לי לסכם את היום הזה. עוד אחזור על העונה הזאת ועל המינוי של שרודר שלטעמי יש בו כמו תמיד דברים טובים אבל גם כאלה עם סיכון רציני.

אז הצמרת הוכרעה. אייאקס אלופה, פ.ס.וו הולכת למוקדמות ליגת האלופות, פיינורד למוקדמות הליגה האירופאית, וטוונטה לקחה את הכרטיס של המוקדמות ליגת הקונפדרציות.

תמונת הפלייאוף (מקומות 5-8) עדיין לא הוכרעה סופית. AZ , ויטסה ואוטרכט כבר הבטיחו את השתתפותם במשחקים שנחשבים קצת כפרסי ניחומים. יש עוד קבוצה אחת שיכולה להצטרף לזכות להתחיל את העונה הבאה באמצע הקיץ. לנק ניימייכן והיירנביין יש 38 נקודות, אבל רודפות אחריהן לא פחות משלישייה שעוד במרוץ. בקיצור, שמח...

בתחתית יש יורדת אחת בטוחה. אחרי עשור פק זוולה נפרדה מהליגה הבכירה. עשור שבו אפילו זכתה בגביע (הגמר ההוא נגד אייאקס). ווילם טוויי מדורגת עכשיו לפני אחרונה, אבל היא עדיין יכולה להשאר סופית בליגה. פורטונה סיטארד וספרטה עוד נמצאות בסכנה ממשית.

לוח המשחקים למחזור האחרון:
    ויטסה - אייאקס
    זוולה - פ.ס.וו
    פיינורד - טוונטה
    היירנביין - איגלס
    הראקלס - ספרטה
    כרונינגן - קמבור
    נק ניימייכן - פורטונה סיטארד
    ווילם טוויי - אוטרכט
    א.ז אלקמאר - ר.ק.ס

הרצליה עד המוות ו-Ajacied אוהבים את זה.