הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאזראווי לא מגן, נקודה. הבעיטה של פדרסון היתה מושלמת, אבל לא יכול להיות שמגן של אייאקס יתן ליריב שלו כל כך הרבה שטח. מבחינתי אם טן האח לא מאמין בקריסטנסן או אורוחואלה שיביאו מישהו חדש. מאזראווי פשוט לא מגן.

חוץ מזה טוב שאיבדנו שתי נקודות. כולם נחתו עכשיו. אם נעוף מול ליאז' אני מעריך שגם טן האח יהיה תחת אש רציני.

הלחץ עולה......

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מנצחת בקלות בבית את אוטרכט (מתי הם שיחקו מולם ברצינות?) התוצאה חלקה של 4-0.

יום שלישי משחק חשוב מול ליאז' שגם לא ניצחה בליגה הבלגית. ברור ששתי הקבוצות התרכזו בדברים אחרים. פ.ס.וו גם תשחק העונה באירופה. נראה בקרוב איך היא תתמודד בשתי חזיתות.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, האם שמחה לאיד אמורה לעזור לנו טיפה? פיינורד מפסידה 2-0 לחברנו דה חראשחאפ. חובבי ציון גומרים את המשחק עם תשעה שחקנים. בוטגין ובואציוס לא גומרים את תשעים הדקות. שיהיה להם לבריאות...

גם העולה השנייה מנצחת. אממן מנצחת 2-1 בדן האח.

ויטסה מביסה 5-1 בבית את כרונינגן...

4. Andrei Kanchelskis Member

לא הבנתי אם אייאקס תנצח היום היא תעלה לליגת האלופות או לעוד שלב מוקדמות שלפני שלב הבתים?

כך או כך אני יותר ממקווה שאייאקס תנצח היום ותחזור למקומה הטבעי בשלב הבתים של ליגת האלופות, יש לי הרגשה שהפעם עם מאמן אחר שאינו פרנק דה בור היא תשחק שם טקטי וזהיר ובכך יגדלו סיכוייה לעלות לשמינית גמר ליגת האלופות בפעם הראשונה מזה פאקינג 13 עונות!

5. Ajacied Member

המנצחת בין אייאקס ללייז' תפגוש את המנצחת בין דינמו קייב לסלביה פראג

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

6. Andrei Kanchelskis Member

מול סלביה פראג נחלה אייאקס פיאסקו מביך מאוד ב-2008 ודינמו קייב היא הקבוצה האחרונה שאייאקס עברה בשלב מוקדמות של הצ'מפיונס ב-2011, יהיה לאייאקס קשה מול שתיהן זה בטוח אבל קודם כל שאייאקס תעבור הערב את ליאז'.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. AFCA Member

קשה קשה אבל בכל אחד משלושת השלבים קיבלנו את ההגרלה הכי פחות קשה (אולי למעט ליאז' לעומת סלביה פראג). הפעם אם לא עוברים אין מה לבוא בטענות להגרלה, רק לעצמנו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Milevskiy
    קיבלת את מבוקשך. :sm_cool:

אתה מוזמן לספר לנו מה הנקודות החזקות והפחות טובות של דינמו קייב. ההערכה שלי היא שמדובר בקבוצה מאד חזקה. מנטליות טובה. אני מפחד שבעיקר האוהדים פה יזלזלו באוקראינים בגלל חוסר ידע, אבל לא אופתע אם נצטרך בסוף לשחק בליגה האירופאית.

בכל מקרה אייאקס הראתה הערב שהיא בהחלט מסוכנת וברור לי שדינמו יתנו לנו כבוד. לצערי נשחק קודם באמסטרדם וזה לטובת קייב.

נו טוב, פרה פרה. אייאקס ניצחה 3-0 את סטנדר ליאז' תוך תצוגת כדורגל נהדרת. בהגנה ראיתי את ניקו טאלייפיקו במשחק מושלם. דה ליכט עם עוד משחק לפנתיאון. רק בן 19, אבל הוא משחק בצורה כה בוגרת. בלינד היה בסדר וגם מאזראווי צריך לקבל קרדיט על משחק מצוין.

זייך, טאדיץ' ופרנקי דה יונג ניצחו על הקונצרט בהתקפה . גם נרס היה נהדר, בעיקר בחצי השני.

ועכשיו, מוצאי שבת בוונלו......יחי ההבדל הקטן...

Milevskiy אוהב/ת את זה.
  9. גלץ Member

קשה לזלזל בקבוצה שניצחה את שחטאר דונייצק בגביע רק לפני כמה כמה שבועות.
    עריכה: וגם בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/18
  10. Ajax Amsterdam Member

ההדחה מול הקבוצות הסובייטיות לשעבר עדיין בראש,כמו רוסטוב למשל.
    לאייאקס אין הפריבלגיה לזלזל יהיה משחק קשה,אוברמרס חייב ללכת על מגן ימני.
    אבל הגענו לשלב הזה כדי לנצח מקווה שנצליח

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלץ
    הבנתי שדינמו ניצחה מאז פתיחת העונה את כל משחקיה בתוצאה מינימלית של 1-0. זה אומר שיהיה קשה, קשה מאד...

12. Milevskiy Member

@de Middenweg
    אכן קיבלתי את מבוקשי, טסתי לקייב במיוחד בשביל להיות באצטדיון וירדה לי אבן גדולה מהלב ברגע שהם ניצחו.
    בנוגע לנקודות על דינמו, אתם הפייבוריטים בעיניי. לראשונה אתמול הקבוצה הצליחה להבקיע העונה יותר משער אחד במשחק רשמי.
    למרות שרכשנו בפגרה מספר שחקנים מברזיל הקבוצה מתבססת על שחקני בית ובכל משחק עולים בהרכב הפותח בין חמישה לשבעה שחקני בית.
    אני מניח שאצלכם ישימו דגש בעיקר על ויקטור צ'יקנגוב, בסה"כ בן 20 והוא כבר הקפטן של הקבוצה. אתמול הוא בישל את שני השערים.
    בנוסף מי שצריך לשים לב אליו הוא בנג'מן ורביץ,שחקן נבחרת סלובניה שהגיע אלינו עונה שעברה מקופנהאגן, הוא בכושר מטורף העונה והבקיע כבר נגד שאחטר גם בסופר קאפ האוקראיני וגם בליגה וכמו כן בשני המפגשים מול סלביה.
    דינמו משחקים לרוב 4-3-3 כשורביץ וצ'יקנגוב באגפים, החלוץ של דינמו הוא שחקן בית בן 22 בשם ארטם בסדין והוא החלוץ הכי גרוע בעולם בערך אז ככה שאין לכם מה לדאוג. אתמול הוא אומנם הבקיע את השער השני אבל הבעיטה שלו הייתה לא טובה ולמזלו הכדור פגע בשוער ונכנס, מתוך 91 הופעות רשמיות יש לו 20 שערים. מספרים לא משהו בכלל בשביל חלוץ.
    וזהו בגדול, תמיד הייתה לי חיבה לאייאקס עוד מההפסד בגמר האלופות ליובנטוס אבל הפעם אני מקווה שנחזיר לכם על ההדחה מהפלייאוף לפני שמונה שנים :)

13. Ajax Amsterdam Member

@Milevskiy
    קודם כל נחמד לראות אוהדים של קבוצות לא אהודות כמו פעם,יש לך חיבה לאייאקס? אתה תאהב את הדיון שלנו.
    אנחנו צריכים מגן ימני תואם טאגלפיקו,מקווה שטאדיץ ישחק את סוארז בצמד המשחקים ואת סופר יאן ישחק דה ליכט

14. גלץ Member

יש הבדל די גדול בין דינמו קייב בבית ובחוץ.
    בצ'כיה סלביה פראג שלטה במשחק והגיע לה לנצח עד שהגיע שער חוץ של האוקראינים כמה דקות לסיום, שספגו שוויון מיד אחר כך. בבית זו קבוצה חזקה מן הסתם. אף פעם לא קל לשחק במגרשים במזרח אירופה.
    אם אייאקס רוצה לעבור את המפגש חובה לנצח בהולנד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/18
  15. Andrei Kanchelskis Member

בהצלחה לאייאקס מול קייב! אני בטוח שכל אוהד נייטרלי יעדיף את אייאקס בליגת האלופות מאשר את קייב שכבודה במקומה מונח.

ייתכן מאוד ונחזה השנה במאורע היסטורי ובו בפעם הראשונה אי פעם תשתתף סגנית אלופה הולנדית בצ'מפיונס ובעוד האלופה לא תשתתף בה, למרות שלמען הכדורגל ההולנדי שנמצא כעת במשבר חמור אני בעד שגם אייאקס וגם איינדהובן יזכו להשתתף השנה בליגת האלופות.

ובעניין אחר--->פיליפ קוקו חוטף את הכאפה הראשונה שלו כמאמן פנרבחצ'ה כשהוא מודח אתמול ע''י בנפיקה. אני עדיין בדעה שהוא עשה טעות חמורה כשהוא הלך לשם ולדעתי זה רק עניין של זמן עד שהוא ילך הביתה, חבל.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.