הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

אני חושב שבלינד בסדר גמור לשאיפותיה של אייאקס(אליפות,אולי ליגת האלופות).
    אני שמח לראות שהקבוצה מבזבזת,ואני מקווה שה-11 יראו כך: אוננה,דה ליכט,פלטמן,בלינד,טאיגלפיקו,דוני,זייח,לייבאד,טאדיץ,דולברג ונרס.

ההרכב הזה אני מקווה יוכל להגיע לליגת האלופות

2. DRORIKO Member

השאלה אם דה ליכט וזייך בכלל ישארו

3. Ajacied Member

נאלץ שלא להסכים איתך.
    בשביל להצליח בכדורגל המודרני חובה להוציא כספים. למה אז המועדון צריך את כל הכסף הזה בקופה ממכירת שחקנים?
    אפשר לחשוב שנהפוך עכשיו למנצ'סטר סיטי ונביא 11 שכירי חרב. המועדון ממשיך להתבוסס על מחלקת הנוער שלו רק שמביאים רכש יותר יקר ואיכותי. אז מה רע בזה? ועוד שבלינד הוא בכלל שחקן בית שלנו.
    כשאין רכש איכותי זה לא טוב, כאשר מביאים רכש יקר ואיכותי זה גם לא טוב. אף פעם אי אפשר לרצות את כולם.
    גם מה זה משנה אם הסכום הזה על בלינד הוא מוגזם או לא? אפשר לחשוב הכסף הזה הוא מהכיס שלכם. העיקר שלאייאקס יש אותו לביזבוזים והמועדון מכוון בכך גבוה ושואף לתחרותיות. אני אישית מאוד אוהב את זה שאייאקס מאוד פעילה בשוק העברות הנוכחי.
    רואים שלמדו לקחים מהקיץ הקודם.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

de Middenweg, AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  4. ארז כהן Piet van Reenen

אני כנראה אוהד מיוחד במינו.....
    יותר חשוב לי לשמור על מה שאייאקס מיצגת מאשר להגיע לשלב בתים מחורבן באלופות שגם ככה אין לנו שום סיכוי שם ורק נתבזה.
    בשביל לקחת אליפות בהולנד לא צריך את כל זה.
    שימו לב לפיינורד לקחה ב-3 שנים האחרונות 4 תארים ( אליפות 2 גביעים וסופר קאפ הולנדי)
    וכל זה עם רכש צנוע ביותר בלי הוצאה כספית מטורפת.
    פיינורד נאמנה לתדימתה ולמסורת שלה
    נ.ב זה גם לא נראה טוב שלקחת אליפות בהולנד בגלל שפשוט הוצאת הרבה יותר כסף מהאחרות.
    אנחנו לא רוצים להיות פריז סן זרמין או באיירן שזוכות באליפיות בארצן בלי סוף רק בגלל שאף אחת מקבוצות הליגה לא יכולה להתחרות עם העוצמה הכלכלית שלהן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/18
  5. גלץ Member

@ארז כהן גם פיינורד משחקת את המשחק הזה, עכשיו הם הביאו את ואן פרסי.
    בשביל לתת פייט על האליפות ובטח על האלופות צריך להוציא כסף כל עוד יש בנמצא.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/18
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Ajacied Member

אנחנו עוד מאוד רחוקים מלהשתלט על הליגה כמו פסז וביירן מינכן. בינתיים אנחנו כבר 4 שנים בלי אליפות וכאשר נתחיל להביא אלינו את הכוכבים של פיינורד ופסוו, אז נאכל להגיד שהשתלטנו.
    ועם כל הכבוד לפיינורד, ההתנהלות שלהם יותר "צנועה" משלנו כי פשוט אין להם את הכסף בבנק שיש לאייאקס ולא כי הם דוגלים באג'נדה מסויימת. אם היה להם, הם לא היו מהססים לשפוך מיליונים על רכש.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

הרצליה עד המוות, de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  7. ארז כהן Piet van Reenen

אוקיי... אז אל תבואו יותר בטענות לקבוצות העשירות של אירופה.
    הרי הם מוציאים כאלה סכומים כי יש להם.
    ולא נשתמש יותר בתירוץ שהם מצליחים יותר מאיתנו עכשיו כי יש להם הרבה יותר כסף.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים.
    לבלינד יש עוד חוזה לשנתיים, כך הבנתי. היתה ליונייטד אופציה להאריך לו בעוד 12 חודשים. במצב ששוק ההעברות איבד לחלוטין את הדעת המחיר שאייאקס משלמת לא מופרז. כבר ראינו עשרים מיליון אירו שקיבלו AZ על וינסנט יאנסן. דיילי בלינד אמור להיות שחקן שיביא איתו ניסיון לקבוצה. לא מבין אותך @ארז כהן . אתה רוצה סגל רק עם שחקנים של גיל העשרה? פיינורד היתה לפני כמה שנים כמעט היסטוריה...היא שוקלת עכשיו להחזיר את קלאסי...אייאקס מנהלת את הקבוצה בצורה שפויה ומנסה סוף סוף למצוא איזון בריא בין נוער לניסיון.

לגבי עזיבות אפשריות. אני מעריך שזייך עוד יעזוב. השבוע קראתי ידיעה שליון תכנס לתמונה כשתמכור את פאקיר. אני מקווה שזייך יעזור לנו במוקדמות אירופה ואז יעזוב. דה ליכט לדעתי יישאר.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מאיפה ההמצאה הזו שאייאקס תמיד לא שפכה כסף. אייאקס במושגים שלה שפיכה המון כספים על טעויות ענק - מבלי לשבור את הזהות שלה. עדיין אחוז מאסיביב מהסגל ומההרכב הם שחקני בית, עדיין שיטת המשחק היא זו שגדלים אליה מגיל צעיר עד הבוגרים.

לא לשפוך כסף? אם כבר בשנים האחרונות זה הפוך. אייאקס שהתרגלה לרכוש לא מעט הצמטקה עד רמת ההגבלה על השכר שהנהיג אוברמארס. זה מעולם לא היה באייאקס ולמעשה להפך, זה היוצא מין הכלל. זה נכון שהוציאו מה שהיה אפשר - כלומר, לא הוצאנו כמו בארסה או סיטי כי אין לנו, אבל הוצאנו - בשנים האחרונות דווקא קרה דבר מוזר. יש הרבה כסף ולא מוצאים כלום.

שילמנו על מאכלס הייוני בשנת 99 9 מיליון אירו - שזה בערך 30 מיליון אירו או אפילו יותר היום. ב1999 ההעברה הזו הייתה נחשבת שבירת שיאים. הוא כמובן היה בלוף. בתקופה הקודמת ללא אליפות (7 שנים השחונות עד הכוכב השלישי בשנת 2010) שפכנו ימבה כסף והבאנו הרבה שחקני רכש - שהשיא היה סולמיני ב16 מיליון אירו ב2008. כמה 16 מיליון אירו ב2008 שווים היום? 40? 50?.

בקיצור אייאקס בסטנדרטים של הסכומים שיש לה ידעה לשפוך הרבה כסף. בלי קשר לזהות שלה שדי נשמרה ותשמר עוד הרבה. שבהרכב הבוגרת ישחקו 2 שחקני בית ומחלקת הנוער תעבור טרנפורמציה שכל מאמן ישחק איך שבא לו, וקבוצות שונות יגדלו בסגנון אחר, אז אפשר לדבר על איבוד זהות. גם אם נוציא 40 מיליון אירו על שחקן אחד (לא יקרה, אבל שיהיה) זה לא ישבור את הזהות. עשינו העברות בכספים גדולים לא מעט פעם וכנראה גם נעשה בעתיד.

10. alexshw Member

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37342015_1900544753317613_8203251642594754560_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=65a1a38d480cbbddf5322140e20226ba&oe=5BD8A7B3

הרצליה עד המוות, Ajax Amsterdam ו-AFCA אוהבים את זה.
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אנחנו עם הסגל הכי טוב כרגע בהולנד בכמה רמות. צריך לקחת אליפות בהליכה.

Ajax Amsterdam ו-AFCA אוהבים את זה.
  12. Ajax Amsterdam Member

מקווה מאוד שהסגל הזה יהיה מסוגל לעלות לאלופות.
    וגם אני חושב כמו ארז,אייאקס צריכה לרמוס את הליגה מהפתיחה

13. Andrei Kanchelskis Member

בהצלחה לאייאקס. הלוואי והסגל הזה יצליח להעפיל לליגת האלופות כי ליגת האלופות בלי אייאקס היא פשוט כמו עדר ללא רועה!

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים הניצחונות לא מגיעים. היום תיקו מול וולבס והקבוצה השנייה הפסידה לוולשל 2-0. בשבוע הבא שטורם גראץ.....

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס תשחק מול סטנדר ליאז אם תעבור את שטורם גראץ. על הנייר זה יכול להיות הרבה יותר גרוע, אבל ברור לי שהבלגים גם ירגישו שהם יכולים להגיע לסיבוב האחרון לפני שלב הבתים.

ביום ד' משחק ראשון מול גראץ. יותר לא מעניין אותי.