הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. AFCA Member

נראה כמו אחלה של מינוי, מאמן שהצליח בליגה וגם הניסיון בבאיירן הצעירה שגווארדיולה היה במערכת הוא רזומה מרשים. בנוסף זה מאמן שבאוטרכט החליף בין מערכים של 3 בלמים למערכים של 4-4-2 בלי קיצוניים, ושמגיע לאייאקס מאמן "מחוץ למערכת" שלא מקובע על 4-3-3 עד המוות זה מהלך שאני אוהב.

שי איך מקבלים בתקשורת בהולנד ובאוטרכט את העובדה שמאמן עוזב באמצע העונה ועוד לאייאקס?

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אם מאמן ויטסה יכול לעזוב באמצע העונה למכבי ת"א (ומי יודע אולי גם למכבי חיפה בעתיד הקרוב), אז מאמן אוטרכט יכול לעזוב באמצע העונה לאיאקס.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@AFCA
    @alexshw
    הרשו לי בנתיים להגיד שזה עדיין לא רשמי. אני מאמין שטן האח יהיה המאמן הבא, אבל נצטרך לחכות לדעתי עד יום ראשון בערב. יש לפנינו עוד מחזור.

בבוקר דיווחו שנשיא אוטרכט אמר שלא סתם ישחררו את המאמן. כנראה יש לטן האח סעיף שחרור של 7 טון וברור שאייאקס תוכל בקלות לשלם את זה. אוהדי אוטרכט לבטח לא אוהבים את הצעד הזה. כולנו יודעים מה הם מרגישים כלפי אייאקס. בסופו של דבר זה לא ימנע העברה, אבל בטח בשביל אוהדי אוטרכט הצעד הזה לא בדיוק יתקבל בשמחה רבה.

5. AFCA Member

6. Andrei Kanchelskis Member

האמת שאף פעם לא אהבתי מאמנים שעוזבים קבוצה לטובת קבוצה אחרת באמצע העונה,זו בעיני סוג של בוגדנות וכפיות טובה וזה משאיר את הקבוצה אותם הם עוזבים עם חור לא קטן שקשה מאוד לסתום.

הייתי מעדיף בשביל אייאקס את פיטר בוס אבל המשקעים מסיום העונה כנראה עשו את שלהם או שאולי בוס בעצמו בכלל לא רצה לבוא והעדיף קצת חופש אחרי הפיאסקו בדורטמונד. לדעתי אחד מהשניים בוס או קומאן ימונה לתפקיד מאמן נבחרת הולנד,גם במקרה הזה הייתי מעדיף את בוס כי הוא מאוד התקפי.

7. Ajax Amsterdam Member

אם נדבר רגע על נבחרת הולנד נראה שפתאום יש לנו חלק הגנתי לא רע עם ואן דייק,דה פריי,דה ליכט,אבל מבחינת קישור והתקפה אנחנו לא קורבים לאיזה מישהו סגנון סניידר 2010.
    שי האם אתה חושב שעם טן האח נהיה קבוצה יותר יציבה,אולי פחות נאיבית?

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האידיוט הזה באמת עבר כל גבול. זה כמו שבארץ שחקן הולך לאכול במחצית איזו שווארמה או פלאפל. קראמר גם ככה היה כבר בדרך החוצה. הוא ימצא לעצמו כבר קבוצה אחרת.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Andrei Kanchelskis
    יש משהו בדבריך לגבי החלפת מאמנים באמצע העונה. אם טן האח אכן יחתום אז יהיה נחמד כשאייאקס תשחק בחצי השני באוטרכט...

לגבי בוס. כרגע לא ממש ברור אם הוא בכלל היה בארינה. באינטרנט צוחקים שלבוס ולטן האח אין הרבה שערות...אולי מרחוק טעות בזיהוי...יכול להיות שבוס בכלל לא רוצה. או אייאקס.

@Ajax Amsterdam
    טן האח נחשב למאמן יותר שמרני מאשר למשל בוס. מאד קשה לדעת מה יקרה. השחקנים גם יצטרכו לעשות את העבודה על הדשא. האם הם מנטלי חזקים מספיק? ימים יגידו, אבל ללא ספק שבשביל מאמן אוטרכט השיטה לא קדושה. הוא שיחק לפני מספר שבועות עם אוטרכט 5-3-2 והם ניצחו. מבחינתי זה מקובל לעשות, בטח באירופה מול יריבות יותר חזקות. האוהד הממוצע בארינה לא ממש יקבל את זה, אבל ברור לי גם שבליגה טן האח ימשיך לתת לשיטה שלנו אור ירוק.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שכתבתי עליו בגרמני כשהיה בדרך לשטוטגארט:

אז שני שינויים זה שההולנדים משלמים יותר מה-10 שהציעו הגרמנים, כולל כמובן גם אחוז יפה ממכירה עתידית, ושמבחינת הסיכוי שיתרום במיידי פה, בליגה ההולנדית, הסיכוי גבוה יותר ולכן אולי גם מצדיק את ההשקעה המשמעותית בינואר.

בנוסף, על פי רוזנר: "המנג'ר של שטוטגארט רשקה בירך את פ.ס.וו וטוען שתוך 2-3 שנים הוא יהיה שווה למעלה מ 30 - 40 מיליון יורו. "

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מנצחת 2-1 בבית את ויטסה (שוב ניצחון מינימלי...) אייאקס מסתבכת בחצי השני כשהיא הופכת שער מווילם טוויי, אבל מחזירה השלישייה מהירה בשביל לנצח בסוף 3-1.

הנטלאר יצא עם פציעה וגם מחליפו דולברג סיים את המשחק בצליעה. בעוד חודש הקלסיקר...עד אז פגרה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין אין סיכום על העברתו של טן האח לאייאקס. שני הצדדים ימשיכו לדבר אחרי חג המולד.

13. Andrei Kanchelskis Member

אם זה לא יהיה טאן האח זה חייב להיות פיטר בוס.

אבל יש לי הרגשה שאם זה לא יהיה טאן האח ייכפה על הנהלת אייאקס מינוי חסר ברירה של דני בלינד...

14. Ajax Amsterdam Member

אחרי הכישלון שלו עם הנבחרת נראה לי שהוא די יהפוך להיות כמו רייקארד,זאת אומרת שאף אחד לא יקח אותו ברצינות

15. Andrei Kanchelskis Member

אולי אתה צודק אבל אם לא תהיה לאייאקס ברירה הוא יהיה האופציה היחידה על המדף, גם קייזר היה בקיץ סוג של מינוי שנבע מחוסר ברירה.

אם כבר הזכרתי את דני בלינד אז תמיד עניין אותי לדעת מה גרם לכך שהוא היה הסמל היחיד בתולדות אייאקס ששיחק אצלה 13 עונות ברצף על אף שהיה אחד המגינים הטובים בהולנד בתקופתו ובניגוד לכוכבים הולנדים אחרים בתקופה ההיא הוא לא מיהר לברוח לאיטליה או ספרד? הוא היה באמת סמל אייאקסי במלוא מובן המילה או שפשוט הוא לא היה מספיק טוב כדי שקבוצות בכירות מאיטליה וספרד(שתי הליגות היחידות לפני חוק בוסמן שהיו מושכות אליהן כוכבים הולנדים)יחשקו בו?