הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. גלץ Member

אחרי שפיינורד לא הצליחה לנצח קבוצה זבלה אתמול, יש לה משחק בית נגד אייאקס בשבוע הבא. משחק מעניין, תיקו תהיה התוצאה הכי טובה לאיינדהובן במשחק הזה

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מנצחת 5-2 בוונלו אחרי שבדקה ה61 המארחת נשארת בעשרה שחקנים. התוצאה היתה אז 2-2...

לאור התוצאה הזאת ברור שתיקו בקלסיקר תשרת את הקבוצה מאיינדהובן. נראה מה יהיה, באמצע השבוע תשחק פיינורד מול שאחטור כך שהמשחק הזה לבטח ישפיע לטובה או לרע על החבר'ה מדרום רוטרדם.

3. ארז כהן Piet van Reenen

אפילו באייאקס הצעירה בליגת המשנה העגל דייקס מצליח לעשות נזק. 1-3 לגו אוהד איגלס על אייאקס הצעירה במחצית. בדרך להפסד ראשון העונה. עוד לא נתקלתי בכזה שחקן נזק. שיפרוש מכדורגל שיחפש ענף אחר... אולי בדוקים הוא יגרום פחות נזק חחחח. מזל שזאת השנה האחרונה שלו בחוזה. " אנא יקחהו מהקבוצה ולא אראה אותו יותר"

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

תאמין לי היה לנו את הכסף לשים איזה 30 מיליון יורו על ריצ'ארליסון והיינו מרווחים גם מגן שמאלי וגם מי שיחליף את יונס בעת הצורך.
    כל העיניין עם דייקס זו קמצנות טהורה, עונה אחת טובה בווילם טווי לא הופכת אותו למגן טוב.
    אני מצפה בינואר לראות פה חיזוקים רציניים אבל אני מניח שזה רעיון אקספיסטי בשביל האוהד אייאקס הממוצע

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-4 ליהודים. מבחינתי זו נקמה מתוקה על שונאינו. מחצית ראשונה חלשה ובשנייה החזרנו להם למרות שהם גם החטיאו פנדל (שהיה מוצדק).

גלץ ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. גלץ Member

אין כמו להביא לאוהדים האנטישמים של פיינורד 4 בראש, הלכו הביתה אחרי השער השלישי חחח. איזה איבוד טיפשי היה להם בגול הראשון של אייאקס.

8. c_web Member

לא יודע אם הניצחון של אייאקס מרשים מבחינת יכולת, אבל מבחינת התוצאה אין ספק.
    לא ראיתי את המשחק כי ראיתי את AZ רומסת בקלות את אוטרכט עם 0:3 ביתי.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@c_web
    המחצית הראשונה היתה נוראית. אולי קצב לא רע, אבל הרמה? ליגה ישראלית...אחרי ההפסקה הנטלאר העניש בצורה קטלנית טעות נוראית של אמרבט. פיינורד התחילה לשחק, קיבלה בצדק פנדל, אבל אוננה הדף כדור רע של יורגנסן. דה ליכט שגרם לפנדל עשה תוך שתי דקות עוד טעות וטורנסטרה השווה. הביתיים הריחו דם, ובזבזו שתי הזדמנויות גדולות. אייאקס מצדה כן הענישה את האלופה כשדולברג כבש שוב בדה קויפ. מזה פיינורד כבר לא התאוששו. לקראת סיום סים דה יונג חשוב דולברג כבר דאגו להשפיל את פיינורד. במקהלה לא קטנה נשמעו אז טענות קשות מצד היציעים. אחרי תמונה מחליאה ש"אוהדים" פרסמו במהלך השבוע על אוהדי אייאקס (היה קשור לשואה) כבר היתה לי הרגשה שהנקמה הושלמה.

@גלץ
    וזה מעביר אותי אליך. מבין את מה שאתה אומר, אבל הרבה מאד חבר'ה שביציעים שרים שירי שנאה לא ממש מבינים מה חומרת מעשיהם. הגרעין הקשה לא בדיוק ניאו נאצית כמו אלה של לאציו או בפריס סן זרמן. האמן לי שביציעי אייאקס לא חסרים שונאי יהודים.

יש פה אכן בעיה, אבל לא הייתי מגדיר את זה האנטישמיות טהורה. מבחינה פוליטית זה כבר משהו אחר. שם זה כן שנאת יהודים טהורה. ממהגרים ערבים לדורותיה ועד ללבנים מהצד הסוצאליסטי ימיני ושמאלי כאחד.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים אין הפתעות מרעישות במחזור הגביע שנערך באמצע השבוע. אייאקס ופיינורד מנצחות קבוצות חובבניות למרות שהאלופה ממשיכה לזייף ביכולת.

היום תורן של פ.ס.וו וא.ז אלקמאר. אגב, צ'רני נפצע אתמול וכרגע נראה שהוא סובל מפציעה קשה בברך.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת 3-1 בטילבורח. הנקודות שלנו, אבל יכולת? ווילם טוויי עולה ליתרון מפנדל שלא היה ואז הלחץ עולה. לשמחתי החבר'ה החזירו מלחמה ונשארו מרוכזים, אבל לראות את פלטמן וניק וירחייפר כמגינים זה מתחת לכל ביקורת. גם שחקן נוסף אנחנו צריכים כי דולברג פשוט חלוץ. הדני שיחק רב המשחק כשחקן כנף בגלל פציעה של יונס.

פיינורד עושה רק תיקו בחוץ מול רודה. מחר פ.ס.וו בארנהם נגד ויטסה.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פעם ראשונה שקייזר עושה שינוי משמעותי שמצליח. ההוצאה של וובר וההכנסה של סינקחראפן וסים ועברנו ל3 בהגנה שינתה את המשחק ופתאום הגענו למצבים והפכנו את העסק לקל יותר. בכלל לא היינו אמורים להסתבך בהמשחק הזה.

מקווה שפ.ס.וו יאבדו משהו מחר כי אם הם לא יאבדו במשחק כזה אני לא יודע איפה הם כן יאבדו...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

13. AFCA Member

איזה כיף לראות את הצייד אצלנו. היום אומנם כמה החמצות, אבל גם בגיל 34 נראה הכי רעב על המגרש.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו ממשיכה לנצח במגרשים קשים. היום 4-2 בארנהם. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו, הליגה עוד ארוכה...עד סוף דצמבר המובילה עוד באה לאמסטרדם. לצערי הם מנצחים אצלנו כמו שאנחנו לוקחים שלוש נקודות בדה קויפ. בקיצור, כרגע לא ממש מעודד.

15. Ajax Amsterdam Member

אז יש מאמן חדש לטוונטה אנסחדה, חירט וורביק.
    אישית אני לא אוהב את המאמן הזה