הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajacied Member

כאשר הכוכב הכי גדול של הנבחרת בן 33 (רובן) והיא ממשיכה להסתמך על שחקנים כמו סניידר, ואן פרסי והונטלר, שהרבה מעבר לשיא, זאת בעיה ענקית שאין להם מחליפים ראויים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Andrei Kanchelskis Member

אני יותר ממקווה עבור הכדורגל ההולנדי שמדובר במשבר זמני ולא משבר שנמשך עשרות שנים ולא ברור מתי יסתיים כמו המשברים הקשים שחווים הכדורגל האוסטרי והסקוטי.

בקשר להפסד של פיינורד אתמול- מזל שזה נגמר רק ב-3:1 מעבר לזה אין יותר מדי מה להרחיב.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה, אייאקס שיחקה במאי גמר אירופאי אחרי איזה עשרים שנה. בוא נשאר אופטימיים. אני לא חושב שבמציאות הנוכחית של שייחים ואוליגרכים קבוצה הולנדית תזכה בליגת העשירות, אבל בין 1979 ו- 1986 הולנד גם נראתה אומללה. בקטע הזה אני באמת מאמין שיהיה בסדר.

4. ארז כהן Piet van Reenen

לדעתי פיינורד תהיה הקבוצה ההולנדית הראשונה שתסיים את שלב הבתים באלופות ללא נקודות. אני לא רואה איפה האלופה ההולנדית לוקחת נקודות בבית הזה. סיטי , נאפולי ושחטאר קבוצות הרבה יותר חזקות מהקבוצה מרוטרדם. המאבק על העלייה יהיה בין שלושתן ככה שהן יודעות שמול פיינורד חייב להשיג את כל הנקודות.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה טוב שפ.ס.וו ועכשיו פיינורד נהנות מיום חופש של היריבה שלהן. פיינורד באה לאלקמאר והחברים של עידו עושים את העבודה. 0-4 והמשחק עוד לא נגמר. מקווה שהיירנביין תפתח ככה רגליים...

6. Ajax Amsterdam Member

מספקות 10 דקות לראות שאין מי שמאמן את הקבוצה הזאת

7. ארז כהן Piet van Reenen

זה הכל בגלל שהעגל דייקס לא משחק.
    האפס הזה הוא נזק שלא ברא השטן.
    מאז אולגר לא היה לנו עגל כזה.
    אני מקווה שעכשיו מרסל קייזר יבין שצריך להעיף אותו קיבינימט מהקבוצה.

8. c_web Member

אין צורך להרחיב, לא למדנו כלום מהעונה שעברה:

https://fb-s-c-a.akamaihd.net/h-ak-fbx/v/t31.0-8/19025100_10212769333841845_1480348859901371274_o.Xxx?oh=d958ddb470fe120c0c3a5a7d2c975561&oe=5A464692&__gda__=1518116923_1934a13e2f6025b26b71c97463529eff

לא כוחות !

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו, הקבוצה במשבר, לא שיחקנו גדול, אבל לנצח 4-0 זה בשבילי כרגע מספיק. אי אפשר לדרוש שנשתעשע מול יריבה כמו היירנביין. בכלל, הביתיים שיחקו טוב, אבל אוננה היה היום גדול. כמו ששוערה של אדו היה שם ברגעים קריטיים הקמרוני שלנו הציל כמה הזדמנויות גדולות ליריבה שלנו. ברגע שהקורות בחצי הראשון עזרו לנו קייזר יכול היה להתחיל לחייך.

אם מאמן אייאקס מחזיר את דייקס להרכב אז הוא לא מבין בכדורגל. היירנביין קיבלו היום יותר מדי הזדמנויות, אבל ביום שישי סינקחראפן שיחק 90 דקות בליגת המשנה. יש לי עדיין גם ספקות לגבי וירחייפר, אבל אי אפשר להגיד שדייקס חסר לנו. גם וובר היה בסדר גמור. האוסטרי גם הבקיע וגם החטיא פעמיים אחרי קרן.

בסופו של דבר אנחנו לא צריכים להתלהב יותר מדי, אבל תארו לכם אם היינו מאבדים היום נקודות...בדיוק, משבר וחגיגה אצל שונאינו. הדרך עוד ארוכה. הנטלאר אולי שחקן פחות אטרקטיבי מאשר דולברג, אבל עם שני אסיסיטים הצייד גם היה חשוב. יש לדולברג כרגע בעיה, אבל לי חשוב הקבוצה. אם לא היינו מנצחים היום עם דולברג בהרכב היינו שמחים?

מילה אחרונה לנרס. גם הוא צריך להשתפר, אבל כשמשווים את אחוז הניצול ברחבה של הבחור מול זה של יונס אז גם קייזר צריך להבין שהגרמני לא באנקר בהרכב. לא יודע, אבל מעריך שתוך מספר מחזורים נראה את ג'ונסון. אולי התקפה עם נרס, הצייד וג'ונסון תהיה הכי קטלנית בשבילנו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/17
    Ajacied ו-ארז כהן אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@c_web
    הבנתי שפיינורד טיילו היום. לא ראיתי את המשחק, אבל היירנביין לפחות נלחמו. לא ציפיתי לתוצאה כזאת היום בטח אחרי שפיינורד לא בדיוק בשיא הכושר.

11. ארז כהן Piet van Reenen

דויד נרס רחוק מלהצדיק את ה-12 מליון יורו ששולמו עליו, אני לא יודע להסביר למה, אבל אני אוהב אותו.
    כנראה בגלל שהוא חייכן , סבלני(בקשר לדקות המשחק שלו), בקיצור חמוד כזה.
    אני אוהב גם את הריקוד שלו.
    בלי שום קשר לזה, יש לבחור פוטנציאל, רק שכרגע הוא ממעט להראות לנו את הכישרון שבגינו המועדון מאמסטרדם שילם סכום כסף רב.

Ajacied, AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד את האמת ארז(כ). אין לי מושג כמה פ.ס.וו שילמה בסופו של דבר בשביל לוזאנו, אבל תאר לך אם אייאקס היו מוכנים להגיע לאותו הדיל? (ההערכה היא שהמכסיקני היה שווה 18-20 מיליון אירו, פ.ס.וו שילמה רק כ-12 ותתן איזה ארבעים אחוז לפאצ'וקה ברגע שלוזאנו יימכר)

נרס עושה שערים והוא הרבה יותר יעיל מכל הקיצונים שלנו. לא יונס, לא קלייברט ג'וניור או לא צ'רני מגיעים למספרים של 'ישנוני'. אולי הגיע הזמן לתת לבחור יותר קרדיט?

13. alexshw Member

נוסטלגיה לקראת המשחק המחר:

יוני 1995 - מוקדמות היורו. הולנד מגיעה לבלארוס ופותחת עם 7 שחקני איאקס שבועיים אחרי שזכו בליגת האלופות - ואן דר סאר(הופעת בכורה), בלינד, סידורף, דוידס, קלייברט, רונלד דה בור ואוברמרס.
    דווקא היה זה שחקן בני יהודה באותה תקופה סרגיי גראסימץ יצא המנצח. קשנצב שזמן קצר אחר כך חתם במכבי ת"א נכנס כמחליף

הדבר המדהים הוא שזו לא הייתה ההפתעה היחידה באותו יום. באותו בית ממש הצ'כים הפסידו ללוקסמבורג אך לבסוף הקדימו את ההולנדים.
    הולנד לבסוף עלתה ליורו רק אחרי משחק הצלבה מול אירלנד.

de Middenweg ו-Ajacied אוהבים את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף השבוע בליגה השלישית פה.
    אפשר להחטיא, אבל יש טוענים פה שהשחקן עשה את זה בכוונה. לא יודע, הימורים בלתי חוקיים היא מציאות אמיתית. ככה להחטיא זה כבר מוגזם, לא?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

6-0 היום?