הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער העונה בהולנד? השם, קווין ואן דר זווט. הקבוצה Lisse מהליגה השלישית.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה עוד שער נהדר שהובקע בסוף השבוע. בריאן לינסן, ויטסה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שלושים דקות 3-0 לסיטי מול חובבי ציון....עכשיו גם ברוטרדם יבינו שאין לנו מה לחפש בליגת העשירות.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסיום 4-0 קליל לסיטי. פ.צ קטאר פשוט כמה רמות מעל לאלופה ההולנדית. זה היה צפוי ועכשיו נראה אם פיינורד מסוגלת להתמודד בליגה עם השפלות כאלו. לא אסתיר את שמחתי הערב, אבל בסה"כ מצבנו בכדורגל האירופאי בכי רע. להם יש פרארי, לנו? טרנטה עם בקושי איזה מנוע...

5. DRORIKO Member

לדעתי אתה צריך להרגיש הקלה שאתם לא שם

6. alexshw Member

זה מעבר לפערים כלכליים. רואים גם בנבחרת ובכלל בסחורה שהולנד מייצרת. משהו נדפק שם בטיפוח וניהול הכדורגל.
    הגמר של איאקס זו הבלחה וכפי שבעצמכם כתבתם פה השחקנים המצטיניים לא תוצרת הכדורגל ההולנדי.

7. Andrei Kanchelskis Member

הכדורגל ההולנדי ״הרוויח״ כנראה ביושר את העונש שייגזר עליו החל מהעונה הבאה והוא שגם אלופת הולנד לא תעלה אוטומטית לליגת האלופות.

למרות שזו הייתה אתמול פיינורד עם הקהל הגועלי שלה אי אפשר שלא להיות עצובים שכשרואים את הבדלי הרמות המשמעותיים בין הכדורגל ההולנדי הדועך לבין הכדורגל האנגלי רווי הכסף והכוכבים הנוצצים, אגב לפני 22 שנה(פחות חודש)הדיחה פיינורד את אברטון בשמינית גמר גביע המחזיקות אבל אז עדיין לא היה קיים חוק בוסמן האכזרי...

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/17
    גלץ ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    האמן לי, אני יודע מה זה להפסיד ככה נגד ריאל או ברצלונה...

@alexshw
    אתה צודק, הדברים יותר עמוקים מהבדלים כלכליים. בסה"כ הקבוצות העשירות באירופה לא אשמות שהכדורגל ההולנדי לא מצליח כרגע לייצר כשרונות כמו סניידר, ואן פרסי וכו'.

@Andrei Kanchelskis
    מקומינו בליגה האירופאית. אין לנו את הכלים להתמודד מול עשירי אירופה. כן, אולי הגיע הזמן לשנות את פילוסופיית המשחק שלנו, בטח באירופה, אבל לא סתם אני קורא לתחרות הזאת "ליגת העשירות". חוק בוסמן שינה את הכדורגל לעד, אבל זה לא אומר שהנבחרת צריכה להכשל ככה. אני בטוח שאתה מסכים עם מה שכתבתי לאלכס.

הדבר היחיד שאני מקווה שתוך זמן קצר לפחות נראה במגרשי אירופה שונים כשרונות הולנדים בקנה מידה אמיתי. בבלגיה מראים עכשיו איך עושים זאת נכון...לקבוצות אין סיכוי באירופה, בטח לא בליגת העשירות, אבל בליגה האירופאית הם מצליחים די יפה. לכן כל כך מכעיס אותי שהנהלת אייאקס עשתה מאז מאי כל טעות אפשרית.

צריך לקוות לימים יותר יפים...

AFCA אוהב/ת את זה.
  9. ארז כהן Piet van Reenen

אני קורא הרבה על ההיסטוריה של אייאקס. ולאחרונה גיליתי שבנוסף לזה שאייאקס זכתה בהמון תארים ארופים, המועדון ההולנדי יכול להתגאות בכך שההפסד הגבוה ביותר שלו באירופה זה רק 1- 5 מבאיירן מינכן. וזאת הייתה הפעם היחידה שאייאקס ספגה 5 שערים במשחק באירופה(אם לא מחשיבים את האינטרטוטו ששם אייאקס הפסידה בשנות ה60 2-5 לקבוצה מאוסטריה). מבין המועדונים המפוארים באירופה רק ליברפול יכולה להתגאות בהישג כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/17
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. ארז כהן Piet van Reenen

דרך אגב, אייאקס היא הקבוצה היחידה באירופה שהצליחה להשחיל לליברפול חמישיה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Ajax Amsterdam Member

קייזר מאמן כל כך גרוע, כל שבוע אני נדהם מחוסר הרצון הזה באייאקס להצליח זה מביש, אנחנו נראים כמו הפועל עכו

12. ארז כהן Piet van Reenen

תמיד תזכרו דבר אחד... כל מה שארז כהן אומר תמיד נכון. אתם חשבתם שהונטלאר במקום דולברג זה הפתרון חחח. גם אם רוברט לבנדובסקי יהיה החלוץ באייאקס הוא לא יעשה כלום(יעמוד למעלה כמו בובה). הדני זה השחקן מס' 1 שלנו ולא יעזור כלום. הבעיה נעוצה בזה שאין מי יספק לו כדורים. יונס זה לא אותו שחקן כמו שנה שעברה. קלייברט , נרס וצרני פשוט לא מספיק טובים. והכי חשוב בפעם המי יודע כמה ברטראנד טראורה!!!!!! השחקן הזה הוא שחקן נפלא(אמרתי שעוד נתגעגע אליו) . יש לו כישרון בלתי רגיל , מכלום הוא מייצר מצב לשער. והדבר הכי חשוב הוא עושה את השחקנים מסביבו ליותר טובים. ברטראנד טראורה כמה אתה חסר!!!

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה טובה, אבל כבר ידעתי שהכתובת על הקיר. זה היה רק 1-0. אם אייאקס היתה יורדת להפסקה עם יתרון 2 או 3 אפס המשחק היה מתפתח אחרת. בכל מקרה, היות שאין לנו את הד.נ.א של 1-0 קטן הבעיות התחילו אחרי ההפסקה. פרנקי דה יונג שהיה נהדר בחצי הראשון די נעלם. עליו אני מוכן להתגונן, הוא עוד צעיר, לא זייך שהיה אחרי הדקה ה-45 נורא. ביחד עם ההגנה הנהדרת שלנו (דייקס וניק וירחייפר היו נהדרים...) ראינו את הפאניקה לאט לאט נעשית יותר גדולה. הביתיים השוו בצדק ואז המשחק הפך לדו צדדי. מצד אחד הנטלאר צריך היה לכבוש, מצד שני אדו גם קיבלו הזדמנויות נהדרות (זכור לי נגיחה חופשיה לגמרי בתיבת החמש).

תיקו מוצדק למאמן העלוב שלנו. ברגע שאדו התחילו לשחק קייזר היה צריך להוציא את ו.ד בייק, אבל במקום זה הוציא את קלייברט. אין יותר תירוצים למאמן ולשחקנים. אין אירופה ואם הם לא מוכנים לטרוף קבוצה כמו אדו אז חבל על הזמן. היום היינו צריכים לכסח להם את הצורה. היינו בדרך הנכונה, אבל ההחמצות בעיקר בחצי הראשון גמרו אותנו.

אני צריך עוד להתייחס לליצן ששמו נייהאוס? פשוט אפס. אימרס, בויחלסדייק ושיונה בסוף היו צריכים לקבל אדום. שופט שחי בעולם שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/17
  14. ארז כהן Piet van Reenen

קייזר חייב לנסות להזרים דם חדש. ההרכב שלדעתי צריך לעלות במשחק הבא: אוננה, אורחוואלה, ולטמן/ וובר, דה ליכט, וירחייבר, שיונה, פרנקי דה יונג, זייח, יונס, דולברג, דניס ג'ונסון. עוד משהו קטן, הונטלאר מתבלט יותר שדולברג במגרש מכיוון שהדני מושך הרבה תשומת לב. הגנת היריבה מתרכזת בעיקר בו. כתוצאה מכך להונטלאר יש יותר שטחים פנויים. במשחק החוץ מול רוזנבורג רק דולברג יצא ספגנו פעמיים. הסיבה היא כי האיום המרכזי על ההגנה שלהם יצא והם הרשו לעצמם להעלות יותר שחקנים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארז (כ), ההרכב שלך לא רע. נחמד שאתה באמת עם דניס ג'ונסון. אני די בטוח שנראה אותו עוד השנה בבוגרים. הוא משאיר אחלה רושם בצעירה.

מילה לגבי הנטלאר. הוא היה היום לא חד. בסיום החמיץ הזדמנות נהדרת. דולברג פשוט שחקן שמחוץ לרחבה יודע לתרום יותר. הבעיה היא שהכנפיים פשוט לא ברמה הנחוצה. יונס עושה פעולה אחת טובה ואחר כך כל המשחק הורס דברים. בצד ימין קלייברט לגמרי לא מוכן בשביל ההרכב. נרס בנתיים גם לא ממש פורע שטרות. בכל מקרה, כל השחקנים שציינתי חושבים קודם כל על הצלחה אישית ורק אחר כך על הרמה. לפני עונה ראינו עם טראורה לפחות שחקן עם יותר כשרון משחקני הכנפיים שיש לנו היום.

בנתיים מנצחת פ.ס.וו את פיינורד 1-0. הכל צמוד למעלה, אבל היות שאנחנו מאבדים חמש נקודות מול אדו והראקלס אני חושב שאין מה לשמוח.

ארז כהן אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 77)

1. Andrei Kanchelskis